Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 8., hétfő 8:46

Berti írta: Mintha duplán tért volna vissza wyzx..
Az elmúlt 10 év legköltekezőbb nyara előtt nem fantáziálhat valaki, amúgy tök reálisan, anélkül hogy lelegyen hülyézve vagy “pokhendien pofazna”?
Nem olyan magas az a ló, le lehet szállni róla.

:kivagyhe:
jaja, én kezdtem a beszólogatást.

:roll: :roll: :roll:

wyzx-szel szemben meg voltak részek amiket még el is fogadtam, de te is csak idejössz, bedurrantasz valami okosat, anélkül hogy tudnád miért tart itt a beszélgetés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 8., hétfő 7:52

Mintha duplán tért volna vissza wyzx..
Az elmúlt 10 év legköltekezőbb nyara előtt nem fantáziálhat valaki, amúgy tök reálisan, anélkül hogy lelegyen hülyézve vagy “pokhendien pofazna”?
Nem olyan magas az a ló, le lehet szállni róla.

:kivagyhe:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 8., hétfő 7:25

wZoLee7 írta:
Kerlon írta:
Visszafogott valaszom:
Rabiot, Tielemans es Pogba kozeppalya jovore... legalabb olvassal mar vissza, ha pokhendien pofazni akarsz.
és én vagyok a pökhendi? egy valaki írta a Tielemans, de úgy viselkedsz mint a mindentudó atyaúristen. én kérek elnézést, nem tudtam h nem lehet olyant írni ami neked nem tetszik :salute:
Írhatsz olyat, de ne akkor amikor nincs igazad. Még mindig itt puffogsz, amikor továbbra is RaúlCF hozzászólásától kezdődött az egész. Sajnálom, ha nem sikerült azóta se feldolgozni a dolgot.

Tessék külön neked:
ziro4vr írta:
RaúlCF írta:

ez finom lenne. esetleg Case helyett egy olcsó Tielemans hogy ott is legyen kraft. ütős lenne
Ti hülyék vagytok bocs.
előzménye a Case,Pogba, Rabiot 3-as volt.
ggbb
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 7., vasárnap 22:23

Kerlon írta:
wZoLee7 írta: fifázásból, és szó van egy rabiotról akiről már cikkeztek is és lejár a szerződése...te se tudod már mibe köss bele
Visszafogott valaszom:
Rabiot, Tielemans es Pogba kozeppalya jovore... legalabb olvassal mar vissza, ha pokhendien pofazni akarsz.
és én vagyok a pökhendi? egy valaki írta a Tielemans, de úgy viselkedsz mint a mindentudó atyaúristen. én kérek elnézést, nem tudtam h nem lehet olyant írni ami neked nem tetszik :salute:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 7., vasárnap 22:22

Stílus. Más beszélhet olyanról ami neked nem tetszik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 7., vasárnap 21:45

wZoLee7 írta: fifázásból, és szó van egy rabiotról akiről már cikkeztek is és lejár a szerződése...te se tudod már mibe köss bele
Visszafogott valaszom:
Rabiot, Tielemans es Pogba kozeppalya jovore... legalabb olvassal mar vissza, ha pokhendien pofazni akarsz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. április 7., vasárnap 21:34

wZoLee7 írta: fifázásból, és szó van egy rabiotról akiről már cikkeztek is és lejár a szerződése...te se tudod már mibe köss bele
+1

Casemiro, Kroos, Modric, Pogba, Rabiot
5 minosegi jatekos 3 posztra. Hozzacsapni valakit meg a Valverde, Ceballos, Llorente harmasbol es egy mely, utos kp-t kapunk.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 7., vasárnap 21:11

fifázásból, és szó van egy rabiotról akiről már cikkeztek is és lejár a szerződése...te se tudod már mibe köss bele

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 7., vasárnap 20:51

RaúlCF írta: nekem személyesen elegem van az itteni alapból. az, hogy a kp-n az egyetlen mobilis ember a legidősebb Modric az nekem nem tetszik. Casemirot meg nem kell eladni mert voltak és lesznek is jó meccsei de hogy nem raknám a kezdőbe az is biztos. Kroos meg totál leépült. szóval igen én vennék új embereket a kp-ra. az is elég vicces hogy egy PSG kezdő Rabiot elé van rakva egy nulla Ceballos. értem én hogy mindenkit lenézünk de azért na. Rabiot hátterében is beszélhetnek amit akarnak az egész onnan indult hogy szabadulni akart az araboktól ők meg bevágták az óvodást és kitették a lelátóra.

az meg hogy Casemiro helyére éppen ki jönne/jöhetne/vagy akármi évek óta téma mindenkinél. Tielemans is csak egy fiatal opció. amikor birkózni kell jó Casemiro de amikor már 2őt lépni kell a labdával hát izé. hányszor láttam ezt a többségtől hogy most miért ő kezd, ezek ellen semmi szükség rá és a társai. nem egy újkeletű dolog.

ha valaki Kroos-al meg Casemiroval képzeli el a jövőt az az ő dolga, én nem. mindenkinek ugyanannyi ráhatása van erre. semmi.
mindenkinek megvannak a saját elképzelései, hogy mit szeretnének látni.
nekem meg a fifázásbóól
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. április 7., vasárnap 18:58

kodo írta: Az a vicces hogy kiraknak sokan Kroost meg Casemirot szo nelkul ertuk. Mintha a fifaban lennenk.
Vicc ide vicc oda te tény hogy bün lassú a kp és a legdinamikusabb a nyugdíjas Lukita. Casemiro nem kezdő alapanyag ha tetszetős labdatartos és hatékony játékot akarunk látni. Kroos meg csúnyán leepült nagy kérdés jövöre megtude ujulni... Szerintem nem ezért most még jó pénzért mehet felőlem is. Ha meg marad akkor a nyakára kell hozni egy valódi konkurenst mert Ceba erre nem jó. Rabiot több szempontból nagyon is indokolt lenne, ha rajtam állna a dolog hoznám.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. április 7., vasárnap 13:49

Az, hogy ki érkezik, arról mindenféle pletyókat lehet írni, ha Pogba új szerződést akar, vagy magasabb fizetést, a menedzsere írat egy cikket, hogy a Real érdeklődik utána, és mi már ugrunk is a fórumon. Inkább reálisabbak azok a hírek, hogy ki akar menni, vagy kit vinnének. Varane tegnap már úgy játszott, mint aki már alá is írt. Most sértődött meg, hogy szeptemberben nem volt neki állófogadás? Eddig ez miért nem volt hír? Miért csak most hallunk róla? Arról lehet szó, hogy vinné a MU, sok pénzért, és akkor már mindjárt megalapozott lehet Pogba érkezése, akár 1az1-ben is, és az rendben is volna.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 7., vasárnap 13:26

nekem személyesen elegem van az itteni alapból. az, hogy a kp-n az egyetlen mobilis ember a legidősebb Modric az nekem nem tetszik. Casemirot meg nem kell eladni mert voltak és lesznek is jó meccsei de hogy nem raknám a kezdőbe az is biztos. Kroos meg totál leépült. szóval igen én vennék új embereket a kp-ra. az is elég vicces hogy egy PSG kezdő Rabiot elé van rakva egy nulla Ceballos. értem én hogy mindenkit lenézünk de azért na. Rabiot hátterében is beszélhetnek amit akarnak az egész onnan indult hogy szabadulni akart az araboktól ők meg bevágták az óvodást és kitették a lelátóra.

az meg hogy Casemiro helyére éppen ki jönne/jöhetne/vagy akármi évek óta téma mindenkinél. Tielemans is csak egy fiatal opció. amikor birkózni kell jó Casemiro de amikor már 2őt lépni kell a labdával hát izé. hányszor láttam ezt a többségtől hogy most miért ő kezd, ezek ellen semmi szükség rá és a társai. nem egy újkeletű dolog.

ha valaki Kroos-al meg Casemiroval képzeli el a jövőt az az ő dolga, én nem. mindenkinek ugyanannyi ráhatása van erre. semmi.
mindenkinek megvannak a saját elképzelései, hogy mit szeretnének látni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 7., vasárnap 13:04

kodo írta: Rabiot jo kiegészítő ember lenne, de ha itt van Ceballos es biznak benne akkor felesleges szerintem.
én nem tudom, nem biztos, hogy bízik benne Zizu
az előző regnálása alatt pl egyáltalán nem bízott benne

1 középpályás igazolás mindenképp szükséges
minden további szerintem a távozóktól függ
ha mostani cseréket elküldik, lehet igazolni oda 3 játékost, különben felesleges

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 7., vasárnap 13:02

Mondjuk Karim hatalmas kapufa mert a Lyonban olyat hozott amit kevesen abban a korban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 7., vasárnap 12:53

wZoLee7 írta:
Kerlon írta:

Rabiot meg Tielmans komopy szinten eddig semmit se bizonyitott, ti meg rajuk alapoznatokna Realt. Komolytalan vita...
Vinicius igen sokat bizonyitott a real madrid elott. Benzema egy lyonbol erkezett, Casemiro is top csapatban tolta, ahogy Modric tottehamje is vilag elit volt komoly szinteken...ja hogy es meg sorolhatnank. Szerintem inkabb az ilyen mondjunk valamit ervek a komolytalanok. Senki sem alapozna az alltalad emlitett jatekosokra, az alap itt van, de ha jo aron/ingyen hozhato valaki aki a psg ben is alapember volt es jol is jatszott akkor nem ertem miert lenne ez hulyeseg. Ceballosban en pl semmit nem latok, es hosszutavon egy Pogba nem tenne csodat a kp n
Igen, mert mindenki beszokott csak úgy válni. Ez tényleg jellemző.

RaúlFC meg egy Rabiot, Tielemans, Pogba 3-at vizionál jövőre. Tényleg a helyi alapokat felhasználva. Nem Tielemans eddig bőven kevés volt, Leicesterből inkább Ndidi, aki ráadásul ténylegesen posztriválisa is lehetne Casemironak. Rabiot meg ingyen oké - bár a hátteré körülményei miatt bőven meg lehet kérdőjelezni -, de azt még sehol nem bizonyította, hogy a Real kezdőjébe csak úgy berakjuk.
kodo írta: Az a vicces hogy kiraknak sokan Kroost meg Casemirot szo nelkul ertuk. Mintha a fifaban lennenk.
Casemiro meg nem a szívem csücske, de eladni még én se adnám el, mert a keretben bőven lehet még helye, de nem fix kezdőként.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 7., vasárnap 12:41

Az a vicces hogy kiraknak sokan Kroost meg Casemirot szo nelkul ertuk. Mintha a fifaban lennenk.

Es amugy Vinicius pozitiv meglepetes volt, de lathatjuk hogy a rutintalansaga nehol elojott. Ami nem baj, termeszetes dolog, de akkor ne töltsük fel a keretet hasonló kaliberekkel. Rabiot jo kiegészítő ember lenne, de ha itt van Ceballos es biznak benne akkor felesleges szerintem. Tielemansra meg inkább igaz amit fent irtam.
A Tottenham meg megsem egy kukorica ligas csapat, ahol alapember volt Modric.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 7., vasárnap 12:31

Kerlon írta:
RaúlCF írta: ilyen erős érvekkel nehéz vitatkozni :ike:
Rabiot meg Tielmans komopy szinten eddig semmit se bizonyitott, ti meg rajuk alapoznatokna Realt. Komolytalan vita...
Vinicius igen sokat bizonyitott a real madrid elott. Benzema egy lyonbol erkezett, Casemiro is top csapatban tolta, ahogy Modric tottehamje is vilag elit volt komoly szinteken...ja hogy es meg sorolhatnank. Szerintem inkabb az ilyen mondjunk valamit ervek a komolytalanok. Senki sem alapozna az alltalad emlitett jatekosokra, az alap itt van, de ha jo aron/ingyen hozhato valaki aki a psg ben is alapember volt es jol is jatszott akkor nem ertem miert lenne ez hulyeseg. Ceballosban en pl semmit nem latok, es hosszutavon egy Pogba nem tenne csodat a kp n

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. április 7., vasárnap 12:05

Ha jön a Hazard-Pogba kettős az már elég pöpec.
Utána max még egy támadó és az értékek megtartásával simán topesélyesek leszünk mindenhol jövőre.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. április 7., vasárnap 10:07

Kerlon írta:
RaúlCF írta: ilyen erős érvekkel nehéz vitatkozni :ike:
Rabiot meg Tielmans komopy szinten eddig semmit se bizonyitott, ti meg rajuk alapoznatokna Realt. Komolytalan vita...
Jahát énis debruyne kante pogba hármast szeretnék inkább de megvalósíthatóságban meg az a komolytalan.

Ez a realitás amit összelehet kukázni jelenleg úgy,hogy a támadósorra is kell a della.

Ha modric kroos közül az egyik minimum marad elég baszó lenne ez a Case-Pogba-Rabiot-Modric/Kroos (vagy mindkettő) sor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 7., vasárnap 10:02

RaúlCF írta: Fiatal játékosoknak mit kell elérniük? Casemiro mit ért el amikor Zz rá alapozott? Bármelyik fiatal mit ért el amikor rá alapoztak?
Ja, csak egy Kroos-Modric kettős közé kellett implementálódni és nem egy Pogba mellé, egy teljesen új bajnokságba mindegyiknek. :roll:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég