Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2019. április 24., szerda 21:16

wxyz írta:
dannen írta: ha 20 millaert megy az ajaxba, akkor 99% a opcio. nem vagunk hulyek, legalabbis nem ennyire.
Zidaneból simán kinézem az eddigi edzősködése alapján. Feltűnően nem tud játékosokat megítélni. Szerintem Kroost se játszatta volna, ha nem lett volna befutott, világbajnok sztárigazolás.
Ez nem igaz.Varanet nagyon eltalálta :D

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 24., szerda 21:09

dannen írta: ha 20 millaert megy az ajaxba, akkor 99% a opcio. nem vagunk hulyek, legalabbis nem ennyire.
Zidaneból simán kinézem az eddigi edzősködése alapján. Feltűnően nem tud játékosokat megítélni. Szerintem Kroost se játszatta volna, ha nem lett volna befutott, világbajnok sztárigazolás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 20:18

dannen írta: ha 20 millaert megy az ajaxba, akkor 99% a opcio. nem vagunk hulyek, legalabbis nem ennyire.
A remény hal meg utoljara :kalapos:
Bár Morataval is jó üzletet kötöttünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 24., szerda 19:28

Mindent azért nem kell elhinni. A Real MAdridnál sem hülyék dolgoznak, nem fogják ennyiért eladni, amikor bőven 3x ennyit is lehetne érte kapni. Ez az egyik, a másik, hogy tényleg fejődik, mielőtt kipróbálnák nem fognak dönteni. Ha meg eladják, kötnek valami jó opciót

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 19:18

CS0ki írta: Hülyeség lenne most kiszállni belőle. Végre elkezdett folyamatosan és látványosan fejlődni. akár nálunk is lehet helye a jövőben (nyáron remélem megnézzük felkészüléskor), de biztos, hogy bőven nőhet még az értéke. Végleg eladni 20 millió körül nem tűnik jó ötletnek.
Nem is értem, hogy miként merülhet fel ilyen nevetségesen alacsony összeg.

Amúgy azt is írják, hogy tavaly spanyolba akarták kölcsönadni, de ő maradni akart Hollandiában. Szerződése 2021-ig szól, szóval lassan ideje egy hosszabbításnak is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. április 24., szerda 19:16

Hülyeség lenne most kiszállni belőle. Végre elkezdett folyamatosan és látványosan fejlődni. akár nálunk is lehet helye a jövőben (nyáron remélem megnézzük felkészüléskor), de biztos, hogy bőven nőhet még az értéke. Végleg eladni 20 millió körül nem tűnik jó ötletnek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 24., szerda 10:41

Realista24 írta: Egyre erősebbek a Martin-Ajax-20 milliós hírek.
Elvileg ha nem kell ZZ-nek, akkor elboltolják.
Én nem bánom, de legyen rá még 2-3 évig opciónk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 10:32

Egyre erősebbek a Martin-Ajax-20 milliós hírek.
Elvileg ha nem kell ZZ-nek, akkor elboltolják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 22., hétfő 13:49

Nálunk sincs lofasz sem idén betanulva, mégis van szögletből gólunk, nem is egy. Pedig Kroos szögletei elég langyik, ismét.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 22., hétfő 13:46

ez csak a látványos módja a szögletek betanulásának de attól még mindegyiknél megvan hogy ki hova mozog és mit csinál...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 22., hétfő 13:44

Egyáltalán nem az ilyenekrol beszéltem, de mindegy.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 22., hétfő 13:39

valószínűleg az ilyen gólok is azért születnek mert egyáltalán nincs begyakorolva.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 22., hétfő 13:39

Így van.

Szerintem amúgy mindegy, a golpassz számolásnál értelmetlenebb statisztikát még nem láttam.

Ez a lényeges, nem a számok: https://mobile.twitter.com/KaizerT8/sta ... 0271026176

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 22., hétfő 13:27

Akkor valószínűleg a szogletgolok túlnyomó része azért születik, mert annyit van gyakorolva....
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 22., hétfő 12:59

___Samy___ írta: Meg egyszer mondom, hogy tudni kell szogletet rúgni, de abban én akkor sem látok akkora tudatosságot.
Ha nincs benne tudatosság, akkor minek gyakorolják annyit? ahogy esik úgy puffan... értem én, hogy egy szögletnél több szerencse kell az eredményességhez, de abban bőven van tudatosság.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 22., hétfő 12:56

Meg egyszer mondom, hogy tudni kell szogletet rúgni, de abban én akkor sem látok akkora tudatosságot.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 22., hétfő 12:30

Szögletnél is leosztják, betanulják kinek hova kell futni, a szöglet rúgónak meg oda is kell tennie vagy borul az egész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: peadani » 2019. április 22., hétfő 12:25

El Sie7e írta:
___Samy___ írta: Tudni kell, nem arrol van szó. De nehogy már egy szöglet, amikor berugom egy halom ember közé a labdát, egyenértékű legyen egy mélységi zsugaval, aminek a végén csak be kell passzolni a labdát a kapuba.

Nálam egy szöglet nem annyira tudatos, mint egy tényleges gólpassz.
Akkor egy szumpla beadas a szelrol se legyen gp, ugyan az a szitu :D
Már, hogy lenne ugyanaz? Ha szimplán bead szélről akkor általában a csatár vagy épp csatárok vannak ott. A szögletnél meg kb az összes játékos a pályán. De ha arra gondolsz, hogy szabadrúgás a szélről akkor szerintem Samy ugyanúgy nem jegyzi gólpassznak(már ha ugye tényleg annyira szélről jön a szabadrúgás) mint a szögletnél, mert többen vannak ott is.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. április 22., hétfő 12:10

___Samy___ írta: Tudni kell, nem arrol van szó. De nehogy már egy szöglet, amikor berugom egy halom ember közé a labdát, egyenértékű legyen egy mélységi zsugaval, aminek a végén csak be kell passzolni a labdát a kapuba.

Nálam egy szöglet nem annyira tudatos, mint egy tényleges gólpassz.
Akkor egy szumpla beadas a szelrol se legyen gp, ugyan az a szitu :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 22., hétfő 12:04

Tudni kell, nem arrol van szó. De nehogy már egy szöglet, amikor berugom egy halom ember közé a labdát, egyenértékű legyen egy mélységi zsugaval, aminek a végén csak be kell passzolni a labdát a kapuba.

Nálam egy szöglet nem annyira tudatos, mint egy tényleges gólpassz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég