Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 19., vasárnap 21:27

marca szavazás 50 000+ szavazattal, avagy így látják a spanyolok.

1. 4-es értéklési skálán senki nem kapott legjobb értékelést a userektől, második értéklést is csak 4-en: navas, reguilon, vinicius és benzema. a többiek mind 3-as vagy 4-es szinten vannak.
2. továbbra is keylor > curtois. értéklésben is, és jövőre ki legyen a kapus kérdésben is: 52% navas - 44 curtis - 4 más. lunint 42% akarja cserekapusnak (curtois - 34, keylor - 17, luca - 6, más 1)
3. akiket egyértelműen elzavarnának: luca 84%, vallejo 81%, marcelo 80%, kroos 76%, asensio 64%, isco 77%, ceballos 75%, mariano diaz 78%, bale 93%
4. akiket egyértelműen itt tartanának: vinicius 91%, benya 86%, brahim 89%, llorente 73%, valverde 71%, modric 69%, reguilon 90%, varane 73%, ramos 85%, odriozola 87%, carvajal 90%, keylor 87%
5. a többiek szürke zónában vannak (40-60%): curtois, nacho, lucas vazkez
6. az idei három edző közül zz volt a legszarabb (nyilván a körülményeket nem vette figyelembe a 90%-uk) és solarival a legjobb.
7. 88% szerint perez ótvár szar munkát végzett
8. hazardot és jovict mindenki hozná (80+%), de rajtuk kívül még mendyt (68), eriksent (76) és van de beeket (68) is.
9. neymart és pogbát nem akarja a nép.
10. a kölcsönjátékosaink közül jamest (27%), ödegaardot (20), raúl de tomást (17) hoznák vissza a leginkább
11. kapusposztot leszámítva mindenki mindenhol erősítene mint állat: hátul - 92%, középen - 95%, elől - 96%


azt kell mondjam 95%-ával egyetértek.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 19., vasárnap 18:55

lucast eladnám és susot hoznám. többször írtam már hogy remek kiegészítő lenne oda jobbszélre. el kell engedni végre a haverokat ZZ. lucast rá lehetne sózni a napolira 25-30ért susonak meg 40 a kiv ára.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 19., vasárnap 17:39

Már várom h jöjjenek a bejelentések, jó lenne már jövőhéten elkezdeni a háttérmunkát, mert ennek a csapatnak sok új impulzus kell.
A kapusposzt elvan döntve. Courtois lesz az első számú kapusunk. Szerintem ez egy jó döntés, Navasban még lenne 1-2 jó év, de így hogy itt a belga egyértelmű. Adni kell neki 1 max 2 évet, ha nem hozza a szintet, mehet Lunin a kapuba. Nem is kérdés h a fiatal ukránt kölcsön kell adni ismét. Viszont olyan helyre kell küldeni, ahol fixen kezdő lesz és letolja a szezont, spanyol vagy német első osztály. Engem nem igazán érdekel, ki lesz a csere kapusunk, Navas lenne a legjobb, de annál többet érdemel. A kis Zidane nem nagy szám, de mint írtam az sem érdekel ha ő marad.
Carvajal és Odriozola elég egyértelmű, ha valaki közülük nagyon kilóg majd jövő nyáron Hakimi úgy is jön vissza. Középen és megvan az alap hármasunk, Varane, Ramos, Militao, ide kellene egy 4. ember, én ugyanis Nachot és Vallejot is elengedném. Előbbi látványosan visszaesett, leginkább már ő is máshol látja magát, utóbbi meg hiába tehetséges (és iszonyat nagy favágó) ennyi sérüléssel nem lehet mit kezdeni. Lehet kihagy 2 hónapot, visszatér 1 hónapot padozik mire beáll és 25 perc után lehet lecserélni mert megsérült. Mindenképp hoznék valakit, egy Nacho 2.0-t. Amivel igen csak gondunk van az a védelem bal oldala...a szezon eléggé rosszul sikerült, sokan hajlamosak Reguilont a kezdőbe követelni, szerintem ő nem kezdő szintű játékos. Viszont már Marcelo sem az. Mendy valszeg érkezik majd, ketten Marceloval megoldjak a következő évet, mivel jönni fog ZZ akarja, így játszani is fog és nem nézni Marcelot. Reguilont adjuk kölcsön 1 évre, jövőre pedig lesz egy Marcelo, Mendy, Regu, Hakimi négyesünk akikről dönteni kell, soha nagyobb gondot. Theo mehet ahová akar.
A kp-n fingom sincs mi fog történni vagy h ZZ mit akar. Modric és Kroos maradjon, bár előbbit nem kellene állandóan nyomatni, a teste már nem bírná. Isco-t itt tartanám és Casemirot itt tartanám, de mindenképp hoznék egy friss embert Modric-Kroos sorba, aki nem Pogba lenne, megpróbálnám Ödegaardot, vagy ha őt nem (nem értemeném miért) Rabiot-ot, ingyen van :D. Imádom Iscot, de akkor sem dölnék a kardomba ha minkettőt elhoznánk egész évre és Isco is távozna. Casemiro elé meg hoznék egy jó munkás embert aki végre a labdától sem fél. Imádom Casemiro távoli bombáit, de észre kell venni, hogy a gyors labdakihozataloknál fék. Passzjátékoknál elbújik, a társak is kikerülik inkább, és nagyon könnyen zavarba hozható. Ceba és Valverde kölcsön. Llorente mehet, felőlem az atletibe is ha annyira akar, Kovacicot én ebben az évben nem láttam, örültem volna ha ő lesz Modric utódja de az a hajó is elúszott már, pénzé kell tenni, ahogy Jamest is. Silvaval nem tudom mi van, de bármi is van ideje véglegesíteni.
Jön Hazard és Jovic, sajnos több érkezőnk ide már nem lesz. MBappe lehet soha nem jön, és róla ennyi elég is volt. A két kis brazilt én kölcsön adnám, számomra Vinicius igen csak távol áll attól h kész játékosnak nevezzük, Rodrygo meg még semmit sem játszott európában. Sok feltörekvő spanyol csapat örülne nekik, és sokat fejlődhetnének. Benzema-Jovic páros több mint jó, Hazardé a balos, az h a cseréje Asensio lesz vagy néha Isco vagy Benzema és Jovic egyszerre fog játszani elég lehet. Jobbosra nagyon kellene egy Felix igazolás, néha akár Ödegaard is beugorhatna ott, de én akár Brahimot is megtartanám. Rengeteg variációs lehetőség, két fiatalunk kölcsönbe, itt is lennének fiatalok akik lendületet adhatnak. Mariano, Lucas, Bale, Mayoral és de Tomas távozhatnak.

Ha nagyon elengedem a fantáziám, mégis valamennyire a realitás talaján maradnék, én egy ilyennel lennék elégedett jövőre.
Courtois/valaki
Carvajal/Odri, Varane/valaki, Ramos/Militao, Mendy/Marcelo
Modric/Rabiot/Ödegaard, NDombele/Casemiro, Kroos/Rabiot/Isco
Felix/Ödegaard, Benzema/Jovic, Hazard/Isco

Tudom, millió része feltételezés, hülyeség, nem működne, de az enyém :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 8., szerda 19:32

hunmadridista írta:
V. Mester 77 írta: Mennyire zavarthat be Hazard leigazolásába a mai transferban-os hír?
Szerintem így nem fogják elengedni...kíváncsi vagyok így kit hozunk majd helyette...
Siman eladjak, inkabb mint ingyen tavozzon. Azert ez is biznisz, es a chelsea jelenleg nincs azon a szinten h szarra nyerje magat. Abranak se mind1, hogy csak viszi a lovet a csapat vagy valamit hoz is vissza.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 8., szerda 19:21

ma arról volt pletyka hogy hudson odoi ha kell megvárja míg lejár a szerződése és ingyen megy a bayernbe :mrgreen:
persze jövöre megváltozhat a véleménye ha hazard megy és emiatt kezdőbe kerül rendszeresen
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. május 8., szerda 19:18

Eddig is minden úgy nézett ki, hogy eltiltják őket, mégis úgy beszélt, hogy vált, olyan hírek is jöttek. Lényegében nem változott semmi. Meg ott lesz nekik Pulisic és Hudson-Odoi-t is használhatják majd többet.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: flori » 2019. május 8., szerda 19:14

Megvették Pulisicet. Gondolom a helyére érkezett, csodálkoznék ha nem sejtették volna ezt már.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2019. május 8., szerda 19:11

V. Mester 77 írta: Mennyire zavarthat be Hazard leigazolásába a mai transferban-os hír?
Szerintem így nem fogják elengedni...kíváncsi vagyok így kit hozunk majd helyette...

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. május 8., szerda 19:04

Mennyire zavarthat be Hazard leigazolásába a mai transferban-os hír?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 5., vasárnap 10:27

A hérek alapján egyébként egész pozitív eddig a dolog. Még sehol semmi, mégis azt olvasgatni hogy Hazard és Jovic le van zsírozva. Militao már megvan. Rodrygo is érkezik fixen. Lényegében már csak a balhátvéd és a kp-s poszt a kérdés. Azt hagyjuk, hogy ki mennyiért jön vagy kire mennyire van szükség, én örülök h változtatunk, frissítünk.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. április 26., péntek 17:07

dannen írta: rodrygot tobb embernel lattam mar csatarban, szelso a srac.
Ez így azért nem feltétlen igaz. Néha berakták csatárba. U20-asoknál például a csatár mögött játszott árnyékéket. De annyiban igaz, hogy szerintem sem legfelül kell vele számolni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. április 26., péntek 13:20

Nálam a tökéletes keret így nézne ki jövőre:

---------------------Courtois/Lunin/Luca--------------------------
-------Ramos/Nacho---------------------Varane/Militao---------
Carvajal/Odriozola-------------------------------------Reguilón/Marcelo
-------------------------Casemiro/Valverde------------------------
---------Pogba/Modric------------------------Kroos/Ceballos-----
Joao Felix/Brahim--------------------------------------Hazard/Vinicius
----------------------------Benzema/Jovic/Rodrygo----------------

Plusz Isco vagy Asensio. :)

Gálakezdőm:
Courtois - Carvajal, S. Ramos, Varane, Reguilón - Casemiro, Pogba, Kroos - Joao, Karim, Hazard



Ki írja most alá? :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. április 22., hétfő 20:56

Bakker, Jovic lemaradt. A 2. számú kapus poszt jogos egyébként, csak nem foglalkozom velük, Courtois nem lehet sérült. :mrgreen:


Elfogadom, ha nem tetszik az elképzelés, de próbáltam olyat írni, ahol nem 2 világklasszis jut mindenhová, hozható nevek vannak és nem borul sem az öltözői hierarchia, sem a fizetési struktúra.

Ahhoz meg, hogy a lenti négyes egyszerre a kezdőben legyen nem pár sérülés kell, hanem a fél csapaté. Ilyenre nem lehet keretet felhúzni, vagy hosszú távon elégedetlen lesz a sok hasonló (kiváló) képességű játékos a játékidő hiánya miatt. A sok univerzálisnak mondható játékossal pedig a felállás váltása is terítéken lehet szükséghelyzetben.

Igyekeztem a híreket is figyelembe venni amennyire szűrni lehet a valóságtartalmukat. Ezek alapján Valverde esélyes, hogy kiérdemelte a helyet, Asensio mozdíthatatlan, Rodrygonál meg legfeljebb reménykedni lehet, hogy nagyot mutat az előszezonban. LV Zidane bizalmi embere volt eddig is, saját nevelésű, csupaszív játékos kis fizetéssel, nem lesz kidobva. Sajnos Ödegaard is újra kölcsön lesz adva nagyobb eséllyel.

Jovicot leszámítva, akit hoznék mindenképpen és reális esély is van rá, lényegében leírtad majdnem ugyanazt, csak 2 valószínűtlennek tűnő távozóval, illetve azzal az Iscoval, aki a 147. alkalommal veri le a lécet minden edző keze alatt. Neki én több esélyt nem adnék és annál valóban jobb játékos, hogy komoly sérüléshullám esetén legyen kihez nyúlni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 22., hétfő 20:41

ziro4vr írta: Már a kapus poszton elvesztettél Fanatic, ZZ fia mint 2. számú? Ennyi erővel az anyósa is lehetne.
én tovább mentem kíváncsiságból, és az egész rossz ahogy van. elég pár sérülés, és a kezdőnkben találná magát a kis Zidane, Valverde, Asensio meg LV...ilyent nem kellene játszani. Jó az ha a kp-n van Isconk, ugyan akkor Marcelot már elfelejteném, és előre nem elégednék meg egy Hazard igazolással, jöjjön egy center, és a kis norvégot meg nyomassuk a szélen, támadja a kaput. az Asensio-LV párostól meg elköszönnék, lehet hülyeség, de inkább próbálnám meg Odegaardot meg Rodrygot a jobboson, mert egy Hazard, Vini, Benzema, Jovic, Odegaard, Rodrygo sor lehet h pofátlanul tapasztalatlan és fiatal, de mögöttük olyanok lesznek mint Modric pl, Benzema is ott lesz, Hazard is, meg kell újulnunk elöl.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 20:24

Már a kapus poszton elvesztettél Fanatic, ZZ fia mint 2. számú? Ennyi erővel az anyósa is lehetne.
Nem illik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. április 22., hétfő 20:03

Érdekes nyár lesz a hírek alapján.

Pogba kezdi kikövezni a Madridba vezető utat, kérdés, hogy jó-e a módszer... Nem mondom, hogy alibizik Manchesterben, de látszólag nem tesz bele mindent. Képességek alapján világklasszis, de van benne némi rizikó. Zidane miatt azt mondanám, hogy amennyiben van esély hozni, akkor ne habozzunk. Bale-t szerintem a hírek ellenére is bele lehetne vonni a bizniszbe, viszont ami a francia távozását elősegítené - a BL hiánya jövőre - az Bale odamenetelét gátolja egyúttal. Fizetésben hasonlóak, Angliában meg még mindig nagy király lehetne a walesi, ezzel a cserével mindenki nyerhetne. Meglátjuk.

Egyelőre nem mernék semmit levonni Zidane idény végi tevékenységéből, Ő szerintem már javában a jövő évi elképzelésekhez próbálja az itt lévő embereket, kikkel számoljon, kinek mondjon búcsút.

Érzésem szerint Llorente, Ceballos, Bale, Mariano és Vallejo majdnem biztosan megy. Ilyen-olyan okból kicsit mindet sajnálom, de vagy nem illik a francia elképzeléseibe, vagy leveri a lécet, vagy sérülékeny, vagy ezek tetszőleges kombinációja igaz valamennyi játékosra.

Meglepetés távozóra is számítok, félek, hogy a Kroos - Varane kettősből egyik nem lesz már jövőre, de azért bízok benne, hogy nem lesz igazam.

Ha rajtam múlna, akkor Isco és Navas is távozna, a keret pedig így festene:

Courtois, Luca Zidane, Castilla kapus
Carvajal, Odriozola, Nacho, Ramos, Varane, Militao, Marcelo, Reguilón
Kroos, Modric, Pogba, Casemiro, Valverde, Ödegaard
Hazard, Benzema, Vinicius, Rodrygo, Asensio, LV

A gálakezdő:

Courtois - Carvajal, Ramos, Varane, Reguilón - Kroos (Modric), Casemiro (Pogba), Pogba (Modric) - Vinicius, Benzema, Hazard

A védelem adott, Marcelo maradjon mint nagy öreg, és megfelelően használva még tud szerintem hozzátenni. Militaoval "bajban leszünk", mert mocsok jónak néz ki a gyerek, de a Kapitány nem kérdés, Varane meg tanár. Meccseljék le.

A középpálya ellenfél és forma függvénye, Modricot tartogatva a nagy meccsekre amennyire lehet. Ödegaardot itt kell már tartani, mérettessen meg a legmagasabb szinten, annyit már letett máshol, hogy az esélyt megkapja. Élne is vele szerintem.

Elöl Hazard és Benzema helye viszonylag fix, a maradék posztokra a fiatalok küzdjenek, bár Asensioban nekem már nincs nagy reményem.
Rodrygoról szoktam nézni a vs. teljes meccses összefoglalókat, nagyon ígéretes a gyerek, minden megvan benne, amivel kiemelkedő játékos lehet.
LV a jolly joker, jó katona, nem kell elzavarni.

Következő nyáron a brazilok és Asensio közül meg kell válni attól (ha más nem kölcsönben), aki a leggyengébb.

A fentiekhez egy Hazard - Pogba pakkot kellene behúzni, az eladásokkal nem gondolom lehetetlennek a fizetési struktúra teljes borítása nélkül. Talán még egészséges elegye lenne a rutinos és fiatal játékosoknak, rengeteg potenciállal.

Szerk.: A nem EU-s kvótát nem figyeltem, az lehet belekavarna ebbe: Vinicius, Militao, Rodrygo, Valverde, Casemiro?
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 17., szerda 15:08

RaúlCF írta: Hazardot hülyeség betenni középre. tud ott játszani de ég és föld a különbség amikor a bal szélen van.
Abszolút nem hülyeség. A Lilleben is ott hozta a legeredményesebb szezonját. Kb. csak a jobbszélen gyengébb, mint középen vagy balon, de balról is rengeteget elmozog.

Amit nem tud az az árnyék ék, amit Sarri próbált vele játszatni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5139
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 17., szerda 14:21

Hazardot hülyeség betenni középre. tud ott játszani de ég és föld a különbség amikor a bal szélen van.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 17., szerda 13:26

4312
B-)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. április 17., szerda 12:57

Realista24 írta:
sebydani írta: Olyasmi. Valahogy látom magam előtt ahogy Benzi visszalép kiteszi Hazardnak ő meg szélről bepasszolja Jovicnak. Ha más nem, majd az FM-ben. :mrgreen:
Ezzel ki tudok egyezni. De ki marad ki?
Senki, de ehhez kell egy minosegi tamadojatek Carvajaltol a jobb szelen, kulonben halott a dolog.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég