Dani Ceballos - 24

Archívum
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 16., kedd 14:26

Hol játszott vkpt? Kroos helyén volt mint CM, Case volt a vkp.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 16., kedd 14:18

KovaLlos írta: Érthetetlen a mellőzése...tavaly amikor az ő 2 góljával nyertünk és utána mellőzte kb 10 meccsig,a fél perces csere..idén tényleg ő se volt mindig meggyőző,de ki volt az???A tegnapi középpálya mivel érdemelte ki,hogy végig a pályán legyenek?Valverdének nem tudom mi a posztja,de védekező középpályásnak tippelném
Már boccs, de :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tippelném? Meg nem tudod mi a posztja, de mit keresett a pályán? Az előző meccsén játszott életében először vkp-t, méghozzá elég meggyőzően. Egyébként egy középső középpályás, aki jó támadásban és védekezésben is. Allrounder. Arany az ilyen játékos és Fede pimaszul fiatal is még.

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. április 16., kedd 13:58

Érthetetlen a mellőzése...tavaly amikor az ő 2 góljával nyertünk és utána mellőzte kb 10 meccsig,a fél perces csere..idén tényleg ő se volt mindig meggyőző,de ki volt az???A tegnapi középpálya mivel érdemelte ki,hogy végig a pályán legyenek?Valverdének nem tudom mi a posztja,de védekező középpályásnak tippelném,biztos kellettek Casemiroval 1 ilyen csapat ellen,akik 2-t nem tudtak passzolni elől...Llorente hónap legjobb játékosa lett,amikor Zidanenal játszott most 1 meccsen,akkor is jó volt,erre jegeli őt is...nagyon sok jó játékost kell igazolni,hogy ilyen edzővel élvezhető meccseink legyenek jövőre :(

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 16., kedd 11:58

Ha azt nézem, hogy milyen játékot kapunk ZZ irányítása alatt (labdajáratás üresben majd beadás), akkor nem kívánnám edzőnek. Ha azt nézem, hogy a világon ő az egyetlen, aki meg tudja szorongatni Perez tökeit, iszonyat nagy tekintélye van az öltözőben és a szakmában és a focihoz sem volt hülye soha, akkor a legideálisabb ember van most a vezető edzői poszton. Csak azt remélem, hogy idén nyáron elnyomja a szívét és az eszét helyezi előtérbe.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 16., kedd 11:31

Ha indulatból válaszoltam volna, akkor kaptam volna egy havi előfizetést.

Ceballos gyakorlatilag lókukit nem bizonyított azonkívül, hogy egy átlag feletti, de semmiben sem kiemelkedő játékos. Persze néha húzott egy-egy szép megoldást, de azt még megye 3-ban is láthatsz.

Az idei leült csapattól meg nem tudom ki az, aki még vár el valamit. Elég szomorú, hogy még úgy sem hajtják ki páran a belüket, hogy tudják mi a helyzet és nyáron nagy takarítás lesz.

És, de nagyon is hálátlan vagy. Az első féléve elhozta a BL-t, a második évében a bajnokságot és a BL-t, amikor már látszódtak a keret hiányosságai és gyengeségei. Utána még elment pár erős csere játékosunk, mint James vagy Morata, akiket sehogy se pótoltuk majd a bajnokságban nem is volt meg a frissesség és ennek megfelelően azt el is buktuk. Aztán a BL-re még a nagy öregeket össze tudta kapni ZZ.

Most meg baszogatod, mintha rajta ment volna el a szezon és nem a vezetőség rossz döntésein. Örülj, hogy visszajött, aztán majd térjünk vissza arra, hogy jövő ilyenkorig mit képes változtatni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. április 16., kedd 11:15

Sokaknak megváltás zidane és megváltás volt zidanemikor átvette a csapatot. Nekem nem.

Nem azért mert hálátlan vagyok és semmi se elég. Szimplán különbözünk és mást tekintünk jónak. Az, hogy lekóklereztem értelemszerűen indulatból íródott.

Viszont én nem vagyok hálás a három bl címért. Maximum az elsőért. Én jobban preferálom az olyan szezonokat mint pl mou féle talán 2011/12ese volt ahol irgalmatlan szép játékkal 100+ ponttal bajnokok lettünk és a bayern ellen estünk ki a blben érdemtelenül.

Nekem az nem oké, hogy a bajnokságot engedjük elúszni és hagyjuk a spanyol kupát is mert a bl pioritás. Lehet szekálni a barcát, hogy a nagy messivel se sikerült bleket nyerni..de ők nem is hagyták magukat egy porondon sem. Én azért néztem a realt mert számomra szép focit játszottak, az hogy sikeresek voltak mellé csak hab a tortán. Amit évek óta tol a csapat az nálam nem foci, az lófasz. Persze ez csak az én szubjektív véleményem. nem várom el, hogy bárki elfogadja.

Ceballos szerintem a jövő egyik legjobb középpályása lesz, minden megvan benne. Labdabiztos, technikás és jól lát a pályán és jól is lő. Ő nem olyan mint isco, neki megvan a posztja csak ritkán játszatják ott. Majdnem többet volt kint a szélen mint középen.
Saul játékát is ugyan így ölik meg az atleticonál.

Az meg kifejezetten nem tesz jót neki ha folyamatosan padoztatják és megtörik az önbizalmát már ilyen fiatalon. Ég és föld a korai és a mostani játéka.
Remélem elmegy a nyáron.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. április 16., kedd 11:02

Tipik egy Sevilla,Villarreal stb húzóembere szint.

Nálam Parejo kategóriás játékos, látványosabb, de kevésbé hasznos kiadásban.
én sem tudnék utána sírni.
ZIDANE

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 16., kedd 10:30

Véleményem szerint, páran többet látnak benne, mint ami. Jól teszi-veszi a labdát, de úgy kb ennyi. Semmiben sem kiemelkedő. Lehet hogy néha ad egy "Guti" passzt, de egy ilyenhez párosul jópár eladott és alibi passz.
Nem érzem azt, hogy az az eset lenne, hogy kezdőbe kevés, padra luxus. Pont az a padra való kategoria.

Egy Valenciaban például lehetne alapkezdő ember.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 16., kedd 9:46

Az o esete pont ugyan az mint Iscoe. Mindketten jok, sot, a legjobbak ha ugy es azon a poszton jatszanak ahol kellene, csak nekunk ilyen nincs, mert azt is Benzema tolja. Egyikuk sem lesz soha jo szelso, esa kp hatso resze sem nekik valo. Amikor megkapjak a teret rendre golokkal jelentkeznek. Mindketten erzik hova lehet betenni vedok koze, moge, vagy h erkezzenek a kapu ele. Ceba gyorsabb, bar neha rohangal csak. Sajnos, jonnek a szelso tamadok, nem fogunk rajuk epiteni, es nem fogunk valtani sem a 433-rol, igy meg nekik nagy jovojuk nem igazan lesz

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 16., kedd 9:38

Szerintem meg pontosan látszik rajta, hogy ha a posztján játszik, akkor nagyon sok van benne. Gólokat lő rendszeresen, odaér a kapu elé, és olyan ütempasszokat tud adni a beinduló támadóknak, amit legutóbb kb. Gutitól láttam.
Ennek ellenére rendszeresen egy sorral hátrébb, Kroos szerepkörben játszatjuk, ami teljesen nyilvánvalóan nem fekszik neki. Én semmi pénzért nem adnám el 22 (!!!) éves, és borzasztó sok van benne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. április 16., kedd 9:07

Hát nem tudom, hova tegyem a srácot, pedig baromi sok volt/van benne. Anno mikor a Betisben nyomta ellenünk olyan produkciót rakott le, ott szopatta Krooséket ahol akarta. Örültem is mikor leigazoltuk. De azóta azt a teljesítményt nagyítóval kell keresni, azok is főleg a leigazolása utáni időszakban.
A közeg vagy a nyomás miatt, de leépült a srác, önbizalom terén mindenképpen, és e nélkül meg nehéz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 16., kedd 8:38

kierkegaard írta: remélem nyáron elmegy. Ezek a kóklerek akik mostanában edzőnek nevezik magukat nem képesek játszatni.
:fpalm: :fpalm: :fpalm:

A 3szoros BL győztes edzőnket kóklerezted le. :agree: :roll:

MIközben Ceballostól semmi extrát nem láttunk eddig, ami miatt olyan hűde nagy értékünk lenne. Esetleg egy stabil csere játékos még lehet, de nélkülözhetetlen játékosunk nem lesz az biztos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. április 16., kedd 8:14

remélem nyáron elmegy. Ezek a kóklerek akik mostanában edzőnek nevezik magukat nem képesek játszatni.

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Impostor » 2019. március 2., szombat 22:15

Mi van vele? Kezdő volt sokszor vagy csere, most meg Valverde jön inkább mint ő...
Tetszett a játéka mikor játszott...
Beszólt vmit Solarinak és parkolópályán van vagy mi? Nem követtem manapság a híreket...

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. január 30., szerda 17:24

Instagamra is kitettek valamit storyban. Leforditana legyen szíves valaki? :) danifuli10

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 30., szerda 13:48

http://videos.marca.com/index.php/v/0_v ... c6IJEWYhWE

Ajánlom a videó végét szeretettel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. november 16., péntek 9:08

hát igen, de felesleges durvulni, mert Modric nagy eséllyel nyáron megy, utána meg remélem Ceballos megkapja a helyét.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. november 16., péntek 8:20

végülis. itt ugyanazért a posztért harcolnak. :mrgreen:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. november 16., péntek 7:43

Nem játszott rosszul, de mik voltak azok a balhék Modriccal??
Értem,tudom,hogy válogatott meccs, tehát nyilván komolyan vette mindkét fél(még akkor is ha csak barátságos jellegű torna).
De Ceballos-on az látszott,mintha kicsit sértődöttségből direkt kereste volna a kontaktot, egyszer véletlenül Modric visszacsapott futás közben, ez meg egyből el is terült.

Tiszteljük már, a kort, meg azt,hogy ő itt velem szemben Modric, aki ráadásul a csapattársam.

Lehet kicsit sokat képzelek bele, mindenesetre kezd minden spanyol játékos nekem unszimpatikussá válni. Ugye aki nem a Real-ban játszik az eleve unszimpi( :mrgreen: ), de most pláne ilyen töketlen Asensio-k.. :lol:

Érdekes emberek ezek a spanyolok..

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. november 15., csütörtök 22:51

szép volt :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég