Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 27., szombat 8:54

Szoktátok írni, hogy a spanyol netes szavazásokon mennyire számolnak vele és Iscoval a szurkolók. Ezért van, a spanyol szurkolóknak az olyan képzett, de alibi, középszerű játékosok a minőség, mint ők.

Bocs a dupláért, valahogy lemaradt a vége az előzőről, mobilon valamit elnyomhattam.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 27., szombat 8:39

Asensio egyszerűen csak ennyit tud.
A spanyol téveszme tökéletes támadója. A visszapasszokat keresi, csak akkor vállalkozik párharcokra ha az ellenfél kiszolgáltatott helyzetbe kerül és könnyen megverhető. Spanyoloknál ez a korlátoltság erénynek számít, ezt a stílust erőltetik az összes játékosuknál.

Ezért hordták el például minden hülyének Deulofeut az u21es ebn. Ő vállalkozott, próbált kapura törni és tudott is magától kialakítani veszélyes helyzeteket. Sosem fog leesni nekik, hogy jobb játékos, mint Asensio.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 26., péntek 15:37

Kerlon írta: Úgy, hogy ők sem voltak jobbak idén. Ceballos is egy fáradt Kroos, Modric duót nem volt képes megszorongatni idén és kb. csak te kardoskodsz mellett. Llorrentének szintén volt 5-10 jó meccse, azóta lábra is alig bír állni. Rejtély.
félreértetted
nem az baj, hogy játszanak, hanem hogy együtt ez a 3-as volt a középpályánk
a Llorente Ceballos Isco hármast sem küldeném fel együtt
de rotációban, 1 embert kivéve az alapcsapatból hasznos lenne a 2 spanyol
Ceballos amúgy nem kapott lehetőséget nagyon, úgy kit szorongasson meg??
max a barátnőjét a lelátón :lol:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 26., péntek 15:36

Fenoo írta:
Asensio más szerintem, ő Jesé szindrómában szenved. Elhitte, hogy ő lesz az új CR mert volt pár jó meccse csereként és agyon dicsérte a sajtó is.
Pont Asensio nyilatkozta, hogy nem neki kell lennie a húzóembernek, mert vannak itt jobb játékosok is arra..
Elég fura Céernek képzeli magát akkor, mert a portugál ilyenre még gondolni sem mert volna, nemhogy lenyilatkozza ezt. :mrgreen:
Ha már ő sem hiszi el magáról, hogy a legjobb lehet, akkor már rég elveszett..
Persze egy erős közepes lehet belőle, csillagászati fizuval, neki nyilván ez is elég..

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. április 26., péntek 14:26

Steve írta: Viszont bizonyos embereket nem értek. Itt van Bale, ellenfél nélkül lehetne a madridi kiskirály,nyomhatná fel az árát legalább ha el is megy..baxik mindenre.

Isco+Asensio Lopi után csak epizód szerepeket kaptak, Isco kb semmit. Évek óta tök vakarás csak. Én a helyükben oda tenném magam és az új épülő csapatban helyet követelnék magamnak. Erre lötyi-mötyi, esetleg 1-2 hátra alibi piszi-paszi egy kis tekergés után. Esküszöm nem értem.

Ráadásul Isconak és Balenek esze ágában sincs távozni a hírek szerint. Ők elégedettek azzal, hogy sétálgatnak a pályán, a fizetésüket így is megkapják. Néha sírnak a sajtóban, hogy pedig ők úgy akarnak és keményen edzenek, csak ez a pályán évente 1x látszik. Remélem mindketten távoznak nyáron.

Asensio más szerintem, ő Jesé szindrómában szenved. Elhitte, hogy ő lesz az új CR mert volt pár jó meccse csereként és agyon dicsérte a sajtó is. Én adnék neki még 1 évet hátha összekapja magát de el kell vele beszélgetni, hogy vagy összekapja magát vagy mehet amerre lát mert a mostani teljesítménye még cserének is kevés. LV sokkal ügyetlen tőlük, meg néha égnek áll az ember haja tőle, amikor sorra fut neki a védőknek, de nem tudok rá haragudni. Ő legalább akar és próbálkozik. Asensio ha meglát egy embert visszafordul és meg se próbálja lehozni az 1v1-et.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. április 26., péntek 13:43

petiamadridista írta: Sztem nem kell sokat belelátni.
Ezek csak ilyen lötyi szarok.

Próbálkozio mindenki, ezzel-azzal, semmire nem következtetnék ezekből a meccsekből.
Peti!

A magam részéről nem is akarok semmit belelátni a meccsekbe idén, ez csak időtöltés nyárig.

Viszont bizonyos embereket nem értek. Itt van Bale, ellenfél nélkül lehetne a madridi kiskirály,nyomhatná fel az árát legalább ha el is megy..baxik mindenre.

Isco+Asensio Lopi után csak epizód szerepeket kaptak, Isco kb semmit. Évek óta tök vakarás csak. Én a helyükben oda tenném magam és az új épülő csapatban helyet követelnék magamnak. Erre lötyi-mötyi, esetleg 1-2 hátra alibi piszi-paszi egy kis tekergés után. Esküszöm nem értem.

Erre Benzema akinek volt egy jó szezonja az egyedüli akin látszik, hogy menne és focizna.

Nekem ennyi a bajom, de teljesen mindegy. Aki profi és tehetséges az úgyis kezdő lesz a többi meg ül a padon, vagy ott sem jövőre.

Nagyjából Brahim akarását várnám, aki semmi lehetőséget nem kapott, most igen és fasza is volt.Ezt becsülöm LV-ben is, hiába nem egy CR a srác.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2019. április 26., péntek 13:08

Zidane azt mondta valtozni fog a jatekstilus, az nem azt jelenti, vagy nem feltetlen jelenti azt, hogy a formacio is megvaltozik. Maradhat 433 es jatszhatunk kontrakra, de ugyanugy labdatartos vagy ivelgetős jatekot is lehet 433ban jatszani.

A mi keretünk szerintem tovabbra is a 433ra a legalkalmasabb, meg a nyaron erkezo jatekosokkal egyutt is. En sem gondolnam, hogy ZZ valtoztatna, azon ami mar bejott neki egyszer. Megfelelo igazolasokkal szerintem egy sokoldalu csapatot rakhat ossze, ami ha kell gyors kontrakkal probal golt szerezni, ha kell megtartja a labdat, ha kell beadasokkal hozza helyzetbe a centereket, es ha kell meccs kozben is kepes formaciot valtani. Ez ZZ jatekstilusa, ami azert volt sikeres, mert nincs egy kimondott jatekstilus, hanem tobb stilusban kepes jatszani a csapat.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. április 26., péntek 11:55

kiserik írta: 4-4-2-d? He? Milyen 4-4-2-d? Én csak arra reagáltam ezzel, hogy sokan ezt fújják és hír is volt, hogy rengeteg változtatás lesz mind keret összetételben, mind felállásban, mind felfogásban, gyakorlatilag viszont pont ugyan azt gyakoroljuk, mint eddig. Nekem ez nem úgy tűnik, mint ha változtatni akarna valamit is. 4-4-2-d. Eszem megáll. Aláírás mond valamit?
Nyugalom, nem eszik olyan forrón a kását! :) Elég sokszor felhoztad már a 4-4-2-t, ráadásul elég kritika szagú volt ez az "én már változtatnék" hsz-ed.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 26., péntek 11:38

Igazából én nem is varom azt, hogy ZZ fel fogja adni az eddigi focijat, nem véletlenül nem látunk nagyon nagy változást. Pedig bőven lenne most alkalma. A csapat ugyanarra fog építeni is, mint eddig, nem lesz itt tili-toli, piszi-paszi.

Egy direkt játékot képviselő csapat leszünk továbbra is, akik ha kell, átadják az ellenfélnek az irányítást. A fő elemek közé fog továbbra is tartozni a szeljatek, (Hazard, Vini, Sancho, Rodrygo, Carvajal, Marcelo, Odri, Reguilón), közepen meg a beadasokra érkező magas, erős centerek (Karim, Jovic). Igazából a védekezesben hiányzik az izom, mindenki le van maradva méterekre az emberektol, óriási területek maradnak üresen.

Szerintem az utóbbi két problémára próbál koncentralni ZZ, a támadásokat meg majd erőből, kvalitasokbol hozzuk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. április 26., péntek 11:08

Sztem nem kell sokat belelátni.
Ezek csak ilyen lötyi szarok.

Próbálkozio mindenki, ezzel-azzal, semmire nem következtetnék ezekből a meccsekből.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 26., péntek 10:48

M1Ö írta:
kiserik írta: Egyébként nem úgy tűnik, hogy bármi felállás módosítást tervezne ZZ. Legalább is, ha nekem lenne egy ingyenes, 10 meccses felkészülési időszakom, és változtatni szeretnék, akkor bizony én elkezdeném már akkor. Mi viszont ugyan azt a 433-at nyomjuk minden meccsen. Ebben a felállásban nézegeti, hogy ki hogyan muzsikál.
És ez miért olyan nagy probléma? Biztos lesz használva a kívánt 4-4-2-d is, nem kell aggódni. De mivel elvileg Hazard és Pogba a 2 fő célpont, érthető, hogy marad alapnak a 4-3-3, mert abban van meg az igazi posztjuk. Vinicius és videók alapján a Rodrygo srác is 4-3-3-ban él igazán.
4-4-2-d? He? Milyen 4-4-2-d? Én csak arra reagáltam ezzel, hogy sokan ezt fújják és hír is volt, hogy rengeteg változtatás lesz mind keret összetételben, mind felállásban, mind felfogásban, gyakorlatilag viszont pont ugyan azt gyakoroljuk, mint eddig. Nekem ez nem úgy tűnik, mint ha változtatni akarna valamit is. 4-4-2-d. Eszem megáll. Aláírás mond valamit?
Steve írta:
Modric nélkül egyszerűen már az a kevés focink sincs ami amúgy van.Nem tudom megérteni miért?! Most komolyan ennyire nem volt fogalmatlan Isco és Asensio?!Akkor miért lettek azok?!Miért nem látja Isco pl azt most, hogy kapom a lehetőséget 25x, 24x elszabtam na akkor most..??Miért?
Mert kb ennyit tudnak. Jó játékosok, de egy ilyen nagy csapat játékát nem tudják annyira meghatározni, mint Lukita vagy pl CR. Egy jó csapatban remek láncszemek, de soha nem lesznek a medál azon a láncon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. április 26., péntek 10:36

kiserik írta: Egyébként nem úgy tűnik, hogy bármi felállás módosítást tervezne ZZ. Legalább is, ha nekem lenne egy ingyenes, 10 meccses felkészülési időszakom, és változtatni szeretnék, akkor bizony én elkezdeném már akkor. Mi viszont ugyan azt a 433-at nyomjuk minden meccsen. Ebben a felállásban nézegeti, hogy ki hogyan muzsikál.
És ez miért olyan nagy probléma? Biztos lesz használva a kívánt 4-4-2-d is, nem kell aggódni. De mivel elvileg Hazard és Pogba a 2 fő célpont, érthető, hogy marad alapnak a 4-3-3, mert abban van meg az igazi posztjuk. Vinicius és videók alapján a Rodrygo srác is 4-3-3-ban él igazán.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. április 26., péntek 10:14

Rohadt szerencsések vagyunk, hogy ez a szezon elment és van 5-6 bajnoki edzőmeccs. ZZ helyében figyelném rendesen ki az aki akar még itt focizni, a többit basznám ki nyáron.

Modric nélkül egyszerűen már az a kevés focink sincs ami amúgy van.Nem tudom megérteni miért?! Most komolyan ennyire nem volt fogalmatlan Isco és Asensio?!Akkor miért lettek azok?!Miért nem látja Isco pl azt most, hogy kapom a lehetőséget 25x, 24x elszabtam na akkor most..??Miért?

Baleről szerintem mindent elmond az,ahogy kiakasztotta Benzemát.Karim elég nyugodt fazon a pályán legalábbis..De már ő is csapkodott és mutogatott a walesinek,hogy fussssááá máá bmeg..A golfos meg nemes egyszerűséggel szarik mindenre és ez el van tűrve..Miért?

Mondjuk rendes tőle,hogy nem ugrott haza meccs közben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 26., péntek 9:33

Jim írta: ez a Casemiro-Valverde-Isco hármas borzalom :-@
remélem többet nem lesznek együtt kezdők...
hogy lehet őket Llorente és Ceballos elé helyezni rejtély :hmmm:
Úgy, hogy ők sem voltak jobbak idén. Ceballos is egy fáradt Kroos, Modric duót nem volt képes megszorongatni idén és kb. csak te kardoskodsz mellett. Llorrentének szintén volt 5-10 jó meccse, azóta lábra is alig bír állni. Rejtély.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 26., péntek 8:56

Isco ismét hozta a klasszisát. Bizonyította, hogy rá lehet bízni Modric szerepkörét is. Ja, nem. Azért remélem jövőre is itt tartja a kopasz. Az érinthetetlen Asensio is remekül szállt be, hozta az erősségét, a fáradt védők megfutását, a gólpont erős játékot. Ja, nem. Alapozzuk rá a jobb szélt jövőre, mert megérdemli.

Amúgy azt nem értem, Bale-t mi a francnak játszatja ennyit. Az árát nem tartja fent, mert bűnszar. Aki esetleg fontolgatta év közben, hogy akciósan megvenné, annak is elmegy tőle a kedve. Balenek sem nagyon akaródzik játszani, a társakat is csak idegesíti végig. Be kellett volna nyögni egy kamusérülést és dolgozni a többiekkel.

Egyébként nem úgy tűnik, hogy bármi felállás módosítást tervezne ZZ. Legalább is, ha nekem lenne egy ingyenes, 10 meccses felkészülési időszakom, és változtatni szeretnék, akkor bizony én elkezdeném már akkor. Mi viszont ugyan azt a 433-at nyomjuk minden meccsen. Ebben a felállásban nézegeti, hogy ki hogyan muzsikál.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 25., csütörtök 23:36

ez a Casemiro-Valverde-Isco hármas borzalom :-@
remélem többet nem lesznek együtt kezdők...
hogy lehet őket Llorente és Ceballos elé helyezni rejtély :hmmm:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. április 25., csütörtök 23:31

+

Brahim

-

Minden más. :mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. április 25., csütörtök 23:25

Megszokasbol meg nezem a meccseinket ha tudom, de lehet iden mar nincs ertelme. Ez kifejezetten borzalmas volt.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. április 25., csütörtök 23:24

Ha valakiben felmerül, hogy Modric lassú vagy rossz vagy féllábú..
(Baromira kell a focinkba, ő a focink alapvetően)

Vagy valaki, aki reménykedik Isco feltámadásában..

Esetleg valakinek Bale focija az etalon..

Annak ajánlom a mai meccset. :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 23., kedd 18:59

Hege írta: Sziasztok,

Ma volt az első alkalom, hogy a párommal sikerült eljutnunk egy Madrid meccsre.
Mit ne mondjak, ahogy megérkeztünk a stadionba, teljes mámor. Az se érdekelt volna, ha kikapunk, az élményt senki se veheti már el tőlem.

Na a meccsről. Tudni kell, hogy imádom a csapatot, 2007 óta vagyok a csapat drukkere, megéltem jó, és rossz időszakot egyaránt. Régóta olvasom a fórumot, de most jutottam el odáig, hogy írjak is.

Az első félidő nem hozott túl sok helyzetet, de viszonylag jól pörgött a zsuga.
Az észrevételek, Benzema néha lőhetne passz helyett, mert volt egy két olyan lehetősége a meccsen, amikor simán lehetett volna. Ettől függetlenül MOM, zseniális.

Navas: Sok dolga nem volt, de azt a bravúrt közelről látni....no comment.
Carvajal: jól tette a dolgát, támadásban ma nem volt akkora extra, szegény fejpárbajt nem sokat nyert.... :D
Varane: Végre a sallagmentes worldclass amit régóta varok..
Vallejo: Nálam 2. MOM.
Marcelo: ma semmi extra, de sokszor megint csak sétált vissza...
Kroos: osztott pár óriási lasztit.
Modric: az embertől alig lehet elvenni a labdát...
Case: élőben is darabos a mozgása ettől függetlenül jól játszott.
Lucas: küzd hajt, de ez ne legyen elég egy kezdő poszthoz....
Asensio: Na, nálam nagy kedvenc, adom, hogy nem úgy játszott a szezonba ahogy elvárható lenne, de.... Sokszor valóban visszafordul, de ez ma is tökéletesen látszott miért. Benzema visszajár elkérni a labdát, és legalább öt olyan helyzet volt, ahol a szélen kapott labdát, és középen senki. Feleslegesen pedig nem ment neki a falnak. A második félidőben nagyon sok jó megoldást választott, jövőre jó lesz. Másrészt én nem venném elő. Ebben a szezonban nagyon kikezdtétek itt, persze, volt is alapja, de a csapat 90 százaléka nem úgy teljesített, ahogy kellett volna, megnézném őt egy normális, összerakott csapatban.
Bale: no comment, nem illik a csapatba.
Brahim: Bátor, ahogy kell, úgy szállt be. a gólt megérdemelte volna.
Isco: ragad hozzá a labda, csak előrébb nem vagyunk vele.
így van! egyí cszka elleni 0-3as élményt senki se tud elvenni tőled! :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég