Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 22., hétfő 19:43

Eddig olvastam a fórumot. A szar teóriák elkúrják a meglepetés erejét. :( viszlát 4 rész múlva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7349
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. április 22., hétfő 19:38

Anthony írta:
realistahuni írta:

Szerintem írhatnád ezt is spoilerbe.
Ezen mi a jó franc volt spoiler??
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kiderül a hsz-ből pl. hogy semmi lényeges nem történt a részben csak felvezetés volt. Én nem örülnék neki, egy ilyen sorozatnál ahol gyakorlatilag bármikor benne van hogy kinyírnak valakit.
Love football, hate antifa.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 19:22

ziro4vr írta:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Előbbi, az időutazós nekem már sok volt. :mrgreen: Szerintem az reális, mint 3. holy shit moment. Mondjuk aszerint a teória szerint mindkét főhős megmurdel.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát igen, meglátjuk, szerintem is mélyebb kapocs van Bran-NK vonalon, mint hogy megérintette és ennyi.
P. Krisz írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam ott menne át gagyiba a sorozat.
Re: Sorozatok, TV műsorok
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát pedig ez valószínűsíthető, sok utalás volt már erre, úgyhogy erre fel lehet készülni.
de talán pont ezért, mivel utaltak a lehetőségre, inkább kihagyják a vonalból.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 19:12

csababarca írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jon-Dany boldog vég biztosan nem lesz. Egyikük biztos meghal, szerintem Dany jó eséllyel.
Bran is the Night King teóriára gondolsz ziro vagy a Bran az építő teóriára?

hülyére agyalom már magamat ezen a sorozaton, és még van 4 rész :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Előbbi, az időutazós nekem már sok volt. :mrgreen: Szerintem az reális, mint 3. holy shit moment. Mondjuk aszerint a teória szerint mindkét főhős megmurdel.
Nem illik.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. április 22., hétfő 19:05

ziro4vr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyikük biztosan meghal, bár szerintem előtte még lesz közös gyerek is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam ott menne át gagyiba a sorozat.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 19:00

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jon-Dany boldog vég biztosan nem lesz. Egyikük biztos meghal, szerintem Dany jó eséllyel.
Bran is the Night King teóriára gondolsz ziro vagy a Bran az építő teóriára?

hülyére agyalom már magamat ezen a sorozaton, és még van 4 rész :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 22., hétfő 18:57

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Javier Botet vajon milyen elvetemült teremtményt fog alakítani a 3. részben? Melisandre kinyom még egy cukiságot?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 18:54

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyikük biztosan meghal, bár szerintem előtte még lesz közös gyerek is.

Illetve nekem hihető volt az a teória, ami Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a sorozat utolsó nagy csavarát Branhez köti
Nem illik.

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 18:46

ziro4vr írta:De ja, kiderül jövő héten. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát, hogyha a befejezés megragad a Dany&Jon Co. elfoglalja a vastrónt és boldogan élnek, amíg meg nem halnak vonalnál, akkor többet nem jövök, de még a sorozatot is unlike-olom a facebookon :mrgreen:

Én még mindig abban a bittersweet endingben reménykedek :( de volt valami olyasmi is, hogy az egyik készítő mondta (kontextust már nem tudom) 'it's a zombie based show now'.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 18:41

AMit ti írtok, az Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem továbbra is a könyvre igaz, akkor még Martint másolták. A sorozat azóta eltolódott a populárisabb, fan-based vonalba, szerintem a következő rész azért lesz a lezárás, mert igen, építik nagyon régóta, szentelnek is neki egy teljes epizódot, rekord idejű csatával. Viszont az átlag rajongót szerintem a vastrón sorsa, Danikáék sorsa jobban érdekli, mint a kicsit arctalan és céltalan (jó ezt már csak kinyögték) NK army.

De ja, kiderül jövő héten. :D
Nem illik.

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 18:40

csababarca írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én hiszek neked, viszont Bran ugye továbbra is tud vargolni, ott vannak a hollók akik segítenének ebben neki.
Szóval lehet összezavarja az Éjkirály.

Egyébként egyet értek, valóban béna lenne, ha lenyomnák a Death Armyt egy rész alatt, igazából az első rész legelső jelenetében felvázolták az általuk okozott fenyegetést, ennek kell a középpontban lennie, szvsz.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Plusz a Bran-es dologhoz, hogy miért nem szólt még annyit hozzá lehetne tenni, hogy nem tudjuk ez a képesség, hogy működik, lehet szimplán nem arra koncentrál, hogy mi történik odébb, hanem mi van Deres körül. Amikor Lyannáék házasságkötését nézte végig, arra sem magától jött rá, hanem Sam vezette rá, hogy lehet érdemes lenne megnézni, mi is történt.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 22., hétfő 18:37

realistahuni írta:
Anthony írta: GOT:

Mennyi karaktert összecsődítettek egy helyre, te jó ég :)
Szinte lehetetlen mindenkinek screen time-ot adni, de jövő héttől gondolom kezdenek fogyni majd :lol:
Szerintem írhatnád ezt is spoilerbe.
Ezen mi a jó franc volt spoiler??

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 18:34

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én hiszek neked, viszont Bran ugye továbbra is tud vargolni, ott vannak a hollók akik segítenének ebben neki.
Szóval lehet összezavarja az Éjkirály.

Egyébként egyet értek, valóban béna lenne, ha lenyomnák a Death Armyt egy rész alatt, igazából az első rész legelső jelenetében felvázolták az általuk okozott fenyegetést, ennek kell a középpontban lennie, szvsz.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 18:30

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Kifutottam a szerkesztési időből, de még annyi, hogy eddig akárhányszor volt rá lehetőség az Éjkirályt premier planból mutatták nekünk, most a rész végén viszont mégsem, szerintem ez tudatosan volt így.

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 18:24

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Bran a múltat látja, de ne felejtsük el, hogy sok mindent nem mond el, mert számára érdektelen, hogy mások tudják, egyszerűen kiveszett belőle az ember, ezért is nem mondta, hogy mi történt az Umberekkel. Plusz az is fontos, hogy az Éjkirály is zöldlátó és sokkal nagyobb az ereje mint Bran-nek, simán lehet, hogy ő zavarja össze a dolgokat ezért nem tudja ezt Bran. Talán valami olyasmi lesz, hogy a csata közben benyögi, hogy "he is not here." Szerintem ezt a szálat lezárni három rész alatt a világ legnagyobb hülyesége lenne azok után, hogy 7 évad óta építik.

Annyit még talán el tudok képzelni, hogy Cersei-ék valahogy elmenkülnek a pusztulás elől Euron hajóival és a végén lesz még velük egy rövidebb csörte. De nagy részt a mások elleni küzdelem lesz a középpontban.

De jövő héten minden kiderül :kalapos:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 18:23

Petr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Ez csak ott sántít nekem, hogy Bran mindent lát. Ezt nem? Vagy valamiért megéri neki visszatartani az infót?

ziro álláspontján vagyok.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!igen, ez igaz.
elvileg látja a sereget jönni, csak észrevenné ha ketté váltak.
de Bran is eléggé vakon tapogatózik a képességével.

wZoLee7 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vakjuk be őszintén, a hadi stratégia minden, csak nem Joni fiú erőssége, ha nincs Sansa már rég Deres előtti mezőbe lenne betaposva, kicsit mosolyogtam is amikor az asztalnál állva ő osztotta az eszet és nem pl Tyrion, aki megvédte királyvárat
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mármint az a Tyrion akit Cersei-Jaime pont az előző évadban vert át elég csúnyán taktikázásban? hát nem tudom.
itt most inkább Bran osztotta az észt, az ő ötlete köré épül a taktika, nem Jon-éra.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. április 22., hétfő 18:17

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Ez csak ott sántít nekem, hogy Bran mindent lát. Ezt nem? Vagy valamiért megéri neki visszatartani az infót?

ziro álláspontján vagyok.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 18:17

Hát nem tudom, szerintem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kövi részben le lesz zárva a NK szál, az utolsó hármat meg a Cersei vs megmaradtak alkotja majd. A köynvekben tuti máshogy lenne, de itt szerintem inkább az ember-ember elleni dolgokat, jóslat beteljesüléseket fogják elővenni, több fanservice-zel.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 22., hétfő 18:12

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vakjuk be őszintén, a hadi stratégia minden, csak nem Joni fiú erőssége, ha nincs Sansa már rég Deres előtti mezőbe lenne betaposva, kicsit mosolyogtam is amikor az asztalnál állva ő osztotta az eszet és nem pl Tyrion, aki megvédte királyvárat

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 18:04

shoota írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lesz így is egy hatalmas csata Deresnél, sokan fognak elhullani, de nem ez lesz a végső. Ráadásul innentől azt hisszem sokkal hosszabb részek is lesznek. B-)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!legyen így, nekem tetszik az elmélet.
tényleg túl egyszerű ez, és logikátlan Deres megtámadása, amikor látta az Éjkirály a két sárkány hogy pusztít.
hosszú egy hét lesz megint várakozni :mrgreen:

wZoLee7 írta:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem feltétlenül, mert ez egy "kis" része a nagy seregnek is nagyobb mint ami derest akarja védeni éppen

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!úgy értem, hogy a tervezés menne a levesbe, mert ugye most az a taktika, hogy becsalogatják az istenerdőbe a NK-et, és ott legyalulják. az elmélet szerint meg fel sem tűnik majd.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég