Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 3., péntek 9:19

Nagy hülyék vagyunk ha eladjuk Kroost és jön a közepes Eriksen.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 3., péntek 8:53

Realista24 írta: AS cover: “€540M Renewal Plan” Militão (€50M), Ndombele (80), Eriksen (85), Jovic (60), Hazard (112) and Pogba (150) - Keylor, Llorente, Ceballos, Kroos, Kovacic, James, Isco, Mariano and Bale are for sale.
Ezt a 3 középső középpályást dolgot nem értem. Meg úgy Kroost se igazán.

Plusz a katari hír után erősen megbombázná a PSG-t Mbappe miatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. május 3., péntek 8:16

Realista24 írta: AS cover: “€540M Renewal Plan” Militão (€50M), Ndombele (80), Eriksen (85), Jovic (60), Hazard (112) and Pogba (150) - Keylor, Llorente, Ceballos, Kroos, Kovacic, James, Isco, Mariano and Bale are for sale.
Ha ez így összejön, ennyi pénzért az elég jó biznisz..Bár én Kroost nem adnám el és Keylort is jobbnak tartom a belgánál (annál a belgánál akit eddig Madridba láttam).
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 3., péntek 8:08

AS cover: “€540M Renewal Plan” Militão (€50M), Ndombele (80), Eriksen (85), Jovic (60), Hazard (112) and Pogba (150) - Keylor, Llorente, Ceballos, Kroos, Kovacic, James, Isco, Mariano and Bale are for sale.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. május 2., csütörtök 21:05

Jim írta:
Kerlon írta: Bár a Mendys hírt nem értem, mert Reguilón nekem is pöpec megoldásnak tűnik egyelőre
egyértelmű
ha a spanyolokról van szó, ő az aki pozitív meglepetést okozott
kár lenne kukázni pont őt :(
vagy elfogult Zizu bizonyos játékosok ellen
vagy nem tudunk pár információt róluk :hmmm:
Már aláírt Mendy és Reguilon távozott? Lemaradtam valamiről?

Jimbo, még senkit nem “kukázott” Zidane! Majd mérgelődhetsz augusztus végén a spanyolok miatt,addig érdemes kivárni, hogy mi lesz és nem elhinni mindent a sajtónak.

Amúgy én imádom ezeket a híreket és a silly seasont. :kalapos: Pláne ha elkezd Perez tényleg Monopolyzni a nyáron az extra érdekes lesz. :mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 2., csütörtök 19:56

Kerlon írta: Bár a Mendys hírt nem értem, mert Reguilón nekem is pöpec megoldásnak tűnik egyelőre
egyértelmű
ha a spanyolokról van szó, ő az aki pozitív meglepetést okozott
kár lenne kukázni pont őt :(
vagy elfogult Zizu bizonyos játékosok ellen
vagy nem tudunk pár információt róluk :hmmm:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 2., csütörtök 18:17

kiserik írta:
doncsontos írta: valaki nyugtasson/győzzön már meg, hogy ez a Jovic kell nekünk tényleg... mert én valahogy kurvára nem érzem, hogy előrelépést jelentene majd számunkra. A Mendys hírt én sem igazán értem, itt van Regu mögé Marci ha elfogadja a szerepet + Hakimi...de még ha Marci el is megy, Regu kiérdemelt egy esélyt bőven szerintem, luxus lenne egy Mendy a padra.. Visszatérve Jovichoz,annyiban talán belátom,hogy előrelépés lehet, hogy különbözik a stílusa Karimétól, és legalább tudnánk variálni, bár így is eléggé a beívelésekre gyúrunk folyamat...
Nem tudlak megnyugtatni. Nekem nem kellene. Este kíváncsi leszek rá, de eddig amikor láttam, semmi extrát nem nyújtott. A kétlábasság és az, hogy érzi a kaput az, amit pozitívan ki tudok emelni vele kapcsolatban. Egyébként minden másban átlagos vagy az alatti. Stílusba annyival különbözik Karimétól, hogy gólra törőbb (sokszor el is önzőzi a helyzetet), de nincs egy eleme sem a játéknak, amiben Jovic elérné Karim szintjét. Egy sem. Már egyszer írtam, szerintem Jovic tipikusan az a focista, akinek minden klappolt az évben és tökéletesen beleillik a Frankfurt rendszerébe ami egy mákszemet sem hasonlít a mi rendszerünkhöz.
Lehet nekünk pont ez a kapura törő stílus kellene. Nem láttam játszani, nem tudok róla véleményt mondani.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 2., csütörtök 18:14

doncsontos írta: valaki nyugtasson/győzzön már meg, hogy ez a Jovic kell nekünk tényleg... mert én valahogy kurvára nem érzem, hogy előrelépést jelentene majd számunkra. A Mendys hírt én sem igazán értem, itt van Regu mögé Marci ha elfogadja a szerepet + Hakimi...de még ha Marci el is megy, Regu kiérdemelt egy esélyt bőven szerintem, luxus lenne egy Mendy a padra.. Visszatérve Jovichoz,annyiban talán belátom,hogy előrelépés lehet, hogy különbözik a stílusa Karimétól, és legalább tudnánk variálni, bár így is eléggé a beívelésekre gyúrunk folyamat...
Nem tudlak megnyugtatni. Nekem nem kellene. Este kíváncsi leszek rá, de eddig amikor láttam, semmi extrát nem nyújtott. A kétlábasság és az, hogy érzi a kaput az, amit pozitívan ki tudok emelni vele kapcsolatban. Egyébként minden másban átlagos vagy az alatti. Stílusba annyival különbözik Karimétól, hogy gólra törőbb (sokszor el is önzőzi a helyzetet), de nincs egy eleme sem a játéknak, amiben Jovic elérné Karim szintjét. Egy sem. Már egyszer írtam, szerintem Jovic tipikusan az a focista, akinek minden klappolt az évben és tökéletesen beleillik a Frankfurt rendszerébe ami egy mákszemet sem hasonlít a mi rendszerünkhöz.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 2., csütörtök 18:01

egyrészt hadd döntsem már el egyedül hogy kinek és miért szurkolok/szimpatizálok. másrészt ha már odatettél egy kérdőjelet azért csak válaszolok.

eleve nem drukkolok senkinek sem jobban mint a realnak. milliószor elmondtam már. pont emiatt hogy nekik drukkolok a legjobban így rájuk is tudok a legmérgesebb lenni mert hidd el kicsit sem fog felidegesíteni ha a city elbukja innen a bajnokságot. szurkolok hogy megnyerjék de hogy ideges legyek miattuk az marha messze van. a realnál mocskos ideges lennék.

miért kéne nekem a csapat minden tagját ugyanúgy szeretnem? végignéztem hogy a 9esünk akit érkezése óta nem birok 10 év alatt 7en gyakorlatilag leverte a lécet és még a mai napig sőt lehet a jővő évi kezdőben is vele számol perez. ennyi szabadságom hadd legyen hogy leírhatom hogy nálam más lenne a kezdő csatár. micsoda kontár hozzáállás. bezzeg gareth ugye akit meg úgy lehet savazni mintha köveznék éppen és sorba lehet állni. őt utálni normál dolog. az nem kontárság nyilván.

leírtam a válaszom és előtte a véleményem. mivel a real az első ezért a legkritikusabb is a reallal szemben vagyok
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. május 2., csütörtök 17:48

valaki nyugtasson/győzzön már meg, hogy ez a Jovic kell nekünk tényleg... mert én valahogy kurvára nem érzem, hogy előrelépést jelentene majd számunkra. A Mendys hírt én sem igazán értem, itt van Regu mögé Marci ha elfogadja a szerepet + Hakimi...de még ha Marci el is megy, Regu kiérdemelt egy esélyt bőven szerintem, luxus lenne egy Mendy a padra.. Visszatérve Jovichoz,annyiban talán belátom,hogy előrelépés lehet, hogy különbözik a stílusa Karimétól, és legalább tudnánk variálni, bár így is eléggé a beívelésekre gyúrunk folyamat...
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 17:47

BBeno írta: nálam akárki jöhet 9es pozira és kezdene.
ez ám a kontár hozzáállás... de tényleg te minek szurkolsz a Realnak, amikor mindenkinek jobban szurkolsz és mindenféle jött ment senki a kedvenced?


ohwait a jelenlegi csapatunkból a legnagyobb kerékkötőt szereted :lol: :lol: :lol: inkább ne válaszolj kérlek
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 17:06

Megvan az egyezség arról, hogy mikor jelenthetjük be Hazardot, csak az áráról nincs még megegyezés :mrgreen:

Továbbra is 140 milliót akarnak:
MARCA: Initially, Real Madrid were unwilling to pay such a huge fee for a player with so little left on a contract, but as the season has got worse and worse, Florentino Perez and co. have accepted that signing Hazard will see the club break their own transfer record.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 2., csütörtök 16:50

Szerintem meg nagyon komoly kis játékos,érdekes de én meg De Jongtól nem vagyok elájulva. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 16:43

BBeno írta: nálam akárki jöhet 9es pozira és kezdene.
10 éve :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 2., csütörtök 16:43

nálam akárki jöhet 9es pozira és kezdene.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 16:25

ziro4vr írta: Engem sem ő, sem De Jong nem győzött meg igazán. Csapatként jók. Még De Ligtre mondanám talán hogy faja, de ő úgyis Barcába fog menni, Militao meg van olyan jó.
De Beek engem sem. Viszont De Jong nekem tetszett. A Barca játékba pont jó lesz, valamint védekezésben is sokat tesz hozzá szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 2., csütörtök 16:09

Engem sem ő, sem De Jong nem győzött meg igazán. Csapatként jók. Még De Ligtre mondanám talán hogy faja, de ő úgyis Barcába fog menni, Militao meg van olyan jó.
Nem illik.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 2., csütörtök 16:01

Van de Beek kellene nekünk az Ajaxból,és még 100 millió sem lenne szerintem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 2., csütörtök 16:01

Nem mondom, hogy a Jovic-Eriksen pakkra merevedésem van. Hazardot azért már alapnak tekintem, de ez a páros hogy mennyire lesz előrelépés..hát nem nagyon szerintem.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 13:31

BBeno írta: Jose Luis Sanchez(Tier 1) : Eintracht Frankfurt attacker Luka Jovic assumes he will be playing for Real Madrid next season.

kezdobe remelem.

te Marianot is oda remélted, aztán örülünk, ha nem botlik bele a labdába, ha nála van :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég