Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. október 5., szombat 23:14

Azért valami alapja csak van annak, hogy télen akarjuk Suárezt, nem ??
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 5., szombat 23:12

feleslegesen vergődtök ti is, a spanyol sajtó is meg a bernabeu "szakértő" népe is, ancelotti kijelentette, hogy benzema az első számú csatára, nincs miről beszélni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 5., szombat 23:09

Amúgy szerintem Morata sem lesz jobb megoldás, mint Benzema.. más az, hogyha bejövök a 75. percben és tudom, hogy széthajthatom magam, mert mindjárt vége a meccsnek. Persze meg kell próbálni, rosszul nem jöhetünk ki belőle. Hátha. :hmmm:

Én sokáig Higuaint favorizáltam vele szemben, aztán szép lassan a francia megnyugtatott és úgy gondoltam, hogy jobb lesz ez, de aztán csak nem, sőt... egyre rosszabb... Már az összjáték sem az igazi, valaki írta a megy a meccs topikba, hogy mikor kap egy labdát csínybe adja vissza. És ez egyre gyakoribb nála, ma is sok akció halt el ezen. Pedig voltak szép pillanatai, de mérges vagyok rá, mert benne sokkal több van.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. október 5., szombat 23:05

Lassan kezd annyira idegesitove valni, mint Higuaín volt :lol:
Rezeg a léc, Karim, fel kell kotni azt a bizonyost ... a spanyolok 100x-orosára fogják felnagyítani Morata gólját, bármely megmozduilását, hajtását, kuzdeni akarását, szerelését ... és Benzema bármilyen apró hibáját szintén hatalmasnak fogják beállítani ... futtykoncertek halmazát fogja kapni, ha nem mutat javulást. Ezt teszi a saját nevelés státusz :)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 5., szombat 23:03

wait for it.
Én várom, mert az jó a csapatnak, de hülyeségeket ne írj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. október 5., szombat 23:01

Realista24 írta:Gólokat?
Részlet kérdés... Úgy tűnik Zidane sem tudja fejben helyrerakni. Mert ez iszonyat kevés, amit az utóbbi meccseken lehoz. Remélhetőleg nem akarja beérni a válogatottsági góltalanságát. Remélhetőleg a kis szünet jó hatással lesz rá.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 5., szombat 22:59

wait for it. :)
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 5., szombat 22:58

Gólokat?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 5., szombat 22:57

melegszik a pite. nem elég hogy rosszul játszik de még morata a padról is lövi a gólokat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. október 5., szombat 22:50

Szomorúvá tesz, mikor látom, hogy valaki elpazarolja a tehetségét. Mert tehetsége az van, rengeteg. De mindig is egy tutyimutyi besz.ri kis b.zi volt, ilyen mentalitással nem lehet sikeresnek lenni. Mehet a padra, közben meg 2 facebook-pózolás között keresheti az új csapatát. Nem fog senkinek sem hiányozni, esetleg 1-2 francia-szimpatizánsnak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 5., szombat 18:34

euroban irtam,ez volt a hivatalos mint cr és mint bale ügyében,az hogy mint ir a mindig hazug média az nem lehet mérvadó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 5., szombat 16:23

R.M.C.F írta:
marceloért nem fizettünk 100milliót
Senkiért sem fizettünk 100 milliót.....85.5-öt és 91-et a két legdrágábbért. De végül is mindegy,lényegtelen. Nem ez a fontos,ezek csak számok.
Forintban még többet is, euroban kb. annyit, amit te leírtál az meg font.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 5., szombat 16:05

marceloért nem fizettünk 100milliót
Senkiért sem fizettünk 100 milliót.....85.5-öt és 91-et a két legdrágábbért. De végül is mindegy,lényegtelen. Nem ez a fontos,ezek csak számok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 5., szombat 14:42

hehe írta:játszottunk már felszabadultan és bámulatosan céronaldo nélkül, benzema vezetésével, valencia ellen, sevilla ellen, többször is.
tudom.
ezért írtam hogy megnézném úgy hogy nincs céer hogy mit csinálna. mert most nem özil meg kaká lenne ilyen helyzetben mögötte, hanem isco, modric, és mondjuk illarramendi. vagy rosszabb esetben casemiro. :)
hehe írta:és felejtsük már el az ilyen morataféléket.
azzal egyetértek hogy morata nulla de jesé játszhatna többet benzema helyén, vagy benzema helyett. ez így nem lesz jó hogy karim ennyit játszik, tavasszal nagyobb szükségünk lesz rá ha meg ennyit játszik totál hulla lesz.

majd kiderül tavasszal vagy tavaszra minden, addig remélhetőleg bale megszokja a társakat és összeáll az
------illarramendi-----
----modric---isco------
gareth----------------cé
-----------karim---------
hátulról támogatja őket egy carvajal, a másik oldalról meg marcelo, hátul varane-ramos.. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 5., szombat 14:32

Galacticos írta:
CS0ki írta:Nem neki kell cipelnie. Azért kap CR 18 milliót, hogy ő cipelje, meg azért fizettünk 100 milliót Bale-ért, hogy ő cipelje. Benzemának annyi a dolga, hogy alájuk játszon.
marceloért nem fizettünk 100milliót és nem is kap majdnem egy húszast évente mégis gyökeresen megváltoztatja a játékunkat amikor a pályán van. benzema nem. ő nálam az a kategória aki kb sodródik az árral, ha megy a többieknek és folyamatos a játékunk akkor ő is jó meccseket hoz le, de ha mindenki szenved nagyon ritka az hogy ő húz meg egy váratlan cselt, egy távoli lövést vagy ad egy olyan passzt ami megváltoztatja az addigi meccset és mi nyerünk vele. én ezt hiányolom belőle hiába nem került 100millióba, mert a tehetsége alapján simán lehetne olyan ember aki a hátán viszi a csapatot, kíváncsi lennék két gyengébb csapat ellen lévő meccsre ahol nem lenne ott cristiano hogy ő akkor ott hogy muzsikálna.
játszottunk már felszabadultan és bámulatosan céronaldo nélkül, benzema vezetésével, valencia ellen, sevilla ellen, többször is.
másrészt itt özil volt, aki sodródik az árral, ő mégis kiskirály és übercsászár volt sokak szemében, pedig zidane utódja, a real 10-ese volt állítólag.

Csokoládé véleménye pedig tökéletes. itt van bale és céronaldo, nekik kell húzni a szélekről a csapatot. benzema be fogja lőni a helyzeteit, béellben és/vagy nagy, erős csapatok ellen sosem volt problémája, csak könyörgöm várjuk már meg a tavaszt, amikor igazán számít és felejtsük már el az ilyen morataféléket.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 5., szombat 14:17

CS0ki írta:Nem neki kell cipelnie. Azért kap CR 18 milliót, hogy ő cipelje, meg azért fizettünk 100 milliót Bale-ért, hogy ő cipelje. Benzemának annyi a dolga, hogy alájuk játszon.
marceloért nem fizettünk 100milliót és nem is kap majdnem egy húszast évente mégis gyökeresen megváltoztatja a játékunkat amikor a pályán van. benzema nem. ő nálam az a kategória aki kb sodródik az árral, ha megy a többieknek és folyamatos a játékunk akkor ő is jó meccseket hoz le, de ha mindenki szenved nagyon ritka az hogy ő húz meg egy váratlan cselt, egy távoli lövést vagy ad egy olyan passzt ami megváltoztatja az addigi meccset és mi nyerünk vele. én ezt hiányolom belőle hiába nem került 100millióba, mert a tehetsége alapján simán lehetne olyan ember aki a hátán viszi a csapatot, kíváncsi lennék két gyengébb csapat ellen lévő meccsre ahol nem lenne ott cristiano hogy ő akkor ott hogy muzsikálna.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. október 3., csütörtök 13:33

Ja hát sajnos nem képes még fejben megbarátkozni azzal a teherrel, hogy cipelje a hátán a csapatot.
Nem neki kell cipelnie. Azért kap CR 18 milliót, hogy ő cipelje, meg azért fizettünk 100 milliót Bale-ért, hogy ő cipelje. Benzemának annyi a dolga, hogy alájuk játszon.
Mivel ő nem az a tipikus befejező, hanem inkább előkészítő csatár, éppen ezért én több labdáért való visszalépést várnék el tőle, több szervezőmunkát, több összjátékban való részvételt. Az ő szerepe kritikus lesz a vadló és a robot kiszolgálásában. De sajnos én úgy érzem, hogy Roncihoz hasonlóan ő is kezd egyre kevesebbet vállalni játékban. Első évében, amikor játszott, a góllövés az nem nagyon ment neki, de legalább a mezőnyben érezni lehetett a jelenlétét. Az évek során ez a jelenléte egyre inkább kezd eltűnni.
Igen, sajnos mezőnyben gyengébb lett...Viszont korábban sokat lett kritizálva azért, hogy mindig visszalépked, és nem a kaput támadja. Láthatóan erre mozdult el a játékban, sokkal többet érkezik kapu elé, viszont kevesebbet vesz részt az összjátékban. Pedig most, hogy két olyan játékos is jött mellé(Isco, Bale), akiktől bpven várhatunk gólokat, lehet jobban kéne neki az összjátékokra koncentrálni, mert legyünk őszinték, a befejezésekben nem kiemelkedő, ellenben kreatívitásban az.

Azért még annyit, hogy mondjuk gólpasszok tekintetében pont a tavalyi éve volt a legjobb.

A DM-nek visszatett passz azért elég okos volt tőle tegnap. De összességében elég lagymatag volt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 3., csütörtök 13:12

Ja hát sajnos nem képes még fejben megbarátkozni azzal a teherrel, hogy cipelje a hátán a csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 3., csütörtök 12:54

Én viszont többször várnám el azt, hogy kiemelkedjen a csapatból. Főleg akkor, amikor CR vagy DM, vagy bárki más középszar.
tulajdonképpen ez lenne az az áhított szintlépés, amire már várunk 1-2 éve
csak sajnos azóta stagnál, nem fejlődik ilyen téren sehová
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 3., csütörtök 12:48

kiserik írta:
hehe írta:egy kérdés: miből gondoljátok, hogy benzema nem hajt és nem tesz meg mindent egy meccsen?
nem trollkodás, tényleg érdekel. beleláttok a fejébe? ismeritek ancelotti elképzeléseit?
és azt bocs de nem fogadom el válasznak, hogy mert az újságíró bebizonyította, meg mert pepe pofázik. pont ő ne.
Ebben van sok igazság. Nagyon sokszor végez kulimunkát CR helyett, rohan vissza a 9-es posztról bal szélre védekezni. Azért az is kivesz az emberből, így mikor már nem a védekezésben, hanem a támadásban figyeli az ember, akkor úgy tűnik, hogy csak lézeng a pályán. Érdemes egy meccsen megfigyelni, hogy mit csinál, mikor az ellenfél támad és CR ugrabugrálmegpuffogmertelbasztamegint...
A védekezésből annyira kiveszi a részét, amennyire egy csatárnak ki kell vennie, sőt ezt még túl is teljesíti. De összességében én nem látom azt, hogy Benzema hatással lenne a játékunkra. Ha megy a csapatnak, akkor ő is benne szokott lenni a bugikban, jól passzol, van egy-két szép csel, jönnek a gólok is. De ha a csapatnak nem megy, akkor neki sem. Özilre is ezért panaszkodtak itt sokan, de ez is érvényes Karimra is. Mivel ő nem az a tipikus befejező, hanem inkább előkészítő csatár, éppen ezért én több labdáért való visszalépést várnék el tőle, több szervezőmunkát, több összjátékban való részvételt. Az ő szerepe kritikus lesz a vadló és a robot kiszolgálásában. De sajnos én úgy érzem, hogy Roncihoz hasonlóan ő is kezd egyre kevesebbet vállalni játékban. Első évében, amikor játszott, a góllövés az nem nagyon ment neki, de legalább a mezőnyben érezni lehetett a jelenlétét. Az évek során ez a jelenléte egyre inkább kezd eltűnni. Ha átalakul poacherré, akkor nekem ezzel nincs gondom, csak akkor legyen gyilkos a kapu előtt, és akkor nyilván el kell gondolkodni, hogy a CR-Benzema-Bale csataártrió középen egy poacherrel életképes-e?
összességében nem volt rossz, nem lógott ki se negatív, se pozitív irányban
Ezt adom. És pont ez a lényege annak, amit leírtam. Ez a leírás általában Karimról elmondtható. Én viszont többször várnám el azt, hogy kiemelkedjen a csapatból. Főleg akkor, amikor CR vagy DM, vagy bárki más középszar.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég