Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 26., vasárnap 13:53

https://twitter.com/brfootball/status/1 ... 15232?s=19

Többet nem kell hozzatenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 10., péntek 23:46

Mondjuk céronaldo sokkal nyilvánvalóbban a pancser cspata miatt esett ki idén mégsem volt ez a nagy mentegetőzés sehol.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 10., péntek 20:27

Nem tudom, hogy Ronaldo hatása-e, de a Valladolid próbálta játszani a focit amikor én láttam őket (ez nem nagy minta, a Barca és ellenünk). Ilyen szempontból nem biztos, hogy annyira rossz lenne ha egy ilyen "fiókcsapatnál" lenne pl. Rodrygo. Piszok fiatal, egy év, amíg megszokja Spanyolországot, a bajnokságot nem biztos, hogy megtöri a fejlődését, főleg, hogy a játékpercei garantálva vannak, ha fele olyan jó, mint amit az ára takar.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 10., péntek 19:53

Azért bízom benne, hogy nem kiesőjelöltekhez adjuk kölcsön a braziljainkat, de szerintem Vini biztos marad, Rodrygo is valószínűbb, hogy marad, de majd az előszezon után elválik.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 10., péntek 19:45

Anthony írta:
Remy írta:Ronaldo: Messi nem hibás...
Hú, remélem nem esik ki a Rayo. Most, hogy Ronaldo résztulajdonos lett asszem sokat fog szerepelni a spanyol médiában. Egy elismert arc, aki adja majd az ívet a Barcának, király lesz!
Már csak Guti kéne visszakerüljön valahogy! :lol:
A Rayo már kiesett. Ronaldo meg a Valladolidban tulaj. A többi stimmel :mrgreen: amúgy várná a Fenomén továbbra is Viniciust jövőre kölcsönbe. Kiváncsi vagyok Zidane mit tervez vele? Nem hiszem, hogy kölcsönadnák, esetleg Rodrygot lehetne oda küldeni
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 10., péntek 19:31

Remy írta:Ronaldo: Messi nem hibás...
Hú, remélem nem esik ki a Rayo. Most, hogy Ronaldo résztulajdonos lett asszem sokat fog szerepelni a spanyol médiában. Egy elismert arc, aki adja majd az ívet a Barcának, király lesz!
Már csak Guti kéne visszakerüljön valahogy! :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 10., péntek 15:40

Ronaldo: Messi nem hibás...

Ez azért itt is sokszor felvetődött. Meg ugye a másik része. A barca ellenfele sosem jó, csak a barca nem akart nyerni.. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 10., péntek 14:28

Kerlon írta:
Realista24 írta:

A Pool mellett szól most szerintem, hogy a Barca ellen megfordították mínusz háromból. Ez iszonyatos nagy plusz lehet.
A spurs meg egy félidő alatt 3-0-ról idegenben. :mrgreen:
Világos, de a Messi féle csodabarca lenyomására gondoltam, tudod te :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 10., péntek 14:27

Realista24 írta:
BuckB írta:
Akár most is megremeghet a lábuk, tavaly nagyon be voltak szarva a döntőben, ha ezt mentálisan Klopp rendbe tudja tenni, a saját fejével együtt, akkor behúzzák. Oké hogy a spurs nem real, de mégiscsak BL döntő, bármi lehet.
A Pool mellett szól most szerintem, hogy a Barca ellen megfordították mínusz háromból. Ez iszonyatos nagy plusz lehet.
A spurs meg egy félidő alatt 3-0-ról idegenben. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 10., péntek 14:23

BuckB írta:
ateeemadrid írta:Szerintem a Pool azért jóval esélyesebb, sorba 2 döntőt szerintem nem buknak el, Kloppnak szerintem most fog megtörni a széria.
Akár most is megremeghet a lábuk, tavaly nagyon be voltak szarva a döntőben, ha ezt mentálisan Klopp rendbe tudja tenni, a saját fejével együtt, akkor behúzzák. Oké hogy a spurs nem real, de mégiscsak BL döntő, bármi lehet.
A Pool mellett szól most szerintem, hogy a Barca ellen megfordították mínusz háromból. Ez iszonyatos nagy plusz lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 10., péntek 12:29

ateeemadrid írta:Szerintem a Pool azért jóval esélyesebb, sorba 2 döntőt szerintem nem buknak el, Kloppnak szerintem most fog megtörni a széria.
Akár most is megremeghet a lábuk, tavaly nagyon be voltak szarva a döntőben, ha ezt mentálisan Klopp rendbe tudja tenni, a saját fejével együtt, akkor behúzzák. Oké hogy a spurs nem real, de mégiscsak BL döntő, bármi lehet.

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 10., péntek 12:20

p.csabi1 írta: nézzük meg mennyi lóvéból gazdálkodnak a besztlíg csapatai meg mennyiből mondjuk a spanyol középcsapatok
Nálunk van big2,5, náluk van bigSix, ha jobb lesz (vagy már az) az emiatt van. Sokkal több pénz és befektető kéne a LLigába, nem véletlenül megyünk szuperkupa bohóckodásra az arabokhoz, meg kiszervezett bajnokira az USAba.. ezzel kezdeni kell valamit a spanyoloknak..

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 10., péntek 12:18

Mondjuk ha a Spurs behúzná valahogy, tömeges öngyilkosságok lennének az Arsenal szurkolók körében. Szerintem ők bőven inkább buknák el az EL döntőt és ezzel a BL indulást, csak a Spurs ne nyerje meg a BL-t. :D :D

Szerintem a Pool azért jóval esélyesebb, sorba 2 döntőt szerintem nem buknak el, Kloppnak szerintem most fog megtörni a széria. A Spurs menetelése azért minden volt, csak meggyőző nem, illetve az egymás elleni meccsek is inkább a poolról szoktak szólni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 10., péntek 12:13

Nem a Spurs érdemeit venném el, ha nyernek. Egyáltalán nem. Inkább az angolokra nézve lenne vicces. Pool ismét bukna. Arsenal BL nélkül, miközben a mindig kinevetett rivális BL-t nyer. Chelsea után a Spurs is BL-t nyerne londoni klubként. Arsenal sehol.

City kb a legesélyesebbnek lett kikiáltva, erre kiesnek a Spurs ellen. A Tottenham előbb nyer BL-t, mint a City.

És akkor ott vannak a többiek. Juvi mióta vár a győzelemre. Atletico hányszor esett hasra. PSG sehol.

Maga a tény, hogy a Spurs nyeri a BL-t komikus.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 10., péntek 12:13

Amúgy nagyon durván elkezdték nyomni a PL fanok,hogy melyik a besztlíg. :lol:
Erre csak annyit írok,hogy nézzük meg mennyi lóvéból gazdálkodnak a besztlíg csapatai meg mennyiből mondjuk a spanyol középcsapatok vagy mondjuk a Frankfurt.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 10., péntek 12:08

Realista24 írta: Nem eurómilliárdokból építették fel a csapatot.
Pontosan, az utóbbi szezonokban nem költöttek többet 30-40 milliónál egy játékosra, kane saját, eriksen, dele fillérekért került oda fiatalon, most meg már 850 millió körül van a keretük, jól csinálták..

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 10., péntek 12:04

Szerintem is ez a 2 csapat maximálisan megérdemli a tiszteletet.Nagyon megdolgoztak érte,hogy bekerüljenek a döntőbe.
Én is úgy érzem,hogy sokan lenézik a Tottenhamet pedig nagyon jó kis csapat.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 10., péntek 11:54

Spursnak orultem.
Ahogy lentebb is irtak, sokkal nehezebb dolga lesz a poolnak ellenuk, mint lett volna az ajax ellen.
ZIDANE

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 10., péntek 11:48

Pláne, hogy kiverték a csoda Cityt, a Dortmundot, most meg azt az Ajaxot aki minket rommá alázott a Bernabeuban. Abszolút megérdemlik a döntőt, és a Liverpoolnak valószínű piszok nehéz dolga lesz, annyira ismerik egymást. Szerintem a pool-osok is jobban örültek volna az Ajaxnak, ha meg a Spurs megnyeri, nekem nem a röhögés fog eszembe jutni, hanem max respect Pochettinónak, hogy ezt így összehozta.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 10., péntek 11:37

Remy írta: Az nem feltétlenül probléma. Minden idők legnagyobb röhögése fog lezajlani világszinten, ha a Spurs nyer. :lol: :lol: :lol:
Miért? Csak olyan csapat nyerhet, mint a Real?

Mivel rosszabbak ők, mint bárki más? Nem a bíró tolta be őket, mint ugye pl. a Barcát korábban többször. Nem eurómilliárdokból építették fel a csapatot. Hátrányból álltak fel és jutottak be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég