Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. április 16., kedd 21:30

Megertenem ezt a sok pampogast, ha a nyari eloszezon negyedik meccsen is ugyanezek a jatekosok jatszananak, de igy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 16., kedd 21:13

Csabi írta:
wZoLee7 írta: egyébként az, hogy most kik játszanak, semennyire sem jelenti azt, hogy jövőre kik fognak
ezt kéne már felfogni itt sok embernek és nem pánikolni.
Álmodozz Csabber :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 16., kedd 21:00

wZoLee7 írta: egyébként az, hogy most kik játszanak, semennyire sem jelenti azt, hogy jövőre kik fognak
ezt kéne már felfogni itt sok embernek és nem pánikolni.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. április 16., kedd 20:25

___Samy___ írta: Azért Llorente mikor játszott, több, mint meggyőző volt Casemiro helyen.

Ceballos az az ember, akire igazából nem tudok mit mondani. Ügyes, teszi-veszi, de abszolút nem hiányzik, ha nincs.

Valverde pedig brutális fizikumú. A védelem előtt, és feljebb sem reménytelen. Nálam a hármójuk közül ő a legígéretesebb.
Valahogy így, nem gondoltam volna, de számomra is Ceballos lóg ki leginkább hármójuk közül lefelé. De amúgy úgy vagyok vele, hogy felőlem aztán bármelyik távozhat.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 16., kedd 20:13

Azért Llorente mikor játszott, több, mint meggyőző volt Casemiro helyen.

Ceballos az az ember, akire igazából nem tudok mit mondani. Ügyes, teszi-veszi, de abszolút nem hiányzik, ha nincs.

Valverde pedig brutális fizikumú. A védelem előtt, és feljebb sem reménytelen. Nálam a hármójuk közül ő a legígéretesebb.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 16., kedd 18:06

Jim írta:
wZoLee7 írta: ha ZZ azt mondja adjunk el mindenkit és vegyünk 25 másikat azt is elhiszem majd, egyébként az, hogy most kik játszanak, semennyire sem jelenti azt, hogy jövőre kik fognak
bízom benne, hogy igazad lesz
csak az baj, korábban sem játszatta Zizu pl Ceballos és Llorentét... de nyár végéig kiderül
én nem látom, miben lenne jobb Valverde mint Ceballos és Llorente? :hmmm:
bár, lehet a spanyolok iránt vagyok elfogult :mrgreen:
én inkább úgy fogalmaznék, az ég világon semmi extrát nem mutatott eddig egyikük sem, Valverde a legfiatalabb, el kell dönteni ezen a pár meccsen, hogy maradjon, ha igen milyen poszton, vagy mehet kölcsönbe, esetleg végleg. Jó lenne egyből nyár elején letudni a távozókat akik kölcsönbe mennek, h minél jobb feltételeket tudjunk kiharcolni velük kapcsolatban

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 16., kedd 17:52

wZoLee7 írta: ha ZZ azt mondja adjunk el mindenkit és vegyünk 25 másikat azt is elhiszem majd, egyébként az, hogy most kik játszanak, semennyire sem jelenti azt, hogy jövőre kik fognak
bízom benne, hogy igazad lesz
csak az baj, korábban sem játszatta Zizu pl Ceballos és Llorentét... de nyár végéig kiderül
én nem látom, miben lenne jobb Valverde mint Ceballos és Llorente? :hmmm:
bár, lehet a spanyolok iránt vagyok elfogult :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 16., kedd 17:49

Jim írta: Valverde maradjon, Isco kezdő
Ceballos meg Llorente selejt Zizu szerint :roll:

ez az ami nem tetszik, vannak a kedvencek, akiknek mindet lehet, páran pedig esélyt sem kapnak...
ha ZZ azt mondja adjunk el mindenkit és vegyünk 25 másikat azt is elhiszem majd, egyébként az, hogy most kik játszanak, semennyire sem jelenti azt, hogy jövőre kik fognak

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 16., kedd 17:30

Valverde maradjon, Isco kezdő
Ceballos meg Llorente selejt Zizu szerint :roll:

ez az ami nem tetszik, vannak a kedvencek, akiknek mindet lehet, páran pedig esélyt sem kapnak...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. április 16., kedd 17:13

Eriksen nekem kicsit sotlan, olyan mint Kroos. Ettol persze meg mindketto kurvajo jatekos, csak Pogbaban van egy kis extra. Nem tudom, hogy az ego miatt, de Pogba tudna adni olyat, ami most nincs, Eriksen meg stabilitast adna, arra viszont ott van Kroos. Valami ilyesmit latok bele ebbe a szituba. :hmmm:
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 16., kedd 15:48

Eriksen egy jó katona. Amit tesz, azt egész jól és egész magas szinten, de ennyi. Nincs meg benne az a faktor, amivel képes megnyernie a csapatának a meccseket huzamosabb ideig. Ilyen embereink vannak dögivel, de az, aki meg tudja teremteni a különbséget bárki ellen, olyan nem igazán. Ha Pogba nem is teszi ezt nagy százalékkal meg jelenleg, de a képességei alapján bőven meg tudja.

Ha Eriksen tényleg 100, Pogba meg 150, akkor nem kérdés, hogy a francia sokkal jobban megéri.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. április 16., kedd 14:21

Pogba, egyértelműen. Eriksen-t nem tudmk elképzelni, hogy kkp ként működne egy 4-3-3-ban vagy 4-4-2-ben. Esetleg 4-3-1-2-ben, de akkor meg Hazard lenne felesleges és sokkal inkább a belga, mint a dán.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. április 16., kedd 14:13

Mindkettovel jol jarnank. Eriksen fixen hozna magat szerintem, Pogba kicsit rizikosabb, de talan tobb van a franciaban.
Ha az egyik fixen jon, akkor en mar orulni fogok.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 16., kedd 14:07

Nem tudom. Én eddig kicsit esetlennek és bizonytalannak láttam mindig. A felépítése és a sebessége az jónak mondható, de az ide édes kevés lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. április 16., kedd 14:05

Egyébként a Pogba-Eriksen párosból ki kit hozna inkább? Én most akciósan Eriksent, Pogba szerintem továbbra sem meggyőző ahhoz hosszútávon, sem játékban, sem személyiségben, hogy 150 milla körül belefektessünk.
A dán meg minden téren stabil, ponterős, hihetetlen munkabírású, valamint valszeg nem akarna semelyik idegenbeli meccsről a Rolls Royce-val távozni a csapatbusz helyett. És ugye nem mellékesen 1 év van a szerződéséből.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. április 16., kedd 14:04

Szerintem nagyon ígéretes a srác. Az adottságai nagyon jók, piszok gyors, dinamikus, erős, nagy munkabírású - tegnap még a meccs végén is olyan sprintet nyomott le keresztül a pályán, mondjuk Isco meg Casemiro mellett éles a kontraszt :lol: Ja és írtó jó lövője is van, labdával se ügyetlen. Tegnap néha amikor megindult Kovacic jutott róla eszembe, ki kéne hozni belőle valamit. Vkp-ként a brazil helyett lenne a legtöbb haszna, kérdés Zidane kiteszi e Case-t. Tegnap totál feleslegesek voltak ketten a pályán, Valverde-Ceba-Modric jobban nézett volna ki
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 16., kedd 13:57

Csak Case helyén. A többihez kevés.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 16., kedd 13:30

sebydani írta: Valverde-nek amúgy milyen posztot szánunk? Vannak jó pillanatai de én eddig semennyire se látom őt hol meg hogyan tudjuk használni majd.
Szerintem ő egyelőre a tipikus mindenes a kp-n. Bárhová teheted, mindenhol hozzá a szintjét. Tegnap Kroos posztján, előtte Case posztján, de játszott már Modric megfelelőjeként is. Tavaly pedig inkább tkp-t és bal szélső kp-st játszott.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. április 16., kedd 12:43

Valverde-nek amúgy milyen posztot szánunk? Vannak jó pillanatai de én eddig semennyire se látom őt hol meg hogyan tudjuk használni majd.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 16., kedd 10:56

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:

Dobd hozza Militaot, Rodrygot, mindegyikre tegyel egy 10-est, utana ird hozza a tavozokat is es egyebkent koltunk, de nem lenne veszes. Boven tudunk es kell is eladnunkjatekosokat. Bale, James, Navas, elafnam Asensiot es LV t is.
A középpályánk és védelmünk meg januárra kidöglik.
Ezt nem értem mire írod. Mondjuk én LV-t megtartanám és Rodrygo menne kölcsönbe.

------------Hazard/Vini---Karim/Jovic---Felix/LV
-------Kroos/Valverde---Case/Llorente---Pogba/Modric
Regu/Marcelo---Ramos/Nacho---Varane/Militao---Carvajal/Odri
---------------------------Courtois/Lunin

Ez szerintem full korrekt lenne jövőre. Távozók: Bale, James, Isco, Asensio, Mariano, Ceballos. Ha egyenként kapunk értük átlagban 50-et, akkor már 300 bevétel és akkor még ott van Kovacic. Ha Llorente nem kell ZZ-nek, akkor oda is hozni kell valakit, mondjuk ez a Neves gyerek.
Egyébként most azon morfondírozom, hogy ha nem jön Felix, akkor Ödegaardot kellene oda rakni, bár őt inkább hátrébb tudnám elképzelni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég