Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: portillo » 2019. május 2., csütörtök 10:25

p.csabi1 írta:
Nem volt rossz a Liverpool sőtt,de ez a meccs teljesen olyan volt mint a mieink szoktak lenni ellenük.
Jönnek a helyezetek nem verik be,erre ezeknek meg teljesen mindegy hogy hogy de beflipperezik berúgják szabadrúgásból vagy valahogy akár 0 helyzetből is.
Most ilyen év van minden bejön nekik.
Ennyi.
Szerintem nagyon gyenge volt ez a Liverpool, 3 pontosat nem tudtak passzolni támadásban. 20 perc után elfáradtak, kaptak egy gólt, összeestek fejben is és vége volt a meccsnek. Az a kis szerencse, meg Messi klasszisa pedig tett róla, hogy a párharcnak is.

Az Ajax szerintem játékban simán fel fog nőni a Barcához, sőt. Viszont döntőzni más kategória, nem gondolom, hogy nem fog megremegni a láb a döntő pillanatokban, aztán ne legyen igazam.

Nem gondoltam volna, hogy ez a gyengének tűnő Barca triplázni fog Valverde-vel, de most nagyon úgy áll a dolog...
Szégyen a kukás, de hasznos.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. május 2., csütörtök 10:22

Remy írta:
Függetlenül a barcától, de ezzel tényleg kezdeni kéne már valamit, mert hányinger. Folyamatos pofázások. Aki nem CSK, az húzzon a picsába. Egyből sárgázni kéne, aki odarohadn a bíróhoz pofázni csk szalag nélkül.
ugyan ez jutott eszembe..ha osztogatnák a sárgákat akkor leszoknának róla. A pályán mutatott teljesítménnyel nem volt gond de a viselkedésük..
Amikor talán milner meglökte messit akkor az oldalvonalon majdnem végiggurult a pálya végéig.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 2., csütörtök 10:19

p.csabi1 írta:
Mondjuk amit a katalánok csináltak a bíróval az érdekes volt.


Függetlenül a barcától, de ezzel tényleg kezdeni kéne már valamit, mert hányinger. Folyamatos pofázások. Aki nem CSK, az húzzon a picsába. Egyből sárgázni kéne, aki odarohadn a bíróhoz pofázni csk szalag nélkül.

Még mindig várom azt a barca meccset, amikor az öreg Valdez berohan a lelátóról a bíróhoz. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 2., csütörtök 10:17

Hát jó volt ez a tegnapi meccs.
Mondjuk amit a katalánok csináltak a bíróval az érdekes volt.Ez a tipikus suttyó pofázás.
Szerintem amúgy 0-0-nál Manet Pique simán buktatta az 11-es kellett volna legyen,de még vissza sem nézték.

Nem volt rossz a Liverpool sőtt,de ez a meccs teljesen olyan volt mint a mieink szoktak lenni ellenük.
Jönnek a helyezetek nem verik be,erre ezeknek meg teljesen mindegy hogy hogy de beflipperezik berúgják szabadrúgásból vagy valahogy akár 0 helyzetből is.
Most ilyen év van minden bejön nekik.
Ennyi.

A másik ággal meg felesleges foglalkozni mert nem szint.
Elég béna lett ez az idei BL szezon köszönhetően a sok balfaszkodásnak a nagycsapatok részéről.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. május 2., csütörtök 10:05

Berti írta: A Barca teljesen megérdemelten fog triplázni, ezt be kell látni.
Messi meg lakjon már jól basszameg :lol:


Szerintem ha ellép 6-5re C-től a bogyókkal, ami így már szinte borítékolható, akkor nem fog már ennyire menni.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 2., csütörtök 9:58

A Barca teljesen megérdemelten fog triplázni, ezt be kell látni.
Messi meg lakjon már jól basszameg :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 2., csütörtök 9:58

Hát én azt látom, hogy még lassabb lett, fejben is, illetve pontatlanabb, több labdát veszít.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 9:55

ziro4vr írta:
'shutterisland írta: ui. : jah, es en vidalt emelnem ki, kiegett balhes alkesznak lett lekonyvelve (mi koreinkben is) de nagyot megy iden.
[/color]
A tö köreitekben R24 meg én is sok mindennek el lettünk könyvelve aztán mégis jó arcok vagyunk. :mrgreen: :lol:

Am ja, jól játszott. Busquets viszont szerintem visszaesik erősen.
Busquetsnek inkább a szerepe esett vissza vagy változott meg és kijön az, hogy egész életében csak egy poszton játszott és csak abban képes klasszisra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 2., csütörtök 9:51

'shutterisland írta: ui. : jah, es en vidalt emelnem ki, kiegett balhes alkesznak lett lekonyvelve (mi koreinkben is) de nagyot megy iden.
[/color]
A tö köreitekben R24 meg én is sok mindennek el lettünk könyvelve aztán mégis jó arcok vagyunk. :mrgreen: :lol:

Am ja, jól játszott. Busquets viszont szerintem visszaesik erősen.
Nem illik.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 2., csütörtök 9:48

Teljesen megérdemelt Barca győzelem, még akkor is, ha a 25.perctől a 75.ig azt se tudták arccal merre állnak.

Megint bebizonyítódott, hogy Klopp nem képes lereagálni, ha kiesik a puzzle egy darabja... plusz TsG valami brutál kecske módba nyomja idén. (Ilyenkor mindig jót röhögök Löwön és Neueren :lol:)

amúgy, a tavalyi Juve elleni meccsünk jut eszembe... ott is 3ról kellett visszajönni az olaszoknak. :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. május 2., csütörtök 9:17

Dembelét addig játszatnám, amíg megtanul egyeneset rúgni a labdába, a végén nem igazán jött össze.
pont az a baj, hogy egyenesen rugta...egyenesen a kapus kezebe es a lelatora. :lol:

a gyozelem megerdemelt, a kulonbseg tulzo, fgy volt a pool a tizenhatosunk kornyeken es azon belul.

ui. : jah, es en vidalt emelnem ki, kiegett balhes alkesznak lett lekonyvelve (mi koreinkben is) de nagyot megy iden.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 2., csütörtök 9:10

Jó meccs volt a tegnapi, szerintem is lehetne élvezettel nézni ilyen meccseket, nem pöcsöt méregetni, hogy ki mennyit triplázik.

A Pool is jól játszott, de a minőség azért a Barcelona oldalán áll. Messi nagyon motivált, szerintem egyértelműen triplát akar meg aranybogyót, talán érzi, hogy már ilyen prime szezonja nem sok lesz.

Coutinho elég gyenge, Dembelét addig játszatnám, amíg megtanul egyeneset rúgni a labdába, a végén nem igazán jött össze.
Nem illik.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. május 2., csütörtök 8:46

RealAsensio írta: El kell ismerni, a Barca nagyon ott van a szeren ebben a szezonban. Olykor szerencsesek is, de tesznek erte. Gratulalni kell nekik, ez van. Es igen, irigykedek, mert a tripla az tripla. 6 kupas evuk is lehet, csak szolok... + Messi aranycipo, aranylabda, ev jatekosa stb.
Ha szigoruan vesszük nem lehet 6 kupas évük mert 2019ben nem rendeznek spanyol szupeekupat, az atcsuszik 2020ra :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 2., csütörtök 8:38

Mondjuk igazán kiszophatnának már egyszer egy kupadöntőben, ahol nem mi verjük el őket... :roll: ezer éve nem volt erre példa.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. május 2., csütörtök 8:37

El kell ismerni, a Barca nagyon ott van a szeren ebben a szezonban. Olykor szerencsesek is, de tesznek erte. Gratulalni kell nekik, ez van. Es igen, irigykedek, mert a tripla az tripla. 6 kupas evuk is lehet, csak szolok... + Messi aranycipo, aranylabda, ev jatekosa stb.
:goat:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 2., csütörtök 8:33

___Samy___ írta: Nekik is van mire irigykedniuk, hidd el. Ez a BL tripla olyan volt, amit Puskásék óta nem nagyon lehetett látni, a modern futballban pedig sosem. Mégis mire fel szegyenkezzunk? Oké, hogy hazai porondon több kell, de így is leesett az utóbbi időben 2 bajnoki cím meg 2 kupa, nem lehet azt mondani, hogy spanyolban semmit nem nyerünk.

A Barcanak kijön most is a lépés, gratulálni kell nekik, ez van. Nekik az elmúlt 10 évben nem volt annyira hullámzó telejsitmenyuk, mint nekünk, de nem mondanám azt, hogy kevesebbek vagyunk. Egy veratomlesztes kell a csapatnak, és újra ott lehetünk a tűz közelében.
Hidd el, a túloldalt sosem lesz elismerve a 3 bl. "csalással, mákkal nyertetek". Ezt hallom ismerősömtől szinte mindig, amikor szóba jön a barca vs real.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 7:57

Realista24 írta:
flori írta: Teljesen mind1 ki jut be a döntőbe a katalánok ellen. Spurs annyira nem szint, hogy elmondani nem lehet, az Ajax meg.. De jong már nedves fecskében menne ki, csodálkoznék, ha nem menne a szelfi már a folyosón.

Ez van sajnos. Szerencsések plusz messi. Semmi több, nekik is leeshet néha a béell. Elődöntőt sem láttak évek óta. :mrgreen:
Biztos csak ennyi. Nem számít hogy Ter Stegen kb gólt sem kap. Alba munkája sorozatos gólokat ér, Pique meg pofazas helyett focizik és ez még is látszik.

Szerencsések mint Zidane. Az.
Azért ez nem csak Piqué munkája. Valverde is munkás középpályát rak össze rendre, ezért sokkal stabilabbak. Tegnap is ott "fordult meg" a meccs, amikor Semedot behozta Robertot meg feltolta és 4 kkp-vel játszott, akikkel lezárta a széleket. Aztán meg jött a szokásos szerencse flipper faktor meg egy Messi faktor és 3-0. Pedig a Liverpool szerintem jobban játszott a 20. perctől. Csak ugye Klopp meg sehogy se reagált és 75 percig Wijnaldum volt 10-es poszton.

Utána meg behozta Origit, aki 2 egyeneset nem rúgott még labda Pool mezben. Hozzáteszem Hendersont sem kellett volna behozni, aki szintén azt sem tudta, hogy milyen rendezvényen van. Kényszerű csere ide vagy oda. Klopp jó taktikát gondolt ki, de meccs közben szarul reagált.

Szerintem. Amúgy nagyon jó és színvonalas meccs volt, ez kéne a BL-nek rendre. A másik ágnak ehhez köze sem volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 2., csütörtök 7:57

Az látszott tegnap szerintem, hogy a jelenleg legerősebb 2 gárda játszik, végre minőséget is lehetett látni, nem ilyen Spurs Ajax féle EL meccs volt. A Pool sajnos fgy volt, amúgy kiegyensúlyozott meccs volt egészen a végéig, sajnos jött a Messi faktor, amitől féltem, idén a közelébe nem ér senki az argentínnak.

Érdekes ez a Barcánál, emlékeztetett kicsit az ellenünk játszott egyik meccsükre, ami full kiegyenlített volt, aztán 3-0 lett. Mentálisan nagyon rendben vannak, meg nyilván a szerencse is melléjük állt. Sajnos innen szerintem is meglesz a tripla nekik, ha buzis ha nem, én is irigykedek kicsit erre, a 3 tripla azért elég komoly. Persze így sem cserélnék velük, de na.

Abban reménykedem azért, hogy hamar vezetést szerez a Pool, bár reális esély nem nagyon van a továbbjutásukra, de egy gyors gól, meg a hazai közönség legalább azt elintézhetné, hogy egy ideig még izgalmas legyen a párharc.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 2., csütörtök 7:55

Csoda lenne, ha nem triplaznatok.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 2., csütörtök 7:54

Még nem tripláztunk, a bajnoki cím megvan, kupadöntő ami elég nagy eséllyel megvan.
BL-ben meg még két meccs hátravan.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég