Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 1., szerda 14:19

Toky írta:
realbeckham írta:van aki egyenesen eladó listára teszi.
Ha az Ő árából + 5-15 millió tudunk venni egy Lucast, akkor persze. :shifty:
Naná :lol: Lucas az más tészta. Ebben az esetben mariska léphetne felőlem. De Lucasra esélyünk kb.0
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 1., szerda 14:16

realbeckham írta:Biztos vagyok benne, hogy mindketten maradnak a csapatnál, ami nekünk jó, mert lesz versenyhelyzet, az meg csak jót tesz. Ha akkor sem képesek megemberelni magukat, vagy nem tetszik nekik a helyzet, akkor majd lehet eladásról beszélni szerintem. Én 1év türelmi időt mindenképpen adnék nekik, mert kiváló játékosnak tartom őket.
És a padon meg majd jól lejjebb tornásszák az árukat. Most még lehetne értük 45 és 30 körül kérni. Miután javarészt csereként lépnek pályára, már nem. És koránt sem biztos, hogy ezt szó nélkül elviselnék.
realbeckham írta:van aki egyenesen eladó listára teszi.
Ha az Ő árából + 5-15 millió tudunk venni egy Lucast, akkor persze. :shifty:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 14:13

Én 1év türelmi időt mindenképpen 
Megkapta már mind2,előbb utóbb minden türelem véges...mindennek van határa,még Oroszországnak is.... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 1., szerda 14:04

Az utóbbi évben én maximálisan Özil ellen vagyok, pedig mikor jött nagy fanja voltam. Tény, hogy rossz meccset hozott le, de azért nem olyan szintű sz*rt mutatott, hogy ennyire lehúzzátok. Voltak azért jó megmozdulásai is, de valóban több volt a fail játék a részéről tegnap. Azt a kihagyott ziccerét, amíg élek nem feledem. De nem azon ment el a továbbjutás, hanem azon, amit mutatott az egész csapat Németben. Hirtelen most mennyien lettetek akik szidják orrba-szájba, van aki egyenesen eladó listára teszi. Szidásban igazatok van, én is gyakran csinálom ezt vele kapcsolatban, de eladni? Sztem ez butaság. Eladni nem kell, viszont remélem világossá vált sok mindenkinek, hogy nem a kezdőbe való, legalább is, amíg nem fejlődik erőnlétileg és gyorsaságban addig nem. Olyat is olvastam már, hogy nem Madrid szint. Lóf***t nem. Nem akarok Offolni, de DM is ugyanez. Mindkettőjüknél láthattuk, hogy igen is Madrid szint és tudnak olyat mutatni, hogy csak nézünk :ozil: Nincs igazi konkurenciájuk, ez itt a baj. Jövőre ez máshogyan lesz. Eddig király életük volt, de most meg kell majd szenvedniük(remélhetőleg) az első helyért. Biztos vagyok benne, hogy mindketten maradnak a csapatnál, ami nekünk jó, mert lesz versenyhelyzet, az meg csak jót tesz. Ha akkor sem képesek megemberelni magukat, vagy nem tetszik nekik a helyzet, akkor majd lehet eladásról beszélni szerintem. Én 1év türelmi időt mindenképpen adnék nekik, mert kiváló játékosnak tartom őket.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 1., szerda 13:43

amúgy nem lenne ő rossz játékos valóban. meg amúgy intelligens is. de olyan alapvető technikai hiányosságai vannak, hogy az hihetetlen. 6 méterre elpattan a jobb lábáról a labda meg ilyenek. :vivo:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 1., szerda 13:37

nálam is megtört mostmár a rózsaszin felhő. :roll:
tényleg elment rajta most (is) ez a dolog.nem tudom felfogni,hogy lehet ilyen gyenge szar?
fél a labdától amikor megszerzi belefordul két emberbe.

kontrafociban jó elem,de eddig játszottunk 4 komoly meccset ,amin teljesen felsült.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27333
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 12:46

Legkisebbtobi írta:vegre nem csak egy-ket ember veszi eszre hogy szornyen keves ez az ember ide.

15 perc foci volt tegnap tolunk. 15 perc utan mar a seggen vette a levegot... ennyire gyenge legyen az eronlete. nem normalis. lehet a guluszemek miatt van kitudja :mrgreen:
Ha erőnlétről van szó, akkor a csapat 1-2 kivétellel a béka segge alatt van. Elég megnézni a 2 német csapatot. Erőnlétileg oda-vissza vernek minket. De ide lehetne venni az Angol csapatokat is. Sajnos a spanyoloknál az erőnlét nincs annyira nyomatva, és ez meg is látszik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 1., szerda 12:43

vegre nem csak egy-ket ember veszi eszre hogy szornyen keves ez az ember ide.

15 perc foci volt tegnap tolunk. 15 perc utan mar a seggen vette a levegot... ennyire gyenge legyen az eronlete. nem normalis. lehet a guluszemek miatt van kitudja :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 1., szerda 12:42

hehe írta:de padra itt tartanátok. sztetek ezek után, hogy alapkezdő volt, padozna vígan? zokszó nélkül? belenyugodna, hogy cserejátékos lett?
Ez hülyeség, már megbocsáss. Nem azt kell neki mondani, hogy a padon ücsörögsz 1 évig öcsisajt, hanem tiszta lappal indítani és ha csere lesz, akkor azt tudja, hogy csak saját maga tehet erről. :-)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 1., szerda 12:24

mindenki tudja a véleményemet erről az emberről. nem is írom le megint.

de, mégis. egy balfasz :-@ :D

de nem értem amúgy:
3 évig kezdő és 10-es számú játékos a csapatban. (ebből 2 év totál flop, csodálatos bazzeg.)
eladni nem akarjátok, de padra itt tartanátok. sztetek ezek után, hogy alapkezdő volt, padozna vígan? zokszó nélkül? belenyugodna, hogy cserejátékos lett? küldené az apját, hogy perez nem ezt ígérte neki, hogy mégis mit képzel mindenki, persze senkit nem érdekel közben, hogy egy világtalan nyomorék a pályán minden meccsen, de hergeli majd a sajtót, akinek más sem kell.

vagy kitalálunk egy olyan rendszert, amiben nem ekkora senkiházi és legalább minimalizáljuk, hogy sokkal jobb megoldás is van és eltűrjük vhogy a kezdőben, vagy el kell adni a fenébe. lesznek érdeklődők.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27333
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 10:54

Mondjuk ha tényleg mindenkit elakarunk adni, annak nem lesz jó vége :lol: Özil kell ide. Én még mindig azt mondom, hogy Mou miatt nem azt hozza, amit tud. Majd jövőre meglátjuk egy új edzővel, aztán majd utána el lehet gondolkodni, hogy mi is lesz vele.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 1., szerda 10:38

Én is szeretném, ha maradna, mert amúgy nincs vele bajom, nem ő tehet róla, hogy folyton kezdő, akkor is ha szarul megy neki.
Egy stabil 2. embernek a tökéletes, sok poszton bevethető és akárki akármit mond, nem balfasz ő. Személy szerint sokáig hittem benne, hogy hozni tudja az első éves szintet, úgy látszik ez nem fog menni. Új edző, tiszta lappal indulhat majd. Azért megérdemli az esélyt.


Bár ha mondjuk egy City benyújtana érte 50 milliót, lehet elgondolkoznék... :roll:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 1., szerda 10:15

padra kelleni fog. a kiscsapatokat is meg kell tudni verni.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 10:14

Semmiképpen nem maradhat. Óriási fék. Nyáron szépen elpasszolhatnánk 40-50 körül.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 1., szerda 7:49

Nem tudom minek maradna itt, jó meccse nagy csapatok ellen nem is volt(kivéve barca).

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 1., szerda 1:26

Én itt hagynám a padon.Aztán lehet még jó hatással is lenne rá.
Ez így nem állapot.A meccs elején még csak-csak ment neki valahogy,azt utána azt is elfelejtettem,hogy a pályán van.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 30., kedd 23:32

felőlem is indulhat...iszonyuan gyengén futballozott...komolyan mondom semmiféle elképzelés nem volt a játékában,di mariaval a két szélről lőtték be a labdákat csukott szemmel..ő is meg di maria is mehet a picsába higuainnal együtt..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. április 30., kedd 23:31

Nálam végleg betelt a pohár vele kapcsolatban. A ziccerén elment a meccs, plusz egész meccsen őrült sok hiba, már vinnyogtam a végén, ha hozzá került a laszti a szélen. Hogy José miért nevelt belőle vonalszélsőt azt nem tudom, de első adandó alkalommal őt tenném ki innen Khedira-val. :angry:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 30., kedd 23:27

Szóra sem érdemes...bár mindkét gólunkban benne volt. De az a ziccer, jesszusom...Betis ellen teljesen ugyanilyet vágott be.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 30., kedd 23:25

Ebben benne van minden
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég