Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
BarcaZsolt
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 14:42
Kedvenc játékosaid: Messi, Ronaldinho, Kluivert, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: FC Barcelon

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaZsolt » 2019. május 2., csütörtök 15:08

Babinho írta: Hihetetlen hogy minden Barca rész siker után megjelennek ezek a korrekt barcások akik tiszteletet és elismerést követelnek bazkdi..... Hát ki a pócsi szűz mariat érdekel hogy a Barcelona mit ér el, és ehhez még kötelező gratulálni is. Mindig mi járunk a fejükben. Van erre szak kifejezés de már volt itt téma.
Én is most regisztráltam, szóval valamilyen szinten öngól ez részemről... De olvasd vissza a topikból az elmúlt, nem tudom hány bejegyzést, ti mivel foglalkoztok? Csaknem az ősi rivális Barcelonavál? Szóval ez így természtes, legalábbis nekem, hogy m1 ki mit nyer ha az nem a Barca vagy egy olyan csapat amivel már a kezdetek óta megy a rivalizás (Real Madrid), erre a kettőre kapom fel a fejem, mert a ti csapatotok az amit elsősorban le kell győzn a Barcának, utána van a többi.

Én nem követelem se az elismerést se a tiszteletet a csapatomnak, de úgy gondolom, hogy idén kiérdemelték, csakúgy, mint a Real Madrid az elmúlt három évben.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. május 2., csütörtök 14:56

“I’m glad I'm not in Spain so I do not have to face him every season, he scored two goals, I'm very disappointed.” - Van Dijk
Ramos meg 12 éve kapja. :lol: CR és Messi gyorsan átértékelik az aktuális legjobb hátvédeket. Sokszor jöttek a pofonért Angliából, Németországból..
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2019. május 2., csütörtök 14:48

Babinho írta: Hihetetlen hogy minden Barca rész siker után megjelennek ezek a korrekt barcások akik tiszteletet és elismerést követelnek bazkdi..... Hát ki a pócsi szűz mariat érdekel hogy a Barcelona mit ér el, és ehhez még kötelező gratulálni is. Mindig mi járunk a fejükben. Van erre szak kifejezés de már volt itt téma.
Még egyszer írok a témáról, ekkora jelentősége azért nincs, nem értem miért kapta fel néhány ember a vizet: olvastalak benneteket, mert érdekelt, hogy ti hogy láttátok a tegnapi meccset. Néhány szurkoló "vitázott" azon, hogy hasra kell-e esni a lehetséges triplától vagy épp le kell szarni! Szerintem egyik sem! Előjött, hogy ti egymás után három BL-t nyertetek... Erre annyit írtam, hogy nem kell túlmisztifikálni egyiket sem, óriási eredmény, mindkét szurkolótábor büszke jogosan az ilyen elért eredményekre! Leírtam a véleményem, hogy szerintem buta az (nem csak nálatok, nálunk szintúgy), aki egy legyintéssel elintéz egy ilyet! Egyetérteni sem kell ezzel a véleménnyel, gratulálni meg sem nem kötelező, sem nem elvárt, igaz volt mindkét oldalon, aki ezt mégis megtette! Ennyi a történet, senkit nem állt szándékomban csesztetni, és higgyétek el, nem minden (Barcás) írás támadás!

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. május 2., csütörtök 14:35

Srácok lécci álljatok már le, még ott egy visszavágó is bakker.. :mrgreen: Utóbbi évek után én már nem akarom beleélni magam semmibe de itt már a többség triplázásról beszél, amitől 3 baromi nehéz meccs választ még el. Szóval csak annyit akartam ezzel mondani, hogy nyugi ez még simán lehet csak egy bajnokság is.. :D

Nekem tegnap amúgy az tetszett a legjobban, hogy időtlen idők óta volt a pályán egy olyan, hibátlan, extraklasszis kapus teljesítmény ami ugyanúgy hozzájárult a jó eredményhez mint Messi góljai. Mióta én barcás vagyok egyszer se volt ennyire top kapusunk, most végre van és ez elég megnyugtató tud lenni.

Flippergólokhoz annyit, hogy gondolom a sok visszapattanó labda a játékstilóból is adódik, a sok felfutó, rövidpassz fétises focista és a néha őrjítően idegesítő középre gurítások meghozzák gyümölcsüket. B-)
Som i Serem!
6oat

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. május 2., csütörtök 14:07

Hihetetlen hogy minden Barca rész siker után megjelennek ezek a korrekt barcások akik tiszteletet és elismerést követelnek bazkdi..... Hát ki a pócsi szűz mariat érdekel hogy a Barcelona mit ér el, és ehhez még kötelező gratulálni is. Mindig mi járunk a fejükben. Van erre szak kifejezés de már volt itt téma.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 2., csütörtök 14:06

Klopp megint semmit sem nyer, Mourinho nevethet rajta továbbra is :lol:
(igaz rajta is van mit nevetni)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 13:59

Anthony írta: Tanult Valverde a tavalyi cuclikból, betolt egy Vidal-Busquets-Rakitic beton középpályát Messi mögé, onnantól már csak meg kellett várni, mire gólt szerez.
A Pool dolgozott keményen, statokban partiban voltak a Barcával: labdabirtoklás, lövések, stb. csak nekik semmi sem ment be.

Viszont továbbra is azt érzem, mint a tegnap, a Pool focijából az ész hiányzik. Az utóbbi 3 évben a Real, és idén a Barca is pontosan tudja mikor kell támadni, mikor kell egy kicsit átadni a területet, mikor fáradt el az ellenfél, és kell rákapcsolni egy kicsit, ez nem megy egyik angol csapatnak sem. És nyilván egyiküknek sincsen Messije vagy Ronaldoja.
Wijnaldum és Henderson volt a probléma, darálni jók, a kapu előtt már kevesek. Már pedig a kapu előtt rájuk jött ki sok minden. Ott ívelgettek a körívről kb.

Szerintem is kiegyenlített játék volt összeségében és az 1-0 reálisabb lett volna, mint a 3-0, de a szerencse faktor meg a Messi faktor ennyit ad.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 2., csütörtök 13:51

Tanult Valverde a tavalyi cuclikból, betolt egy Vidal-Busquets-Rakitic beton középpályát Messi mögé, onnantól már csak meg kellett várni, mire gólt szerez.
A Pool dolgozott keményen, statokban partiban voltak a Barcával: labdabirtoklás, lövések, stb. csak nekik semmi sem ment be.

Viszont továbbra is azt érzem, mint a tegnap, a Pool focijából az ész hiányzik. Az utóbbi 3 évben a Real, és idén a Barca is pontosan tudja mikor kell támadni, mikor kell egy kicsit átadni a területet, mikor fáradt el az ellenfél, és kell rákapcsolni egy kicsit, ez nem megy egyik angol csapatnak sem. És nyilván egyiküknek sincsen Messije vagy Ronaldoja.

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2019. május 2., csütörtök 13:50

Realista24 írta: Már miért ne mondhatnám hogy na és? Ha nem mi nyerünk, leszarom, hogy ki nyeri. Szóval na és? Most akkor buta vagyok?
Már hogyne mondhatnád! Én azt írtam, hogy az ilyen eredményeket nem illik ennyivel elintézni sem itt, sem nálunk! De ez csak egy magánvélemény volt, kinél hogy!?
Steve: bízom benne, hogy a provokátort nem rám értetted, mert nem ilyen szándékkal írtam, és a nagy arc sem jellemző rám! :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BarcaUdi 2019. május 2., csütörtök 13:54-kor.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. május 2., csütörtök 13:18

Az a legjobb, hogy ahogy közeledik a döntő, úgy fognak itt megjelenni az új barcások, akik még a saját játékosaik neveit sem tudják, de már megy a meszkueklubb és itt az emberkedés. :D

Majd ezek fognak eltűnni és egy olajcsapat ősi szurkolói lenni idővel.

Mondjuk mindig szórakoztató a “Magánzárka” viccesebb kommentjeit olvasni, amikor repül egy ilyen provokátor.
Ez pozitív. :kalapos:


Amúgy meg remélhetőleg egy jó döntő lesz. Bár szerintem ha a Barca odateszi magát akkor könnyen lesimázhatják bármelyik leendő ellenfelüket legyen az Spurs vagy Ajax.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 12:47

wZoLee7 írta: Messi nélkül ez a barca továbbra se lenne sehol sem, nekik is jön majd a szétesés csak nekik néhány évvel később mint nekünk. Messinek idén garantált az aranylabda, onnantól valszeg vissza esik ő is
Ja, kb megélik ezt ők is. Plusz Suarex is veszteség lesz. Ekkora nyomást bíróra, ellenfélre senki sem tud helyezni és még kapura is veszélyes néha. Tegnap csak kireklamált egy sárgát magának.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 2., csütörtök 12:43

Messi nélkül ez a barca továbbra se lenne sehol sem, nekik is jön majd a szétesés csak nekik néhány évvel később mint nekünk. Messinek idén garantált az aranylabda, onnantól valszeg vissza esik ő is

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 12:39

BarcaUdi írta:
A lehetséges triplázásról annyit, hogy ezt sem kell túlmisztifikálni, de nem illik egy kézlegyintéssel elintézni, hogy "na és?", mint ahogy a ti sorozatban nyert BL címeiteket sem! Aki ezt teszi, az az én szememben buta ember! Nehéz beismerni, hogy a legnagyobb ellenfél visz véghez nagy dolgokat, de ezek márpedig azok! Nekünk gratulálnunk kell ahhoz, nektek meg fordítva szerintem! Nem ördögtől való dolog ez!
Kicsit sem szeretem a Madridot, ti nyilván így vagytok a Barcával, ezzel nekem semmi gondom! Ettől még lehetünk normális kommunikációban, nem úgy, mint pl. az NSO fórum értelmisége!
Már miért ne mondhatnám hogy na és? Ha nem mi nyerünk, leszarom, hogy ki nyeri. Szóval na és? Most akkor buta vagyok?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. május 2., csütörtök 11:41

Én még mindig azt mondom, hogy a Barca a mi Bl triplánk miatt is ennyire motivált idén, nekik sem volt ám egyszerű végignézni, hogy a legnagyobb rivális folyamatosan nyeri a Blt.. És azt el kell ismerni hogy idén pár meccstől eltekintve jól nyomják, nekünk sincsen miért szégyenkezni noha persze rossz látni hogy a Real Madrid szétesett de ez valahol várható volt, még ha talán nem ennyire volt ez törvényszerű! Azért ezt a 3 Bl t folyamatosan megnyerni hatalmas dolog volt! És legyünk büszkék rá mert nem hinném hogy mostanában lesz olyan csapat aki ezt utánunk csinálja :agree: A legnagyobb riválisnak meg gratulálni kell még Messinek is, ez az ember elképesztő nem is lehet megszámolni hány címet hozott már a Katalánoknak .. Én a szabadrúgásánál annyira tudtam hogy beveri mindig ezt csinálja kiélezett helyzeteknél elképesztő a pali és hogy mindig jó helyen van az is félelmetes :agree: Ez a pali visszavonul egyszer a Barcelona jobban szét fog esni mint mi ez 100% :agree:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 2., csütörtök 11:40

Nem baj, remélem Perezék figyelemmel követik azt, hogy mi van akkor, ha van extra klasszis a csapatodban... nyáron robbantani kell, vagy közünk nem lesz.

Egyszerűen nem lehet tartani a lépést költekezés nélkül, ha nincs meg a brutál alapkezdőd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2019. május 2., csütörtök 11:41-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. május 2., csütörtök 11:33

Csabi írta: a gond nem az, hogy a barsza nagy valószínűségge triplázik. az is idegesít, de engem az sokkal jobban, hogy ha messi ilyen formában lesz még egy darabig, akkor jövőre megint egy jó mourinho féle 5-0-ás répázás áldozatai leszünk ősszel.

köregedhetne már amúgy tényleg.
Még 2-3 évig erre lehet számítani. :)
Reménykedjünk, hogy jövőre azért már kevésbé lesz motivált, nálunk meg felszívják magukat azok, akik maradnak, illetve az új arcok hoznak új impulzusokat is..

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 2., csütörtök 11:24

a gond nem az, hogy a barsza nagy valószínűségge triplázik. az is idegesít, de engem az sokkal jobban, hogy ha messi ilyen formában lesz még egy darabig, akkor jövőre megint egy jó mourinho féle 5-0-ás répázás áldozatai leszünk ősszel.

köregedhetne már amúgy tényleg.

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2019. május 2., csütörtök 11:00

Sziasztok!
Elég régóta be benézek ide hozzátok (pedig nem vagyok mazochista...), hogy elolvassam a "másik oldal" véleményeit is egy-egy adott témáról!
Sokan sokfélét írtatok, van benne, amivel egyet is tudok érteni!
A tegnapi meccs végeredménye nem tükrözte a két csapat közötti valós különbséget azon a mérkőzésen. Alakulhatott volna máshogy is, de azt mondom, hogy a PL sincs a spanyol bajnokság szintjén! Ezt ti, mi és más spanyol csapatok is gyakran megmutatják!
Ez a 'pool az évben az egyik legjobb csapat, de úgy tűnik van egy jobb, noha a párharc nem lefutott, ezt mi tudjuk csak igazán! Azért várhatóan mi döntőzünk!
A lehetséges triplázásról annyit, hogy ezt sem kell túlmisztifikálni, de nem illik egy kézlegyintéssel elintézni, hogy "na és?", mint ahogy a ti sorozatban nyert BL címeiteket sem! Aki ezt teszi, az az én szememben buta ember! Nehéz beismerni, hogy a legnagyobb ellenfél visz véghez nagy dolgokat, de ezek márpedig azok! Nekünk gratulálnunk kell ahhoz, nektek meg fordítva szerintem! Nem ördögtől való dolog ez!
Kicsit sem szeretem a Madridot, ti nyilván így vagytok a Barcával, ezzel nekem semmi gondom! Ettől még lehetünk normális kommunikációban, nem úgy, mint pl. az NSO fórum értelmisége!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 2., csütörtök 10:53

Jó foci volt, undorító katalán viselkedéssel. Nem igazán értem, miért nem lehet sárgát adni ha 2-3 játékos a bíró arcába mászva üvöltözik és mutogat, ha ilyen van kapjon sárgát Ramos is leszarom, de h minden eset után ezt kell nézni...
Az elején azt a kezezést hogy nem nézték vissza? Megint üres volt a var szoba? :lol: tiszta 11-es volt szerintem, mozdulj a keze a labdára és a labda irányt változtatott elég erősen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 10:31

portillo írta:
p.csabi1 írta:
Nem volt rossz a Liverpool sőtt,de ez a meccs teljesen olyan volt mint a mieink szoktak lenni ellenük.
Jönnek a helyezetek nem verik be,erre ezeknek meg teljesen mindegy hogy hogy de beflipperezik berúgják szabadrúgásból vagy valahogy akár 0 helyzetből is.
Most ilyen év van minden bejön nekik.
Ennyi.
Szerintem nagyon gyenge volt ez a Liverpool, 3 pontosat nem tudtak passzolni támadásban. 20 perc után elfáradtak, kaptak egy gólt, összeestek fejben is és vége volt a meccsnek. Az a kis szerencse, meg Messi klasszisa pedig tett róla, hogy a párharcnak is.

Az Ajax szerintem játékban simán fel fog nőni a Barcához, sőt. Viszont döntőzni más kategória, nem gondolom, hogy nem fog megremegni a láb a döntő pillanatokban, aztán ne legyen igazam.

Nem gondoltam volna, hogy ez a gyengének tűnő Barca triplázni fog Valverde-vel, de most nagyon úgy áll a dolog...
Szerintem is gyengék voltak. igazából tökéletesen asszisztáltak a Barca parádés játékához. A "félelmetes" támadósoruknak momentumai nem voltak. Big Salah ismét bizonyította, hogy nem több, mint a Rómában látott játékos.

Az Ajaxot itt sokan lenézik, persze valószínű simán kikapnak majd.

De ez ellen a Barca ellen kimondhatjuk, hogy egy csapatnak sem lenne esélye, talán egy Atma hentelésnek, mint pár éve, de most mindenki felett vannak. Igen, felettünk is. Amiben semmi meglepő hiszen mi szétestünk, távozott a kecske, maradtak akiknek nem kellett volna, stb.

De ne legyünk már ennyire keserű szájízzel három BL után, hogy a negyediket nem nyertük meg zsinórban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég