Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. május 4., szombat 12:18

Galacticos írta: A hirek szerint 60ert hozzuk jovicot, icardi a balhei utan kb 70 lenne.
Az mar igaz hogy problemas de jelenleg jobb csatar mint jovic. Akinek eddig van egy egesz jo szezonja, kicsit tartok ettol az uzlettol. De ha zznek o kell, ám legyen.
Lehet jobb játékos és nem is drágább, fizuja viszont nagyon magas és belőle se nézek ki többet mint egy jó befejező csatár. A legnagyobb probléma a viselkedése, nem véletlenül utálták ki a válogatottból meg az interből.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. május 4., szombat 12:16

Benzema lesz úgyis a kezdő csatárunk úgy hogy olyan nagy nyomás nem lesz a srácon. Azon a pár kupa meccsen meg neha neha benz mellett el lesz. Össz vissz ha már lő 15-20gólt összetehetjük a kezünket. Zidanenak jó lesz a padon és perez is örül

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. május 4., szombat 12:02

Galacticos írta:
Az mar igaz hogy problemas de jelenleg jobb csatar mint jovic. Akinek eddig van egy egesz jo szezonja, kicsit tartok ettol az uzlettol. De ha zznek o kell, ám legyen.
Azt vágjátok, hogy a Benficától azért zavarták el, mert szart bele az egészbe, volt hogy úgy kellett kirángatni a night-clubból, a meccs előtti éjszakán, szóval voltak problémák vele is rendesen.
Persze fiatalság, bolondság.. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. május 4., szombat 11:57

Victorioo írta: Szerintem meg nagyot lépünk vele Marianohoz képest és örülök, hogy nem Icardi jön. Ahogy irtátok drága, problémás. Benzema mellé tökéletes lesz(reméljük).
A hirek szerint 60ert hozzuk jovicot, icardi a balhei utan kb 70 lenne.
Az mar igaz hogy problemas de jelenleg jobb csatar mint jovic. Akinek eddig van egy egesz jo szezonja, kicsit tartok ettol az uzlettol. De ha zznek o kell, ám legyen.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. május 4., szombat 11:53

sonic írta: Hat en nem vagyok meggyozodve rola hogy Joviccsal elorebb leszunk mint Marianoval, es kb 40 milliobakerul a csere. Nem annyira ertem a dolgot.
Megmondom őszintén én is kételkedek a srácban, de azért valahová Mariano fölé lőném be.
Bár csak az európa liga meccseit láttam, de ott nem nagyon győzött meg.
Persze nem a chelsea elleniből kell kiindulni(bár a gólja szép volt), mert a labda sem volt náluk, de egy Benfica ellen sem mutatott semmit.
Max cserének tudom elképzelni, ahhoz meg sokallom picit az árát.
Picit ellentmondok magamnak, mert viszont ha csereként berámolna 10-15 gólt, az meg aranyat érhet. Emlékezzetek csak, amikor volt egy Moratánk, ő is kb. ennyit elrakott csereként, nagyon fontos gólok voltak azok, meg is nyertük a bajnokságot..

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. május 4., szombat 11:44

Szerintem meg nagyot lépünk vele Marianohoz képest és örülök, hogy nem Icardi jön. Ahogy irtátok drága, problémás. Benzema mellé tökéletes lesz(reméljük).

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. május 4., szombat 11:35

Hat en nem vagyok meggyozodve rola hogy Joviccsal elorebb leszunk mint Marianoval, es kb 40 milliobakerul a csere. Nem annyira ertem a dolgot.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 4., szombat 10:48

Mire MBappe leigazolasa teriteken lehet, arrol fogunk beszelni h Benzema vagy visszavonul vagy elmegy meg levezetni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 4., szombat 10:45

Remy írta: Mondjuk Jovicot még mindig könnyebb lehet majd hátrébb rangsorolni, mint egy Icardit. Ki tudja, hogy ezzel az igazolással mi a célünk. Ideiglenes megoldásnak, míg mondjuk Bappé nem jön, addig jó lehet. Kétlem, hogy egy lényegében egyszezonos csatárra akarjuk rábízni a Real Madrid jövőjét. Ma árakpon viszont nem lehet rossz.

Marianot odaadjuk, és akkor egy 30-40 + Mariano csomaggal jöhet is a szerb.
Én is így vagyok vele. Olasz fociból alapból lutri igazolni. Főleg, ha 100 milliókat kérnének egy Icardiért, aki még BL-ben se igazán játszott. Aztán ott kényszer lenne a drága fiút játszatni és úgy járhatnánk, mint mondjuk Jamessal... Szóval Jovic kb. kevesebb kockázattal járó igazolás lenne és gyakorlatilag nem tűnik sokkal gyengébb játékosnak sem. Plusz a Bundes ritmusa szerintem sokkal jobb, mint a Seria A-é egy LL-hoz képest.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 4., szombat 10:32

Mondjuk Jovicot még mindig könnyebb lehet majd hátrébb rangsorolni, mint egy Icardit. Ki tudja, hogy ezzel az igazolással mi a célünk. Ideiglenes megoldásnak, míg mondjuk Bappé nem jön, addig jó lehet. Kétlem, hogy egy lényegében egyszezonos csatárra akarjuk rábízni a Real Madrid jövőjét. Ma árakpon viszont nem lehet rossz.

Marianot odaadjuk, és akkor egy 30-40 + Mariano csomaggal jöhet is a szerb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. május 4., szombat 10:26

Azon kivul hogy harcias es ebbe a szezonab bepattannak rola labdak semmi kulonlegeset nem latok benne.
Elvileg icardi 70lenne akkor en lehet elgondolkoznek.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. május 4., szombat 10:21

Tökéletes, vihetik. Win-win.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 4., szombat 7:59

Eintracht Frankfurt want Mariano Diaz as part of Jovic deal



https://www.marca.com/en/football/real- ... b456d.html
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 3., péntek 15:42

Kercsó írta:
A Monaco is aránybányának tűnt 2 éve, aztán látjuk, hogy csak Mbappe, Silva és talán Fabinho akik lényegit érnek.
+Bernardo Silva

ha választani lehetne én is inkább Jamest tartanám itt, mint Iscot még 1 szezonra.
Igen, a Silva alatt őt értettem. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 3., péntek 15:34

A Monaco is aránybányának tűnt 2 éve, aztán látjuk, hogy csak Mbappe, Silva és talán Fabinho akik lényegit érnek.
+Bernardo Silva

ha választani lehetne én is inkább Jamest tartanám itt, mint Iscot még 1 szezonra.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 3., péntek 13:51

besteve7 írta:
Realista24 írta: Ha már Ajax. Tadicot felajánlotta az ügynöke a Realnak, 15 guriga lenne. Real köszönte, továbbra is Jovicot akarják.
Két 30 fölötti csatár fölösleges lenne szerintem, de ha már Ajax, akk inkább Taglaficot próbálnám meg elhozni, balra ugyse vagyunk eleresztve, ha már Hakimit ugyse hozzuk vissza.
Teljesen felesleges igazolás lenne.

Tadic meg a PL-be is kevés volt, hagyjuk már. Van egy rendszerük, egy kifutott szezonjuk. A Monaco is aránybányának tűnt 2 éve, aztán látjuk, hogy csak Mbappe, Silva és talán Fabinho akik lényegit érnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. május 3., péntek 13:29

Realista24 írta: Ha már Ajax. Tadicot felajánlotta az ügynöke a Realnak, 15 guriga lenne. Real köszönte, továbbra is Jovicot akarják.
Két 30 fölötti csatár fölösleges lenne szerintem, de ha már Ajax, akk inkább Taglaficot próbálnám meg elhozni, balra ugyse vagyunk eleresztve, ha már Hakimit ugyse hozzuk vissza.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. május 3., péntek 13:18

KAG írta: Btw., ha James eladhatatlan lenne es allitasa szerint turne a padot en siman itt mernem hagyni es Iscot tolnan ki a csapatból.
Padrol brszallogatva altalaban hasznosabb volt a kolumbiai.

Rendre tobb gol,gp,keypass kerul a neve melle, mint a spanyolnak.

(Szívem szerint egyiket se tartanam itt)

James szerintem soha nem volt itt bűn szar. Nem egy kezdő játékos ez tény, de ha jön egy Jovic aranyat érhetne. Nem utolsó szempont, hogy olyan balosa van, ami aranyat érhetne csereként. Érkezni lőni nagyon tud, ha nincs rajta ember passzolni is. Lucas Isco pakk mehetne is ha maradna...

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 3., péntek 13:00

Jim írta: Kroos Llorente éc Ceballost eladni egyszerre :roll:
+ Isco de őt én is eladnám
Kroos maradhat. A többi meg amerre lát.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 3., péntek 12:42

Kroos Llorente éc Ceballost eladni egyszerre :roll:
+ Isco de őt én is eladnám
kiürülne az egész középpálya :hmmm:
maradna a nyugdíjas Modric meg a félmegoldás Casemiro :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég