Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 29., hétfő 13:29

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha lett volna egy random skit, hogy egy zombie siet a fa tövébe, ahol éjkirályék vannak, akkor bamm..mégjobban üt. :D

Innen szinte semmi váratlan nem húzhatna Cersei, mert Bran Királyvárat figyelné és látná mire készül. Plusz a két sárkánnyal simán hozható a vár.

Kell lennie valami csavarnak még, mert eddig 0 volt benne.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 29., hétfő 13:12

Swineherd írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Az meg rendben van, hogy Bran tudta, hogy Arya fogja megölni az NK-t, de hogyan fért hozzá a pöttöm? Megmásult? Bezombult?

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!lehet egy Zombi arcát felvette?
egy Másét nem tudja, mert azok összetörnek, max egy Zombiét.
:hmmm:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 29., hétfő 13:11

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az mondjuk nagy volt, amikor az éjkirály lesajnálóan megmosolyogta Dany-t, aki már azt hitte, Drogonnal jól megpörkölte, de nem. Meg kb. végig grimaszolt. Az meg rendben van, hogy Bran tudta, hogy Arya fogja megölni az NK-t, de hogyan fért hozzá a pöttöm? Megmásult? Bezombult?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2019. április 29., hétfő 13:06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csalódott vagyok, az éjkirály és a mások szinte semmit sem értek. Valami hatalmas csatát vártam volna tőlük, de nem csináltak semmit. Az egész sorozat rájuk volt felépítve, erre egy rész alatt meghal az összes, úgy, hogy csak egy helyben állnak.
Jon szintén szart sem csinál, nem is értem miért volt olyan fontos ő Melisandre számára.
Bran meg... Mi volt a szerepe? Miért kellett megtanulnia használni az erejét mire jönnek a mások, ha semmi jelentősége nem volt? Vártam, hogy majd valamit kezd, bele wargol az éjkirályba mondjuk, de semmi.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 29., hétfő 13:03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem pl nincs bajom azzal ha Arya öli meg csak így ilyen módon ebben a kontextusban a semmiből és gyenge jelzők jutnak eszembe. zokogva menekül aztán mondanak neki 2 sort és wonder woman módra odamegy mindenen keresztül és egyedül 3 mp alatt lerendezi. ez nálam lusta és rossz írás. ha rendesen felvezetik semmi baj nincs vele de ez összecsapott volt. egyébként amíg néztem élveztem a részt csak utána jöttek a kérdések és kifogások amikor befejeztem.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 29., hétfő 13:00

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem lesz itt csavar, a másokkal kapcsolatban biztosan nem.
max utolsó részben a zárásban kapunk valami koncot a jövőre nézve.
sokkal valószínűbb, hogy jön egy lassab rész, trauma feldolgozása, temetés, kitalálni mi legyen most, honnan szerezzünk sereget, mert gondolom Jaime nem felejt el arról szólni, hogy amúgy egy 20ezres sereget iderittyentett Cersei Westerosra.

szóval fordulatok, csavarok lesznek, de az NK és serege része lezárult.


nekem Aryaval nincs bajom, simán megölhette az NK ilyen módon, ez fel volt építve szépen.
inkább az a bajom, hogy az NK harctudományát nem is láttuk,
ilyen jelenet lehetett volna, vagy lágalább a Másokkal valaki nyomhatott volna 1v1et, így ők eléggé klógtak a levegőben, mert nem csináltak semmit.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2019. április 29., hétfő 12:57

realistahuni írta: Swine és füst érveivel értek egyet.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Utoljára kb a Walking Deadben láttam ilyen szintű logikai zsákutcákat. A harcok teljesen rosszul voltak logikailag felépítve. Bran már 3 része csak ül a kis tolószékében, 3 rész alatt térfigyelő kamerát játszott és belewargolt pár varjúba. :lol: ggwp
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tudta mi fog történni. Ő adta a tőrt Aryának, ráadásul pont ott, a varsafa tövében. Először nekem is WTF volt, hogy pont Arya lett a kulcs, de így, hogy Bran kavarta így a szálakat/látta, hogy kavarodnak a szálak, már van is értelme az egésznek.

A másik, ami ezzel kapcsolatos, hogy sok helyen látom, hogy fanyalgás van amiatt, hogy gáz, hogy Arya ölte meg az Éjkirályt, hiszen ezzel lenullázzák az Éjkirályt mint karaktert. Szerintem éppen ellenkezőleg. Arya karakterét emelték fel.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 29., hétfő 12:56

Bármi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 29., hétfő 12:56

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Zseniális, ahogy a vélemények többsége kiakadós. :lol: Annyira Trónok harcás lenne, ha mégis jönne egy brutál csavar a következő részben és az összképet elnézve majd mennyivel másabb lesz ez a rész. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Milyen brutál csavar ?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 29., hétfő 12:54

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Zseniális, ahogy a vélemények többsége kiakadós. :lol: Annyira Trónok harcás lenne, ha mégis jönne egy brutál csavar a következő részben és az összképet elnézve majd mennyivel másabb lesz ez a rész. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. április 29., hétfő 12:49

Swine és füst érveivel értek egyet.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Utoljára kb a Walking Deadben láttam ilyen szintű logikai zsákutcákat. A harcok teljesen rosszul voltak logikailag felépítve. Bran már 3 része csak ül a kis tolószékében, 3 rész alatt térfigyelő kamerát játszott és belewargolt pár varjúba. :lol: ggwp
Love football, hate antifa.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 29., hétfő 12:48

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!epikus de kapkodós. a sorozat első részétől ez volt a nagy ominózus világvége veszedelem és ilyen módon intézik el. éveken kersztül ment a lassú építkezés, szép lassan közeledett majd amikor megérkezik teljesen agyatlanul és nulla kihasználtsággal le is zárják. a csatajelenetekbe nem megyek bele de hogy a "NAGY CSÚNYA GONOSZ" ilyen amatőr semmilyen módon fejezik be, hát nekem ez csalódás volt. kis túlzással Hardhome-ban jobban voltak használva a tisztek. most mit csináltak. álltak azt meghaltak. Arya is hidegvérű gyilkos aztán hirtelen visszazuhan ijedt kislánynak aztán egyedül elintézi a Nightkinget? mivan? Jon megy mindenhova és semmit se csinál. csupa csupa érthetetlen döntés. most marad Cersei aki egy k*rva de közel sem kéne olyan veszedelmesnek lennie mint a halottaknak. ha ezek után bárki meghal az is ilyen savanyú lesz mert nem reális hogy ezt megcsinálják és akkor majd délen nehezebb közdelem lesz erősebb ellenféllel. szerintem ezt nem jól ütemezték.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 29., hétfő 12:16

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem néztem előzetest, nem próbálok spoileres írásokat olvasni, de továbbra is tartom, hogy a következő részben lesz még valami fordulat itt északon. Egyrészt egy hosszú, szintén 80 perces rész jön, és kétlem, hogy egyből a déli csatával folytatódna a történet, másrészt pedig igenis lófasz az, hogy az NK és Brann is lényegében értelmetlenné váltak. Évadokon keresztül építesz valamit, nem kevés erőfeszítéssel, aztán lecsó. Plusz ne már, hogy Jon, mint a feltámasztott, nagy Targeryen leszármazott, egy Cersei elleni harcban legyen felszopkodva. Értelmetlen, hulladék fordulat lenne. Értem én, hogy le kell zárni a dolgokat, de szerintem ez a rész, HA TÉNYLEG ÍGY LETT VÉGE NK-NAK, akkor rosszul lett időzítve. Egy 5. részként simán nagyobbat ütött volna, ha addig még kicsit csepegtetnek infókat motivációkról, stb.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sztem semmi nem lesz, jön 1-másfél dumálgatós rész, az utolsóban meg elrendezik a dolgokat.

engem az fog zavarni, ha ezek a most túlélők meg egy sima csatában meghalnak, vagy egy bohóc Euron kivégzi mondjuk Jaimet, Jont, Briennet, stb...
akkor kiakadok.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. április 29., hétfő 12:12

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem kurva jó rész volt, 10/10, bár páran még meghalhattak volna (pl a Jon-Deny páros egyikének nem tudok tökéletesebb halált leképzeln annál, ami a mai részben várt volna rájuk :( ). Kíváncsian várok a maradék részeket, mindenesetre a vastrónért vívott csata is érdekes lesz egy megharmadolt unsullied armyval, dothraki nélkül.

Arya :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. április 29., hétfő 11:58

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem néztem előzetest, nem próbálok spoileres írásokat olvasni, de továbbra is tartom, hogy a következő részben lesz még valami fordulat itt északon. Egyrészt egy hosszú, szintén 80 perces rész jön, és kétlem, hogy egyből a déli csatával folytatódna a történet, másrészt pedig igenis lófasz az, hogy az NK és Brann is lényegében értelmetlenné váltak. Évadokon keresztül építesz valamit, nem kevés erőfeszítéssel, aztán lecsó. Plusz ne már, hogy Jon, mint a feltámasztott, nagy Targeryen leszármazott, egy Cersei elleni harcban legyen felszopkodva. Értelmetlen, hulladék fordulat lenne. Értem én, hogy le kell zárni a dolgokat, de szerintem ez a rész, HA TÉNYLEG ÍGY LETT VÉGE NK-NAK, akkor rosszul lett időzítve. Egy 5. részként simán nagyobbat ütött volna, ha addig még kicsit csepegtetnek infókat motivációkról, stb.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pedig szerintem tuti ennyi volt és szevasz Tavasz. Vörös asszony is nem véletlen távozott el. Az úrnak már nincs rá szüksége, mivel már nincs mi ellen. Az őket már pont nem érinti/érdekli hogy ki uralkodik.
Kiváncsi leszek, hogy mindenki megy-e Cerseihez, vagy lesz-e valaki aki hátra marad vagy épp elmegy Yara után. Sansat pl teljesen feleslegesnek érezném ott. Jamie lesz még egy jó kérdés, hogy most mihez kezd. Bőven jó tud még lenni a folytatás, de ezt az Éjkirályos részt jó szarul zártak le az biztos.

Ha még nem láttad a Bosszuállók - Végjátékot és szeretnéd, akkor ne olvasd el!: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom, hogy a Végjáték volt-e nagyobb csalódás vagy ez a mai rész.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 29., hétfő 11:43

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem néztem előzetest, nem próbálok spoileres írásokat olvasni, de továbbra is tartom, hogy a következő részben lesz még valami fordulat itt északon. Egyrészt egy hosszú, szintén 80 perces rész jön, és kétlem, hogy egyből a déli csatával folytatódna a történet, másrészt pedig igenis lófasz az, hogy az NK és Brann is lényegében értelmetlenné váltak. Évadokon keresztül építesz valamit, nem kevés erőfeszítéssel, aztán lecsó. Plusz ne már, hogy Jon, mint a feltámasztott, nagy Targeryen leszármazott, egy Cersei elleni harcban legyen felszopkodva. Értelmetlen, hulladék fordulat lenne. Értem én, hogy le kell zárni a dolgokat, de szerintem ez a rész, HA TÉNYLEG ÍGY LETT VÉGE NK-NAK, akkor rosszul lett időzítve. Egy 5. részként simán nagyobbat ütött volna, ha addig még kicsit csepegtetnek infókat motivációkról, stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 29., hétfő 11:40

füst írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Olvasgattam néhány másik fórumot, és megkönnyebbültem, mert már azt hittem csak én lettem ilyen "semmi se jó neki" alak. De úgy látom sokaknak van még hiányérzete rajtam kívül. :)


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az a baj, hogy még van 3 rész, lesz majd egy nagy csata, vagy kicsi...de addig valamivel ki kell tölteni. Ha elfogynak a fő szereplők, akkor végig Jon és Dany civakodását kell majd nézni :D
Én amúgy menet közben azt gondoltam, Danynek kampó és miután mindenki ráeszmélt h a királynő megmurdelt, Jon előáll, h ki is ő valójában

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. április 29., hétfő 11:33

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Olvasgattam néhány másik fórumot, és megkönnyebbültem, mert már azt hittem csak én lettem ilyen "semmi se jó neki" alak. De úgy látom sokaknak van még hiányérzete rajtam kívül. :)



Lehet kritizálni, csak amikor a valóságból kiindulva akarsz egy fantasyba belekötni, akkor az egy kicsit vicces.
Akkor jó nevetést.
A fantasy nem azt jelenti ,hogy nem logikusan felépített a cselekmény.
A fantasy vagy teljesen mindegy, mert nem műfajtól függ, ugyanúgy akkor jó ha a történet logikusan épül fel, egyik dolog következik ésszerűen a másikból. A cselekmény a felépített világ szabályai szerint zajlik, a karakter fejlődés érthető, követhető, stb.
Ezektől jó egy megírt történet.
Ha ésszerűtlent látunk, akkor arra nem mentség, hogy fantasy. Nem azzal van bajunk, hogy a zombik izmok és inak nélkül képesek mozogni, vagy hogy sárkányok léteznek, netán hogy ráolvasással felgyújtanak bármit.
Hanem az, hogy a felépített világ szereplői hoznak meg értelmetlen döntést, vagy tesznek értelmetlen dolgot.
És amikor kibeszélünk egy sorozat epizódot, akkor nyilván ezekről beszélünk, ha ilyen benyomásunk van egy rész után.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 29., hétfő 11:24

A végén itt nagyobb harcot toltok mint Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amit egész végig Jon csinált, bár annál nem nehéz na :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A dothrakiak fegyverzetén kár lovagolni, ők nem az eszükről híresek, azt a fegyvert használják ami az övék,nulla páncél, lóháton, bele a közepébe, ők ehhez értenek, nem fognak egy vár falon ugrálni, és amúgy is, nullázni kellett őket, mert sárkányokkal, velük, makulátlanokkal északiakkal együtt lehet akármilyen aranytökű kompánia délen húsgombócot csinálnak belőlük.
A legtöbb karakternek még dolga van, kiírták akit kilehetett, Sandort kár volt meghagyni, esetleg még Brien mehetett volna, Davos talán, de a végén ahogy éreztették, hogy itt bizony harcolhattok akármeddig, esélyetek sincs, az remek volt.
Azt eddig is tudtuk, hogy Jon és Dany stratégiailag egy kavics szintjén áll, az okosokat meg bezárták a kriptába, Tyrion utalt is erre az elég komoly öngólra az elején.
Sansa nem fúrja Danyt, de persze h nem lesz a kedvence, épp most próbálják felépíteni északot, függetlenedtek, erre a megválasztott király hoz egy királynőt és lemond a királyi címéről, nekem sem tetszene feltétlenül.
A 4. részben majd jól megmagyaráznak mindent, de Arya elvitte a showt, csóró Jon meg végig rohant mindenkinek segíteni csak sehová sem ért oda :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 29., hétfő 10:56

Lehet kritizálni, csak amikor a valóságból kiindulva akarsz egy fantasyba belekötni, akkor az egy kicsit vicces.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az hogy hova küldték a lovasságot és hova nem az épp lényegtelen, amikor Mások, sárkányok, Thennek meg mindenféle egyéb lények vesznek részt egy csatában.

Páran túl rápörögtek a sorozatra, mindenféle fan theoryt kidolgoztak, aztán most csalódottak, hogy azokból kb. semmi nem jött be. Ennyi a sztori, lehet kritizálni, csak inkább a saját elvárásaidat érdemes megvizsgálni előtte.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég