Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 5., vasárnap 19:15

Talán-talán, már kint a vezetőségben is ezt látják.
Szurkereknél esélytelen, ott atom biztosan vezették a szavazást, hogy kit adnának el legkevésbé.
Ennyit ad, ha spanyol az ember és jó figura. :roll:
Sosem fogom megérteni, hogy ezzel a beleszarok, lötyögök stílusával hogy a viharban lehet szimpatikus akárkinek Isco. Arról nem beszélve, hogy segghülye ehhez a játékhoz teljesen, mostmár tényleg rettentően idegesít. Asensio legalább fiatalabb, és nem a 100. esélyével képtelen élni.

Modric meg szerintem maradni fog.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 5., vasárnap 18:58

szerintem meg már elég egyértelműen látni hogy kire számít jövőre zz. a kapus curtois lesz, navas vagy elfogadja a 2. számút vagy eligazol. a védelem az lesz ami most van. bal oldalon lehet cseréljük reguilont. marcelo marad, ha csak ő maga nem akar elmenni.
a középpályán modric, llorente, ceballos szinte biztos hogy mennek. valverdére számít, ahogy casermirora és kroosra is. lucas szinte biztos marad majd. a két spanyol még kérdőjel. ha lesz vevő, isco megy. asensiót szerintem nem fogja eladni, ha nem muszáj.
elől benzema 100%, mariano meg megy. vinicius marad, brahim meg attól függően, hogy hogy alakul a nyár. béla offos biztosra.

tldr:
modric, ceballos, llorente, bale, mariano szinte biztos off;
isco, asensio, reguilon, brahim kérdőjeles;
a többiek maradnak, ha csak saját kérésre nem akar valaki eligazolni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 5., vasárnap 18:53

ZZ érkezésének azért nem örülök, mert így Isco és Asensio maradni fog. Mindkettő felesleges és gyenge.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 5., vasárnap 18:46

Évek óta látszódik, hogy nem tényező.
Ami külön öröm, hogy végre az emberek többségétől ezt olvasni.

Talán-talán, már kint a vezetőségben is ezt látják.
Szurkereknél esélytelen, ott atom biztosan vezették a szavazást, hogy kit adnának el legkevésbé.
Ennyit ad, ha spanyol az ember és jó figura. :roll:
ZIDANE

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. május 5., vasárnap 18:35

Isco és Asensio megkapták a meccs utolsó harmadát. És éltek vele, bizonyítottak. Bizonyították újra, hogy pánikszerű gyorsasággal kell mindkettőjüktől megszabadulni.
Ateeemadrid minden szavával egyet kell, hogy értsek. Nálam Bale és Isco már nyár végén távozott volna, így pár felesleges kört sikerült volna megúszni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 5., vasárnap 18:33

Eskü nem tudom kire számít Zidane, és kire nem, totál köd. Modric 2 meccse nem játszik, a többieket teszi-veszi.
Azt viszont tudom, hogy én kire nem számítok: Bale (egyértelmű), Marcelo, Casemiro, Isco, Asensio.
Igaz, hogy kiesővel játszottunk, de azért Marianoban több van, mint amit itt mutatott: alig kapott lehetőséget egy szétesett idényben. Erre jön majd helyette egy Jovic 60 milláért, aki semmivel sem jobb. Sehol nem ér 60-az az az ember.

Legalább Vini háttal átvett labdáján jól szórakoztam.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. május 5., vasárnap 18:19

Nagyon izzadságszagú az összes már a végén. Kb. csontüres stadion, semmi tét.. Vagyis van, csak sokaknak szerintem ez nem esett le. Isco és Asensio olyan szinten vérlázító, hogy embertelen. :lol: Jó focisok, de nagyjából CRék zsírján nyertek BLeket, a saját önerejükből még a futottak kategoriában is nehezen lennének. De természetesen úgy lazáznak. :)

Marcelo is... :'( Második gólnál a félpályán sétált, az ő oldalán hozták a labdát. Beadások is onnan jöttek folyamat.

Casemiro is katasztrófa volt. Vini meg még mindig felüdülés.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 5., vasárnap 18:12

Isco engem annyira idegesít már valamiért, legalább annyira várom, hogy húzzon innen, mint Balenél. Asensio Lucas fasza spanyol kölykeink is remélem jó messze lesznek Madridtól jövőre.
Valverde egyre jobbnak tűnik, a Ceba Llorrente Fede 3-asból úgy néz ki ő az, akire tényleg igazán lehet számítani, bár én Llorrentének több lehetőséget adnék, mert Casemiro önmaga paródiája. Brahimnak is pacsi, ezerszer inkább őt nézegetném itt jövőre, mint az előbb említett szerencsétleneket.

Ma amúgy végre legalább sikerült egy élvezetes meccset játszani, nem a telefonomat kellett nyomkodni 90 percen keresztül.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. április 29., hétfő 12:06

reeed_ati írta: Most lehet fura lesz, amit írok, de talán jobb is, hogy jönnek ezek a zakók a végére.
A BL indulásunkat semmi nem veszélyezteti, az hogy második, vagy harmadik helyen végzünk, az szerintem mindenkit hidegen hagy.
Ha most Zizu alatt minden meccset behúztunk volna gálázva, akkor lehet jóval nehezebben válik meg az egyes arcoktól.
Így meg ragyogóan látszik, ha netán eddig nem lett volna világos, hogy itt bizony komoly csapatreformra lesz szükség.
Bízok Zizuban, hogy a megfelelő arcokat választja majd, akik tűzbe mennek érte. :)
Igy van. :) Valoszinuleg ZZ ugy jott ide, hogy na majd ki ha nem ő feltamasztja Marceloekat. Na most mar a nyilatkozatait latva, o is kezdi kapizsgalni hogy ez nem biztos hogy menni fog.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 29., hétfő 11:44

Most lehet fura lesz, amit írok, de talán jobb is, hogy jönnek ezek a zakók a végére.
A BL indulásunkat semmi nem veszélyezteti, az hogy második, vagy harmadik helyen végzünk, az szerintem mindenkit hidegen hagy.
Ha most Zizu alatt minden meccset behúztunk volna gálázva, akkor lehet jóval nehezebben válik meg az egyes arcoktól.
Így meg ragyogóan látszik, ha netán eddig nem lett volna világos, hogy itt bizony komoly csapatreformra lesz szükség.
Bízok Zizuban, hogy a megfelelő arcokat választja majd, akik tűzbe mennek érte. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 29., hétfő 11:32

Tétnélküli meccsek, fáradt dekoncentrált játékosok. ZZ folyamat próbálgassa a kezdőket, cseréket variálni. Aki azt várta h hirtelen javulunk, az álomvilágban éldegél. Pontosan ezt a szenvedést vártam, ilyen eredményekkel. Mi hajtsa előre a játékosokat? Vannak akik pontosan tudják, nyáron távoznak, vannak akik éppen azt tudják, hogy biztos helyük van. Ezeket a meccseket, előszezonnak kell felfogni, senki ne sérüljön meg, nézzük meg kiben mennyi van, kikkel lehet jövőre számolni, nyár elején pihenés, utána felépíteni erőnlétileg mindenkit és majd akkor kell 100%-on lenni, egész tavasz végéig...
Azt meg eddig is tudtuk, Bale szarik az egészre, teljesen kár már vele foglalkozni, jövőre úgy sem lesz itt.
Előttem szóló jól beszél, 11-ből hiába akar akár 6-7 vagy 8 játékos is, ha elöl nullák vagyunk, a kp meg szétesett már rég

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 29., hétfő 11:27

Nulla motiváció, akiknek ketes a sorsuk ok kaparnak, de nem sokat ér ez ha nincsenek hozza tarsak es nem csapatként működünk.
Idegenben ellotyogunk kikapunk vagy eppen x, otthon egy fokkal jobb, gondolom a fizető nézők miatt egy minimalisat nyújtanak a jatekosok.

Brahim nagyon könnyen kizokkent a meccsbol es az ellenfellel foglalkozott, nem sok jo megmozdulasa volt. Foglalkozni kell vele mert jo alapanyag, lehet meg belole valaki. Courtois igen meg akarta mutatni, ahogy Mariano is de neki nehez ha a kp fos.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. április 29., hétfő 11:04

Öt pont a madridi turisztikai koncepció javára - a három BL induló azért már komoly utasforgalmat jelent, jóval többet, mint a kettő. És a négy elsőligás csapat is több mint a három, nem lehet lemaradni London és Budapest mögött... :D
Csakhogy a Getafének nehéz a sorsolása, igaz a Sevillának is, a Valencia meg le van maradva 3 ponttal, és bár a sorsolása nem túl nehéz, de 3 plusz meccse biztosan van még az Európa Ligában és a Király kupában. A Getafének tehát nem könnyű a helyzete, de nekünk már mindegy volt a pont. Ez rendben volt.
A Rayo-t viszont nem értem. Az ő bennmaradásuk esélytelen, itt, ha nem volt valami tartozásunk, nem kellett volna ez az edzőmeccs-tempó. Mégiscsak a csapat hiteléről van szó, mégha a nézőtér többsége most is, meg csütörtökön is Real-bérletes volt. Vagyis hát főleg, hiszen ilyen focit látva ebben a szezonban már nem akarnak a Bernabeu-ba menni...

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. április 29., hétfő 10:00

Valami brutális módon szarok a játékosaink.
Carvajal idegbeteg kapkod nem oda figyel ebben az évben nagyon visszafejlődött.
Modric meg olyan mintha egy 100 éves játékos lenne.Esik kell tegnap is 37. percben kiírták 7 eladott labdája volt addig.
Bale hagyjuk is nincs mit írni róla.

Nagyon bízom benne,hogy a kezdőcsapatba jön minimum 2-3 erős emberke mert ez így egy nagy 0.

Áhhh értékelhetetlen.

Lehet sírni itt Ceballos meg Llorente miatt is,de tegnap mit csináltak?
Az egész csapat leszarja az egészet.
Abban bízok csak hogy majd akkor fognak észbekapni (de már akkor késő lesz) ha egy két nagy nevet Ziadanek kibasznak majd a picsába.
Mert itt ezt kell tenni ha valami megújulást akarunk.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. április 29., hétfő 1:12

Torquemada írta: a ManUtd sorsára jutunk, hosszú évekre elvágva magunkat.
Azt meg csendes beletörődéssel nézem csak, hogy nem feltétlenül az általam kedvelt Solari volt az a bűnbak, aminek Perez be akarta állítani. Nem történt csoda azóta sem. ZZ nagy fába vágta a fejszét, fel kell kötnie a gatyát. Nehezebb helyzetben van, mint amikor legutóbb átvette a csapatot.
Ugyanmár,nyilván ez a szezon pocsékul sült el (ami azért várható volt az elmúlt évek és a nyár eseményeinek fényében) de azt is figyelembe kell venni,hogy a keret amellett,hogy szarrányerte magát még úgy kivannak facsarva,hogy a többség még most is csak fáradtan kóvályog a pályán. 8 vagy hány évet nyomtunk le zsinórban úgy,hogy minimum bl elődöntőztünk, az elmúlt 3 szezonban pedig milyénk volt a szezon első és utolsó tétmeccse az eu szuperkupa és a bl döntő miatt amik közé beékelődött eb-vb-konfed kupa meg mindenféle szirszar úgy,hogy a keret magja kb egyszerre kezdett el korosodni.És akkor most erre rámegy egy lapáttal,hogy ezeknek a csillió tétmeccsel a lábukban tétnélküli meccseket kell nyomni kora tavasz óta. Nyilvánvaló volt,hogy ez a hígfos lesz a szezon hátra levő részében Zidane ide vagy oda. Aki valóban nagy fába vágta a fejszéjét de pont ez bizonyítja azt is ,hogy nem egy nokedli gvardiolárol van szó. Simán elmehetett volna biztonságosabb ligába gyüjteni a kupákat így meg a saját örökségét kockáztatja.

Olyan szintű nyaralása lesz ennek a keretnek amilyen évek óta nem volt,nincs válogatott torna nincs bl döntő,nincsenek szuperkupák és mellé extra motivált is lesz a többség egy ilyen pocsék szezon után.Simán benne van,hogy a vénemberek 60-70%a godmodeban lesz jövőre.

Zz-nek szerintem pont az lesz a legnagyobb feladata,hogy kiszűrje,hogy melyik jómadár fingott ki teljesen és ki az aki a körülmények miatt teljesített alul.

Én egyáltalán nem fosok,ez a szezon a kötelező rossz volt ami előbb utóbb úgyis jött volna Ronaldostól Zidaneostól.Arany-fehér mezünk lesz így már a bajnoki cím zsebben,onnan meg a határ megint a csillagos ég.

Calma minden a terv szerint alakul :D Solarival amúgy nem volt gond simán hagytam volna végigvinni a szezont de a nyarat már nem adtam volna oda neki szóval mind1.Itt lopi volt a kókler.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. április 28., vasárnap 23:33

Marcelo....Imádom a palit, de ennyire nem lehet leadni a szintet. Egyik évről a másikra teljesen megrottyant. Már arra sincs kedve, hogy hátra fusson, mikor meg nála a labda, csak előre bassza, aztán áll, mint aki jól végezte a dolgát. Carvajal legalább becsuletbol hatramegy, és hajt, meg ha nem is megy neki a játék.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. április 28., vasárnap 23:29

Tetszik a távozó lista, aláírnám. Vallejo kérdőjel egyedül belőle. Én bírom a játékát nagyon, ráadásul vezér típusú, a korosztályosban is az volt állítólag. Varanenak ebben van hiányossága, jól kiegészíthetné. Egy "pici" baj van csak, az, hogy a teste az ilyen szintű élsportra lehet, hogy alkalmatlan. Bár lehetnek csodák, Varane is sérülékeny volt, most meg végre jól bírja.
Érkezőktől függően Brahimot meghagynám, szimpatikus játékos, esetleges távozó Lucas és Asensio (mindkettő maradni fog sajnos) játékperceiből vígan megélhetne.

Kívülálló szurkolóként is rossz látni egy világhírű topcsapat ilyen gyors, minden szempontból totális leépülését, lezüllését, összeomlását. Hát még akkor, ha ez a csapat pont az ember kedvence. Ha nagyon gyorsan nem lesznek meghozva a megfelelő lépések, a ManUtd sorsára jutunk, hosszú évekre elvágva magunkat.
Azt meg csendes beletörődéssel nézem csak, hogy nem feltétlenül az általam kedvelt Solari volt az a bűnbak, aminek Perez be akarta állítani. Nem történt csoda azóta sem. ZZ nagy fába vágta a fejszét, fel kell kötnie a gatyát. Nehezebb helyzetben van, mint amikor legutóbb átvette a csapatot.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. április 28., vasárnap 23:24

Nem láttam a meccset. Megkíméllek Titeket és nem kérdezném meg tőletek, hogy jó volt-e a meccs. :mrgreen:


Én csak annyit tennék hozzá, hogy ez a felállás ha emlékeim nem csalnak többször sem jött be és nem csak Zidanenál.

Gareth Frank Bale alias “a golfos” ezek szerint végig tolt egy egész meccset. Gól nem lett, de haza sem ment meccs közben, az azért rendes tőle, hogy szakított egy kis időt a Realra. :agree:

Hazaikat meg kell nyerni, így is bántó ez a szezon.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. április 28., vasárnap 23:10

KAG írta: Marcelo is mehetne.
Hoznám hakimit. Reguval megoldanak.
Egy nagyobb összeget raknék arra, hogy Marcelo maradni fog és Regu meg elmegy. :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. április 28., vasárnap 23:08

rashidm írta:
Jim írta: hogy lesz ebből csapat jövőre? :roll:

az keret nagy része nem lesz kicserélve
sőt a sokszor kezdők közül lehet csak Bale megy el
én ezt kevésnek érzem...
Ha legalább 3-4 ember nem lesz kicserélve a keretben, akkor megbaszhatjuk a következő évet is. Bale, Isco, Asensio, Mariano, Vallejo (pedig ő jól indult, de nem bírja), és én LV-t sem marasztalnám. Helyükre jöhet értelmes ember, aki hajtana, aztán következő évben meg rotálás mehet ezerrel. Hogy versenyképesek maradjunk, a következő 2-3 évben le kell cserélni a mostani keret 60%-át.
Marcelo is mehetne.
Hoznám hakimit. Reguval megoldanak.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég