Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 29., hétfő 12:16

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem néztem előzetest, nem próbálok spoileres írásokat olvasni, de továbbra is tartom, hogy a következő részben lesz még valami fordulat itt északon. Egyrészt egy hosszú, szintén 80 perces rész jön, és kétlem, hogy egyből a déli csatával folytatódna a történet, másrészt pedig igenis lófasz az, hogy az NK és Brann is lényegében értelmetlenné váltak. Évadokon keresztül építesz valamit, nem kevés erőfeszítéssel, aztán lecsó. Plusz ne már, hogy Jon, mint a feltámasztott, nagy Targeryen leszármazott, egy Cersei elleni harcban legyen felszopkodva. Értelmetlen, hulladék fordulat lenne. Értem én, hogy le kell zárni a dolgokat, de szerintem ez a rész, HA TÉNYLEG ÍGY LETT VÉGE NK-NAK, akkor rosszul lett időzítve. Egy 5. részként simán nagyobbat ütött volna, ha addig még kicsit csepegtetnek infókat motivációkról, stb.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sztem semmi nem lesz, jön 1-másfél dumálgatós rész, az utolsóban meg elrendezik a dolgokat.

engem az fog zavarni, ha ezek a most túlélők meg egy sima csatában meghalnak, vagy egy bohóc Euron kivégzi mondjuk Jaimet, Jont, Briennet, stb...
akkor kiakadok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. április 29., hétfő 12:12

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem kurva jó rész volt, 10/10, bár páran még meghalhattak volna (pl a Jon-Deny páros egyikének nem tudok tökéletesebb halált leképzeln annál, ami a mai részben várt volna rájuk :( ). Kíváncsian várok a maradék részeket, mindenesetre a vastrónért vívott csata is érdekes lesz egy megharmadolt unsullied armyval, dothraki nélkül.

Arya :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. április 29., hétfő 11:58

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem néztem előzetest, nem próbálok spoileres írásokat olvasni, de továbbra is tartom, hogy a következő részben lesz még valami fordulat itt északon. Egyrészt egy hosszú, szintén 80 perces rész jön, és kétlem, hogy egyből a déli csatával folytatódna a történet, másrészt pedig igenis lófasz az, hogy az NK és Brann is lényegében értelmetlenné váltak. Évadokon keresztül építesz valamit, nem kevés erőfeszítéssel, aztán lecsó. Plusz ne már, hogy Jon, mint a feltámasztott, nagy Targeryen leszármazott, egy Cersei elleni harcban legyen felszopkodva. Értelmetlen, hulladék fordulat lenne. Értem én, hogy le kell zárni a dolgokat, de szerintem ez a rész, HA TÉNYLEG ÍGY LETT VÉGE NK-NAK, akkor rosszul lett időzítve. Egy 5. részként simán nagyobbat ütött volna, ha addig még kicsit csepegtetnek infókat motivációkról, stb.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pedig szerintem tuti ennyi volt és szevasz Tavasz. Vörös asszony is nem véletlen távozott el. Az úrnak már nincs rá szüksége, mivel már nincs mi ellen. Az őket már pont nem érinti/érdekli hogy ki uralkodik.
Kiváncsi leszek, hogy mindenki megy-e Cerseihez, vagy lesz-e valaki aki hátra marad vagy épp elmegy Yara után. Sansat pl teljesen feleslegesnek érezném ott. Jamie lesz még egy jó kérdés, hogy most mihez kezd. Bőven jó tud még lenni a folytatás, de ezt az Éjkirályos részt jó szarul zártak le az biztos.

Ha még nem láttad a Bosszuállók - Végjátékot és szeretnéd, akkor ne olvasd el!: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom, hogy a Végjáték volt-e nagyobb csalódás vagy ez a mai rész.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 29., hétfő 11:43

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem néztem előzetest, nem próbálok spoileres írásokat olvasni, de továbbra is tartom, hogy a következő részben lesz még valami fordulat itt északon. Egyrészt egy hosszú, szintén 80 perces rész jön, és kétlem, hogy egyből a déli csatával folytatódna a történet, másrészt pedig igenis lófasz az, hogy az NK és Brann is lényegében értelmetlenné váltak. Évadokon keresztül építesz valamit, nem kevés erőfeszítéssel, aztán lecsó. Plusz ne már, hogy Jon, mint a feltámasztott, nagy Targeryen leszármazott, egy Cersei elleni harcban legyen felszopkodva. Értelmetlen, hulladék fordulat lenne. Értem én, hogy le kell zárni a dolgokat, de szerintem ez a rész, HA TÉNYLEG ÍGY LETT VÉGE NK-NAK, akkor rosszul lett időzítve. Egy 5. részként simán nagyobbat ütött volna, ha addig még kicsit csepegtetnek infókat motivációkról, stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 29., hétfő 11:40

füst írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Olvasgattam néhány másik fórumot, és megkönnyebbültem, mert már azt hittem csak én lettem ilyen "semmi se jó neki" alak. De úgy látom sokaknak van még hiányérzete rajtam kívül. :)


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az a baj, hogy még van 3 rész, lesz majd egy nagy csata, vagy kicsi...de addig valamivel ki kell tölteni. Ha elfogynak a fő szereplők, akkor végig Jon és Dany civakodását kell majd nézni :D
Én amúgy menet közben azt gondoltam, Danynek kampó és miután mindenki ráeszmélt h a királynő megmurdelt, Jon előáll, h ki is ő valójában

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. április 29., hétfő 11:33

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Olvasgattam néhány másik fórumot, és megkönnyebbültem, mert már azt hittem csak én lettem ilyen "semmi se jó neki" alak. De úgy látom sokaknak van még hiányérzete rajtam kívül. :)



Lehet kritizálni, csak amikor a valóságból kiindulva akarsz egy fantasyba belekötni, akkor az egy kicsit vicces.
Akkor jó nevetést.
A fantasy nem azt jelenti ,hogy nem logikusan felépített a cselekmény.
A fantasy vagy teljesen mindegy, mert nem műfajtól függ, ugyanúgy akkor jó ha a történet logikusan épül fel, egyik dolog következik ésszerűen a másikból. A cselekmény a felépített világ szabályai szerint zajlik, a karakter fejlődés érthető, követhető, stb.
Ezektől jó egy megírt történet.
Ha ésszerűtlent látunk, akkor arra nem mentség, hogy fantasy. Nem azzal van bajunk, hogy a zombik izmok és inak nélkül képesek mozogni, vagy hogy sárkányok léteznek, netán hogy ráolvasással felgyújtanak bármit.
Hanem az, hogy a felépített világ szereplői hoznak meg értelmetlen döntést, vagy tesznek értelmetlen dolgot.
És amikor kibeszélünk egy sorozat epizódot, akkor nyilván ezekről beszélünk, ha ilyen benyomásunk van egy rész után.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 29., hétfő 11:24

A végén itt nagyobb harcot toltok mint Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amit egész végig Jon csinált, bár annál nem nehéz na :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A dothrakiak fegyverzetén kár lovagolni, ők nem az eszükről híresek, azt a fegyvert használják ami az övék,nulla páncél, lóháton, bele a közepébe, ők ehhez értenek, nem fognak egy vár falon ugrálni, és amúgy is, nullázni kellett őket, mert sárkányokkal, velük, makulátlanokkal északiakkal együtt lehet akármilyen aranytökű kompánia délen húsgombócot csinálnak belőlük.
A legtöbb karakternek még dolga van, kiírták akit kilehetett, Sandort kár volt meghagyni, esetleg még Brien mehetett volna, Davos talán, de a végén ahogy éreztették, hogy itt bizony harcolhattok akármeddig, esélyetek sincs, az remek volt.
Azt eddig is tudtuk, hogy Jon és Dany stratégiailag egy kavics szintjén áll, az okosokat meg bezárták a kriptába, Tyrion utalt is erre az elég komoly öngólra az elején.
Sansa nem fúrja Danyt, de persze h nem lesz a kedvence, épp most próbálják felépíteni északot, függetlenedtek, erre a megválasztott király hoz egy királynőt és lemond a királyi címéről, nekem sem tetszene feltétlenül.
A 4. részben majd jól megmagyaráznak mindent, de Arya elvitte a showt, csóró Jon meg végig rohant mindenkinek segíteni csak sehová sem ért oda :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 29., hétfő 10:56

Lehet kritizálni, csak amikor a valóságból kiindulva akarsz egy fantasyba belekötni, akkor az egy kicsit vicces.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az hogy hova küldték a lovasságot és hova nem az épp lényegtelen, amikor Mások, sárkányok, Thennek meg mindenféle egyéb lények vesznek részt egy csatában.

Páran túl rápörögtek a sorozatra, mindenféle fan theoryt kidolgoztak, aztán most csalódottak, hogy azokból kb. semmi nem jött be. Ennyi a sztori, lehet kritizálni, csak inkább a saját elvárásaidat érdemes megvizsgálni előtte.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 29., hétfő 10:44

Anthony írta:
Realista24 írta:
Már bocsánat, hogy beleszólok, de miért ne írhatna bármit egy fiktív dologról?
Nem látom semmi értelmét azt fejtegetni, hogy mit csinált rosszul a készítő vagy a karakterek miért viselkedtek úgy, és nem másképp egy sorozatban.
Ha mindent "okosan" csinálnának, akkor 1 rész alatt vége lenne az egésznek.
Hát de akkor csak a pozitív ömlengéseket lehet ide beírni?, annak lenne értelme?
Kritikát senki sem fogalmazhat meg?, nem értem ezt most..
De ezt rá lehet húzni a foci topicra is, ne fejtegessük, hogy mit csinálnak szarul?, mert van egy csapat..
Én nem azt mondom, hogy mindenben igazunk van, de ha nincs, akkor jöhetnek az ellenérvek és az értelmes vita, ha meg értelmetlennek találod, akkor minek olvasni...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 29., hétfő 10:38

Realista24 írta:
Anthony írta: Swinerhead, hagyjál már a baromságaiddal. Ha nem tetszik ne nézd, ilyen egyszerű. Van egy sztori, senkit sem érdekel, hogy szerinted mit kellett volna másképp csinálni.
Már bocsánat, hogy beleszólok, de miért ne írhatna bármit egy fiktív dologról?
Nem látom semmi értelmét azt fejtegetni, hogy mit csinált rosszul a készítő vagy a karakterek miért viselkedtek úgy, és nem másképp egy sorozatban.
Ha mindent "okosan" csinálnának, akkor 1 rész alatt vége lenne az egésznek.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 29., hétfő 10:36

Értem, szóval a kirívó ökörségeket, logikátlanságokat sem lehet kritizálni, mert van egy sztori.
Kemény érvek. :salute:

Én meg azt szarom le, hogy téged nem érdekel. Egy sorozat kibeszélő bizony olyan, hogy nem mindenki szopkodja agyon az adott részt.

Stábtag vagy?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 29., hétfő 10:33

Anthony írta: Swinerhead, hagyjál már a baromságaiddal. Ha nem tetszik ne nézd, ilyen egyszerű. Van egy sztori, senkit sem érdekel, hogy szerinted mit kellett volna másképp csinálni.
Már bocsánat, hogy beleszólok, de miért ne írhatna bármit egy fiktív dologról?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 29., hétfő 10:32

Swinerhead, hagyjál már a baromságaiddal. Ha nem tetszik ne nézd, ilyen egyszerű. Van egy sztori, senkit sem érdekel, hogy szerinted mit kellett volna másképp csinálni.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 29., hétfő 10:29

Anthony írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt azért nem gondoltam, hogy ennyi hadvezér, és stratéga van itt, tévedtem
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A dothrakiaknak még sárkányüveget sem adtak. Ha nem jön Melisandre, akkor mezei pengékkel indultak volna neki a halottaknak. Kiváló elgondolás. Könnyűlovasságot a történelemben sohasem használtak amúgy ilyen rohamra. Primitív volt az egész.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 29., hétfő 10:23

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt azért nem gondoltam, hogy ennyi hadvezér, és stratéga van itt, tévedtem
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 29., hétfő 10:19

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ott van két olyan hadvezér, mint Jorah és Jaime, erre a lovasságot frontálisan mindjárt az elején beleküldik a halálba. Bíbelődnek, hogy építsenek fasza katapultokat, erre lőnek vele kettőt. Eleve, a makulátlanokat nem a trébuchék mögé kellett volna felsorakoztatni. Deres meg a könyvekben az egyik legbrutálisabb vár, itt meg max. egy hétvégi kastély... A sárkányüveges várfal sem ért semmit, a tüzes árok sem ért semmit, a kaput sem ártott volna megerősíteni. Jó volt a stratégia, na. És akkor van képük azt nyilatkozni, hogy a Helm-szurdok ihlette a csatát. Aha...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 29., hétfő 10:18

füst írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Egyébként addig volt epic ez a rész, amíg rohamozott a dothraki és kihúnytak a fények. Ott azért nagyon jól éreztették ennek az egésznek a súlyát és az esélyeket. Az ott zseni volt, ahogy szállingóztak vissza Jorahék, az ütött, és még utána is a holtak első rohama. De utána...

Utána azért eléggé átment gagyiba.
Katapultok egyet lőnek, utána semmi.


Sajnos így azért sokat esett a NK megítélése nálam, túl könnyen outsmartolva lett. A motivációja szintén nem világos. Miért volt ennyire fontos neki Brann? Miért nem tudta megvárni, hogy megnyerjék az ostromot? Ha fél órával később megy oda, amikor már minden tiszta, mivel lett volna számára rosszabb? Elszalad Brann, vagy mitől félt?
Nagyon jól fel lett építve, évadokat szántak rá, és ha valamit el lehetett mondani a NK-ról, hogy halál türelmes volt, nem kapkodott el semmit. Rengeteget várt északon, nagyon lassan indult el, remekül élt azzal, hogy az idő neki dolgozik. Pont ez volt az egyik erőssége, az időzítés, ami miatt tartani lehetett tőle.
Ebben a csatában viszont nagyon nem ez volt a jellemző, sajnos én úgy látom, hogy Jon-ék azért nyertek, mert a NK rengeteg felesleges kockázatot vállalt, és iszonyú "buta" volt.
Elkapkodta, ami ráadásul karakteridegen. Talán ezzel van a legnagyobb problémám.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ennél jobban én sem tudnám megfogalmazni, hogy mi is volt a problémám az egész résszel. Tényleg az eleje nagyot ütött, ahogy kialudtak a fények, az hidegrázós.
Aztán a folytatás már kevésbé.

Én egyrészt a sárkányok táncától is sokkal többet vártam, hát basszus legalább egy sárkányt veszítsenek már, valami epic módon, ez a ziccer kimaradt.
Én tuti azt csináltam volna, hogy legyakják az egyiket, az éjkirály épp próbálja feltámasztani és akkor Dany könnyek között úgy dönt, hogy inkább végleg porrá égeti, csakhogy ne kerüljön a NK kezébe, ez mondjuk hidegrázós lett volna..

Aztán szellem miért nem tért vissza kék szemekkel? :mrgreen:

Na meg ahogy írtad, nem tudtuk meg a motivációt és azt sem, hogy hova kellett kapkodni, teljesen értelmetlen volt az egész, főleg annak fényében, ahogy eddig megismertük NK-t.
De oké ám legyen, viszont NK elit harcosai miért nem lettek használva??
Hát annyit láttuk őket, hogy elporladnak a végén wtf??, pedig megint csak hatalmas lehettett volna, ha őket megütköztetik a főhősökkel??

Az utolsó, hogy egy ilyen hatalmas csatában én sokkal komolyabb áldozatokat vártam, mint egy Theon-Jorah páros, amikor a kiscsajt elkapta az óriás, akkor még reménykedtem, hogy na végre lesz itt valami, de ez nekem nagyon kevés volt.
Gyanítom Martin papa picit jobban megnyirbálta volna a társaságot, ráadásul egészen változatos módszerekkel. :mrgreen:
Amiért hiányérzetem van, hogy nálam ezzel az amatőr, elkapkodott halállal kb. egyből lerombolták a NK mítoszát. Én nem azt vártam, hogy majd a mások győznek, de ezzel a lezárással én nagyon nem vagyok elégedett..
Marad a könyv, remélhetőleg sokkal jobb befejezéssel.



Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 29., hétfő 10:11

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meglepődtem, hogy egy részben lerendezték, de azért ez elég epic volt. Ne szőrözzetek, ez így bőven fasza volt :)
Én is azt hittem, hogy Bran villant majd valamit, de neki azt hiszem inkább csak annyi a képessége, hogy látja a múltat, és lehet a jövőt is, ezért tudja manipulálni az eseményeket, hogy úgy történjenek, ahogy neki jó.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 29., hétfő 9:33

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy mi van akkor, ha nincs vége az NK-nak? :hmmm: Bran hova vargolt? Semmi értelme nem volt neki ott repkedni a szaros madaraival. Mi van akkor, ha tényleg egy és ugyanaz a két karakter, vagy az NK vargolt Brannbe, vagy valakibe.

Na mindegy, ez csak úgy eszembe jutott.
:mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én is kattogok ilyeneken, hogy biztos lesz valami csavar de erre nem látok esélyt. pont itt Brannél, hogy ott vargolgatott, de egész ostrom alatt csak figyelte az eseményeket...vagy valamit manipulált?! ki tudja, de szerintem kb szó sem lesz már a Másokról a kövi epizódokban.
vége, ennyi, mehet a run for the throne, meg a cicaharc Dany-Sansa-Cersei között. :|

Most jön megint két építkezős rész a végén meg csata-levezetés.
máshogy építettem volna fel, de nem lehet megfelelni mindenkinek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 29., hétfő 9:27

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy mi van akkor, ha nincs vége az NK-nak? :hmmm: Bran hova vargolt? Semmi értelme nem volt neki ott repkedni a szaros madaraival. Mi van akkor, ha tényleg egy és ugyanaz a két karakter, vagy az NK vargolt Brannbe, vagy valakibe.

Na mindegy, ez csak úgy eszembe jutott.
:mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég