Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. április 24., szerda 13:15

Realista24 írta: [quote=petiamadridista post_id=<a href="tel:1010176">1010176</a> time=<a href="tel:1556103198">1556103198</a> user_id=384]
Nem látom h miért ennyire Pogba kéne.
Kurva balhés és kb azt tudja amit Eriksen.
Ha jobb is, nem annyival mint amekkora a kockázat rajta.

De attól még szívesen várom az érveket.
Én leírtam, hogy az én véleményem sok szakmaiságot nem tartalmaz ebben a témában. Én csípem off én on the field.
[/quote]

Egyébként érdekes, mert van egy svéd online oldal ami csak az átigazolásokkal foglalkozik és az a körüli pletykákkal. Ott nagyon biztosra írják Pogbát és azt hogy ZZ-nek kell.

Külön kiemelik, hogy ZZ kedveli emberileg, mert hogy Pogba állítólag igazi vezére mindig egy csapatnak és az edző meghosszabbított keze a pályán és ha nagyon kell egy csapatnak küzdeni akkor Pogba veszi kézbe az irányítást és ezt kedveli ZZ.

Nem tudom ebből mi igaz és mi nem. Nem tudom tényleg ZZ akarja-e.

Azt is írják, hogy Hazard is ZZ nagy kedvence,de mondjuk ezt a francia is mondta, ez nem újdonság.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 12:55

petiamadridista írta: Nem látom h miért ennyire Pogba kéne.
Kurva balhés és kb azt tudja amit Eriksen.
Ha jobb is, nem annyival mint amekkora a kockázat rajta.

De attól még szívesen várom az érveket.
Én leírtam, hogy az én véleményem sok szakmaiságot nem tartalmaz ebben a témában. Én csípem off én on the field.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. április 24., szerda 12:53

Nem látom h miért ennyire Pogba kéne.
Kurva balhés és kb azt tudja amit Eriksen.
Ha jobb is, nem annyival mint amekkora a kockázat rajta.

De attól még szívesen várom az érveket.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 11:26

petiamadridista írta: Ez így ok.
Csak Pogbára a MU szurkerek okádják a szart kb 2 éve :lol:
Az MU szurkolók SAF visszavonulása óta okádják a szart. Mondjuk szarok is azóta kb. Nagy következtetést nem vonnék le továbbra sem ebből.

Karimra 10 éve okádják itt a szart, aztán ZZ is megmondta, hogy ő a best9 :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. április 24., szerda 11:25

Pogbara nyomtam, Odegaardból csinálhatunk egy Eriksent ha nem kúrja el a karrierjét.
Emellett szeretnék látni egy jóval fizikálisabb kp-t mint a jelenlegi.
Love football, hate antifa.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. április 24., szerda 11:20

Ez így ok.
Csak Pogbára a MU szurkerek okádják a szart kb 2 éve :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 11:14

petiamadridista írta: Hát nem tudom.
Nézem a MUt.
Szarok.
Benne Pogba. Ő is szar.
Olvasom a fórumokat. Mindenhol orrba - szájba fikázzák.
A hozzáállása néha nagyon érdekes.
Miért is kéne nekünk ő annyira???
Eriksen sztem simán jobb vétel lenne.
Nézem a Spurst. Nem olyan szarok. Benne van Eriksen. Ő gyakran jó.
Olvasom a fórumokat. Nem okádják rá a szart...
Különbség.
Okádják rá a szart, mert benyalt a Realnak. Érdekes megközelítés fórumvélemény alapján megítélni egy játékost, hogy megérné-e megvenni vagy sem.
Korábban Cét a Juvésok elhordták minden szarnak, most meg mintha klubalapító lenne :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. április 24., szerda 11:12

Hát nem tudom.
Nézem a MUt.
Szarok.
Benne Pogba. Ő is szar.
Olvasom a fórumokat. Mindenhol orrba - szájba fikázzák.
A hozzáállása néha nagyon érdekes.
Miért is kéne nekünk ő annyira???
Eriksen sztem simán jobb vétel lenne.
Nézem a Spurst. Nem olyan szarok. Benne van Eriksen. Ő gyakran jó.
Olvasom a fórumokat. Nem okádják rá a szart...
Különbség.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 24., szerda 10:11

Realista24 írta: Amúgy.
Azt irhatok hogy Eriksen olcsóbb lenne, mert lejar a szerződése.
Egyrészt Hazard is mocskos drága, hiába nem hosszabbít.
Másrészt Levy.
Szóval nem hiszem hogy olcsón sikerülhet megszerzni.
Levy kényelmes helyzetben van.
Pogbat vagy Eriksent akarjuk a hírek szerint. A francia ára kb 150 millió, Eriksen elvileg ránk vár a szerződéshosszabbítással. A lejáró szerződés ellenére is kérhet annyit Levy amennyit nem szégyell Pogba áráig bezárólag ha meg akarja tartani a játékosát. Szépen elveszi a kedvünk tőle, megvesszük inkább Pogbat. Eriksen meg szeptemberben hosszabbít.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 24., szerda 10:10

ziro4vr írta: Pogba, Hazard, Jovic, szért ez már egy komolyabb pakk lenne. Aláírnám, noha utóbbi szerintem nem lesz nagy durranás. De kell a gól a padról.
Egyre nagyobb kétségeim vannak afelől, hogy alkalmas lenne erre a feladatra nálunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 9:42

Pogba fizetése 25%-kal csökken, ha nem érik el a BL-t.
17,3 millióról 13 millióra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 24., szerda 9:39

Pogba, Hazard, Jovic, szért ez már egy komolyabb pakk lenne. Aláírnám, noha utóbbi szerintem nem lesz nagy durranás. De kell a gól a padról.

Bale mint balhátvéd, hát azért beszarok ha a Regulion, Hakimi future bacó pakk helyett az öreg Marcelo és a balfasz Bale lesz a csomag. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 8:35

KAG írta: Mihez képest drága Hazard.
Ha úgy nézed, hogy 100 misi környéke lesz, úgy valóban baszott drága.

Ha azt nézed, hogy a mai piacon milyen emberek mennek 80-120 között, úgy annyira már nem is lesz drága és látszódik az árán, hogy ez egy nyomott érték már az emberükért.

Sajnos eldurrant a piac, ez van.
Pogbáért sem lenne olyan brutál sok az a 150 egyébként, amikor egy extrém tehetségesnek tűnő, de még igazából semmit sem bizonyító játékos, 120.
Mindenhez képest drága, ha figyelembe vesszük a körülményeket. Jövőre ingyen jöhetne, nálam a reális ára valahol 60 millió körül lenne.

De ki kell pengetni érte, amennyit kérnek, létszükséglet szerintem. Meg aztán, ahogy az öreg mondaná, a legdrágább igazolások a legolcsóbbak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. április 24., szerda 7:59

Mihez képest drága Hazard.
Ha úgy nézed, hogy 100 misi környéke lesz, úgy valóban baszott drága.

Ha azt nézed, hogy a mai piacon milyen emberek mennek 80-120 között, úgy annyira már nem is lesz drága és látszódik az árán, hogy ez egy nyomott érték már az emberükért.

Sajnos eldurrant a piac, ez van.
Pogbáért sem lenne olyan brutál sok az a 150 egyébként, amikor egy extrém tehetségesnek tűnő, de még igazából semmit sem bizonyító játékos, 120.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 7:03

Amúgy.
Azt irhatok hogy Eriksen olcsóbb lenne, mert lejar a szerződése.
Egyrészt Hazard is mocskos drága, hiába nem hosszabbít.
Másrészt Levy.
Szóval nem hiszem hogy olcsón sikerülhet megszerzni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 24., szerda 1:38

kiserik írta:
wZoLee7 írta: Jojjon 120 ert is, manapsag vagy elhozzuk ilyenkor a tehetsegeket, vagy aztan soha
Ez így van. Sajnos ő lehet a következő Mbappe. Nem csak a tehetséget illetően, hanem, hogy elhalasztjuk, megveszi más, mi meg utána évekig sóvárgunk utána. Inkább ő, mint Jovic, vagy Icardi. Bármi lehet belőle, de szerintem már most jobb játékos, mint az előző kettő, még akkor is, ha befejező csatár poszton nézem is őket. A srác pl úgy támadja a belőtt labdákat, mint a nagy előd.
Hat en hoznam Jovicot is meg melle, de alairasban benne van milyen kerettel probalkoznek

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 23., kedd 22:29

Isco-Asensio párosról, mint a kreatív focit csináló emberekről sajnos lemondtam.
Egyre inkább úgy tűnik, hogy Lucasnak ezek már csak a bónusz percek és neki búcsút intünk nyáron. Asensio meg lesz az új Lucas. Fiatalabb, gyorsabb kiadás, jobban is lő ha eltalálja, de abszolút csereember szint. Fáradt védőkre rá lehet küldeni, ha van hely megfutja őket, ha tömörülnek meg jöhetnek a beadásai. Lehet ezért is kell Zidanenak egy Jovic kaliber, akit rá lehet ereszteni a védőkre hadd birkózzon velük.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. április 23., kedd 22:21

Fenoo írta:
A leglényegesebb, hogy eddig kb mindenkivel szóba hozták, csak velünk nem sajnos. Nálunk csak az volt hír vele kapcsolatban, hogy látja a vezetőség, hogy jó de nem szerepel a klub terveiben. Pedig inkább hoznám őt mint Jovicot.

Nekem Jovic a Lyonos Marianora hasonlít. Ha tényleg leigazoljuk Jovicot és annyit fog játszani mint idén Mariano akkor kb. ő is úgy le fog épülni mint Mariano aki mostanra egy egyeneset nem tud rúgni a labdába.

Abszolút, de Jovic szerintem nem zárja ki(nem kellene) J.Felixet.

Hozzuk Jovicot ha a lényegi emberek(főleg támadók) megvannak.

Nekünk elsősorban olyan emberek kellenek akik, tudnak valami váratlant húzni,megcsinálják a cselt és vagy elteszik, vagy emberfölény lesz.

Ez az amit CR és Marcelo(1-1-zés) is megcsináltak.

CR nincs,Marcelo meg idén kb senkin nem ment át cserébe viszont nem ért vissza védekezni.

A golfos nem lesz az új CR,szóval Hazard az alap kell, hogy legyen bármennyiért,ViniJuni remélem fejlődik és hozza ezt a szintet és még többet,mert benne a váratlan abszolút benne van. De jól jönne még egy ember aki a focit csinálja.

Isco-Asensio párosról, mint a kreatív focit csináló emberekről sajnos lemondtam.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 23., kedd 22:18

Fenoo írta: Ha tényleg leigazoljuk Jovicot és annyit fog játszani mint idén Mariano akkor kb. ő is úgy le fog épülni mint Mariano aki mostanra egy egyeneset nem tud rúgni a labdába.
Ha tényleg leigazoljuk Jovicot, akkor az egy tudatos igazolás lesz és azért fog jönni mert Zidane terveiben szerepel.
Marianonál kicsit az volt az érzésem már nyáron, hogy csak azért hoztuk mi, hogy ne más vigye, meg mert csak ő maradt elérhető. Látszik mennyit használta Lopetegui, annyira is kellett neki gondolom. Solarinál meg február elejéig sérült volt, ahol aztan jöttek az éles meccsek, nem fért bele a vele való próbálkozás. Zidane se számít rá, gondolom okkal. Kár, mert kedvelem, de úgy néz ki nem elég ide.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. április 23., kedd 22:04

Steve írta:
Fenoo írta:


Nem értem, hogy Felix-nél miért kell mindig felhozni negatív értelemben a brazilokat. Vinicius már bizonyította, hogy simán megérte az érte kifizetett 45 milliót (most 70 millióra becsülik). Rodrygo pedig 17 évesen végig végigjátszotta a szezont és a Libertadores kupa történelmének legfiatalabb gólszerzője. Ő is röhögve megérte a 45 milliót még akkor is ha nem válik be mert manapság ez aprópénz és azért 45 millió és 120 millió között elég nagy a különbség. Vinicius és Rodrygo is benne van a legígéretesebb játékosok Top10-ben. Ilyen idős korában Felix a Benfica B-ben játszott.

Ha már komolyabb ellenfelek... Kik? A portugál bajnokság se sokkal erősebb a brazilhoz képest (ha erősebb egyáltalán - pl.: az IFFHS-nél a brazil erősebb). Van 3-4 jó csapat (Ő pont az egyikbe játszik) de a többit viszont nem mondanám annyira komoly ellenfélnek. A bajnokságon kívül még játszott egy jó meccset az EL-ben a 10 emberrel játszó Frankfurt ellen. Ezzel csak azt akarom mondani, Felix se nagyon játszott még annyira komolyabb ellenfelek ellen. Túl nagy a szakadék a csapatok között.

Persze a mostani formája és statisztikái kimagaslóak, nagyon nagy játékos lehet és lesz is szerintem. Én örülnék neki ha leigazolnánk, de nem értem, hogy miért kell folyamatosan negatívan kezelni egy nem drágán igazolt Top10 tehetséget miatta.

Jézusom..nyugi!

Fel ne robbanj itt nekem. Nem gondoltam senkire amúgy, amikor a brazilokat írtam. De ha tudom, hogy ennyire érzékenyen tud érinteni bárkit is argentínt írtam volna,vagy bármi mást.

A mondandóm lényege az az volt, hogy európában teljesített jól ilyen fiatalon és igen szerintem ez fontos.

Pedig azt terveztem... de megnyugtattál :lol:

A leglényegesebb, hogy eddig kb mindenkivel szóba hozták, csak velünk nem sajnos. Nálunk csak az volt hír vele kapcsolatban, hogy látja a vezetőség, hogy jó de nem szerepel a klub terveiben. Pedig inkább hoznám őt mint Jovicot.

Nekem Jovic a Lyonos Marianora hasonlít. Ha tényleg leigazoljuk Jovicot és annyit fog játszani mint idén Mariano akkor kb. ő is úgy le fog épülni mint Mariano aki mostanra egy egyeneset nem tud rúgni a labdába.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég