Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2019. április 29., hétfő 22:06

ziro4vr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem, nagyon nem jött be. Én Thanosnak szurkoltam a Bosszúállókban, itt meg a Night Kingnek.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na, ennek örvendek. Szerintem kicseszett rossz lett. Karakterek IQ szintje a Prometheus és a Covenant szereplőkének összegét nem érte el. Kitűnő forgatókönyv.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 29., hétfő 22:00

Zsombor írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Remélem neked nem a mai rész.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem, nagyon nem jött be. Én Thanosnak szurkoltam a Bosszúállókban, itt meg a Night Kingnek.
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2019. április 29., hétfő 21:58

ziro4vr írta: GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem a sorozat utolsó 2 évados irányát nézve, nem történt meglepő. Kiírtak kevésbé fontos karaktereket, a nagy fan kedvenceket meghagyták, látványos volt, a karakterek egy része elért a csúcspontjára, ennyi. Más már ez a sorozat mint az elején, kinek melyik jön be jobban.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Remélem neked nem a mai rész.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 29., hétfő 21:20

GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem a sorozat utolsó 2 évados irányát nézve, nem történt meglepő. Kiírtak kevésbé fontos karaktereket, a nagy fan kedvenceket meghagyták, látványos volt, a karakterek egy része elért a csúcspontjára, ennyi. Más már ez a sorozat mint az elején, kinek melyik jön be jobban.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 29., hétfő 18:19

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Megemlítettetek pár logikai buktád, pár dolgot, ami nem tetszett, de ennek ellenére szerintem remek rész volt.

NK-val nagyon mást nem lehetett volna kezdeni vagy ő hal meg, vagy mindenki más.

Hiányérzetem nekem is csak annyi maradt, hogy Bran és közte nem volt semmi kommunikáció, illetve a mások nem harcoltak és csak a zombiek lettek rányomva a védelmekre.

Remélem azért Brannel még kezdenek valamit, mivel ezzel ő tényleg semmit se kezdett. Főleg a wargolásnak nem volt értelme, esetleg ő mutatott rá Jonéknak, hogy itt repked a hóember is?

Na mindegy, szerintem remek rész volt.

Aryat meg nem szerettem eddig, de rettentően jó volt ezt a befejezést látni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. április 29., hétfő 16:46

Ez olyan volt mint a nyári átigazolási szezonunk. Lehet ezt csűrni csavarni,hogy majd jó lesz de mindenki tudta legbelül,hogy ez így elvan basza. 6 rész akármilyen hosszúak iszonyat kevés egy ekkora volumenü sorozat lezárásához és attól függetlenül,hogy élveztem magát a részt teljesen elbaszták az időzítéseket így pedig értékét veszítik majd amúgy epikusnak szánt pillanatok.

Bízok benne,hogy majd jön a csavar meg a magyarázat mint amennyire bízok az utolsó meccsünkig a 7-0ban.Reméljük mindkettő megvalósul mé a szezonban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. április 29., hétfő 13:45

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Pár jelenetet azért szerintem is nagyon jól eltaláltak.

Melisandre lángralobbantja a dothraki kardokat. Már önmagában olyan lelkifröccs volt, hogy átjött a képernyőn, hogy na most megcsinálhatják... hát még a zenei aláfestéssel.

A dothraki roham. Most néztem meg újra. Már magával a rohammal sincs problémám, mert a régebbi olvasmányaim alapján, illetve a sorozatban látottak alapján, a dothrakik nem rendelkeznek túl sok taktikai érzékkel. Ők így harcolnak; egy lovasroham és akkor azzal vagy elsöpörnek mindent és nyernek, vagy nem, és akkor lehet menekülni. Hát ha még mindezt lángoló kardokkal csinálják.
Mindezt látni Danny nézőpontjából, majd később Brienne-éből. Nagyon adta, ahogy a Dothraki csataüvöltés először mindent elnyom, aztán felmorajlik szép lassan a zombik hangja, és szép lassan teljesen elcsendesedik a dothraki, miközben a fények kialszanak. Néma csend, sötétség, a védők korábbi bizakodása teljesen elmúlt, és felerősödik ilyen szívdobbanás-szerű háttérzaj. Perfekt.

Végre láthattuk az unsullied sereget teljes harcértékében. Idáig csak arra voltak jó a hírhedt makulátlan katonák, hogy mindenki feltörölte velük a padlót. Itt meg zárt alakzatban meg se rezzenve tartották a védelmi vonalat, amikor már mindenki az életéért futott.

A végefelé a Night King dal felcsendülése. Az nyilván magával ragadó volt érzelmileg, de nem is erre gondolok, hanem volt egy pontja, amikor Jaime-re közelített a kép, és az ő agóniáját láthattuk másodpercekig, akkor a Night King dal -ba belecsempészték a rain of castamere dallamát. az nekem nagyon libabőrös rész volt. Zseniális volt, bár a Trónok harcában ez mindig is megvolt, a zenei aláfestés az kivételesen jó volt mindig is.

Jorah haláltusája megintcsak epic volt, olyan dicsőséges jelenetsort kevesen kapnak ebben a sorozatban. :)
Az a baj, hogy sokkal több dolgot tudnék mondani ami sajnos nem tetszett, de ezek emlékezetesek maradnak.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 29., hétfő 13:40

Berti írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha lett volna egy random skit, hogy egy zombie siet a fa tövébe, ahol éjkirályék vannak, akkor bamm..mégjobban üt. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na ez például mekkora lehetett volna, látjuk, ahogy levágja egy zombi arcát, felteszi, szépen odaoson, nem csak így hirtelen előtűnik a semmiből.
Nem néztek ezek walkingot? :mrgreen:
Egy szavam nem lett volna rá, hogy miért így intézik el az éjkirályt.
Meglepetés már amúgy sem volt az egészben, mert amikor eltűnt a teremből, már akkor egyértelmű volt, hogy mi lesz belőle..

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 29., hétfő 13:29

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha lett volna egy random skit, hogy egy zombie siet a fa tövébe, ahol éjkirályék vannak, akkor bamm..mégjobban üt. :D

Innen szinte semmi váratlan nem húzhatna Cersei, mert Bran Királyvárat figyelné és látná mire készül. Plusz a két sárkánnyal simán hozható a vár.

Kell lennie valami csavarnak még, mert eddig 0 volt benne.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 29., hétfő 13:12

Swineherd írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Az meg rendben van, hogy Bran tudta, hogy Arya fogja megölni az NK-t, de hogyan fért hozzá a pöttöm? Megmásult? Bezombult?

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!lehet egy Zombi arcát felvette?
egy Másét nem tudja, mert azok összetörnek, max egy Zombiét.
:hmmm:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 29., hétfő 13:11

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az mondjuk nagy volt, amikor az éjkirály lesajnálóan megmosolyogta Dany-t, aki már azt hitte, Drogonnal jól megpörkölte, de nem. Meg kb. végig grimaszolt. Az meg rendben van, hogy Bran tudta, hogy Arya fogja megölni az NK-t, de hogyan fért hozzá a pöttöm? Megmásult? Bezombult?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2019. április 29., hétfő 13:06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csalódott vagyok, az éjkirály és a mások szinte semmit sem értek. Valami hatalmas csatát vártam volna tőlük, de nem csináltak semmit. Az egész sorozat rájuk volt felépítve, erre egy rész alatt meghal az összes, úgy, hogy csak egy helyben állnak.
Jon szintén szart sem csinál, nem is értem miért volt olyan fontos ő Melisandre számára.
Bran meg... Mi volt a szerepe? Miért kellett megtanulnia használni az erejét mire jönnek a mások, ha semmi jelentősége nem volt? Vártam, hogy majd valamit kezd, bele wargol az éjkirályba mondjuk, de semmi.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 29., hétfő 13:03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem pl nincs bajom azzal ha Arya öli meg csak így ilyen módon ebben a kontextusban a semmiből és gyenge jelzők jutnak eszembe. zokogva menekül aztán mondanak neki 2 sort és wonder woman módra odamegy mindenen keresztül és egyedül 3 mp alatt lerendezi. ez nálam lusta és rossz írás. ha rendesen felvezetik semmi baj nincs vele de ez összecsapott volt. egyébként amíg néztem élveztem a részt csak utána jöttek a kérdések és kifogások amikor befejeztem.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 29., hétfő 13:00

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem lesz itt csavar, a másokkal kapcsolatban biztosan nem.
max utolsó részben a zárásban kapunk valami koncot a jövőre nézve.
sokkal valószínűbb, hogy jön egy lassab rész, trauma feldolgozása, temetés, kitalálni mi legyen most, honnan szerezzünk sereget, mert gondolom Jaime nem felejt el arról szólni, hogy amúgy egy 20ezres sereget iderittyentett Cersei Westerosra.

szóval fordulatok, csavarok lesznek, de az NK és serege része lezárult.


nekem Aryaval nincs bajom, simán megölhette az NK ilyen módon, ez fel volt építve szépen.
inkább az a bajom, hogy az NK harctudományát nem is láttuk,
ilyen jelenet lehetett volna, vagy lágalább a Másokkal valaki nyomhatott volna 1v1et, így ők eléggé klógtak a levegőben, mert nem csináltak semmit.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2019. április 29., hétfő 12:57

realistahuni írta: Swine és füst érveivel értek egyet.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Utoljára kb a Walking Deadben láttam ilyen szintű logikai zsákutcákat. A harcok teljesen rosszul voltak logikailag felépítve. Bran már 3 része csak ül a kis tolószékében, 3 rész alatt térfigyelő kamerát játszott és belewargolt pár varjúba. :lol: ggwp
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tudta mi fog történni. Ő adta a tőrt Aryának, ráadásul pont ott, a varsafa tövében. Először nekem is WTF volt, hogy pont Arya lett a kulcs, de így, hogy Bran kavarta így a szálakat/látta, hogy kavarodnak a szálak, már van is értelme az egésznek.

A másik, ami ezzel kapcsolatos, hogy sok helyen látom, hogy fanyalgás van amiatt, hogy gáz, hogy Arya ölte meg az Éjkirályt, hiszen ezzel lenullázzák az Éjkirályt mint karaktert. Szerintem éppen ellenkezőleg. Arya karakterét emelték fel.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 29., hétfő 12:56

Bármi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 29., hétfő 12:56

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Zseniális, ahogy a vélemények többsége kiakadós. :lol: Annyira Trónok harcás lenne, ha mégis jönne egy brutál csavar a következő részben és az összképet elnézve majd mennyivel másabb lesz ez a rész. :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Milyen brutál csavar ?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 29., hétfő 12:54

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Zseniális, ahogy a vélemények többsége kiakadós. :lol: Annyira Trónok harcás lenne, ha mégis jönne egy brutál csavar a következő részben és az összképet elnézve majd mennyivel másabb lesz ez a rész. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. április 29., hétfő 12:49

Swine és füst érveivel értek egyet.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Utoljára kb a Walking Deadben láttam ilyen szintű logikai zsákutcákat. A harcok teljesen rosszul voltak logikailag felépítve. Bran már 3 része csak ül a kis tolószékében, 3 rész alatt térfigyelő kamerát játszott és belewargolt pár varjúba. :lol: ggwp
Love football, hate antifa.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 29., hétfő 12:48

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!epikus de kapkodós. a sorozat első részétől ez volt a nagy ominózus világvége veszedelem és ilyen módon intézik el. éveken kersztül ment a lassú építkezés, szép lassan közeledett majd amikor megérkezik teljesen agyatlanul és nulla kihasználtsággal le is zárják. a csatajelenetekbe nem megyek bele de hogy a "NAGY CSÚNYA GONOSZ" ilyen amatőr semmilyen módon fejezik be, hát nekem ez csalódás volt. kis túlzással Hardhome-ban jobban voltak használva a tisztek. most mit csináltak. álltak azt meghaltak. Arya is hidegvérű gyilkos aztán hirtelen visszazuhan ijedt kislánynak aztán egyedül elintézi a Nightkinget? mivan? Jon megy mindenhova és semmit se csinál. csupa csupa érthetetlen döntés. most marad Cersei aki egy k*rva de közel sem kéne olyan veszedelmesnek lennie mint a halottaknak. ha ezek után bárki meghal az is ilyen savanyú lesz mert nem reális hogy ezt megcsinálják és akkor majd délen nehezebb közdelem lesz erősebb ellenféllel. szerintem ezt nem jól ütemezték.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég