Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 25., csütörtök 17:37

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, épp ezért érthető ez a döntés. Csak, amikor még kérdés volt, hogy vajon ki lehet, akkor még nem volt Párduc. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. április 25., csütörtök 17:33

Remy írta: Endgame

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sólyom a képregényekben is valós Kapitány. Én már korábban vártam ezt a csavart, csak akkor még Bucky nem állt át végleg a jó oldalra. Így kérdés volt, hogy Ő vagy Bucky lesz majd a Kapitány.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bucky nem lehetett Kapitány, a Fekete Párducban új identitást vett fel, Ő lett a Fehér Farkas.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 25., csütörtök 17:26

Endgame

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sólyom a képregényekben is valós Kapitány. Én már korábban vártam ezt a csavart, csak akkor még Bucky nem állt át végleg a jó oldalra. Így kérdés volt, hogy Ő vagy Bucky lesz majd a Kapitány.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. április 25., csütörtök 17:13

Endgame

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sajnos nekem nagyon nem jött be. A csatajelenetek és a poénok nagyjából ültek. Az új kapitány pedig nem is lehetne más mint Bu... ja nem ő fehér, az új amerikában pedig ez tiltott. Apróságok de nekem a femnista vonallal karöltve lehúzták a filmet. Thanost nagyon sajnáltam, és ha már kiírták a 2 legjobb szereplőt jobban örültem volna ha egy epic csatában Thanos öli meg őket... Túl nyálas volt így nekem. Sebaj hétfőn az éjkirály majd megmutatja! :D

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. április 25., csütörtök 16:40

Endgame
Russoék megcsinálták .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Stan Lee vélhetően utolsó cameoja sajnos gyenge lett. De Joe Russo simán átveheti a helyét, ez már a 4. volt neki.
Csabi
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én nem bírtam ki, elmorzsoltam egy könnycseppet Tony halálakor.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 25., csütörtök 9:02

csababarca írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Thanos is badass volt, és azért kövek nélkül se gyenge a karakter, legyőzni is csak nagyon nehezen tudták, még Marvel Kapitánnyal is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
az mekkora jelenet volt, mikor thanos kikapta a power stonet a kesztyűből és lecsapta őt. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 25., csütörtök 8:09

nem olvasom el a spoilert

nem olvasom el a spoilert

nem olvasom el a spoilert

nem olvasom el a spoilert

nem olvasom el a spoilert

majd jövök este. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 25., csütörtök 8:07

Endgame

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon jó volt, méltó lezárást kapott ez a 10(11) év, a helyén volt minden, és örülök, hogy voltak csavarok a filmben, és meg tudott lepni pár helyen a film.
Az is tetszett, hogy hiába a rengeteg karakter, a fő vonalat a "régi" bosszúállók hozták (nyilván mert ők maradtak életben), de nagyon jó volt látni őket még egyszer utoljára így együtt.

Amikor AmKap felvette a csata közben a kalapácsot akkor tapsvihar tört ki :mrgreen: komoly jelenet volt.
Thanos is badass volt, és azért kövek nélkül se gyenge a karakter, legyőzni is csak nagyon nehezen tudták, még Marvel Kapitánnyal is. Aki nem baj hogy nem szerepelt annyit, amikor képernyőn volt az hatásos volt, de elég is volt ennyi, majd a kövi filmekben nagyobb szerepet kap úgy is.
Hozzá kapcsolódik viszont a legröhejesebb, és legerőltetettebb momentuma a filmnek, a nagy csajgrupi összeállás "segítsük Marvel Kapitányt" címszóval. Egyedül Scarlett Witch volt hasznos, többiek nélkül is célba ért volna, könyörgöm, előtte durrantott szét egy csatahajót egymaga :lol: ez egy teljesen felesleges, feminista erőltetés volt, amire semmi szüksége nem volt a filmnek.

Thor meg marha jól hozta a szétcsúszott karaktert, mondjuk én azt hittem hogy visszanyeri a formáját, de lehozta lepukkantan a filmet :mrgreen:


Pontozni sose szoktam, hülyeségnek tartom, annyi bizonyos, hogy ez egy mindent kielégítő lezárás volt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. április 25., csütörtök 3:10

Endgame

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Fanservice lvl 999999. Nem vagyok elégedett, egy infinity warhoz hasonló filmre számítottam, csak még annál is jobbat vártam, ehhez képest kaptam egy nem is tudom micsodát. Az infinity war egy kategóriákkal jobb iflm szerintem, az simán 10/10, ez jó szívvel max egy hetes.

Az extra jelenet volt a legviccesebb.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. április 25., csütörtök 0:05

Én nem tartozom a szuperhősös fanok közé, de szerintem nagyon jól összerakott film volt. Viszont fél órával szerintem hosszabb, mint kellett volna.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 25., csütörtök 0:02

Endgame
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én 3 dolgot tűztem ki magam elé, illetve a film elé: Akkor leszek boldog, ha lezárják Vasembert és a Kapitányt. Mindkettő jött, én meg boldog voltam. Ennek itt és most kellett megtörténnie. Izzadságszagú, erőltetett szar lett volna, ha továbbviszik őket, esetleg nem zárják le véglek a két karaktert és a színészek itteni karrierjét. Így kerek egész. Mikor Strange mutatta Tonynak, hogy itt az az egyetlen esély, hát az is brutálisan tökéletesre sikeredett.

Natasha engem meglepett, rá nem számítottam előzetesen.

A harmadik pedig, hogy Marvel Kapitány ne nyomja fullba a feminista istenkedést. Megnyugodtam, pont annyit kapott a játékidőben, amennyit érdemel. Jött, láttot, Thanos beverte a szép kis pofikáját és kész. Így teljesen elfogadtam azt a karaktert is.

Nálam Kapitány vs Thanos pörölyös badass bunyója vitte a prímet. Egyszerűen zseniális volt. Mondjuk én akkor azt hittem, ott fogják kiírni Stevet, de nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 24., szerda 23:55

elmebeteg lett ez a film.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!30 perc depi, másfél óra fanservice, 40 perc elmebeteg dara, és 20 perc lezárás. az utolsó óráról annyit lehetne írni, inkább bele se kezdek. thanos az ultimate villain, állat ahogy szétcsapta őket a kövek nélkül is, de amikor megjött a sereg...na akkor kb fülig ért a szám, meg a bennem lévő 15 évesnek is.

3 szereplő kapott ugye lezárást. natashaé olyan volt amilyen, kellett hogy előre vigye a történetet...itt megjegyzem, hogy el is baszták volna a film azon részét ha clintet ölik meg, a háromgyerekes családapát, úgyhogy annál a jelenetnél kicsit örültem is. cap szép lezárást kapott. az utolsó harcban, amikor felemelte mjölnirt, nagyon kemény volt. és a végén végre átélhette mindazt amiről lemaradt, és átadta a páncélját, ott lehetett érezni, hogy ez tényleg az éra vége. de ironman halála. fú. ott én küszködtem a könnyeimmel. aki elkezdte, az is fejezte be.

thorra meg ezek szerint akkor új kalandok várnak. őt szerintem kicsit túltolták ebben a részben. nekem kicsit sok lett ez a pocakos isten sztori. gondoltam a film felénél majd csak visszahozzák a régi énjét valahogy. de nem így lett.

az viszont nagy kérdőjel, hogy gamorával mi lett végülis? ugye tony elporlasztotta a kövekkel thanos teljes seregét, és elvileg gamora is a sereg része volt, bár a végén ugye átállát. de akkor most neki újra reszeltek, vagy csak elhúzott a nagy káoszban?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 24., szerda 20:53

Majd par honap mulva amikor felkerul megnezem, neha nyomok egy stop gombot kellemes pisi szunet es mindenki boldog :lol:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. április 24., szerda 19:46

Remy írta: Végjáték

Én azt mondom, méltó lezárást kapott az a széria, amit bő 10 éve megálmodtak. :agree:

Nézzétek!

(Egy jó 20 percet azért lehetett volna vágni rajta... nem éreztem rajta, hogy indokolt lenne ez a 182 perc)
Sixx 8 pontot adott rá, a munkásságat ismerve azmiafasz. :| :lol:
Holnap én is megnézem.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 24., szerda 19:17

Remy írta: Nem lett. :mrgreen: Mondjuk én általában nehezebben bírom a hosszú filmeket wc nélkül, de kibírtam, szóval bárki kibírja, csak ne igyál. :mrgreen:
:fpalm: :fpalm: :fpalm:

Please :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 24., szerda 19:15

Nem lett. :mrgreen: Mondjuk én általában nehezebben bírom a hosszú filmeket wc nélkül, de kibírtam, szóval bárki kibírja, csak ne igyál. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. április 24., szerda 19:09

Remy írta: Végjáték

Én azt mondom, méltó lezárást kapott az a széria, amit bő 10 éve megálmodtak. :agree:

Nézzétek!

(Egy jó 20 percet azért lehetett volna vágni rajta... nem éreztem rajta, hogy indokolt lenne ez a 182 perc)
Még 2 hónapja olvastam h lehet benne szünet
Lett.? :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 24., szerda 19:04

Végjáték

Én azt mondom, méltó lezárást kapott az a széria, amit bő 10 éve megálmodtak. :agree:

Nézzétek!

(Egy jó 20 percet azért lehetett volna vágni rajta... nem éreztem rajta, hogy indokolt lenne ez a 182 perc)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 16:45

Remy írta: Pontosan, bár 24-e, 19:00-ig nem mehetnek majd ki kritikák.
Azért velünk kivételt teszel, ugye? Tudod, family first. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 22., hétfő 16:01

Pontosan, bár 24-e, 19:00-ig nem mehetnek majd ki kritikák.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég