Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 28., vasárnap 20:40

350M domestic nyitóhétvége, ezzel 100at vert a korábbi csúcstartó TFA-ra, és több mint 90et az IW-re ami a közvetlen csúcstartó volt.
1,2Md worldwide.

beteg, de nem lep meg. :)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 28., vasárnap 20:27

Na megjöttem, mehet élesbe a spoiler. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az infinity war sokkal jobb film volt ennél, jobbak voltak a csapatdinamikák, és főleg mert az Thanos filmje volt. Ez egy pénzhajhász, biztosra menő fan service film lett. Hulk, Thor karakterét elcseszték, a többiek vagy nem voltak elég érdekesek vagy alig jutott nekik idő. Cap és IM szála lezáródott, az tetszett csak az egészben. Az újak közül csak Pókember és Strange érdekes karakter számomra, az ő filmjeiket még talán megnézem majd.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 26., péntek 16:03

Pipita írta:
Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Clint és Natasha jeleneténél majdnem felálltam és kimentem.

A feminizmus jelképe szánalmas volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ott én is, mikor lógtak a kötélen, már azon drukkoltam, hogy akkor mostmár dögöljön meg mindkettő. Nagyon ostobán oldották meg, felidegesített.

Viszont én annyira agymosott zsidóféreg vagyok, hogy a femináci agymosoda nekem fel se tűnt. :lol: picit azért úgy érzem túlreagáljátok ezt a dolgot. :mrgreen:

Engem amúgy az is felcseszett hogy a kövekkel teletűzdelt Thanosszal kétszer is elbántak nagy nehézségek árán, de megoldották kb öten-hatan valahogy, taktikával. De a kő nélküli Thanost ezren sem bírták legyűrni, nekem ez picit hiteltelenítette a köveket. Meg hogy azok eleve úgy voltak bereklámozva, mint a szupererős kövek amikhez halandó hozzá sem érhet mert azonnal szétszakítja, olyan ereje van. Aztán Sólyomszem is a kezében tartva sétált vele haza bármi probléma nélküpl, meg az összes követ egytől egyig simán fogdorászták, sőt. Áh. mindegy is. Infinity war >>>>>>>>>>Endgame, ez a lényeg.

Ja meg még Thor. Nagyon tetszik az alapötlet hogy teljesen belerokkant a vereségbe, és ebből egy rohadt erős karakterdrámát lehetett volna kihozni, ami az Infinity War hangulatában isteni lehetett volna és hatalmas plusz lett volna a marvel moziverzumban. Viszont ez most egy egy kurva gyenge másnaposok volt, haha, dagatt és sört iszik, röhögjünk már a nyomorulton. Semmi érzelem, semmi értelem, csak prosztó. Szomorú, na, többet vártam.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk nekem az is, hogy Stark 5 évig nem csinált semmit a gyerekén kívül, aztán utána kapott egy ötletet és 2 perc alatt megoldotta a problémát. Az is elég tré így. Lett volna az, hogy ezen agyal, de nincs meg neki évekig a megoldás, aztán jön a hangya.


Na btw. emeljünk ki pár tényleg jó jelenetet. Howard Potts és Howard Stark találkozása és beszélgetése, ami szerintem a film legjobb része volt.

Az elején a gondolkozás nélküli lefejezés is kiemelendő. Az ott kegyetlen volt és brutális.

A slusszpoén még az volt, amikor Howard Stark segítőjét Jarvisnak hívták. :mrgreen:
Szerintem én röhögtem rajta egyedül, mert senkinek se esett le a moziban. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. április 26., péntek 15:32

Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Clint és Natasha jeleneténél majdnem felálltam és kimentem.

A feminizmus jelképe szánalmas volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ott én is, mikor lógtak a kötélen, már azon drukkoltam, hogy akkor mostmár dögöljön meg mindkettő. Nagyon ostobán oldották meg, felidegesített.

Viszont én annyira agymosott zsidóféreg vagyok, hogy a femináci agymosoda nekem fel se tűnt. :lol: picit azért úgy érzem túlreagáljátok ezt a dolgot. :mrgreen:

Engem amúgy az is felcseszett hogy a kövekkel teletűzdelt Thanosszal kétszer is elbántak nagy nehézségek árán, de megoldották kb öten-hatan valahogy, taktikával. De a kő nélküli Thanost ezren sem bírták legyűrni, nekem ez picit hiteltelenítette a köveket. Meg hogy azok eleve úgy voltak bereklámozva, mint a szupererős kövek amikhez halandó hozzá sem érhet mert azonnal szétszakítja, olyan ereje van. Aztán Sólyomszem is a kezében tartva sétált vele haza bármi probléma nélküpl, meg az összes követ egytől egyig simán fogdorászták, sőt. Áh. mindegy is. Infinity war >>>>>>>>>>Endgame, ez a lényeg.

Ja meg még Thor. Nagyon tetszik az alapötlet hogy teljesen belerokkant a vereségbe, és ebből egy rohadt erős karakterdrámát lehetett volna kihozni, ami az Infinity War hangulatában isteni lehetett volna és hatalmas plusz lett volna a marvel moziverzumban. Viszont ez most egy egy kurva gyenge másnaposok volt, haha, dagatt és sört iszik, röhögjünk már a nyomorulton. Semmi érzelem, semmi értelem, csak prosztó. Szomorú, na, többet vártam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 26., péntek 14:02

btw
végjáték

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mekkora oltári fasság, hogy a köveket észrevétlenül vissza kell vinniük a jó idő síkba, hogy ne változzon meg a timeline, de múltbéli Thanos és sereg elpusztítása meg Kapitány magánakciója az belefért... a Mjölnirről elhozataláról ne is beszéljünk :lol: :lol: :lol:

minél több dolog jut eszembe, annál gyengébb ez a film :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 26., péntek 13:19

Csabi írta:
P. Krisz írta: Csabi
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én nem bírtam ki, elmorzsoltam egy könnycseppet Tony halálakor.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jólvan. nem akartam punci lenni, de én is. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:fpalm: :fpalm: :fpalm:




:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. április 26., péntek 12:11

Remy írta: Googlebe írjátok be, hogy Thanos és csettintsetek a kesztyűvel. :D :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak ha eltünteti a fórumozók felét. :mrgreen:

rossz poén volt, bocsánat. :'(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 26., péntek 11:25

Googlebe írjátok be, hogy Thanos és csettintsetek a kesztyűvel. :D :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. április 25., csütörtök 23:44

Endgame

Ez most nagyon nem jött át, 6/10. Nagyon max.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 25., csütörtök 23:19

Endgame
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Nálam abszolút nem volt gyenge film, de olyan szempontból nézve, hogy ez zárta le az eddigi Marvel filmes erát, úgy viszont már tré. Sajnos túl nagy volt a hype, nálam sem ugrotta meg a lécet a film, az Infinity War messze jobb volt.. alapvetően sokkal több hős halálára számítottam, ráadásul nem értem miért nem halhatott meg a Kapitány is, mondjuk a Thanos elleni küzdelemben Tony-val együtt, sokkal epicebb lett volna :(

De legalább a mjölnires rész jó volt :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 25., csütörtök 23:18

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bucky egyébként tudta, hogy cap mire készül a végén. úgy búcsúzott el, hogy hiányozni fogsz nekem. érdekes.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2019. április 25., csütörtök 22:12

Endgame Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak jöttem megmondóemberkedni, hogy ez gecibéna film volt az Infinity warhoz képest, de hát több millió légy nem téved

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. április 25., csütörtök 22:04

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Még senki se írt róla, de amikor Kapi lecsekkolta a saját seggét, az mi a fasz volt? :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 25., csütörtök 21:48

Gyengék. :D Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én már nem tudtam, mert annyira akartam, hogy bekövetkezzen, hogy összetettem a két kezemet, hogy VÉGRE!!! :mrgreen: :lol: Ha nem lépik meg, akkor nálam kuka a cucc. Ugyanez a Kapitánynál.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 25., csütörtök 21:44

P. Krisz írta: Csabi
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én nem bírtam ki, elmorzsoltam egy könnycseppet Tony halálakor.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jólvan. nem akartam punci lenni, de én is. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. április 25., csütörtök 21:13

Szerintem kiváló a Végjáték. Örülök, hogy a kedvenc sorozatom egyik legjobb részéért ennyi idő után is tudtok még lelkesedni.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bocsi, én full nem láttam a szuperhős filmeket. Nem, még a Vasembert sem :mrgreen:
P. Krisz írta: Sixx 8 pontot adott rá, a munkásságat ismerve azmiafasz. :| :lol:
Sixxből bármo téren teljesen felesleges kiindulni szerintem.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. április 25., csütörtök 20:49

Kerlon írta:
Pipita írta: ...
...
Én is ezen a véleményen vagyok.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Rémesen túltolták a fanservice-t. Mintha nem ülnének be az emberek, ha komolyan veszik a filmet és nem keltenek bennem szekunderszégyent Thor túltolásával. Konkrétan a film negyedét már láttuk. Nem volt rossz, de többet vártam. Nálam marad az Infinity War a number one.

Azért azt megmosolyogtam, hogy amikor tippelgették, hol laknak a mágusok, valamelyik karakter benyögte, hogy Baker Street. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 25., csütörtök 20:26

Pipita írta: Endgame

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Fanservice lvl 999999. Nem vagyok elégedett, egy infinity warhoz hasonló filmre számítottam, csak még annál is jobbat vártam, ehhez képest kaptam egy nem is tudom micsodát. Az infinity war egy kategóriákkal jobb iflm szerintem, az simán 10/10, ez jó szívvel max egy hetes.

Az extra jelenet volt a legviccesebb.
Szia Pipita!

3000esen szeretlek!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bonyodalom, megoldás, bonyodalom, megoldás, bonyodalom, megoldás, bonyodalom, megoldás...

Clint és Natasha jeleneténél majdnem felálltam és kimentem.

A feminizmus jelképe szánalmas volt.

Thor kb. úgy túl lett tolva, mint Banner az előzőben.

Spiderman instant halál poénja legalább jó volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 25., csütörtök 19:44

Csalódást keltő, túlhúzott giccs parádé... :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 25., csütörtök 17:43

ae
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de mi lett gamorával??????

a feminista jelenet egyenesen nevetséges volt, az új cap választást nem érzem annak. nem kell mindenbe belelátni dolgokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég