Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 31., vasárnap 22:43

@realmadriden’s Karim @Benzema has scored against every team he has faced in @LaLigaEN
:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. március 31., vasárnap 22:38

Az első félidőben voltak azok a kihagyott ziccerei,ott fogtam a fejem de amúgy patika volt ma is. Piszi-paszi, goli-goli. Ez kell, nagyon érzi a bugit.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 31., vasárnap 22:36

Meccs vegen bevágtak egy heatmapet tole.
Elkepeszto volt. :ozil:
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 23., szombat 17:48

Realista24 írta: https://twitter.com/GuillaumeTC/status/ ... 73510?s=19
Ava alapanyag haladoknak :kalapos:

Magánzarkába haladóknak :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 23., szombat 16:28

https://twitter.com/GuillaumeTC/status/ ... 73510?s=19
Ava alapanyag haladoknak :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 11., hétfő 20:57

Karim irodája :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 11., hétfő 7:06

22 gól idén eddig, aztan semmire nem megy vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 4., hétfő 12:43

Hihetetlen, hogy ki lett facsarva azért.
A legjobb formában lévő játékosunk volt, és cseszünk megint a második számú csatárt használni. Nem cserélik le, folyamatosan játszik.
A gólok meg természetesen megint akkor nem jönnek amikor a leginkább kellene.
Úgyhogy ezután a hét után kritizálhatjuk Solarit is, de őt is...(Bale az már no comment kategória)

Ki lett mondva, hogy innentől kezdve ő a gólfelelős, a vezér. Aztán most szidjuk megint Viniciust például. Aki akármennyire suta és elvárható lett volna hogy ennyi lövésből legalább a kaput találja már el, egy ilyen el clasico hét után (és előtt is), nem elvárható, hogy ő döntsön el ilyen párharcokat még.
Támadásban pontosan tudjuk, hogy Lucastól 10 gólpasszon és 5 gólon kívül nem várhatunk többet egy idényben ezt így kell tudomásul venni, ha játszatjuk...
De a csapat sztárjai és mondvacsinált, kialkudott vezérei támadásban Bale és Benzema.
És évek óta betliznek. Ki így, ki úgy. Teljesen más ívet ír le a két játékos idénye, a végeredmény viszont ugyanaz az.
Hiába jó Benzema, ha egy ilyen Real Madrid támadógépezetet látunk idén. Góltalansági rekordok, elvesztett rangadók...És még csak meg sem próbáljuk Marianot beküldeni a helyére, vagy mellé!

Zizou olyan szépen alkalmazta tavaly januártól a 4-4-2-t, felváltva az alap felállásunkkal.
Hát mi a pékért nem lehetett a szerdai meccs után, egy ilyet megpróbálni, amikor nyilvánvaló volt, hogy Vinicius ne kerüljön annyit helyzetbe, inkább a helyzetek kidolgozásában nyújtson segítséget (amiben igazán jó volt a meccsen). Lucas nem fog betalálni, Benzema meg megint nem hozza magát, a középpályát pedig teljesen feladjuk, hiszen nem akartuk egyik meccsen sem dominálni ezt a részt, Modric és Kroos támadásépítései vagy nem voltak hatékonyak, vagy épp nem volt kinek a lábára rajzolni a labdát. Tehát én már a meccs előtt is egy Case-Kroos kp-val mentem volna ki (mint tavaly a psg ellen idegenben), Vinicius-Asensio/Lucas széllel és Benzema-Mariano kettőssel, akik jól kiegészítenénk egymást szerintem, és végre lett volna egy olyan ember a pályán, aki TUD beadásra, mélységi labdára érkezni, lecsapni...
Arra amit KAK és Bale művel a 16-oson belül egész egyszerűen NINCS idő...tologatják, átveszik, botlanak...Pedig ott volt mindkettőnek a lábán a meccs.

Idén az egyik legjobbunk ez egyértelmű. De még így is 25 La liga meccsen jár 11 gólnál és 2 gólpassznál. Egy bajnokesélyes csapatba ilyen csatár nem fér el. És ha az elmúlt évek La liga vergődéseit vesszük alapul, akkor ezt bizony nagyon komolyan figyelembe kell vennünk. Ha jövőre bajnokok akarunk lenni, nem mehetünk neki Benzemával a kezdőben. Mert Hazard vagy bárki nem fog annyit termelni mellette, hogy elég legyen. Csatár kell. Gólokat kell szerezni. Ronaldo meg vót, nincs.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 28., csütörtök 16:03

Pedig lehet, mert nem volt nála a meccs alatt. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 28., csütörtök 15:30

Karim házàt meg kirámolták tnap a meccs alatt :(


Remélhetőleg a góllövő cipője nem került a rablók kezére
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 26., kedd 14:02

Egy újabb szelet.

"Hogy mi a különbség a debütálásom közti és a mostani csapat között? Mi lettünk a legjobb csapat, ez pedig Mourinho érkezésével kezdődött, aki beleültette a fejünkbe, hogy mi lehetünk a világ legjobb csapata" - Karim.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 26., kedd 12:02

Nekem is nagyon nagyon átjön a legutóbbi interjúja. :salute:

Imadnam, ha szerdán és szombaton is eltenne egyet a barcanak B-)
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 26., kedd 12:01

RealAsensio írta:Nem vagyok nagy Karim fan, sokszor kritizaltam is, de a lo tuloldalara sosem estem at, akik viszont igen, azoknak szivesen elkuldenem a legutobbi cikket Karimrol. Mindig elismertem a munkajat, egyertelmu volt, hogy CR ala jatszott es ok ketten csodalatos parost alkottak. A futballhoz valo hozzaallasa pedig kiemeli Ot. CR-nek is hasonlo velemenye volt a focirol, o is szerette csinalni a showt, csak aztan atment golgyartasba es megszallottsagba. Le a kalappal a francia elott.
Tökéletes párost alkottak. Imádtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 26., kedd 11:48

Nem vagyok nagy Karim fan, sokszor kritizaltam is, de a lo tuloldalara sosem estem at, akik viszont igen, azoknak szivesen elkuldenem a legutobbi cikket Karimrol. Mindig elismertem a munkajat, egyertelmu volt, hogy CR ala jatszott es ok ketten csodalatos parost alkottak. A futballhoz valo hozzaallasa pedig kiemeli Ot. CR-nek is hasonlo velemenye volt a focirol, o is szerette csinalni a showt, csak aztan atment golgyartasba es megszallottsagba. Le a kalappal a francia elott.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 25., hétfő 8:53

besteve7 írta:
Realista24 írta: Egyetértünk, de az aktuális kritizálók szerintem több mint a fele nem is látja a meccseket, csak a statisztikákat. Ezért írtam, hogy jobban nézne ki.

Az éves teljesítményének persze mindegy, hogy 8 vagy 12 gólja volt mondjuk, nem vitás, de én abból indulok ki, amit fentebb írtam.
Aki statisztika alapján kritizál annak annyit is ér a véleménye. Ami esetlegesen még nagyot dobhatna a megítélésén, hogy most már lassan, mint fő CSK-k egyike, tényleg vezérként motiváltan nyomná le a maradék 2-3 évét, akár kezdőből később padról. Mert úgy látszik őt innen már bottal sem lehet elkergetni :mrgreen:
Hála az égnek, izé Péreznek :mrgreen:
#KAK2021
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. február 25., hétfő 8:52

Realista24 írta: Egyetértünk, de az aktuális kritizálók szerintem több mint a fele nem is látja a meccseket, csak a statisztikákat. Ezért írtam, hogy jobban nézne ki.

Az éves teljesítményének persze mindegy, hogy 8 vagy 12 gólja volt mondjuk, nem vitás, de én abból indulok ki, amit fentebb írtam.
Aki statisztika alapján kritizál annak annyit is ér a véleménye. Ami esetlegesen még nagyot dobhatna a megítélésén, hogy most már lassan, mint fő CSK-k egyike, tényleg vezérként motiváltan nyomná le a maradék 2-3 évét, akár kezdőből később padról. Mert úgy látszik őt innen már bottal sem lehet elkergetni :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 25., hétfő 8:50

Ha ez megnyugtat, én látom a meccseket. :mrgreen:

Egyébként ha CR módra 80%-ot hozna tiziknél, az is tisztes mennyiség lenne pluszban, de azért ez több csatárról is elmondható lenne.
Az meg alapvető dolog azoknál, akik látják játszani, hogy nála nem a gólokra fogunk emlékezni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 25., hétfő 8:46

besteve7 írta:
Realista24 írta: Szerintem nem mindegy, hogy 200 vagy mondjuk 240 gól van a neve mellett.
Történelmi távlatban megítélésben tényleg nem, ebben igazad van, tényleg jól nézne ki, ha a dobogóra is feljöhetne ezekkel a Real Madrid AllTImeTopScorers közé, de ezt te gondolom jobban tudod. De, hogy a jelenleg megítélésebn változtatne-e, kevesebb kritikusa lenne-e, jó kérdés, bár szerintem azon nem. Az a baj, h túl sok negatívat rakott le, mind teljesítményben, mind magánéletben, hogy ez az évi 3-4 gól bármit is jelentsen.
Egyetértünk, de az aktuális kritizálók szerintem több mint a fele nem is látja a meccseket, csak a statisztikákat. Ezért írtam, hogy jobban nézne ki.

Az éves teljesítményének persze mindegy, hogy 8 vagy 12 gólja volt mondjuk, nem vitás, de én abból indulok ki, amit fentebb írtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. február 25., hétfő 8:43

Realista24 írta: Szerintem nem mindegy, hogy 200 vagy mondjuk 240 gól van a neve mellett.
Történelmi távlatban megítélésben tényleg nem, ebben igazad van, tényleg jól nézne ki, ha a dobogóra is feljöhetne ezekkel a Real Madrid AllTImeTopScorers közé, de ezt te gondolom jobban tudod. De, hogy a jelenleg megítélésebn változtatne-e, kevesebb kritikusa lenne-e, jó kérdés, bár szerintem azon nem. Az a baj, h túl sok negatívat rakott le, mind teljesítményben, mind magánéletben, hogy ez az évi 3-4 gól bármit is jelentsen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 25., hétfő 8:36

Süti írta:Hát mert alig rúg.




:mrgreen:
Az egyik tény, a másik feltételezés. :-( Vagyis tény, csak azt feltételezed, hogy hibázna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég