Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 2., csütörtök 16:43

nálam akárki jöhet 9es pozira és kezdene.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 16:25

ziro4vr írta: Engem sem ő, sem De Jong nem győzött meg igazán. Csapatként jók. Még De Ligtre mondanám talán hogy faja, de ő úgyis Barcába fog menni, Militao meg van olyan jó.
De Beek engem sem. Viszont De Jong nekem tetszett. A Barca játékba pont jó lesz, valamint védekezésben is sokat tesz hozzá szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 2., csütörtök 16:09

Engem sem ő, sem De Jong nem győzött meg igazán. Csapatként jók. Még De Ligtre mondanám talán hogy faja, de ő úgyis Barcába fog menni, Militao meg van olyan jó.
Nem illik.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 2., csütörtök 16:01

Van de Beek kellene nekünk az Ajaxból,és még 100 millió sem lenne szerintem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 2., csütörtök 16:01

Nem mondom, hogy a Jovic-Eriksen pakkra merevedésem van. Hazardot azért már alapnak tekintem, de ez a páros hogy mennyire lesz előrelépés..hát nem nagyon szerintem.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 13:31

BBeno írta: Jose Luis Sanchez(Tier 1) : Eintracht Frankfurt attacker Luka Jovic assumes he will be playing for Real Madrid next season.

kezdobe remelem.

te Marianot is oda remélted, aztán örülünk, ha nem botlik bele a labdába, ha nála van :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 2., csütörtök 13:27

Christian Eriksen has verbally agreed to join Real Madrid in the summer according to AS.

Idén Pogba, jövőre Eriksen ingyen? :D És akkor választani se kell közülük. 100 millió felett biztos nem adnék a dánért.

Mendy meg érdekes lenne, úgy, hogy van egy Hakimink kölcsönben. Bár idén arra hagyatkoznék, hogy hozza Zidane akit akar, ezek az újhullámos francia gyerekek biztos meghalnának a pályán neki. Még talán Pogba is :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 2., csütörtök 13:18

Jose Luis Sanchez(Tier 1) : Eintracht Frankfurt attacker Luka Jovic assumes he will be playing for Real Madrid next season.

kezdobe remelem.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 12:48

Bár a Mendys hírt nem értem, mert Reguilón nekem is pöpec megoldásnak tűnik egyelőre, de örülök, hogy felreppenek a nevek a franciáktól. Elmúlt években egyedül Mbappe volt talán terítéken. Ndombele és Mendy is erősítést jelenthetne a számunkra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 1., szerda 20:00

dannen írta: MARCA : Zidane has asked Real Madrid to sign Ferland Mendy. Zidane already informed the player of his interest and Mendy is delighted to join Madrid. Lyon value the left back at €35-40M. Reguilón will be loaned and Marcelo will stay.

na ez mekkora fail lenne istenem. :lol:
ezek annyira mi lennénk amúgy. nem lepődnék meg.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 1., szerda 19:37

Realista24 írta:
kiserik írta: Azért ez elég mókásra sikeredett :D


Keyloron kívül (akivel soha nem volt gond) minden 30+ biztos maradó. 26, 30, 32, 33, 32, 34, 24, 28, 28, 27. Persze, értem amit mondani akarsz, csak ez vicces lett
De ha érted, akkor miért vicces?
Mert nekem vicces, hogy nem érted miért félnek attól az emberek, hogy marad ZZ a nyugger csapatánál, de szerinted akik biztosan maradnak, azok az öreg játékosok (Bale kivételével a komplett kezdőnk, akik idén bizonyították mire elegek és Asensio-n kívül nem tudom melyikük vállalná be a stabil padot).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 1., szerda 18:15

kiserik írta: Azért ez elég mókásra sikeredett :D
Realista24 írta: ZZ elment, mert nem úgy alakult a keret, ahogy akarta.
Ti azt vizionáljátok, hogy a nyugger klubbal akar újra sikereket elérni.
Nem is értelek titeket..
Realista24 írta:
Aki fix marad szerintem az, Varane, Kroos, Marcelo, Ramos, Benzema, Modric, Asensio, Carvajal, Casemiro, Tibo.
Keyloron kívül (akivel soha nem volt gond) minden 30+ biztos maradó. 26, 30, 32, 33, 32, 34, 24, 28, 28, 27. Persze, értem amit mondani akarsz, csak ez vicces lett
De ha érted, akkor miért vicces?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. május 1., szerda 18:02

Azt is el tudom kepzelni, hogy mar szinte az osszes jatekos tudja, hogy jovore szamit e ra ZZ vagy sem es azert ilyen motivalatlan szar az egesz csapat. Kar kiindulni az eddigi meccsekbol es az utso 3-bol is.
Az is lehet, hogy Keylor es Marci azert jatszik ennyit, mert az utolso meccseik ezek. De azert jo lenne ha ezt tudatnak, foleg Marcinal es megkapna az utolso hazai meccsen a szep bucsut.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 1., szerda 17:20

Zidane-ban én továbbra is azt látom, hogy túlságosan bízik a korábban jól teljesítő emberekben. Ilyen szezon után nálam senki nem lenne biztonságban, de én azt érzem, hogy a mostani papíron legerősebb kezdő 11-ből nem fog senki Bale-en kívül menni. A kezdők pedig nem fognak könnyebben belemenni abba, hogy padozzanak, ha igazolnak a helyükre, Zidane meg egy-két kivétellel mindenkivel jó, haveri viszonyt ápol.

Aki nálam fixen maradna jövőre és nem engedném el: Courtois, Ramos, Carvajal, Odri, Regu, Nacho, Llorente, Ceba/Kovacic, Vini, Benz. Bárki másért ha jó ajánlat jönne, és ő se akar 100%-ig maradni, akkor elengedném. Persze megfelelő pótlás esetén, ami Varane-De Ligt, Kroos/Modric-Eriksen/Pogba, Casemiro-Ndombele. Támadószekcióba meg legalább 3 új figura kell. Bale, Isco, Mariano és Vazquez/Asensio helyére. Hazard, Jovic, Ödegaard (meg még valaki).

Szerintem kevesebb értelme van eladni padról játékosokat, mint a kezdőből. Egyrészt kb harmadannyit érnek a cserék, másrészt a kezdőink többsége korosodik, most még viszonylag sok pénzért tudnának elmenni és jóllakottabbak is.

Hiba lenne éppen azokat kölcsön vagy eladni, akik idén bizonyítottak, hogy használhatóak és motiváltak. Ilyen Regu vagy Llorente. Aztán maradna helyettük Marcelo és Casemiro, akik baromi keveset nyújtottak idén (és valószínűleg Isco is marad Asensioval együtt, bár Marconak még én is megadnám az utolsó esélyt). Ráadásul, ha valami csoda folytán kikerülnek a kezdőből, akkor a sajtó megint rá fog állni a témára, mint Solari alatt Marcelo vagy Isco esetén.

Régen el vagyunk már késve azzal, hogy érzelmi alapon döntsünk a nyári keretkialakításról és kezdőkről.

Remélem a igaz lesz az a hír, hogy mégiscsak nagyobb játékosmozgás lesz, mint előzetesen szerették volna. A maradék meccseken szerintem már kaphatunk minimális képet arról, hogy kivel nem elégedett Zidane, és kikkel nem elégedett leginkább.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 1., szerda 15:49

Azért ez elég mókásra sikeredett :D
Realista24 írta: ZZ elment, mert nem úgy alakult a keret, ahogy akarta.
Ti azt vizionáljátok, hogy a nyugger klubbal akar újra sikereket elérni.
Nem is értelek titeket..
Realista24 írta:
Aki fix marad szerintem az, Varane, Kroos, Marcelo, Ramos, Benzema, Modric, Asensio, Carvajal, Casemiro, Tibo.
Keyloron kívül (akivel soha nem volt gond) minden 30+ biztos maradó. 26, 30, 32, 33, 32, 34, 24, 28, 28, 27. Persze, értem amit mondani akarsz, csak ez vicces lett

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 1., szerda 15:04

Kerlon írta: Jó, de te azt se érted, hogy mi a baj Ceballossal, Llorentével és Asensioval.
a jelenség nem tetszik pusztán
szerintem nem jó irány, ha az összes fiatalt kukázzuk, de a többiek maradnak
az nem megújulás, mivel ők eddig is csak peremeberek voltak, nem stabil kezdők...
a hírek eddig csak a fiatalok távozásáról érkeztek Bale-t leszámítva
de persze nyár végéig kiderül az igazság :shifty:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 1., szerda 15:00

ZZ elment, mert nem úgy alakult a keret, ahogy akarta.
Ti azt vizionáljátok, hogy a nyugger klubbal akar újra sikereket elérni.
Nem is értelek titeket...nem szentimentalizmusból vállalta el újra a csapatot, hanem mert most megkapja mindazt, amit korábban nem.

Az, hogy ki mennyibe kerül, fölösleges foglalkozni jelenleg. Főleg idén, főleg nekünk. Ki kell nyitni a pénztárcát és elhozni, akit ZZ kér. A többit meglátjuk.

Aki fix marad szerintem az, Varane, Kroos, Marcelo, Ramos, Benzema, Modric, Asensio, Carvajal, Casemiro, Tibo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 1., szerda 14:57

Dupla D írta:
wZoLee7 írta: Semmi baja nincs vele, simán lehet hogy Marcelo fog távozni
Borzasztó naivak vagytok szerintem.
szerintem inkább ez, mint az hogy, igazolások nélkül, egy motiválatlan kifacsart kerettel letolt néhány sörmeccs után már tényként kezeltek távozókat meg h ZZ kit akar és kit nem

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 1., szerda 14:40

wZoLee7 írta: Semmi baja nincs vele, simán lehet hogy Marcelo fog távozni
Borzasztó naivak vagytok szerintem.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3391
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. május 1., szerda 14:38

___Samy___ írta:
Realista24 írta:
Elvileg 50 millát ajánlottunk, visszadobták, 100 az ára.
Menjenek már az anyjukba. Minden jott-ment ember 100-nal kezdődik. Kezd felháborító lenni a mai piac.
Szerintem meg nincs a listáján. Casemironak nem lesz 50-100milkás cseréje


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég