Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 17:12

El Sie7e írta:
ebből lett messi szabi gólja?
Asszem.
Azt is írják, hogy kb 4 méterrel előrébb vitte a labdát, de az már lehet fake.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. május 2., csütörtök 17:10

ebből lett messi szabi gólja?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

nekemabarca
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 15:46

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nekemabarca » 2019. május 2., csütörtök 17:03

Realista24 írta: A nagyon keményre értettem.
Mennyire el volt szállva az agyacskája, mennyire akart nyerni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 17:01

nekemabarca írta:
Realista24 írta:Nem értelek.
Barcelona SUAREZ , valaki meg azt írta SUAREX (utalva a harapásaira stb)
A nagyon keményre értettem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

nekemabarca
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 15:46

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nekemabarca » 2019. május 2., csütörtök 16:59

Realista24 írta:Nem értelek.
Barcelona SUAREZ , valaki meg azt írta SUAREX (utalva a harapásaira stb)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 16:53

nekemabarca írta:
Nagyon kemény :ike: :ike: Én órák óta röhögök ezen (SUAREX)
Nem értelek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. május 2., csütörtök 16:52

Messi szezononkent szokott ennyit hemperegni, mint amit tegnap lemuvelt. Nagyon kell nekik a BL az elmult 3 szezon utan :D Remelem a kovi szezonra a mi jatekosainkat is ennyire feltuzeli a feltetelezheto ujabb Barca triplazas.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pheco 2019. május 2., csütörtök 16:53-kor.

nekemabarca
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 15:46

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nekemabarca » 2019. május 2., csütörtök 16:49

Nagyon kemény :ike: :ike: Én órák óta röhögök ezen (SUAREX)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 16:41

https://twitter.com/xisco_manjon/status ... 0096897026
Vótmá?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 16:30

Realista24 ezért nem jöttem ez elmúlt három év alatt... :smile: a madridizmus cseréld le.
:like:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaZsolt
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 14:42
Kedvenc játékosaid: Messi, Ronaldinho, Kluivert, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: FC Barcelon

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaZsolt » 2019. május 2., csütörtök 16:27

dzsi91 írta: Nem akarok túlzottan belefolyni a vitába de szerintem összességében a madridizmus megtiszteli annyival a rivális sikereit,hogy ilyenkor kuss van. Az edző a játékosok a szurkolók 80%a. Szerintem az inkább a tisztelet jele mint az a boszorkányüldözés amit a mi sikereinkel kapcsolatban művelnek barszelonában piqéstől xavistól a goal.comon át egészen a mezei vadbarmokig. Amikor utoljára bajnokok lettünk voltak cikkek ahol kiszámolták,hogy amúgy 10pontos előnnyel kellett volna nyerjen a barsza,most meg ,hogy nekik megy minden cikkbe belevan fűzve,hogy miért szégyen ez a Realra nézve. Kicsit olyan mintha a barszelona sikerei nem lennének eladhatóak a Real nélkül.

Ui.: multkor belefutottam odaát pár “Gvuardiolába”. Úgy éreztem magam mint az atyaúristen. Én vagyok a mátrix. :D még egy 7-0 és sikeres szezonom volt.
Realista24 ezért nem jöttem ez elmúlt három év alatt... :smile: a madridizmus cseréld le.

Bocs hogy belepofázok, de BarcaZsolt, tényleg azt gondoltad, ide jössz a hófehérekhez és a Barcát fogják isteníteni?
Miért is tennék, Te örömódákat regélsz ha nyer a Madrid? Ugye nem :mrgreen:

Nem kell nekik isteníteni a Barcat, de úgy gondolom, hogy itt sokkal nagyobb a tisztelet a csapatunk iránt, mint az eurobarcan a Madrid iránt.
Persze, hogy nem regélek örömódákat, de egy jó Barcához, kell egy jó Real Madrid és fordÍtva...

nekemabarca
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 15:46

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nekemabarca » 2019. május 2., csütörtök 16:05

BarcaZsolt írta: Őszintén?
Büszkeség. Nem több, nem kevesebb, ez tartott vissza. Az összes Real Madrid drukker ismerősömnek gratuláltam, mert ez kb egy megismételhetetlen dolog, de azért van egy olyan dolog amit büszkeségnek nevezünk, ami ennél többet nem enged.
Bocs hogy belepofázok, de BarcaZsolt, tényleg azt gondoltad, ide jössz a hófehérekhez és a Barcát fogják isteníteni?
Miért is tennék, Te örömódákat regélsz ha nyer a Madrid? Ugye nem :mrgreen:
Én is sokat olvasgatok itt, ahogy gondolom Ők is más fórumokon na de, tisztelet meg miegymás, ne csináld már a fesztivált!

Elnézést az ugatásért, itt sem vagyok :hmmm:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. május 2., csütörtök 15:55

Neked nincs meg az a fétised, hogy az ellenfél elismerje a teljesítményt?
Nincs. Nem járok hozzátok. Nincs összefüggésben a szurkolói szimpátiám a barca eredményeivel vagy szurkolóival.
De ha mentem volna, nem 2018. május 27-én tettem volna.
Mind1 lesztek még többen a következő 1 hónapban, többen mint valaha, csak érdekességképpen megjegyeztem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 2., csütörtök 15:50

Nem akarok túlzottan belefolyni a vitába de szerintem összességében a madridizmus megtiszteli annyival a rivális sikereit,hogy ilyenkor kuss van. Az edző a játékosok a szurkolók 80%a. Szerintem az inkább a tisztelet jele mint az a boszorkányüldözés amit a mi sikereinkel kapcsolatban művelnek barszelonában piqéstől xavistól a goal.comon át egészen a mezei vadbarmokig. Amikor utoljára bajnokok lettünk voltak cikkek ahol kiszámolták,hogy amúgy 10pontos előnnyel kellett volna nyerjen a barsza,most meg ,hogy nekik megy minden cikkbe belevan fűzve,hogy miért szégyen ez a Realra nézve. Kicsit olyan mintha a barszelona sikerei nem lennének eladhatóak a Real nélkül.

Ui.: multkor belefutottam odaát pár “Gvuardiolába”. Úgy éreztem magam mint az atyaúristen. Én vagyok a mátrix. :D még egy 7-0 és sikeres szezonom volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 15:48

Mondjuk engem hidegen hagy, de van akit nagyon zavar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2019. május 2., csütörtök 15:46

Tessék, most már egy szavatok sem lehet, még agyon lettetek dicsérve! :)
Fura volt olvasni, de hát na...
100 szónak is egy a vége: a jelenség lehet valós, hogy furcsa az időzítés! Pl. amikor a Barca kizúgott a Roma ellen a BL-ből, ha tudnátok hány új regisztráció volt a Barcás oldalon/fórumon, Madrid szimpatizánsok természetesen! Nekem nem volt ezzel gondom, persze engem is dühített, de csak azok, akik okádták magukból a szennyet!
Hogy én miért most írtam, már taglaltam, mások nevében nem nyilatkozom!
Szándékosan kezdtem az első hsz-em azzal kiegészítve, hogy normálisan diskuráljunk, nem szart kavarni meg szívózni érkeztem! ;)

BarcaZsolt
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 14:42
Kedvenc játékosaid: Messi, Ronaldinho, Kluivert, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: FC Barcelon

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaZsolt » 2019. május 2., csütörtök 15:41

Realista24 írta:
BarcaZsolt írta:
Én nem követelem se az elismerést se a tiszteletet a csapatomnak, de úgy gondolom, hogy idén kiérdemelték, csakúgy, mint a Real Madrid az elmúlt három évben.
Akkor miért nem jöttél ide gratulálni?
Őszintén?
Büszkeség. Nem több, nem kevesebb, ez tartott vissza. Az összes Real Madrid drukker ismerősömnek gratuláltam, mert ez kb egy megismételhetetlen dolog, de azért van egy olyan dolog amit büszkeségnek nevezünk, ami ennél többet nem enged.

BarcaZsolt
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 14:42
Kedvenc játékosaid: Messi, Ronaldinho, Kluivert, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: FC Barcelon

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaZsolt » 2019. május 2., csütörtök 15:36

Babinho írta:
BarcaZsolt írta:

Én is most regisztráltam, szóval valamilyen szinten öngól ez részemről... De olvasd vissza a topikból az elmúlt, nem tudom hány bejegyzést, ti mivel foglalkoztok? Csaknem az ősi rivális Barcelonavál? Szóval ez így természtes, legalábbis nekem, hogy m1 ki mit nyer ha az nem a Barca vagy egy olyan csapat amivel már a kezdetek óta megy a rivalizás (Real Madrid), erre a kettőre kapom fel a fejem, mert a ti csapatotok az amit elsősorban le kell győzn a Barcának, utána van a többi.

Én nem követelem se az elismerést se a tiszteletet a csapatomnak, de úgy gondolom, hogy idén kiérdemelték, csakúgy, mint a Real Madrid az elmúlt három évben.
Nem követeled, de tény hogy megérdemlitek...és idejössz EZT elmondani. Mindegyikőtök ezt nyomja, ezért írtam. Erre vágytok. Tudod mikor voltatok itt ennyien? A Clasico UTÁN. Te se tegnap reggel jöttél egyem a szíved. És nincs veled gondom. Csak érdekes tendencia.
Neked nincs meg az a fétised, hogy az ellenfél elismerje a teljesítményt? Ha az ember ajnározásd akar olvasni akkor megy a csapata fórumára, ha kritikát akkor az ellenfél fórumára).
Persze, hogy ide jövök, hamarabb olvastam ezt a fórumot, mint bármelyik barcast, mert itt kevesebb a gyökér(vagy jobb a moderáció), ezt nehéz eldönteni.
Sajnos vagy nem sajnos és tényleg azért vagyok itt, mert sokkal szakmaibb (legalábbis szerintem) ez a fórum, mint bármelyik barcas

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 2., csütörtök 15:35

BarcaZsolt írta:
Én nem követelem se az elismerést se a tiszteletet a csapatomnak, de úgy gondolom, hogy idén kiérdemelték, csakúgy, mint a Real Madrid az elmúlt három évben.
Akkor miért nem jöttél ide gratulálni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. május 2., csütörtök 15:21

BarcaZsolt írta:
Babinho írta: Hihetetlen hogy minden Barca rész siker után megjelennek ezek a korrekt barcások akik tiszteletet és elismerést követelnek bazkdi..... Hát ki a pócsi szűz mariat érdekel hogy a Barcelona mit ér el, és ehhez még kötelező gratulálni is. Mindig mi járunk a fejükben. Van erre szak kifejezés de már volt itt téma.
Én is most regisztráltam, szóval valamilyen szinten öngól ez részemről... De olvasd vissza a topikból az elmúlt, nem tudom hány bejegyzést, ti mivel foglalkoztok? Csaknem az ősi rivális Barcelonavál? Szóval ez így természtes, legalábbis nekem, hogy m1 ki mit nyer ha az nem a Barca vagy egy olyan csapat amivel már a kezdetek óta megy a rivalizás (Real Madrid), erre a kettőre kapom fel a fejem, mert a ti csapatotok az amit elsősorban le kell győzn a Barcának, utána van a többi.

Én nem követelem se az elismerést se a tiszteletet a csapatomnak, de úgy gondolom, hogy idén kiérdemelték, csakúgy, mint a Real Madrid az elmúlt három évben.
Nem követeled, de tény hogy megérdemlitek...és idejössz EZT elmondani. Mindegyikőtök ezt nyomja, ezért írtam. Erre vágytok. Tudod mikor voltatok itt ennyien? A Clasico UTÁN. Te se tegnap reggel jöttél egyem a szíved. És nincs veled gondom. Csak érdekes tendencia.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég