Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 3., péntek 10:40

Csabi írta: james a kutyának nem kell. a bayern nem fogja megvenni. nekünk nem kell. másnak nem kell. majd ül a lelátón súlyos eurómilliókért.

köszi perez.
Juve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 3., péntek 10:32

Van de Beek, a Real Madrid B terve
Köszönöm! :mrgreen:
Pont tegnap írtam.Én őt hoznám a kp-ra egy nagy név mellé.Bár ha jön Eriksen meg Pogba akkor kap a kp egy boostot.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 3., péntek 9:55

Jó, most az új nevekkel sakkoztam, nem azon van a hangsúly :)
Egyébként nem tudom mennyire jó Militao, majd kiderül, lehet jobb mint Varane.
Hát igen, Marcelo mostanság nekem sem a szívem csücske, majd meglátjuk mi lesz azon a poszton is.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. május 3., péntek 9:53

Anthony írta: --------------Curtois-------------------
Carvajal-Varane-Militao-Marcelo
-----Ndombele----Eriksen---------
---------------Pogba-------------------
-----Asensio?-----Hazard----------
------------Benzema----------------
Azért az kemyén, h Ramos kiveszed, mert vele már hosszútávra nem tervezel, de Marcelot benn hagyod, aki már lassan két éve sehol sincs :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 3., péntek 9:44

Realista24 írta: AS cover: “€540M Renewal Plan” Militão (€50M), Ndombele (80), Eriksen (85), Jovic (60), Hazard (112) and Pogba (150) - Keylor, Llorente, Ceballos, Kroos, Kovacic, James, Isco, Mariano and Bale are for sale.
--------------Curtois-------------------
Carvajal-Varane-Militao-Marcelo
-----Ndombele----Eriksen---------
---------------Pogba-------------------
-----Asensio?-----Hazard----------
------------Benzema-----------------

Ramost a kezdőbe is rakhatom, de hosszú távon már Militao ugye. Jovic, Vini, Modric, Regulion, elég komoly cseresor.
Ez a középpálya elég izmos lenne azért. Más kérdés, hogy az első hármas így még mindig kevés nekem.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 3., péntek 9:34

Csabi írta: james a kutyának nem kell. a bayern nem fogja megvenni. nekünk nem kell. másnak nem kell. majd ül a lelátón súlyos eurómilliókért.

köszi perez.
Vaalhogy elpasszoljuk Kínába.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 3., péntek 9:26

james a kutyának nem kell. a bayern nem fogja megvenni. nekünk nem kell. másnak nem kell. majd ül a lelátón súlyos eurómilliókért.

köszi perez.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 3., péntek 9:25

Kötve hiszem, hogy el akarjuk adni, inkább gondolom arról lehetne szó, hogy ha Ő is menni akar ÉS jön egy megaajánlat, akkor elengedik.

Ettől függetlenül nekem nem kellene Eriksen és Kroosnak is megmondanám, hogy szerződése van. A múltkori megnyilvánulása után mondjuk nem hiszem, hogy menni akarna.

A németet leszámítva jók a nevek amúgy, más talán nem is elérhető értelmes áron. Még Ödegaardnak lehetne azért helyet szorítani, de úgy fest még egy lépcsőt iktatnak a pályafutásába a Real előtt, elképzelhető, hogy nekik van igazuk.

Jovic amúgy nem egy szupertehetség, de a tizenhatoson belül kegyetlen jól helyezkedik, kétlábas, erős, erőszakos. Ha jön, sok pontot fog nekünk hozni, ha a bajnoki cím a prioritás (ezt nem is nagyon titkolja Zidane), nagyon hasznos lesz a gyerek. A legnagyobb meccseken meg úgyis a gálakezdő lesz, amibe nem hiszem, hogy bele fog férni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 3., péntek 9:23

ziro4vr írta: Nagy hülyék vagyunk ha eladjuk Kroost és jön a közepes Eriksen.
Kroos-t én max akkor adnám el, ha menni szeretne és fizetne érte valaki 150-200 millát.

"AS cover: “€540M Renewal Plan” Militão (€50M), Ndombele (80), Eriksen (85), Jovic (60), Hazard (112) and Pogba (150) - Keylor, Llorente, Ceballos, Kroos, Kovacic, James, Isco, Mariano and Bale are for sale."

Ezek közül Kovacic és Keylor akiért fájna a szívem (Kovacic kár hogy nem tudott szintet lépni).

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 3., péntek 9:19

Nagy hülyék vagyunk ha eladjuk Kroost és jön a közepes Eriksen.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 3., péntek 8:53

Realista24 írta: AS cover: “€540M Renewal Plan” Militão (€50M), Ndombele (80), Eriksen (85), Jovic (60), Hazard (112) and Pogba (150) - Keylor, Llorente, Ceballos, Kroos, Kovacic, James, Isco, Mariano and Bale are for sale.
Ezt a 3 középső középpályást dolgot nem értem. Meg úgy Kroost se igazán.

Plusz a katari hír után erősen megbombázná a PSG-t Mbappe miatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. május 3., péntek 8:16

Realista24 írta: AS cover: “€540M Renewal Plan” Militão (€50M), Ndombele (80), Eriksen (85), Jovic (60), Hazard (112) and Pogba (150) - Keylor, Llorente, Ceballos, Kroos, Kovacic, James, Isco, Mariano and Bale are for sale.
Ha ez így összejön, ennyi pénzért az elég jó biznisz..Bár én Kroost nem adnám el és Keylort is jobbnak tartom a belgánál (annál a belgánál akit eddig Madridba láttam).
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 3., péntek 8:08

AS cover: “€540M Renewal Plan” Militão (€50M), Ndombele (80), Eriksen (85), Jovic (60), Hazard (112) and Pogba (150) - Keylor, Llorente, Ceballos, Kroos, Kovacic, James, Isco, Mariano and Bale are for sale.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. május 2., csütörtök 21:05

Jim írta:
Kerlon írta: Bár a Mendys hírt nem értem, mert Reguilón nekem is pöpec megoldásnak tűnik egyelőre
egyértelmű
ha a spanyolokról van szó, ő az aki pozitív meglepetést okozott
kár lenne kukázni pont őt :(
vagy elfogult Zizu bizonyos játékosok ellen
vagy nem tudunk pár információt róluk :hmmm:
Már aláírt Mendy és Reguilon távozott? Lemaradtam valamiről?

Jimbo, még senkit nem “kukázott” Zidane! Majd mérgelődhetsz augusztus végén a spanyolok miatt,addig érdemes kivárni, hogy mi lesz és nem elhinni mindent a sajtónak.

Amúgy én imádom ezeket a híreket és a silly seasont. :kalapos: Pláne ha elkezd Perez tényleg Monopolyzni a nyáron az extra érdekes lesz. :mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 2., csütörtök 19:56

Kerlon írta: Bár a Mendys hírt nem értem, mert Reguilón nekem is pöpec megoldásnak tűnik egyelőre
egyértelmű
ha a spanyolokról van szó, ő az aki pozitív meglepetést okozott
kár lenne kukázni pont őt :(
vagy elfogult Zizu bizonyos játékosok ellen
vagy nem tudunk pár információt róluk :hmmm:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. május 2., csütörtök 18:17

kiserik írta:
doncsontos írta: valaki nyugtasson/győzzön már meg, hogy ez a Jovic kell nekünk tényleg... mert én valahogy kurvára nem érzem, hogy előrelépést jelentene majd számunkra. A Mendys hírt én sem igazán értem, itt van Regu mögé Marci ha elfogadja a szerepet + Hakimi...de még ha Marci el is megy, Regu kiérdemelt egy esélyt bőven szerintem, luxus lenne egy Mendy a padra.. Visszatérve Jovichoz,annyiban talán belátom,hogy előrelépés lehet, hogy különbözik a stílusa Karimétól, és legalább tudnánk variálni, bár így is eléggé a beívelésekre gyúrunk folyamat...
Nem tudlak megnyugtatni. Nekem nem kellene. Este kíváncsi leszek rá, de eddig amikor láttam, semmi extrát nem nyújtott. A kétlábasság és az, hogy érzi a kaput az, amit pozitívan ki tudok emelni vele kapcsolatban. Egyébként minden másban átlagos vagy az alatti. Stílusba annyival különbözik Karimétól, hogy gólra törőbb (sokszor el is önzőzi a helyzetet), de nincs egy eleme sem a játéknak, amiben Jovic elérné Karim szintjét. Egy sem. Már egyszer írtam, szerintem Jovic tipikusan az a focista, akinek minden klappolt az évben és tökéletesen beleillik a Frankfurt rendszerébe ami egy mákszemet sem hasonlít a mi rendszerünkhöz.
Lehet nekünk pont ez a kapura törő stílus kellene. Nem láttam játszani, nem tudok róla véleményt mondani.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 2., csütörtök 18:14

doncsontos írta: valaki nyugtasson/győzzön már meg, hogy ez a Jovic kell nekünk tényleg... mert én valahogy kurvára nem érzem, hogy előrelépést jelentene majd számunkra. A Mendys hírt én sem igazán értem, itt van Regu mögé Marci ha elfogadja a szerepet + Hakimi...de még ha Marci el is megy, Regu kiérdemelt egy esélyt bőven szerintem, luxus lenne egy Mendy a padra.. Visszatérve Jovichoz,annyiban talán belátom,hogy előrelépés lehet, hogy különbözik a stílusa Karimétól, és legalább tudnánk variálni, bár így is eléggé a beívelésekre gyúrunk folyamat...
Nem tudlak megnyugtatni. Nekem nem kellene. Este kíváncsi leszek rá, de eddig amikor láttam, semmi extrát nem nyújtott. A kétlábasság és az, hogy érzi a kaput az, amit pozitívan ki tudok emelni vele kapcsolatban. Egyébként minden másban átlagos vagy az alatti. Stílusba annyival különbözik Karimétól, hogy gólra törőbb (sokszor el is önzőzi a helyzetet), de nincs egy eleme sem a játéknak, amiben Jovic elérné Karim szintjét. Egy sem. Már egyszer írtam, szerintem Jovic tipikusan az a focista, akinek minden klappolt az évben és tökéletesen beleillik a Frankfurt rendszerébe ami egy mákszemet sem hasonlít a mi rendszerünkhöz.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 2., csütörtök 18:01

egyrészt hadd döntsem már el egyedül hogy kinek és miért szurkolok/szimpatizálok. másrészt ha már odatettél egy kérdőjelet azért csak válaszolok.

eleve nem drukkolok senkinek sem jobban mint a realnak. milliószor elmondtam már. pont emiatt hogy nekik drukkolok a legjobban így rájuk is tudok a legmérgesebb lenni mert hidd el kicsit sem fog felidegesíteni ha a city elbukja innen a bajnokságot. szurkolok hogy megnyerjék de hogy ideges legyek miattuk az marha messze van. a realnál mocskos ideges lennék.

miért kéne nekem a csapat minden tagját ugyanúgy szeretnem? végignéztem hogy a 9esünk akit érkezése óta nem birok 10 év alatt 7en gyakorlatilag leverte a lécet és még a mai napig sőt lehet a jővő évi kezdőben is vele számol perez. ennyi szabadságom hadd legyen hogy leírhatom hogy nálam más lenne a kezdő csatár. micsoda kontár hozzáállás. bezzeg gareth ugye akit meg úgy lehet savazni mintha köveznék éppen és sorba lehet állni. őt utálni normál dolog. az nem kontárság nyilván.

leírtam a válaszom és előtte a véleményem. mivel a real az első ezért a legkritikusabb is a reallal szemben vagyok
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. május 2., csütörtök 17:48

valaki nyugtasson/győzzön már meg, hogy ez a Jovic kell nekünk tényleg... mert én valahogy kurvára nem érzem, hogy előrelépést jelentene majd számunkra. A Mendys hírt én sem igazán értem, itt van Regu mögé Marci ha elfogadja a szerepet + Hakimi...de még ha Marci el is megy, Regu kiérdemelt egy esélyt bőven szerintem, luxus lenne egy Mendy a padra.. Visszatérve Jovichoz,annyiban talán belátom,hogy előrelépés lehet, hogy különbözik a stílusa Karimétól, és legalább tudnánk variálni, bár így is eléggé a beívelésekre gyúrunk folyamat...
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 2., csütörtök 17:47

BBeno írta: nálam akárki jöhet 9es pozira és kezdene.
ez ám a kontár hozzáállás... de tényleg te minek szurkolsz a Realnak, amikor mindenkinek jobban szurkolsz és mindenféle jött ment senki a kedvenced?


ohwait a jelenlegi csapatunkból a legnagyobb kerékkötőt szereted :lol: :lol: :lol: inkább ne válaszolj kérlek
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég