Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 1., szerda 10:23

Bennem nincs olyan rossz szájíz mint tavaly vagy tavalyelőtt. Először foghattuk a csalásra, aztán egy szerencsétlen 11-es párbajra, de most mire fogjam? Semmire. Kevesek voltunk, a Dortmund volt a jobb. Ennyi.

Mourinho összekaphatja a két argentinját és húzhat is el Angliába, ahol szeretik őt.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 1., szerda 10:18

Raúl írta:(lásd német válogatott évek óta)
amikor ott is eljutnak a nagytornák végére(elődöntő,döntő) akkor özil ott már flop, nem zseni. :-)

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. május 1., szerda 10:15

Rég szomorított el ennyire egy kiesés, de tovább kell lépni, a kupa legyen meg legalább.

A játékosokról néhány szót: Higunak mennie kell, ha a Juve tényleg vinni akarja, menjen csak, érte pénz is jár.
Callejón nem szint, Morata sem, de ezt Perez is látja remélem.
DM cserének nálam maradhatna, ha a padot vállalja, ha nem, akkor piacra, érte is jó pénz jár, pedig esze semmi.
Kakától szabadulni, nem érdekel a fizetése, elpotyálni , nem kell, menjen... (tegnap jó volt, előtte két évig nem)
Akit sokat szidunk, de megtartanék, az Özil, mert hiszem és tudom, hogy egy másik edzővel , másik kerettel, más felállásban ő aranyat ér, mert egy zseni a gyerek. (lásd német válogatott évek óta)
Pepe, ha tűri a padot csere, minőségi középhátvéd a padon. Egy éve sokan istenítették mint number one defender, padra bőven jó.
Ramos, Varane: Nálam stabil kezdő belső védők, ezt Ramos esetében hansúlyozni kell, szélen fostaliga. Varane meg legjobb háromban van nálam világszinten is, bár elfogult vagyok lehet.
Marcit a nyáron felizmosítani, lefogyasztani és meggyógyítani, aztán kezdőbe. Coentrao meg lelkes jó játékos, de el lehetne bizniszelni, padra meg hozni valami jó fiatalt oda olcsóért. Ne Nacho-t please.
CR7: kifizetni, szeretni, isteníteni, ittartani, mert pótolhatatlan, legalábbis amíg meg meg nem kopik a gyorsasága.
Benzema: Nekem kedvenc csatárom, másik edzővel jó lesz ő is...
Modric: alapember kell, hogy legyen, őt nem kedveltem, de bedolgozta magát a kezdőbe, legalábbis nálam...
Xabi: ő egy fájó pont, mert az egyik legfontosabb emberünk volt, szeretjük is mindannyian, de fáradt és fásult a játéka, viszont ha igazolunk a középpályára, ő még mindig sokat érhet.
Diego Lopez: nagyon jó. Iker : engem nem zavar, hogy padon ül, ha ő eltűri, jó egy egészséges verseny a kapusposztra közte meg Diego között.
Essien: menni fog, jobb is

Akiket hoznék: Bale, drága meg minden, de hihetetlen mekkora potenciál van benne, ráadásul bomba formában játszik évek óta , én tutira elhoznám.
Pogba, Vidal, Verratti,Gündogan ezeket adom én is, meg olyan jobb bekk, aki tud védekezni, felfutni és beadni...
Ja egy csatár az nem lenne rossz, olyan aki nem remeg meg, hanem bebassza aszt jóvan, tud kombinálni, és érzi a lecsorgót is. nem sok ilyen van aki minőségi és hozható is

Mou helyett nálam első Klopp lenne, mert iszonyat jófejnek tűnik és érti a dolgát is, vele el tudnék képzelni egy hosszútávú együttműködést. de nem ő jön sajnos
Második Joachim Löw, ő nem tudom mit muzsikálna heti szinten, de ő is jó fej nekem meg tele a tököm a Morinho féle gusztustalan nagyképű seggekkel.
Wenger is jöhetne.
Mindenesetre valószínűleg Ancelotti jön, majd megszokom, nem túl szimpatikus az ötlet


KUPA győzelmet akarok...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 10:12

Remy írta:Én a csapatot most nem hibáztatom mert küzdöttek. Özilt nem hibáztatom a 150%-os ziccere miatt, mert ez van. 150-ből 149x belőtte volna, hát most nem. Nem azon múlott, hanem az első meccsen. Ott lett elcseszve minden. Ha csak fele ennyire hajtottak volna, akkor max 1-el kapunk ki, vagy lehozzuk X-re.

A tegnapi meccsen, ha hibáztatok valakit, akkor az Mou. gy tökéletes kezdő lett volna, ha nem Higu kezd. Tudta, hogy mekkora flop a BL-ben, tudta, hogy Benzema minőségileg többet nyújt a BL-ben, de mégsem ő kezdett. Talán, ha Benz kezd, akkor meglett volna, de ezt sose tudjuk meg.

1-2 jeleneten kívül a küzdeni akarás jeles. Majdnem.... :'( Megint olyan kicsin múlott. Amúgy, a dortmundi a sérülését a végén tökéletesen időzítette, ha az nincs, akkor lehet bevágjuk a 3.-at is, mert nagyon szétestek, viszont az a 2 perc elég volt, hogy helyreálljanak fejben.

Kíváncsi leszek mi lesz a nyáron, de most már ideje lenne nyerni is!!! Tegnap büszke voltam a csapatra. Így ki lehet esni. Úgy viszont nem, ahogy az elsőn toltuk.
Özil esete érdekes. Mennybe mehetett volna, de nem ment. Ha Higuaín belövi a helyzetét gólpassz, ha passzol gólpassz, ha türelmesebb gól és egy gólpassz Benzemának. Sajnos "ha". A helyzeteink 30%-ban szinte benne van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 1., szerda 10:02

istimester írta:Csak és kizárólag a hátékosoknak köszönhetjük az újabb csalódást. Mourin ho ide vagy oda.
Nem tudom, hogy komolyan írtad-e, de a tegnapi meccs alapján igen. A múltheti meccs alapján nem. Ha akkor is így feltüzeli a csapatot, akkor a tegnapi 2-0 valószínűleg bőven elég. Tegnap egy hibája volt: Benzema padoztatása.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 10:00

Én a csapatot most nem hibáztatom mert küzdöttek. Özilt nem hibáztatom a 150%-os ziccere miatt, mert ez van. 150-ből 149x belőtte volna, hát most nem. Nem azon múlott, hanem az első meccsen. Ott lett elcseszve minden. Ha csak fele ennyire hajtottak volna, akkor max 1-el kapunk ki, vagy lehozzuk X-re.

A tegnapi meccsen, ha hibáztatok valakit, akkor az Mou. gy tökéletes kezdő lett volna, ha nem Higu kezd. Tudta, hogy mekkora flop a BL-ben, tudta, hogy Benzema minőségileg többet nyújt a BL-ben, de mégsem ő kezdett. Talán, ha Benz kezd, akkor meglett volna, de ezt sose tudjuk meg.

1-2 jeleneten kívül a küzdeni akarás jeles. Majdnem.... :'( Megint olyan kicsin múlott. Amúgy, a dortmundi a sérülését a végén tökéletesen időzítette, ha az nincs, akkor lehet bevágjuk a 3.-at is, mert nagyon szétestek, viszont az a 2 perc elég volt, hogy helyreálljanak fejben.

Kíváncsi leszek mi lesz a nyáron, de most már ideje lenne nyerni is!!! Tegnap büszke voltam a csapatra. Így ki lehet esni. Úgy viszont nem, ahogy az elsőn toltuk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 1., szerda 9:36

ateeemadrid írta:
Mourinhonak húznia kell innen, csakis a nevének köszönheti, hogy ittvan, igazából csak visszafele fejlődött a csapat itt-tartózkodása alatt.
Ez így azért ebben a formában nem igaz. Ugrottunk vele egy hatalmasat előre, én úgy gondolom. Aztán az utóbbi 1-1,5 évben kezdtünk el folyamatosan visszafejlődni. Úgyhogy most már menjen Isten hírével. Talán annyira jó volt, hogy adott egy alapot, amire lehet építkezni, némi koncepció váltással.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 1., szerda 7:57

Első 20 percben bemegy a három ziccer közül 1 akkor továbbjutunk. De ez már történelem. Harmadszor maradunk le a döntőröl. Nem tudom egyébként,h hugiáin meddig lógatja itt a faszát mert ez kiakasztó. Özil,DM out. DM-et hagynám még padra a kövi évre. Mind1 meglátjuk mit hoz a nyár. Hála istennek van egy Modricunk szóval gülüszemű pótolva lesz(sőt).Már csak Modric mögé kell két jó vkp. Benzema beállt, gól+gólpassz. ennyi? Akármennyire is szarik bele néha az egészbe amikor kell tudja produkálni magát és még talán formán kivül is játszik(ott) egész szezonban.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 1., szerda 4:43

Örülök, hogy erre a napra esett a mérkőzés, és kihagytam a meccset, mert szerintem nem bírtam volna idegekkel, a végére elsírtam volna magamat, elég volt az 5 perces összefoglaló. :cens: Az első meccsen ha nem csak egy csapat lett volna a pályán, hogy ne kezdjem ezzel a szavacskával a mondatot. :-@ :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 1., szerda 2:12

Csak és kizárólag a hátékosoknak köszönhetjük az újabb csalódást. Mourin ho ide vagy oda.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 1., szerda 1:08

beckham96 írta:
De az nem Modric pozíciója.
Most is Khedira helyén játszott.(mint már nem egyszer ebben a szezonban)

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 30., kedd 23:48

ateeemadrid írta:
Mert ő olyan nagyon szárnyalt ott...
Sahin meg szintén jó volt.
Nem lehet előre megmondani, hogy milyen formája lesz valakinek 2-3 év múlva..
Igen, konkrétan a Bundesliga 2. legjobb játékosa volt. És igen, tudom, hogy Sahin mögött, de nem kéne olyan játékost igazolni, akinek térdszalagszakadása volt, vagy tudja a fene mie...
De azt meglehet mondani, hogy kiből nem lesz soha Real szintű játékos, főleg a világlegjobbedzőjének. Pl. Khediráról tudni kellett volna, hogy nem üti meg a szintet, de mind1 is, látom mindenre tudsz valahogy reagálni, úgy hogy nincs értelme vitatkozni.

Mourinhonak húznia kell innen, csakis a nevének köszönheti, hogy ittvan, igazából csak visszafele fejlődött a csapat itt-tartózkodása alatt.
Mert végre verjük oda-vissza Barcát, nyertünk kupát (több, mint 10 év után), nyertünk bajnokságot több rekorddal és túlléptünk a BL-nyolcaddöntő-fóbián? Igen, végül is csak visszafejlődtünk...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 30., kedd 23:44

Mert ő olyan nagyon szárnyalt ott...
Sahin meg szintén jó volt.
Nem lehet előre megmondani, hogy milyen formája lesz valakinek 2-3 év múlva..
Igen, konkrétan a Bundesliga 2. legjobb játékosa volt. És igen, tudom, hogy Sahin mögött, de nem kéne olyan játékost igazolni, akinek térdszalagszakadása volt, vagy tudja a fene mie...
De azt meglehet mondani, hogy kiből nem lesz soha Real szintű játékos, főleg a világlegjobbedzőjének. Pl. Khediráról tudni kellett volna, hogy nem üti meg a szintet, de mind1 is, látom mindenre tudsz valahogy reagálni, úgy hogy nincs értelme vitatkozni.

Mourinhonak húznia kell innen, csakis a nevének köszönheti, hogy ittvan, igazából csak visszafele fejlődött a csapat itt-tartózkodása alatt.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 30., kedd 23:43

Nzedge írta:
mégis kit tennél Khedira helyére?
Modricnak egész évben kezdőnek kellett volna lennie Sami helyén.Mindenben jobb nála..még védekezésben is,ma is annyi labdát szerzett a horvát,hogy öröm volt nézni.

Modric jelenleg nem csak Khedira,de az összes kp felett jár. :roll:
De az nem Modric pozíciója.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 30., kedd 23:40

pavel írta:Amúgy erre nem gondoltam, de az idei Realra egy szó tökéletesen illik: az unalom...
50 meccsből jó ha volt 5-6 érdekes. A többire már másnap sem nagyon emlékszünk. Sajna a fickók a pályán ugyanígy vannak ezzel... :'(
Mert minden mérkőzésen szinte mindig a következőre tartalékoltunk. :mrgreen:
Ebből az évből akár többet is kihozhattunk volna, de már az eleje nem jól indult... onnantól pedig csak egyre inkább süllyedtünk. És igen csak néhány mérkőzést lehet felsorolni, amik tényleg érdekesek voltak.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 30., kedd 23:39

ateeemadrid írta:
Amikor őket vette akkor hol volt Verratti meg Pogba meg istenfaszomtudjaki? Sehol... őket meg lehetett szerezni, jó igazolásnak tűnt, nem lett az. Ennyi.
nemtom, de ott volt pl. 1 Vidal a Bundesligában, akit kb. annyiért lehetett volna hozni, mint Khedirát, helyette még is a töröttlábú török Sahint nézte ki...
Mert ő olyan nagyon szárnyalt ott...
Sahin meg szintén jó volt.
Nem lehet előre megmondani, hogy milyen formája lesz valakinek 2-3 év múlva...

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 30., kedd 23:38

mégis kit tennél Khedira helyére?
Modricnak egész évben kezdőnek kellett volna lennie Sami helyén.Mindenben jobb nála..még védekezésben is,ma is annyi labdát szerzett a horvát,hogy öröm volt nézni.

Modric jelenleg nem csak Khedira,de az összes kp felett jár. :roll:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 30., kedd 23:37

Kellett ez a fél óra, hogy ne írjam úgy le a gondolataimat, ahogy azt valójában akartam. Uh most némileg moderáltan prezentálom a véleményemet.

Szánalmas bagázs. 83. percig hazai pályán nem voltak képesek egy istenverte gólt beszenvedni a legszarabban játszó dortmundnak idén, majd azt a hamis képet adják, hogy egy hajszál választott el a döntőtől. Nem. Hmvasok választott el a döntőtől. Ma jól játszottunk, khm, meghúztuk az elejét aztán a 28. perctól már mindenki ott vette a levegőt ahol tudták. Higuaín a 4., Ronaldo a 14. Özil pedig a 16. percben ajtó-ablak helyzetet hmszott el. Azzal már meg lett volna a továbbjutás. DE még mindig tartom, hogy nem számít, nem a mai meccs kellett volna, hogy ilyen nagy hangsúlyt kapjon. Múlthéten nem kellett volna Pepének -aki mellesleg annyira kiesett a formából, nem is tudom miért úgy álltunk fel a védelemmel, ahogy- hagynia, hogy Lewando-csicskavagyokdemostmindenkisztárol-wski négyet hozzon össze, abból hármat egy félidő alatt, ami ráadásul a második volt.

Az idei BL-ben minden adott volt, a csoportból továbbmentünk, megkaptuk félszemű Cakirt, utána a leggyengébb csapatot a negyed-, majd ismét, a papíron a leggyengébbet az elődöntőben. Be kellett volna húzni. Ott kéne, hogy legyünk a döntőben. Nem, nem a teljesítményünk alapján, vagy mert olyan hmvajók lettünk volna egész évben... egyszerűen azért, mert papíron így kellett volna, hogy történjen. Idén mi voltunk a "mákos csapat". Most meg az asztalfoglalást is mondhatom le, mert a fszomat sem érdekel egy bundesliga forduló szombaton főműsoridőben...

Ezt a BL döntőt csak a nagyképűségünk miatt buktuk el. Ha nem a Malaga-Dortmund párhar videói alapján készíti fel Mourinho a játékosokat, akkor most ez az egész nem történt volna meg. A múlthéten is tudtunk volna kettőt lőni, ahogy ma is. De amíg olyanokat nyilatkoznak a játékosok, hogy "azt hittük könnyebb lesz legyőzni őket", addig miről beszélünk?.... Azért nem vagyunk ott, amiért annyian utálják a csapatot. Nagyképű szarok vagyunk. Lenézzük a másikat és mindig, mindig belebukunk.

Nyáron nagy változások lesznek, ebben biztos vagyok. Itt most véget ért valami, úgy gondolom, hogy nagyon sok játékos, jók és kevésbé szeretettek is távoznak. Higuaínban biztos vagyok, de nem lennék meglepve, ha egy-két nagyobb név is azt mondaná, hogy köszönöm, heló. Mourinho meg 100%.

Több konstruktív (ez sem volt az igazán) mondanivalóm nincs. Dühös vagyok, ki tudja mikor lesz legközelebb ekkora mázlink és alkalmunk, hogy egy átkozott döntőt játszunk. Szép estét mindenkinek. Szombaton 8-tól bajnoki. .... :lol: :angry:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 30., kedd 23:37

Realista24 írta:
-khedira,di maria,higuain,özil,callejon,higuain.
Szerencsére nincs két Higu a csapatban :lol:

fú na az még be........ :vivo: :D
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 30., kedd 23:37

Amúgy erre nem gondoltam, de az idei Realra egy szó tökéletesen illik: az unalom...
50 meccsből jó ha volt 5-6 érdekes. A többire már másnap sem nagyon emlékszünk. Sajna a fickók a pályán ugyanígy vannak ezzel... :'(
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég