Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. május 3., péntek 17:11

Én azért ha nem gond, örülök a BL triplának és egy sikeres korszaknak tekintem az elmúlt éveinket.

Mindjárt jön valaki,hogy miért nem lehet kritizálni a csapatot? Vagy Zidane De lehet,de én leszarom személy szerint a kritizálást/okoskodást/ megmondást.

Azért nézem a Realt, hogy örömöm legyen, mert szeretem a focit. Nem azért, hogy még ilyen éveket is megszóljak..

Gratulálok a Barcának, fantasztikus csapat! De mi is azok vagyunk és a BL tripla igenis fantasztikus és jelenleg minimum 2-3 évig egyedi.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. május 3., péntek 16:58

wxyz írta: Önámítás ez a BL tripla. Ha az elmúlt 10 évet nézem, a Barca BL trófeákban egyenlíthet. Messi ötszörös BL győztes lehet, ilyen játékos az itteni keretben nincs is. Ilyen sokkal állunk tőlük jobban ebben, miközben a bajnokságban köröket vernek ránk.

Ez a korszak az övék.
Annyi lesz Messi, csak túl sok köze az első BLhez nem volt, mert a lényegi kieséses részére lesérült.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 3., péntek 16:18

wxyz írta: Önámítás ez a BL tripla. Ha az elmúlt 10 évet nézem, a Barca BL trófeákban egyenlíthet. Messi ötszörös BL győztes lehet, ilyen játékos az itteni keretben nincs is. Ilyen sokkal állunk tőlük jobban ebben, miközben a bajnokságban köröket vernek ránk.

Ez a korszak az övék.
Lehet, CR viszont már 5x. :)

Amúgy mi ez az az elmúlt 10 év? Azóta létezik a foci? Mert még azt sem lehet mondani, hogy azóta van Messi korszak, mert az argentin már előtte is volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. május 3., péntek 16:14

Önámítás ez a BL tripla. Ha az elmúlt 10 évet nézem, a Barca BL trófeákban egyenlíthet. Messi ötszörös BL győztes lehet, ilyen játékos az itteni keretben nincs is. Ilyen sokkal állunk tőlük jobban ebben, miközben a bajnokságban köröket vernek ránk.

Ez a korszak az övék.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. május 3., péntek 12:27

Nekem egy picit az zavaró, hogy rutinból szépen behúzzák a bajnokságot, mi nyerjük a BL-eket. Majd 3 után a barcások elkezdenek magyarázni, hogy most már BL-t kell nyerni, európa a cél, Messitől kezdve edzőbáig ezt magyarázzák. Majd behúzzák ugyanúgy simán a bajnokságot, és jelen állás szerint nagy eséllyel viszik a BL-t is. Nyilván nem úgy működik, hogy amikor kedvük van, akkor megnyerik, de mindenesetre amennyit most mi mantrázzuk a bajnokságot, remélem jövőre végre tényleg meg is csináljuk. Rutinból meg a BL-t hozzuk el...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 3., péntek 12:09

Engem amúgy hidegen hagy még mindig h tripláznak vagy sem, mi már kiszálltunk, örülnék egy ajax győzelemnek, de amugy nem érdekel :lol:
Legalább ha a barca nyer talán pár játékosunkat zavarni fogja h ők képesek 3 fronton tolni eredményesen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 3., péntek 12:00

BREAKING: Naby Keita is out for the rest of the season.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 3., péntek 9:59

Tény, hogy sokat fentrengett a Barca, és Messi is annyit mint még soha.
Csináltak pár gusztustalan(?) húzást. Jah, lehet rájuk köpködni, csak nem érdemes.

Semmi olyat nem tettek, amit ne látnék szívesen a mi játékosainktól. Ez a Messi ütés meg előre vitt szabadrúgás kissé túlzó, de nem osztott nem szorzott.

Az összes pályán mutatott cselekedetük megmutatta, hogy mennyire éhesek, mennyire motiváltak és mennyire meg akarják nyerni a sorozatot. Messit az elmúlt 3-4 évben nem láttam ennyire motiváltnak, mint most.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2019. május 3., péntek 9:52

rashidm írta: Nem volt idő... kb minden focit szerető ismerősöm - aki nem realos - azzal volt elfoglalva, hogy mekkora csalással nyert a real akár bl-t, akár bajnokságot. Hagyjuk már ezt. Ahogy egyik kolléga is említette, a barca tized ennyi fröcsögést sem kap.
Erről beszéltem, hogy ti nyertetek, ergo titeket lehetett másoknak csalózni!
Egyébként ha az általad feltételezett több mocskolódást a Barca is megkapná, a te lelkednek könnyebb lenne? Nem ti szoktatok arra hivatkozni, hogy szidjanak csak benneteket, mert az irigység beszél az ilyen emberekből? Szerintem ez a helyes hozzáállás... Akkor van baj, ha már nem beszélnek az imádott csapatainkról!
A mondás is úgy tartja: Inkább 100 irigyem legyen, mint egy sajnálóm! Ha elfogadsz egy javaslatot, akkor indulj ki ebből!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 3., péntek 9:47

Bezzeg mikor CR ünnepelt a MU ellen a hazai meccsükön....
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 3., péntek 9:44

ebből akkor se lesz hírverés, ha ilyen kétes szituval nyernek BL címet. a Realt nagyobb divat utálni és mocskolni...
Ez a trükk Messitől, nem első eset, nem is utolsó.

ettől még mindig ők voltak, akik képesek voltak gólra váltani a lehetőségeiket.
Liverpool fans are mad that Suarez celebrated a goal against them in the Champions League semifinals.

Luis Suarez would celebrate a goal against his wife in a friendly match
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. május 3., péntek 9:36

itt tényleg van olyan hungarokatalán, aki szerint nem nagyobbítanak fel jobban például egy szabálytalanságot a madrid részéről, mintha azt a barcelona tenné? komolytalan lesz így az egész..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 3., péntek 9:22

Anthony írta: Az a vicces, hogy én nem látok sehol semmit ezekről, egyedül a zindexen, de ott is csak meg van említve, se facebook, se semmi.
Ezért mondom, hogy érdekes.
Az elmúlt 10 évben sem volt. Nem újkeletű dolog ez.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 3., péntek 9:18

BarcaUdi írta:
Toti írta: hozzák csak, mert az a szartenger, amit mi kapunk egy-egy győzelem után, annak ti a tizedét sem. és ez nem elfogultság, hidd el.
Szerintem pedig pont annyit, csak "szerencsétlenségetekre" az elmúlt három BL-t ti nyertétek, a Barca pedig ideje korán kizúgott, így főképp veletek lehetett foglalkozni! A Barca-n csak jót röhögtek, meg élcelődtek (jogosan), de másra nem volt idő! :)
Nem volt idő... kb minden focit szerető ismerősöm - aki nem realos - azzal volt elfoglalva, hogy mekkora csalással nyert a real akár bl-t, akár bajnokságot. Hagyjuk már ezt. Ahogy egyik kolléga is említette, a barca tized ennyi fröcsögést sem kap.

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2019. május 3., péntek 9:07

Toti írta: hozzák csak, mert az a szartenger, amit mi kapunk egy-egy győzelem után, annak ti a tizedét sem. és ez nem elfogultság, hidd el.
Szerintem pedig pont annyit, csak "szerencsétlenségetekre" az elmúlt három BL-t ti nyertétek, a Barca pedig ideje korán kizúgott, így főképp veletek lehetett foglalkozni! A Barca-n csak jót röhögtek, meg élcelődtek (jogosan), de másra nem volt idő! :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 3., péntek 9:07

Az a vicces, hogy én nem látok sehol semmit ezekről, egyedül a zindexen, de ott is csak meg van említve, se facebook, se semmi.
Ezért mondom, hogy érdekes.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. május 3., péntek 9:00

A tavalyi vergödés még idegesített, most már simán csak szánalmasnak tartom. Nem tesznek továbbra sem sokat érte, hogy szimpatikusabbak legyenek.

Pedig leginkább ök voltak a szerencsétlenek. Mané lábában is ott volt, Salah lábában is ott volt és Messiében is. Az elsö kettöben benne maradt. A sorfalat fel lehetett volna rendesen állítani. A szabadrúgások 90%át nem onnan végzik el ahonnan kellene.

Nem mintha a Barca féle reklamálás vagy Messi hempergése szimpatikusabb lenne :lol: de amit a Pool drukkerek lenyomnak az elmúlt idöszakban az vicces.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 3., péntek 8:57

Nem kell elolvasni semmit, a kepedbe nyomják. Nem tudsz mellettük elmenni. Legalábbis amellett a mennyiség mellett, amit mi szoktunk kapni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. május 3., péntek 8:40

Toti írta:
DinhoL írta: Én azt látom, hogy kb ugyanaz megy megint mint tavaly csak fordítva. Ugye akkor a realhaterek próbálták kisebbíteni az érdemeket és most is jönnek a Rakiticsos- Messis cikkek. Fogadni mernék, hogy lehozza majd az NSO és egyéb portálok is.. Nincs új a nap alatt srácok.
hozzák csak, mert az a szartenger, amit mi kapunk egy-egy győzelem után, annak ti a tizedét sem. és ez nem elfogultság, hidd el.
Ez elég szubjektív, ki hogy éli meg. Én például magamtól sose olvasom el az ilyen cikkeket. Persze volt idő mikor sokkal jobban foglalkoztatott ki mit gondol de már hidegen hagy.
Nem ezért nézek focit, nem ezért szeretem ezt a sportot. Nem vagyok büszke én se egy-egy ilyen "akcióra" ami a meccsen volt de azt nem hagyom hogy ez elrontsa az élményt. Mindig lesz aki irígy, aki bele akar kötni, aki nem akarja elfogadni ez ellen nem tudsz mit csinálni..
Som i Serem!
6oat

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. május 3., péntek 8:31

DinhoL írta: Én azt látom, hogy kb ugyanaz megy megint mint tavaly csak fordítva. Ugye akkor a realhaterek próbálták kisebbíteni az érdemeket és most is jönnek a Rakiticsos- Messis cikkek. Fogadni mernék, hogy lehozza majd az NSO és egyéb portálok is.. Nincs új a nap alatt srácok.
hozzák csak, mert az a szartenger, amit mi kapunk egy-egy győzelem után, annak ti a tizedét sem. és ez nem elfogultság, hidd el.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég