Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 30., kedd 16:40

füst írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Én is ilyen véleményeket olvasok túlnyomó többségben, és megnyugtat hogy nem vagyok ezzel egyedül. Csalódás volt. Nem mondom hogy élvezhetetlen, de már nézés közben is felemás érzéseim voltak, egy nappal később már tisztán úgy érzem, hogy ez egy disney film volt, nem trónok harca. Megértem ha valakinek tetszett, de szerintem ez nem volt méltó a sorozathoz, és nem is nagyon várom már a folytatást, felkelni biztos nem fogok érte hajnalban. :D Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből, kár, hogy csak ennyit sikerült.


De mi az a sokkal több? Irjatok mar le pls.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. április 30., kedd 16:24

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Én is ilyen véleményeket olvasok túlnyomó többségben, és megnyugtat hogy nem vagyok ezzel egyedül. Csalódás volt. Nem mondom hogy élvezhetetlen, de már nézés közben is felemás érzéseim voltak, egy nappal később már tisztán úgy érzem, hogy ez egy disney film volt, nem trónok harca. Megértem ha valakinek tetszett, de szerintem ez nem volt méltó a sorozathoz, és nem is nagyon várom már a folytatást, felkelni biztos nem fogok érte hajnalban. :D Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből, kár, hogy csak ennyit sikerült.



Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 30., kedd 15:36

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amerre megyek a neten mindenhol egy a közös: csalódás. jó rész jó csata fantasztikus zene, minden más sorozatban ez csúcs lenne de egy Game of Thronesban ez gyenge volt. gyenge írás, logikátlan eseményszálak, a szereplők mindent túlélnek annak ellenére hogy rögtön az elején bemutatták hogy 100k dothrakit hogy raknak helyre a zombik erre Jaime,Brienne,Gendry meg a többi a frontvonalon vígan kardozgatnak meg a várban is. raktuk van a plot armor. felvízezett fan service lett sajnos.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. április 30., kedd 15:30

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem is pont ez volt az igazi erőfitogtatás. Jon majd megszakad, o meg halál lazán feleleszti a halottakat es elsetal, aztan meg rakuld egy sárkányt es nem is foglalkozik vele.

Szerintem teljesen rendben volt igy. Egyedül tenyleg azt furcsállom ahogy arya siman odajutott. Meg azert meghallhatott volna par váratlan szereplő.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 30., kedd 15:06

Remy írta:
Kerlon írta:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az lett volna az igazi klisé. Most meg kaptál egy csavart végülis mégha kicsit sántít is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát de lol. Most sokkal jobb, hogy mindenki háborog. Mert a többség háborog, mert hiányérzet van. És igen, ha Jon-t ennyire felhúzták, akkor pár hardcsapás mehetett volna, ahol NK még tovább tudta volna az erejét fitogtatni. Kb 2-4 perccel kellett volna hosszabbra csinálni a részt.

Amúgy meg a klisé max az lett volna, ha Jon győzi le, nem pedig az, ha kicsit harcol ellene, ahol esélye nincs.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem nem háborog a többség.

Az meg nem elég erőfitogtatás, hogy a nagy kiválasztott még a közelébe se tudott férni?????????????????????????
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 30., kedd 14:56

Kerlon írta:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az lett volna az igazi klisé. Most meg kaptál egy csavart végülis mégha kicsit sántít is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát de lol. Most sokkal jobb, hogy mindenki háborog. Mert a többség háborog, mert hiányérzet van. És igen, ha Jon-t ennyire felhúzták, akkor pár hardcsapás mehetett volna, ahol NK még tovább tudta volna az erejét fitogtatni. Kb 2-4 perccel kellett volna hosszabbra csinálni a részt.

Amúgy meg a klisé max az lett volna, ha Jon győzi le, nem pedig az, ha kicsit harcol ellene, ahol esélye nincs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 30., kedd 14:14

RaúlCF írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a Jon vs NK csatához pl ott vannak Brannél a fa alatt. küzdenek a végén Jon majdnem veszít mire Arya leugrik a fáról és igazi assassin módra kinyírja a nightkinget. ez önmagában sokkal drámaibb és epikusabb lett volna mint ez a semmi. mindegy. nekem tetszett, jó volt de sok hiányérzetem és kérdésem maradt
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az lett volna az igazi klisé. Most meg kaptál egy csavart végülis mégha kicsit sántít is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 30., kedd 14:07

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a Jon vs NK csatához pl ott vannak Brannél a fa alatt. küzdenek a végén Jon majdnem veszít mire Arya leugrik a fáról és igazi assassin módra kinyírja a nightkinget. ez önmagában sokkal drámaibb és epikusabb lett volna mint ez a semmi. mindegy. nekem tetszett, jó volt de sok hiányérzetem és kérdésem maradt


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
csababarca írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ül a trónon otthon, és rájött hogy fuck the humans :mrgreen:
vagy ezek gyorsan nőnek és ott volta a csatában = meghalt.
vagy rájuk is hatott az Éjkirály halála = meghalt.
vagy ez örök kérdés marad, és többé nem beszélnek róla.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyszerű. cashgrab spinoff :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 30., kedd 13:22

kierkegaard írta: egy kérdés felvetődött még.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hol a white walker baba?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ül a trónon otthon, és rájött hogy fuck the humans :mrgreen:
vagy ezek gyorsan nőnek és ott volta a csatában = meghalt.
vagy rájuk is hatott az Éjkirály halála = meghalt.
vagy ez örök kérdés marad, és többé nem beszélnek róla.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 30., kedd 13:19

kierkegaard írta: egy kérdés felvetődött még.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hol a white walker baba?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gondolom nem akartak gyereket a csatába vinni. Hát mi ez a kérdés kérem. :lol:
csababarca írta:
Kerlon írta:
[/spoiler]
csababarca:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arya egy assassin, nehogy már lopakodni ne tudjon. Plusz szerintem a zombik nem értelmes dolgok, azt csinálják, amit Béla kiad nekik. A többi más meg azt se tudom, hogy került hirtelen oda, de ők is NK erejétől függenek, szóval lehet ők sem teljesen különálló lények.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, ez egy opció, hogy úgymond az Éjkirály akkor már nem aktívizálta őket, de ugye ennek ellent mond, hogy amikor ott elsuhan Arya vélhetően az egyik Más vezető mellett, akkor annak meglibben a haja és oldalra is pillant. tehát érzékelték.

nekem fura volt mindenestre, mert ezt a lopakodást sem úgy állították be, hogy simán ment neki, elterelést is kellett használni.

mindegy, nekem ezzel nem volt bajom, és nem azon háborgok hogy Arya ölte meg, szerintem is klisés lett volna egy Jon vs NK 1v1. Pláne hogy Jon már kettőt megölt így.
inkább azzal van a bajom, hogy másra számítottam az Éjkirálytól, mmint azt hittem hogy komolyabb célja és motivációval rendelkezik, és kapunk rá magyarázatot. de végülis csak egy gyilokgép, és ennyi.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Végülis elmondták, hogy örök sötétséget akar, bosszútállni a gyermekeken és ehhez Bran a kulcs
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. április 30., kedd 13:16

egy kérdés felvetődött még.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hol a white walker baba?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 30., kedd 13:14

Kerlon írta:
[/spoiler]
csababarca:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arya egy assassin, nehogy már lopakodni ne tudjon. Plusz szerintem a zombik nem értelmes dolgok, azt csinálják, amit Béla kiad nekik. A többi más meg azt se tudom, hogy került hirtelen oda, de ők is NK erejétől függenek, szóval lehet ők sem teljesen különálló lények.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, ez egy opció, hogy úgymond az Éjkirály akkor már nem aktívizálta őket, de ugye ennek ellent mond, hogy amikor ott elsuhan Arya vélhetően az egyik Más vezető mellett, akkor annak meglibben a haja és oldalra is pillant. tehát érzékelték.

nekem fura volt mindenestre, mert ezt a lopakodást sem úgy állították be, hogy simán ment neki, elterelést is kellett használni.

mindegy, nekem ezzel nem volt bajom, és nem azon háborgok hogy Arya ölte meg, szerintem is klisés lett volna egy Jon vs NK 1v1. Pláne hogy Jon már kettőt megölt így.
inkább azzal van a bajom, hogy másra számítottam az Éjkirálytól, mmint azt hittem hogy komolyabb célja és motivációval rendelkezik, és kapunk rá magyarázatot. de végülis csak egy gyilokgép, és ennyi.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 30., kedd 13:11

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!1 hónap. :mrgreen: Addig szenvedhetsz, mint a csapatunk a pályán. :mrgreen: :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 30., kedd 13:10

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mikor lesz már vége? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. április 30., kedd 13:08

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!igen, ezt a részét En se értettem.

Nekem összességében tetszett a rész egyébként. A látvány, a zene. Hat a zene.. ahogy egy ilyen hosszú rész vegig lekötött ugy, hogy alig beszeltek bármit is. Vegig feszült volt a hangulat.

Bár érthetetlen hogy egyesek hogy nem haltak meg. Többször is a földön feküdtek, rajtuk volt több halott aztan a következő jelenetben mar megint lazán harcolnak tovább. Ez a végén mar kicsit komolytalan volt.


Ti safarin hogy olvastok spoilert amugy? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mocsok 2019. április 30., kedd 13:11-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 30., kedd 13:03

mocsok írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!havas ha nem is csinált sok mindent ebben a részben, nélküle nem lett volna most itt semmi. Nem lettek volna sárkányok se a csatan, főleg nem sereg.

Arya pedig szerintem tökéletesen fel volt építve arra hogy o öli meg az ejkiralyt.
Sokkal sablonosabb lett volna ha Havas vagy bran öli meg.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyetértek, bár szerintem Jon továbbra is különleges. Az, hogy mindig úton volt az sem igaz. A viharban kavarogtak, aztán Vyseriont az Éjkirállyal ők kapták el végülis. Kulcs momentum volt szerintem.

Utána meg leesett Rhaegalról, aztán a csatamezőn futhatott NK után... Egyedül ekkor vártam volna valami csatát vele, de az lett volna az igazán nagy klisé. Egyszerűen le is rázta.

Szerintem amúgy Béla (Wun-wun okossága), azért akarta saját kezűleg megölni Brant, mivel kellett neki az ereje vagy valami hasonló. Különben elég lett volna Vyseriont is rájuk uszítani.


csababarca:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arya egy assassin, nehogy már lopakodni ne tudjon. Plusz szerintem a zombik nem értelmes dolgok, azt csinálják, amit Béla kiad nekik. A többi más meg azt se tudom, hogy került hirtelen oda, de ők is NK erejétől függenek, szóval lehet ők sem teljesen különálló lények.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 30., kedd 13:00

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azzal nincs baj, hogy Arya ölte meg, voltak rá utalások bőven.
előző szezonokban is, ebben a részben is.

megvalósítás tűnt nekem randomnak,honnan az istenből ugrott ekkorát. most láttam egy így készült videót és egy 1-1,5 méteres valamiről ugrik el. na most a képernyőn semmi ilyesmi nincs.
szóval nekem csak ez bűzlik, hogy átslisszant egy raklapnyi zombi és Más vezető között. előtte 20 perccel meg a könyvtárban 5-6 fáradt zombit is nagy nehézségek árán cselezett ki.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. április 30., kedd 12:47

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!havas ha nem is csinált sok mindent ebben a részben, nélküle nem lett volna most itt semmi. Nem lettek volna sárkányok se a csatan, főleg nem sereg.

Arya pedig szerintem tökéletesen fel volt építve arra hogy o öli meg az ejkiralyt.
Sokkal sablonosabb lett volna ha Havas vagy bran öli meg.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. április 30., kedd 12:43

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aryat tökéletesen felvezették. már az első részben megmutatták, hogy jó harcos. a 3. részben pedig mellisandrenek volt egy utalása a barna, zöld és kék szemekkel.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 30., kedd 12:40

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Félreértettél, nekem nem volt baj a sötét. Zavaró volt, de mi másra számítottak itt többen, amikor a sötétségről írnak? Szar volt a hadi technika tény, hülyeség volt ennyi főhöst mindig halálközel tartani és egyiket sem megölni tény, Arya megindulása érdekes volt, de egy Assassin mi mást tudna, ha nem a sötétség alatt odalopózni és megölni, akit meg kell?

A következő részekben várok némi magyarázatot Brantől, vagy legalább egy áttekintés ki, mit élt át.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jah, értem.
Az tény, hogy sokat nem lehetett látni mondjuk :lol:
Nekem is volt olyan sorozat, amin nagyon kiakadtam, pl. Lost, vagy a Knightfall (te jó ég, minek nézem azt a szart? facepalm), de ez pont nem olyan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég