Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 8., hétfő 12:29

Babinho írta:
Karimba már bele sem megyek, mennyire flop volt idén amikor igazán kellett volna. Ez a 26 gól is nagyszerű önmagához képest de azért ehhez kellett 47 meccs, amin sokszor még lecserélve sem volt...hagyjuk is. Szép meg jó a formája és tényleg süvegelendő az idei hozzáállása, de ha bajnokok akarunk lenni, akkor ez kurva kevés.
Jah, kevés, de mellette másik két ember helyett melózott a meccsek 60-70%án, önmagának meg ő sem tud gólpasszt adni, nem tud két helyen lenni.
Van 26 gólja és 7 gólpassza, mögötte Bale van 14+5-tel, majd Ramos 11 góllal :lol:

Asensio, LV, Vinicius, Mariano összesen szereztek 17 gólt. Ha csak mindegyik 5 góllal (Bale is) hoz többet, beljebb lennénk 20-25 góllal.

Szóval bele lehet állni Karimba, de hogy pont most :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2019. április 8., hétfő 12:12

Ebből a szezonból aki azt vonja le, hogy 1-2 emberen múlt az eredménytelenség azzal teljesen felesleges érdemi beszélgetés indítani, mert csapat szinten volt horizont méretű k*la az egész.
Kapustól a támadókig - nagyjából most van bő 4 hónap felmérni a helyzetet, de szerintem a legégetőbb kérdés a védelem, oda mindenképpen kell legalább 1 komoly igazolás, ha valamit akarunk. Ezen felül érdemes elgondolkozni azon is a piac kínálta lehetőségeken, esetleges Celta kizúgással ellehetne Gomezt hozni. (Gyanítom Hazardot berántjuk. - minimum 150ért)
Középpálya a legérdekesebb, mert szerintem ők tolták idén a legnagyobb betlit, onnan senkit nem tudnék kiemelni felfelé, de oda előrelépést igazolni 100+ Pogba - Eriksen max.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 8., hétfő 12:12

Babinho írta: Mariano mellőzése számomra érthetetlen, főleg amilyen gyalázatos teljesítményt hoztak idén a támadóink...
Az meg végképp wtf, hogy miért küldenénk el, azért, hogy RdT jöjjön a helyére, aki legalább 2 szinttel rosszabb játékos. Se olyan tapasztalata, se képessége nincs olyan mint Mariano-nak, aki ha használnánk stabil számokat tudna hozni. És sok dologban, lövések, kapu elé érkezés, azokban a legerősebb amiben Benzema nem. Az előszezonban gyönyörűen megmutatta, hogy RdT kiscsapatban mutatott teljesítménye mennyit is ér itt...

Benzema, RdT, Rodrygo....édes istenem, neki mennénk ezzel a szezonnak, hogy bajnokságot kell nyerni...
Karimba már bele sem megyek, mennyire flop volt idén amikor igazán kellett volna. Ez a 26 gól is nagyszerű önmagához képest de azért ehhez kellett 47 meccs, amin sokszor még lecserélve sem volt...hagyjuk is. Szép meg jó a formája és tényleg süvegelendő az idei hozzáállása, de ha bajnokok akarunk lenni, akkor ez kurva kevés.
Attól mert veszel egy jó csatárt még nem biztos, hogy gólokat szerez. Attól, mert megfelelő támadó embereket veszel már valószínűbb. Számomra mindenképpen kell 2 gólratörő, kaput támadó veszélyes szélső, akik képesek gólokat is szerezni és akkor nem Ramos lesz a góllövő lista második helyezettje. Leginkább az volt a bajunk idén, hogy vagy nem vertük be a helyzetek (Benzema se, de a többiek még úgy se), de inkább még értelmes helyzetet sem tudtunk kialakítani eleget.

Btw. amennyiben Benzema rúghatta volna a helyi tiziket, akkor 20 gól felett járna már a bajnokságban is, ahogy a top csatárok szokták.

Egy Hazard-Benzema-Mbappe pl. nagyot hasítana, de utóbbira sanszos, hogy idén nem lesz lehetőségünk. Mást meg nem tudom elképzelni oda jelenleg. Hazard és Vinicius meg posztban ütik egymást, ami aggasztó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 8., hétfő 11:32

Babinho írta: Karimba már bele sem megyek, mennyire flop volt idén amikor igazán kellett volna. Ez a 26 gól is nagyszerű önmagához képest de azért ehhez kellett 47 meccs, amin sokszor még lecserélve sem volt...hagyjuk is. Szép meg jó a formája és tényleg süvegelendő az idei hozzáállása, de ha bajnokok akarunk lenni, akkor ez kurva kevés.
El vagy tévedve. Nem ez a kurva kevés. A kurva kevés az az amit Bale, Asensio, Isco összehoztak elől. Ha mindenki annyira kurva keveset tett volna hozzá mint Benzema akkor nem menne most a hiszti.
Mi az hogy mennyire flop volt idén amikor kellett volna? Mi ez, hogy kellett hozzá 47 meccs kellett hozzá? Másnak mennyi kell? Meg hogy lecserélve sem volt,ha már itt tartunk ez szerinted ront vagy javít a teljesítményén?

Mintha háttal ülnének páran a tévének, félelmetes.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. április 8., hétfő 11:23

Mariano mellőzése számomra érthetetlen, főleg amilyen gyalázatos teljesítményt hoztak idén a támadóink...
Az meg végképp wtf, hogy miért küldenénk el, azért, hogy RdT jöjjön a helyére, aki legalább 2 szinttel rosszabb játékos. Se olyan tapasztalata, se képessége nincs olyan mint Mariano-nak, aki ha használnánk stabil számokat tudna hozni. És sok dologban, lövések, kapu elé érkezés, azokban a legerősebb amiben Benzema nem. Az előszezonban gyönyörűen megmutatta, hogy RdT kiscsapatban mutatott teljesítménye mennyit is ér itt...

Benzema, RdT, Rodrygo....édes istenem, neki mennénk ezzel a szezonnak, hogy bajnokságot kell nyerni...
Karimba már bele sem megyek, mennyire flop volt idén amikor igazán kellett volna. Ez a 26 gól is nagyszerű önmagához képest de azért ehhez kellett 47 meccs, amin sokszor még lecserélve sem volt...hagyjuk is. Szép meg jó a formája és tényleg süvegelendő az idei hozzáállása, de ha bajnokok akarunk lenni, akkor ez kurva kevés.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3402
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. április 8., hétfő 11:06

mariano qrva kevés ide, arra jó volt hogy visszahozták hogy legalább kiderült. de tomas is hasznosabb lesz szerintem, de nem rá kéne alapozni az is szent. érdekes régóta semmiféle csatárral nincs még pletyka se úgyhogy nem tudni, messze van még aug.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 8., hétfő 11:00

Rodrygo miota csatár? Inkabb szélső, főleg bal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 8., hétfő 10:36

wZoLee7 írta: Elég erős lenne megint elengedni úgy Marianot, hogy nem igazolunk. Egy Hazard-Rodrygo duo érkezése nem fog csodát tenni a támadó részlegünkben. Bár tegnap olvastam olyant, hogy Asensio az utóbbi mecseken elég meggyőző a jobb oldalon, hát nem tudom, remélem nem akarunk egy Asensio-LV jobb, Hazard-Vini bal oldallal és Benzema-Rodrygo csatárduoval neki menni, mert ez szerintem elfogyhat elég gyorsan
Miért lenne erős? Semmire nem jó szerencsétlen, tisztelem, hogy azonnal visszajött, de neki itt nincs helye, máshol viszont egész szép karriert futhat be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 8., hétfő 10:27

Elég erős lenne megint elengedni úgy Marianot, hogy nem igazolunk. Egy Hazard-Rodrygo duo érkezése nem fog csodát tenni a támadó részlegünkben. Bár tegnap olvastam olyant, hogy Asensio az utóbbi mecseken elég meggyőző a jobb oldalon, hát nem tudom, remélem nem akarunk egy Asensio-LV jobb, Hazard-Vini bal oldallal és Benzema-Rodrygo csatárduoval neki menni, mert ez szerintem elfogyhat elég gyorsan

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 8., hétfő 8:44

Remélem nem igazak ezek a csatáros hírek.
Úgy hírlik a távozó Mariano helyett pedig Raúl de Tomás tér vissza, így könnyen lehet, hogy a Real Madrid jövőre a Benzema, Rodrygo, RdT, Vinicius négyessel vág neki elől.
Most komolyan, Raúl de Tomás?
És ha Benzema megint hoz egy tavalyi, 12 gólos szezont? Vagy ha megsérül? Be kéne húzni Jovic-ot, vagy valami értelmes csatárt mindenképpen!

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. április 6., szombat 21:35

Egyet értek, azok az állítások Pogbára is igazak, épp ezért hoznám mind a kettőt, aki a Real Madridban és ZZ alatt nem tud a földön maradni, az menthetetlen. Szeretem a kp-s felhozatalunkat, de ugyan úgy frissíteni kell mint a támadókat, és ez a két játékos hozható, elég olcsón. Fizikálisan rendben vannak, gólokat tudnak szerezni, korban nagyon jók.
Pogba hogyan lenne olcsó?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 6., szombat 21:29

poronty írta:
Rabiot nekem nem kéne, nagy fizu, nagy arc, közepes tudás, maca anyuka, ez veszélyes így.
Mondjuk Pogbára is igaz ezek nagy része: nagy fizu, nagy arc, sokba kerül, neki nem az anyja hülye, hanem az ügynöke, fúrt már edzőt is, plusz szeret a nagymeccseken flopkodni.

Remélem szépen visszavonul a ManU-ból, az a neki való hely, Mi meg hozzuk el Ndombelét inkább BTB-nak, ő a felébe kerül minden szinten és nincs vele semmilyen probléma se a pályán, se azon kívül.
csak anny vele a baj, hogy ugorja e szintet...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 6., szombat 21:24

Lunin kb fog annyit játszani itt, mint amennyit játszana egy kölcsön csapatban.

Egyet értek, azok az állítások Pogbára is igazak, épp ezért hoznám mind a kettőt, aki a Real Madridban és ZZ alatt nem tud a földön maradni, az menthetetlen. Szeretem a kp-s felhozatalunkat, de ugyan úgy frissíteni kell mint a támadókat, és ez a két játékos hozható, elég olcsón. Fizikálisan rendben vannak, gólokat tudnak szerezni, korban nagyon jók.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. április 6., szombat 21:12

Rabiot nekem nem kéne, nagy fizu, nagy arc, közepes tudás, maca anyuka, ez veszélyes így.
Mondjuk Pogbára is igaz ezek nagy része: nagy fizu, nagy arc, sokba kerül, neki nem az anyja hülye, hanem az ügynöke, fúrt már edzőt is, plusz szeret a nagymeccseken flopkodni.

Remélem szépen visszavonul a ManU-ból, az a neki való hely, Mi meg hozzuk el Ndombelét inkább BTB-nak, ő a felébe kerül minden szinten és nincs vele semmilyen probléma se a pályán, se azon kívül.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 6., szombat 21:09

Realista24 írta: Courtois Lunin duoval megyünk neki a kövi szezonnak.
Luninnak játékperceket adnék kölcsönben

kukázhatnánk egy jó spanyol cserekapust
D Lopez és Casilla is megtaláltuk, és megfeleltek a szerepüknek
sőt Lopez túl jó is volt :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 6., szombat 20:29

Nekem is a legracionálisabb a Kurtó-Lunin páros, Keylor remélem el tud még menni egy jó csapatba, nagy ember, maximális tiszteletet érdemel. ZZ fia meg hát bocs de gyenge, mint a fosi a cserpesen kívül.

Rabiot nekem nem kéne, nagy fizu, nagy arc, közepes tudás, maca anyuka, ez veszélyes így.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 6., szombat 15:50

Toti írta: Ramos miert nincs keretben?
Pihen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 6., szombat 15:39

Köszi, ezt nem tudtam.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 6., szombat 15:32

Lunin sem számít EU-n kívülinek.

"The Cotonou Agreement plus these countries count as 'EU':
Montenegro, FYR Macedonia, Serbia, Turkey, Ukraine, Algeria, Armenia, Bosnia and Herzegovina, Georgia, Russia, Morocco, Tunisia, Moldova and Albania."
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 6., szombat 15:17

A szerbek nem számítanak EU-n kívülinek.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég