Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. május 6., hétfő 17:54

Csabi írta: a sok röhögő, hápogó, fejetfogó szmajliból nem sok jót sejtek. :lol:
amúgy igen, a spoiler rejtés mellett be lehetne vezetni így magunk között h emojikat sem használunk spoiler-es tartalomnál, mert rengeteget elárul 1-1 emoji :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 6., hétfő 17:17

a sok röhögő, hápogó, fejetfogó szmajliból nem sok jót sejtek. :lol:

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. május 6., hétfő 15:49

füst írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Arra is kiváncsi lennék, hogyan marad életben Danny seregének a fele, de gondolom mert csak, ne kérdezzek, élvezzem. Én próbálom.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Annyi maradhatott, a 3.rész végére, aztán a hajók megtépázása utáb kb 150-200 ember, vicces volt , amikor fenyegetően álltak KL előtt :mrgreen: :lol:

És mi még valami Éjkirály twistben reménykedtünk 2 hete :lol: :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 6., hétfő 15:33

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!lelőnek egy sárkányt majd szétlövik a flottájukat de azért a partra kiúszkálnak mert Euron momentuma megvolt akkor pakoljunk és mehetünk. és ez csak fél percnyi baromság. az hogy egy repülő sárkányon hogy lehet hajókkal rajtaütni és a másik sárkány miért nem kerüli meg a hajókat hogy hátulról legyalulja az összeset már említésre sem méltó. Missandeit azért gyorsan kipecázták a hajók közül miközben Dany serege szépen kievickél a partra :( :ozil:
borzalom. szeretném élvezni de amit letolnak az emberek torkán. sajnos nekem nem elég annyi ha egy kupac szarra ráteszik a márkajelet

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 6., hétfő 15:11

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Mondjon bárki-bármit de már divat utálni és beleállni a sorozatba.

Negatív. Szeretném élvezni, de az előző részben percenként néztek hülyének, annyi baromság volt benne. Már előtte is nagyvonalúan elsiklottam/tunk elég sok plothole felett, mert megbocsátóak vagyunk a got-tal szemben, vagy pedig az utolsó szalmaszál effektus miatt bíztunk az jó lezárásban. És ne feledjük, hogy 2 évük volt elkészíteni ezt az évadot, ennyi idő alatt futotta... erre.

Ha igazán got-os lett volna ez a legutóbbi rész;

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Missandei lefejezésénél szarrá nyilazza Tyriont Cersei, és Danny-t is megküldi a bástyákon levő skorpiókkal, az meg vagy el tud menekülni, vagy nem, de a katonái közül is csak pár maradna életben.
Minek hagyta életben Tyrion-t? 0 értelme van. A lefejezéssel üzente meg, hogy nem lehet békés lezárása a történteknek. Erre hagyja elsétálni Tyriont, akit fixen 6 éve akar holtan látni. GG.
Mit élvezzek ezen? Látványosnak látványos volt ez a rész is, elismerem, meg jó volt látni a kedvenc karaktereimet, de egyik nagyobb nyomorék mint a másik. Össze-vissza csapong az egész.
Arra is kiváncsi lennék, hogyan marad életben Danny seregének a fele, de gondolom mert csak, ne kérdezzek, élvezzem. Én próbálom.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 6., hétfő 14:13

csababarca írta: Mi az hogy dőljön hátra az ember és csak élvezze?
Ne haragudjatok, de ezeken a dolgokon nem tudok túllépni, ami itt is volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem az a baj, hogy meghalt a sárkány, várható volt. de miért egy "láthatatlan" flotta lövi ki, sorozatlövő íjakkal? Meg mi ez a magyarázat, hogy hát Dany elfelejtette a flottát....meg a skorpiókat... :lol: hát hülyének nézik az embereket, és lebutítják a karaktereket.
Értem, hova akarják kifuttatni, és nincs az elképzelésükkel gond, de a megvalósítás nagyon rossz.


megnézem, a maradék két részt, de már nem érzem azt hogy várom a történéseket, csak várom inkább hogy vége legyen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja amúgy én is gondolkoztam, hogy mégis, hogy húzzák fel azokat a nagy batár íjpuskákat ilyen gyorsan. De ez a sárkány kilövés gyalázatosan elkúrt lett ebben a részben. Annyira semmilyen, hogy fáj. Főleg Rhaegalnak. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 6., hétfő 13:53

Mi az hogy dőljön hátra az ember és csak élvezze?
Ne haragudjatok, de ezeken a dolgokon nem tudok túllépni, ami itt is volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem az a baj, hogy meghalt a sárkány, várható volt. de miért egy "láthatatlan" flotta lövi ki, sorozatlövő íjakkal? Meg mi ez a magyarázat, hogy hát Dany elfelejtette a flottát....meg a skorpiókat... :lol: hát hülyének nézik az embereket, és lebutítják a karaktereket.
Értem, hova akarják kifuttatni, és nincs az elképzelésükkel gond, de a megvalósítás nagyon rossz.


megnézem, a maradék két részt, de már nem érzem azt hogy várom a történéseket, csak várom inkább hogy vége legyen.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 6., hétfő 13:22

Benioff azt mondja, hogy:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"While Dany kind of forgot about the Iron Fleet and Euron's forces..."

:ike:

A hülye fanyalgók meg csak kritizálni tudnak, pedig minden meg van magyarázva, logikus, jól felépített stb. :kalapos:
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 6., hétfő 13:02

RaúlCF írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!érdektelen hányinger szappanopera. "nagy" győzelem utáni vacsora már megy a kicsinyes furakodás.
Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az előző rész a hiábai ellenére legalább hangulatos és látványos volt, de ez? Kiégtem...
füst írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Itt-ott belepörgettem, már nem adja.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
En megertem, hogy reszeken keresztul belengettek, hogy mekkora csata lesz, mindenki ezt varta, de vegul sokan csalodtak, mert vagy nem erre szamitottak, vagy nem tetszett a megvalositas. En mondjuk az elozo reszt vegig elveztem, semmi hianyerzet nincs bennem.

Nem tudom pontosan hol porgettel bele :mrgreen: , viszont ha valami, akkor a mostani egy nagyon klasszikus harc utani got resz volt.. egeszen az 50. percig. Eltemetik a halottakat, jon a lakoma, Dany rajon, hogy vannak a sarkanyai, a megmaradt serege, de Jon-on kivul senki se kedveli, mig Jonra mindenki felnez, Sansa vs Dany, stb. Ott kellett volna vege legyen a resznek, ahol Jon ellovagol.
Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem ilyen semmilyen volt. Egyik pillanatban útra kellnek, nyaldossák a sebeik, a következő pillanatban meg már végük van és Rhaegalt is leszedték a semmiből. Az a rész nevetséges volt.

Daenerys jellemét meg úgy látom egyre jobban tolják el a Mad Daughter felé.

Abból meg úgy is balhé lesz, hogy Jon elárulta a titkát, Sansa pedig természetesen nem tartotta meg magának. DE AZ, HOGY TYRION SE?!?!?!??!?!?!

Gyakrolatilag felvezették szerintem a dolgokat.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Ahogy beadtak a zenet, mar alltam volna fel, de nezem wtf, ezek mar hajokaznak? :D Dany ahelyett, hogy felterkepezze a teruletet, kicsit nagy pofaval a sarkanyaban gyonyorkodik, majd a szinte egy helyben lebego Rhaegal be is kapja a nyilat. Vegig nyugodt resz, idilli kornyezet, abban a pillanatban nem jutott eszembe, de vegulis annyira adta magat, hogy tortenjen valami. Nekem azzal se volt bajom, hogy Dany agya azonnal elborult es kicsit idiota modjara egyedul nekiment a hajoknak. Azert ne felejtsuk el, hogy meg mindig csak 23 eves.

Azon kivul, hogy az utolso 25 percet nem a kovetkezo reszhez vagtak hozza, nekem az egyetlen bajom az volt, ahogy kb 100 katonaval felalltak, hogy nekik bizony kell a tron. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 6., hétfő 12:58

Remy írta: GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tök jól indult a rész, Jon beszéde, utána a halotti tor is szépen zajlott le. Kimérten, a régi időket idézve. Tormund + Tyrion tök jópofa volt.

Aztán Brienne - Jamie argentin szappanopera, amit megfejeltek egy kínos Jamie leléppéssel. --> Jamie megöli majd Cerseit, magával is végez valszeg, aztán Tyrion marad a Lennister-ház utolsó sarja. pipa.
Gendry + Arya... mehh. Baratheon ház pipa.

Aztán az egész átcsapott egy totál szarul felpörgetett akciózásba. Euron nálam bottom top 1 karakter. Zs-kategóriás alpári paraszt, aki mindig nyer, mindig kurvajó, mindig nagyon kemény. Leszedi a sárkányt is pillanatok alatt... annyira egysíkú nulla az egész karakter, hogy elképesztő. Yara miatt a Greyjoy ház is pipa.

Aztán Tyrion beszéde a falnál... Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nem volt jó. Semmi emlékezetes, semmi extra, egy kötelező kör, annyi különbséggel, hogy régebben ezek sokkal jobban megvoltak írva, sokkal nagyobb hatást értek el.

Missandei halála jó. Tetszett, de... hogy kapták el? Miért csak őt? 10 sec alatt lezúzták Tyrionékat, aztán csak a csajt halászták ki? WTF?

Na mindegy... én csalódott vagyok, nagyon csalódott, hogy ilyen összecsapott irányba ment el ez az utolsó évad. Semmi váratlan (-1 sárkány is várható volt... egyáltalán nem lepett meg, hiszen Cersei a nagy gonosz, erőt kell demonstrálni). 13 rész az utolsó 2 évad, és bárki bármit mond, pont az a 7 résznyi anyag hiányzik ahhoz, hogy az eltervezett sztorilezárást megfelelően be lehessen mutatni. Mert nem magával azzal van gond, hogy mi történik, hanem az AHOGGYAL. Sansa tök jól megfogalmazta. Pihenni kell, nem pedig egyből rohanni tovább... lényegében ezt ki lehet vetíteni az egész sorozatra, illetve a végjátékra.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja ha több rész lenne, akkor meg sírnátok, mint tavaly is, amikor sok volt az üres menet. :roll: :roll: :roll:


Missandei meg hadizsákmány volt, minek fogtak volna el mást élve? Seminek.

Euront meg tényleg kicsit túltolták, ahogy a sárkány kinyírást is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 6., hétfő 12:54

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tök jól indult a rész, Jon beszéde, utána a halotti tor is szépen zajlott le. Kimérten, a régi időket idézve. Tormund + Tyrion tök jópofa volt.

Aztán Brienne - Jamie argentin szappanopera, amit megfejeltek egy kínos Jamie leléppéssel. --> Jamie megöli majd Cerseit, magával is végez valszeg, aztán Tyrion marad a Lennister-ház utolsó sarja. pipa.
Gendry + Arya... mehh. Baratheon ház pipa.

Aztán az egész átcsapott egy totál szarul felpörgetett akciózásba. Euron nálam bottom top 1 karakter. Zs-kategóriás alpári paraszt, aki mindig nyer, mindig kurvajó, mindig nagyon kemény. Leszedi a sárkányt is pillanatok alatt... annyira egysíkú nulla az egész karakter, hogy elképesztő. Yara miatt a Greyjoy ház is pipa.

Aztán Tyrion beszéde a falnál... Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nem volt jó. Semmi emlékezetes, semmi extra, egy kötelező kör, annyi különbséggel, hogy régebben ezek sokkal jobban megvoltak írva, sokkal nagyobb hatást értek el.

Missandei halála jó. Tetszett, de... hogy kapták el? Miért csak őt? 10 sec alatt lezúzták Tyrionékat, aztán csak a csajt halászták ki? WTF?

Na mindegy... én csalódott vagyok, nagyon csalódott, hogy ilyen összecsapott irányba ment el ez az utolsó évad. Semmi váratlan (-1 sárkány is várható volt... egyáltalán nem lepett meg, hiszen Cersei a nagy gonosz, erőt kell demonstrálni). 13 rész az utolsó 2 évad, és bárki bármit mond, pont az a 7 résznyi anyag hiányzik ahhoz, hogy az eltervezett sztorilezárást megfelelően be lehessen mutatni. Mert nem magával azzal van gond, hogy mi történik, hanem az AHOGGYAL. Sansa tök jól megfogalmazta. Pihenni kell, nem pedig egyből rohanni tovább... lényegében ezt ki lehet vetíteni az egész sorozatra, illetve a végjátékra.

2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 6., hétfő 12:40

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem is tetszett a rész. Mondjon bárki-bármit de már divat utálni és beleállni a sorozatba.
A sárkányt mikor leszedte Euron, az meglepett. Rég lepett meg ez a sorozat. De most is jönnek az elégedetlen ős-szakértők, akik kiszámolják, hogy olyan repülési szögben nem találhatta el. :lol:
A párbeszédek nagyszerűek voltak, egyedül a Jaime-Brienne pettingjelenet volt számomra is kínos.
Tyron és Varys karaktere hosszú idő után végre kezdi újra értelmét nyerni.
A közkedvelt Bronn visszatért és hozta a formáját.
Missandei kivégzése pedig hidegrázós volt. Minden színész nagyot játszott abban a jelenetben.

Dőljetek hátra és élvezzétek a sorozatot és ne a hibákat keressétek benne. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 6., hétfő 12:38

Dupla D írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor leszek én az egyedüli, de nekem tetszett a rész. A sárkány megölésének a módja érdekes volt, de engem nem zavart. Végre volt valami váratlan, amire az ember felkapja a fejét. Páran - köztük én is - hiányolták a meglepetéseket, mint hogy valaki fejére essen egy faág és úgy haljon meg, tessék. A párbeszédek GoT színvonalúak voltak, és a "szappanopera" is szerintem kell a sorozatba. Eddig az évad legjobb része volt ez nekem.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem ilyen semmilyen volt. Egyik pillanatban útra kellnek, nyaldossák a sebeik, a következő pillanatban meg már végük van és Rhaegalt is leszedték a semmiből. Az a rész nevetséges volt.

Daenerys jellemét meg úgy látom egyre jobban tolják el a Mad Daughter felé.

Abból meg úgy is balhé lesz, hogy Jon elárulta a titkát, Sansa pedig természetesen nem tartotta meg magának. DE AZ, HOGY TYRION SE?!?!?!??!?!?!

Gyakrolatilag felvezették szerintem a dolgokat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 6., hétfő 12:28

Beszédes, hogy imdb-n eddig nem volt 8 pont alatti rész (8.1 a legrosszabb), de ez 7.7-en áll. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 6., hétfő 12:27

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor leszek én az egyedüli, de nekem tetszett a rész. A sárkány megölésének a módja érdekes volt, de engem nem zavart. Végre volt valami váratlan, amire az ember felkapja a fejét. Páran - köztük én is - hiányolták a meglepetéseket, mint hogy valaki fejére essen egy faág és úgy haljon meg, tessék. A párbeszédek GoT színvonalúak voltak, és a "szappanopera" is szerintem kell a sorozatba. Eddig az évad legjobb része volt ez nekem.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 6., hétfő 12:18

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!érdektelen hányinger szappanopera. "nagy" győzelem utáni vacsora már megy a kicsinyes furakodás. és onnan csak lejtmenet, nem is lejtmenet zuhanás az egész. az egész dead armyt túlélik a sárkányok de jön a hatalmas Euron és sima liba -1. pfff. az egyetlen GoT jelenet Missandei kivégzése volt. borzalmas írás borzalmas rendezés, idóta karakterek, kicsinyes faszméregetés. nehéz volt végignézni.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. május 6., hétfő 11:50

TheBull6 írta:

Új rész előzetesSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Euron tekintete a végén egy kicsit meglepettnek/ijedtnek tűnik, de nem tudom, hogy mitől lenne az, amikor egy sárkányt már úgymond "simán" leszedett. Egy dologtól lehetne meglepett, ha mondjuk nem Dany jönne a sárkonyon hanem Jon, vagy nem egy sárkány jönne. De honnan a p*lóból lenne még sárkány?

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gendry kovácsol egy plot armort az egy megmaradt sárkánynak. Azért néz így Euron, ilyet még Ő sem baszott. :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 6., hétfő 11:47

KAG írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!méltatlan és gyenge befejezése lesz ez a sorozatnak. Dehát valahol varhato volt.. ennyi reszbol nem lehet. Illetve full fan service lett az egész s8 eddig. Bar ilyen jelenetekben mar az s7 is bővelkedett.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez a rész miért volt fanservice?

Ghost miatt mindenki kiakadt.

Missandei a régi szép idők kegyetlenségét hozta.

Rhaegal kinyírását elkúrátk, de nagyon.

Fanservice max Jaime és Brienne volt.

Az előző rész volt fanservice, addig nem votl gond.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 6., hétfő 11:44

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!méltatlan és gyenge befejezése lesz ez a sorozatnak. Dehát valahol varhato volt.. ennyi reszbol nem lehet. Illetve full fan service lett az egész s8 eddig. Bar ilyen jelenetekben mar az s7 is bővelkedett.
ZIDANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 6., hétfő 11:01

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De honnan a p*lóból lenne még sárkány?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
a) Bran, a Night King feléleszti a ékt halottat és a jégsárkányok szétkúrják King's Landinget
b) Bran, a mindenható időutazó visszamegy a múltba és belepakolja a sárkányokat a jelenbe. Az évszázadokkal korábbiakat is. Az összeset.

Nem vagyok elégedett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég