Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 2., csütörtök 7:49

Sierra írta:
___Samy___ írta: Unalmas már.
Meg fájdalmas is. Rettentően irigy vagyok rájuk, hogy nekik 10 év alatt összejött 3 triplázás, ahol tényleg mindenkit végigvertek, nem csak a BL-ben.
Nekik is van mire irigykedniuk, hidd el. Ez a BL tripla olyan volt, amit Puskásék óta nem nagyon lehetett látni, a modern futballban pedig sosem. Mégis mire fel szegyenkezzunk? Oké, hogy hazai porondon több kell, de így is leesett az utóbbi időben 2 bajnoki cím meg 2 kupa, nem lehet azt mondani, hogy spanyolban semmit nem nyerünk.

A Barcanak kijön most is a lépés, gratulálni kell nekik, ez van. Nekik az elmúlt 10 évben nem volt annyira hullámzó telejsitmenyuk, mint nekünk, de nem mondanám azt, hogy kevesebbek vagyunk. Egy veratomlesztes kell a csapatnak, és újra ott lehetünk a tűz közelében.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 2., csütörtök 7:35

sosem tudok orulni barca winnek es nem is fogok. az meg total hidegen hagy hogy a spanyol bajnoksag kit huz es hova. nem a spanyolokert drukkolok. nem is a bajnoksagert. mondjuk a meccset sem neztem mert erre az eredmenyre szamitottam. az meg hogy a barca triplazik iden azt jelenti hogy 3 helyen is odavertek minket iden.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. május 2., csütörtök 6:54

Szerintem valahol eléggé szomorú az, hogy képesek vagytok a tegnapi meccs miatt rinyálni mint a kvák. Miért nem lehet félretenni az ellenségeskedést és szimplán csak élvezni? Tegnap egy nagyon jó meccset láthattunk. Emellett játszott egy korszakos zseni is aki faszra húzta az egész premier leaguet a költött millióikkal és elit edzőikkel együtt.

Az meg hogy a barca triplázik? pf és? A real meg nyert 3 blt zsinorban. Szerintem senkinek se kell szégyenkeznie. Örüljünk, hogy egy olyan bajnokság szerelmesei vagyunk akik megerőszakoltak mindenkit a nemzetközi porondokon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 6:30

flori írta: Teljesen mind1 ki jut be a döntőbe a katalánok ellen. Spurs annyira nem szint, hogy elmondani nem lehet, az Ajax meg.. De jong már nedves fecskében menne ki, csodálkoznék, ha nem menne a szelfi már a folyosón.

Ez van sajnos. Szerencsések plusz messi. Semmi több, nekik is leeshet néha a béell. Elődöntőt sem láttak évek óta. :mrgreen:
Biztos csak ennyi. Nem számít hogy Ter Stegen kb gólt sem kap. Alba munkája sorozatos gólokat ér, Pique meg pofazas helyett focizik és ez még is látszik.

Szerencsések mint Zidane. Az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 2., csütörtök 0:59

numberone1 írta:
dzsi91 írta:

De most érted attól ,hogy neked ez nagyon fáj meg irigy is vagy mi itt ezt jónéhányan leszarjuk és boldogan elvagyunk a bl triplánkal meg a natúr duplázásokkal(bl címvédéssel karöltve). Én megértem,hogy neked fétised a copádelrey és ezért bánatosan sírtál egy sarokban 2017ben de csak a feszkót kelted ezekkel a hszekkel.
Szerintem meg neked faj ez legjobban.
Miért is? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. május 2., csütörtök 0:58

dzsi91 írta:

De most érted attól ,hogy neked ez nagyon fáj meg irigy is vagy mi itt ezt jónéhányan leszarjuk és boldogan elvagyunk a bl triplánkal meg a natúr duplázásokkal(bl címvédéssel karöltve). Én megértem,hogy neked fétised a copádelrey és ezért bánatosan sírtál egy sarokban 2017ben de csak a feszkót kelted ezekkel a hszekkel.
Szerintem meg neked faj ez legjobban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 2., csütörtök 0:54

Inkább koncentráljunk mostmár isztambulra :D Tartozunk annak az aranyfehér meznek egy bl címmel.

Most elvonatkoztatva attól,hogy a barsza nyeri nélkülünk nem volt poén a bl. A matrac juve párharc fun volt, meg gvuardiola újabb pofára esése de nem voltak nagy clashek.Ez a döntő is egy langyos hígfos lesz,messi lehozza nekik flipperrel.Csak azért reménykedek a spursben mert azt a nyáltengert ami egy ajax barsza döntőn lenne szerintem kihagynám. Már tegnap is belefűzték az ajax sikereibe gvardiólát. :lol:

Pont,hogy öröm az ürömben ez a barsza győzelem,mert mindenki retteg itt,hogy mileszünk a milan meg a united.Gyakorlatilag ez a felemás barsza simán végiggyalogol a mezőnyön amíg mi vegetálunk. Baromi egyszerű lesz ebbe a mezőnybe visszakapaszkodni, már egy Hazardal és egy kis daccal megoldható,ha még jön más nagy név is akkor meg pláne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 2., csütörtök 0:31

hát remélem ajax ellen játszák majd a döntőt, legalább tudjak valakinek szurkolni :mrgreen:
nem hiszem h a liverpool innen tudna még fordítani, játékban nem voltak rosszak, de ennyi lehetőséget elbénázni nem lehet egy barca ellen

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 2., csütörtök 0:30

Sierra írta:
___Samy___ írta:
Unalmas már.
Meg fájdalmas is. Rettentően irigy vagyok rájuk, hogy nekik 10 év alatt összejött 3 triplázás, ahol tényleg mindenkit végigvertek, nem csak a BL-ben.
De most érted attól ,hogy neked ez nagyon fáj meg irigy is vagy mi itt ezt jónéhányan leszarjuk és boldogan elvagyunk a bl triplánkal meg a natúr duplázásokkal(bl címvédéssel karöltve). Én megértem,hogy neked fétised a copádelrey és ezért bánatosan sírtál egy sarokban 2017ben de csak a feszkót kelted ezekkel a hszekkel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. május 2., csütörtök 0:04

___Samy___ írta:
Sierra írta: 10 ev alatt a harmadik triplajuk lesz. Van olyan nagycsapat akiknek meg sohasem sikerult
Unalmas már.
Meg fájdalmas is. Rettentően irigy vagyok rájuk, hogy nekik 10 év alatt összejött 3 triplázás, ahol tényleg mindenkit végigvertek, nem csak a BL-ben.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 1., szerda 23:28

petiamadridista írta: Xes meccs volt.
Csak az az 1 nem ment be a Poolnak.

Aztán jött Messi 2x.
Hany meg hany ilyet nyertünk meg CRel az oldalunkon.
Egyik fel klasszis, masik meg tipik luzer, aki nyomas alatt torik
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 1., szerda 23:27

Mindig a napos oldalt srácok! A liverpool idén is nullkupázik :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 1., szerda 23:19

Ha lőttek volna egy gólt, minimális esélyük lett volna. Így viszont sima Barca lesz idegenben is. Nem lennék meglepve, ha kettős győzelemmel mennének a döntőbe.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. május 1., szerda 23:18

Teljesen mind1 ki jut be a döntőbe a katalánok ellen. Spurs annyira nem szint, hogy elmondani nem lehet, az Ajax meg.. De jong már nedves fecskében menne ki, csodálkoznék, ha nem menne a szelfi már a folyosón.

Ez van sajnos. Szerencsések plusz messi. Semmi több, nekik is leeshet néha a béell. Elődöntőt sem láttak évek óta. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. május 1., szerda 23:15

Xes meccs volt.
Csak az az 1 nem ment be a Poolnak.

Aztán jött Messi 2x.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. május 1., szerda 23:14

Talan hazaiban tolhat egy juve fele tavalyi comebacket ha balfasz lesz idegemben a barca es elkapja a hazai hangulat a poolt. De igy idegenbeli gol nelkul...

A masik ag kb tokmindegy.

Ajax inkabb jusson be. Legalabb jo focit tolnak. Lehet bennuk meglepetes. De sok eselyt nekik sem adok.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. május 1., szerda 23:14

flori írta:
Nekiesett a Barcának a Camp Nouban, látta hogy nem megy, még jobban erőltette. Hülye volt.
Nem azt mondom, hogy 0-0-ra játsszon, mint Mourinho, de ha kevesebb, mint 3-0-ra kapsz ki, akkor még lehet javítani hazai pályán..
Jól ment ki a pool. Meg is lepődtem rajtuk. Ha nem bénázik salah meg mané, akkor beakad egy és teljesen más a szitu. Messit meg nem tudták megfogni, alba meg nagyon megy idén. Egyáltalán nem volt 3-0 ez a meccs.
Ez az év ilyen nekik. Nem szeretek szerencsére hivatkozni de valamiért idén mindig ez van náluk pedig játékban nem olyan jók mégis simán hozzák. Clasicon is ez volt és még sorolhatnám.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 1., szerda 23:13

flori írta:
Nekiesett a Barcának a Camp Nouban, látta hogy nem megy, még jobban erőltette. Hülye volt.
Nem azt mondom, hogy 0-0-ra játsszon, mint Mourinho, de ha kevesebb, mint 3-0-ra kapsz ki, akkor még lehet javítani hazai pályán..
Jól ment ki a pool. Meg is lepődtem rajtuk. Ha nem bénázik salah meg mané, akkor beakad egy és teljesen más a szitu. Messit meg nem tudták megfogni, alba meg nagyon megy idén. Egyáltalán nem volt 3-0 ez a meccs.
Szokasos klopp fele nyomjuk meg a ket felido elso 10 20 percet fele jatek volt.
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 1., szerda 23:12

flori írta:
Ramioli írta: Nagyon motivált idén a Barca, és ebben benne van a mi Bl triplánk ez 100%
Ziher. Messinek meg jár a taps. Zseni sajnos. :agree:

Ha idén megnyerni a barca a triplát, az argentin meg a bogyót, akkor remélhetőleg elmegy a kedve az egésztől. :mrgreen: Vicc nélkül. Akkor meg meg lehet pukkadni, a többiek kanyarban sincsenek. Hiába rázza piké meg suarez az öklét.

Esetleg még egy spurs elleni döntő lenne a korona. :lol:
Spurs nem fog focizni ellenuk, ajax meg probalkozni fog vele.
Sztem ha ajax barca lesz a donto az szinte biztos h barca sikerrel végződik.

Egy barca tham meg csak siman biztos barca sikerrel. :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. május 1., szerda 23:11

Nekiesett a Barcának a Camp Nouban, látta hogy nem megy, még jobban erőltette. Hülye volt.
Nem azt mondom, hogy 0-0-ra játsszon, mint Mourinho, de ha kevesebb, mint 3-0-ra kapsz ki, akkor még lehet javítani hazai pályán..
Jól ment ki a pool. Meg is lepődtem rajtuk. Ha nem bénázik salah meg mané, akkor beakad egy és teljesen más a szitu. Messit meg nem tudták megfogni, alba meg nagyon megy idén. Egyáltalán nem volt 3-0 ez a meccs.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég