Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 12., vasárnap 18:46

BuckB írta:
dzsi91 írta: Gólok LaLiga
Messi - 329 (309 meccs) = 1.064
C. Ronaldo - 311 (292 meccs) = 1.065

Asszisztok LaLiga
Messi - 122 (309 meccs) = 0.394
C. Ronaldo - 88 (292 meccs) = 0.301

:coffee:


ittvane csakmostcsakneked

sehogy nemjönnek ki a teszámaid :lol:
Ugyanezt írtam én is... :roll: az nem baj?
Te 1,065ot írtál Messinek is.

És van itt több adat is, ami nem Liga, csak a BL.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 12., vasárnap 18:46

BuckB írta:
dzsi91 írta: alapból cé 9 évet volt itt, hogy jön ki a 7-2 ha a matrac is nyert közben ? :D A statod is kamu emlékszem egyszer kikerestem szezonról szezonra és Crnek jobb volt a gólátlaga egy kicsivel.
Mégy egy adat lemaradt Clasico átlag M: 0,68 - C:0,6

A statokat bárki megnézheti itt a bajnokság el lett irva 6-2, a statok hajszál pontosak... csekkold le nyugodtan...

http://messivsronaldo.net/
Hogy valami mindig elirasra kerül véletlen :lol:

Peti,
Tldr
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 12., vasárnap 18:45

dzsi91 írta: Gólok LaLiga
Messi - 329 (309 meccs) = 1.064
C. Ronaldo - 311 (292 meccs) = 1.065

Asszisztok LaLiga
Messi - 122 (309 meccs) = 0.394
C. Ronaldo - 88 (292 meccs) = 0.301

:coffee:


ittvane csakmostcsakneked

sehogy nemjönnek ki a teszámaid :lol:
Ugyanezt írtam én is... :roll: az nem baj?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BuckB 2019. május 12., vasárnap 18:46-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 12., vasárnap 18:43

dzsi91 írta: 2009-től, mikor Cristiano Ronaldo a Real játékosa lett:

Gólok
Messi - 472 (476 meccs) = 0.991
C. Ronaldo - 450 (438 meccs) = 1.027

Asszisztok
Messi - 176 (476 meccs) = 0.369
C. Ronaldo - 119 (438 meccs) = 0.271



Gólok Bajnokok Ligája
Messi - 83 (92 meccs) = 0.902
C. Ronaldo - 105 (101 meccs) = 1.039

Asszisztok Bajnokok Ligája
Messi - 20 (92 meccs) = 0.217
C. Ronaldo - 28 (101 meccs) = 0.277

Gólok LaLiga
Messi - 329 (309 meccs) = 1.064
C. Ronaldo - 311 (292 meccs) = 1.065

Asszisztok LaLiga
Messi - 122 (309 meccs) = 0.394
C. Ronaldo - 88 (292 meccs) = 0.301

:coffee:
ittvane csakmostcsakneked
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 12., vasárnap 18:42

dzsi91 írta: alapból cé 9 évet volt itt, hogy jön ki a 7-2 ha a matrac is nyert közben ? :D A statod is kamu emlékszem egyszer kikerestem szezonról szezonra és Crnek jobb volt a gólátlaga egy kicsivel.
Mégy egy adat lemaradt Clasico átlag M: 0,68 - C:0,6

A statokat bárki megnézheti itt a bajnokság el lett irva 6-2, a statok hajszál pontosak... csekkold le nyugodtan...

http://messivsronaldo.net/

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. május 12., vasárnap 18:41

Realista:
Persze, én vagyok aki csak egy tényezőt vesz figyelembe. :lol:

Ha a Messi korszakot 2008tól nézem, amikor R10 távozásával ő lett a sztár, azóta 4-3 a BLben ide. A 2010es években 4-2. A Barcás sírás ami most van, meg nyálverés a Madrid BL győzelmei, valamint a saját maguk röhejes kieséseik miatt van.
Mert igen Messi korszak van. Most képzeljük el ha mondjuk a ligában is le lettek volna nyomva mondjuk 2016ban is. Akkor mi ment volna az elmúlt 3 évben? Mi menne most?? Már Messit is elzavarták volna.

A Liga az az ok ami miatt mondjuk Messi újra aranylabdás lesz, amiért a Barcások tudnak nyálat verni. A ligában ahol egyértelműen szemtől szembem ellenfelek voltak, ők jöttek ki jobban. Ez baj. Nem sikerült ezeket a Messizéseket meg Barcás ugatásokat elkussoltatni. Pl 2017ben mindent vittünk. De bazze kikaptunk tőlük a bajnokságban a Classicón. Akkor is lehetett nyálat verni. Téged realista ez tényleg nem zavar?? Ok h BL, ahol eredményesebb volt a Real. Bár nem 4-1 vagy 4-0 az arány, de ezek a ligák téged nem zavarnak?? Most komolyan?? Az a sok nagyarányú vereség?? H nem tudjuk legalább 2 szezonra bekussoltatni a katalán egyletet ez nem gond?? Ilyen probléma nincs mert csak a BL serleg van?? A liga az csak BL helyes selejtező vagy mi a pöcsöm??

Mondom én imádom a BL triplát, egy csoda, de sajnos akad hiányérzetem az EGÉSZET tekintve. Pedig BL tripla után nem.kéne h legyen.
Látom aki csak egy szempontot vesz figyelembe azt ez nem zavarja.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 12., vasárnap 18:38

BuckB írta:
dzsi91 írta:

Meccs /gólról. Messi az utsó 3-4 évben sokkal több meccset játszott a ligában mint CR,csak úgy lett több gólja. Nincs kedvem megint kikeresni.
Megértem hogy nincs kedved kikeresni, ez nem azt mondja hogy igazad lenne:
CR LL időszaka alatt:
M10 - CR7
Gólok
329 - 311
Meccsek
309 - 292
Gól/Meccs
1,065 - 1,065
Assist/Meccs
0,4 - 0,3 !
Bajnoki cím
7 - 2 !
Gólkirály
5 - 3
alapból cé 9 évet volt itt, hogy jön ki a 7-2 ha a matrac is nyert közben ? :D A statod is kamu emlékszem egyszer kikerestem szezonról szezonra és Crnek jobb volt a gólátlaga egy kicsivel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 12., vasárnap 18:35

Realista24 írta:
petiamadridista írta: Engem konkrétan felkúr, h a madridista közösség, legalábbis ezen a fórumon, telibeszarja a ligát.

Tudom én is h a BL az igazi buli, de az h még Messi korszak van, h Barca korszak van, az a liga miatt van.

Miért akarja itt mindenki vigyorogva végignézni h zsinórban 200x nyer a Barca a Bernabeúban, meg h 600x bajnok Lionel??
Ez itt miért élvezet?? Nekem valahogy kurvára nem az. Örültem a tripla BLnek, és istenek akik megcsinálták, de az egész évtizedet nézve maradt keserű szájíz, a BL tripla ellenére!!!! Ami elég szomorú. Nem kéne h legyen.
Ha még a sikeres Pep éveket leveszem akkor is 5-2 oda. Xavi is elhúzott már, Dani Alves is, 8niesta is. Mégis ők nyernek.
Egyvalami állandó. Messi. Messi. Hogy miért kell lefosni így a ligát, az vmi bicskanyitogató. A BL lutri. Lehet h csak 5 vagy 6 év múlva nyerünk újra. Vagy 10 év múlva. Ezért is nagy dolog. De addig mi lesz?? Nézzük a Messi gálákat a Bernabeúban? Vagy mi lesz?? De legalább majd nyer a Madrid BLt 2025ben???vagy mi lesz??
Meg mindig sokkal több bajnoki címünk van, mint nekik.

Messi korszak. Messi előtt kisebb volt a különbség a BL győzelmek számában, mint a Messi korszakban.

Ez milyen korszak ahol csak egy tényezőt veszünk figyelembe? Igazi Barcás agyad van, felkur, mint ez a pollkorrektseget szinlelo Barcás is.
Engem meg az kúr fel ha valaki csőlátással ligázik tovább és kérdezi miért. Ott a barsza milyen boldogok a ligájukkal. Szarnak bele elakarnak adni mindenkit mert nem jött megint a bl. Amíg egymást keresztezi a bl és a liga addig nem lehet őket külön kezelni. Nyertünk mi is egyszerre ligát meg bl-t ami egyben bl címvédés is volt.Baszott nagy dolog volt meg is lett a böjtje a következő szezonban.

R24 leírta. A nagy messi korszak annyira volt elég,hogy kicsit megpiszkálják az oroszlán bajszát.A végeredmény -7/8 bajnoki cím és -8 bl győzelem hozzánk képest ami alatt mi toltunk egy rekord 100pontos ligát meg egy történelmi bl triplát.

Mindkét csapat büszke lehet arra amit elért de szerintem írigykedni nem nekünk van okunk. Kb minden szezonjuk végén sírtak tökmind1,hogy mi lett a ligában mert vagy mi nyertük a bl-t vagy mint idén ők nem nyerték. Legkevésbé sem izgatja őket ilyen helyzetben a bajnokság szerintem.

De mind1 parttalan vita ez az egész. Én kurva elégedett vagyok az elmúlt 10-12 év alakulásával a veszteségeket /vereségeket belekalkulálva is. Majd nem nyerünk bl-t 4-5 évig és leesik mindenkinek,hogy mi is történt itt.

De a 100pontos bajnoki címünk is abból állt itt a fórumon,hogy ment a sírás az elbaszott bl elődöntő után.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 12., vasárnap 18:32

dzsi91 írta:
BuckB írta: Mit bontsak le?? Szezonokra lebontva Messi 5x rúgott több gólt CR meg 4x, a gólpasszokban ennél is jobb az arány.. milyen lebontásról beszélsz??
Meccs /gólról. Messi az utsó 3-4 évben sokkal több meccset játszott a ligában mint CR,csak úgy lett több gólja. Nincs kedvem megint kikeresni.
Megértem hogy nincs kedved kikeresni, ez nem azt mondja hogy igazad lenne:
CR LL időszaka alatt:
M10 - CR7
Gólok
329 - 311
Meccsek
309 - 292
Gól/Meccs
1,065 - 1,065
Assist/Meccs
0,4 - 0,3 !
Bajnoki cím
7 - 2 !
Gólkirály
5 - 3

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 12., vasárnap 18:25

BuckB írta: Mit bontsak le?? Szezonokra lebontva Messi 5x rúgott több gólt CR meg 4x, a gólpasszokban ennél is jobb az arány.. milyen lebontásról beszélsz??
Meccs /gólról. Messi az utsó 3-4 évben sokkal több meccset játszott a ligában mint CR,csak úgy lett több gólja. Nincs kedvem megint kikeresni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 12., vasárnap 18:22

petiamadridista írta: Engem konkrétan felkúr, h a madridista közösség, legalábbis ezen a fórumon, telibeszarja a ligát.

Tudom én is h a BL az igazi buli, de az h még Messi korszak van, h Barca korszak van, az a liga miatt van.

Miért akarja itt mindenki vigyorogva végignézni h zsinórban 200x nyer a Barca a Bernabeúban, meg h 600x bajnok Lionel??
Ez itt miért élvezet?? Nekem valahogy kurvára nem az. Örültem a tripla BLnek, és istenek akik megcsinálták, de az egész évtizedet nézve maradt keserű szájíz, a BL tripla ellenére!!!! Ami elég szomorú. Nem kéne h legyen.
Ha még a sikeres Pep éveket leveszem akkor is 5-2 oda. Xavi is elhúzott már, Dani Alves is, 8niesta is. Mégis ők nyernek.
Egyvalami állandó. Messi. Messi. Hogy miért kell lefosni így a ligát, az vmi bicskanyitogató. A BL lutri. Lehet h csak 5 vagy 6 év múlva nyerünk újra. Vagy 10 év múlva. Ezért is nagy dolog. De addig mi lesz?? Nézzük a Messi gálákat a Bernabeúban? Vagy mi lesz?? De legalább majd nyer a Madrid BLt 2025ben???vagy mi lesz??
Meg mindig sokkal több bajnoki címünk van, mint nekik.

Messi korszak. Messi előtt kisebb volt a különbség a BL győzelmek számában, mint a Messi korszakban.

Ez milyen korszak ahol csak egy tényezőt veszünk figyelembe? Igazi Barcás agyad van, felkur, mint ez a pollkorrektseget szinlelo Barcás is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 12., vasárnap 18:05

dzsi91 írta:Az előbb picsogtàl,hogy ...
Én nem használtam rád hasonló jelzőket... de látom ilyenkor ez a stílus indul nálad...
dzsi91 írta:Bontsd le meccs/gólra és Cr fog vezetni valamennyivel
Mit bontsak le?? Szezonokra lebontva Messi 5x rúgott több gólt CR meg 4x, a gólpasszokban ennél is jobb az arány.. milyen lebontásról beszélsz??
dzsi91 írta:A laliga best díjat meg akkor is messikapná ha eligazolna
Ez meg sima értelmetlenség.., jól alátámasztottad a dolgokat.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 12., vasárnap 18:01

Azzal hogy 7-2, vagy azzal hogy M 5x golkirály és 6x LL legjobb játékos és 6x legjobb csatár CR 9 éves itt léte alatt? Tényleg nem volt jobb a LaLigában nála??
Ha jól tudom csapatjátékról van szó, lehet Isten Fián kívül azért a sikeres bajnoki szereplésetekben más is közrejátszott. Pl. a Real nagypofájú hozzáállása, vagy hogy sokszor már ősszel akkora ponthátrányunk volt, hogy inkább ráfeküdtünk többször a BL-re. Meg mondjuk nálatok nagy divat volt ott kiesni a negyeddöntőben jópárszor. :D
CR-en múlt a legkevésbé, hogy nem nyertünk több bajnokságot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 12., vasárnap 17:56

BuckB írta:
dzsi91 írta:
Statokkal.
Azzal hogy 7-2 és azzal, vagy azzal hogy 5x golkirály és 6x LL legjobb játékos és 6x legjobb csatár CR itt léte alatt?
Bontsd le meccs/gólra és Cr fog vezetni valamennyivel. Az előbb picsogtàl,hogy messi nem tehet a kiesésről,akkor cr-nek miköze van ahhoz,hogy a csapata nem tud bajnokságot nyerni? A laliga best díjat meg akkor is messikapná ha eligazolna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 12., vasárnap 17:52

dzsi91 írta:
BuckB írta: Hogyan lehet ezt máshogy gondolni?
Statokkal.
Azzal hogy 7-2, vagy azzal hogy M 5x golkirály és 6x LL legjobb játékos és 6x legjobb csatár CR 9 éves itt léte alatt? Tényleg nem volt jobb a LaLigában nála??

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 12., vasárnap 17:52

BuckB írta: Az hogy kinek szurkolsz, hit kérdése, erről vitázni hitvita..értelmetlen, az hogy Messi 7 bajnokságot nyert mialatt CR 2őt, CR meg 4 BL-t mialatt a másik 2őt az meg tény meg adat. CR a BL királya, M meg a LLigában jobb, de aki akar ezen is vitázhat...
Nem jött át, nem baj.

Peti te meg...

Láthatod mennyi érdekli a Barcaékat is a sorozatban nyert ligájuk, a felét odaadnák egy bl címünkért is. Különben nem lenne temetői hangulat Katalóniában. Örülj, hogy láttad a modern futball egyik legnagyobb teljesítményét, főleg úgy hogy kedvenc csapatod vitte véghez. Jönni fog a liga is. Én is vágyom már nagyon rá hidd el, de nem vagyok irigylem a katalánokat egy percig sem. Vissza fogunk kerülni a helyünkre, ott is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kodo 2019. május 12., vasárnap 17:56-kor.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. május 12., vasárnap 17:50

Engem konkrétan felkúr, h a madridista közösség, legalábbis ezen a fórumon, telibeszarja a ligát.

Tudom én is h a BL az igazi buli, de az h még Messi korszak van, h Barca korszak van, az a liga miatt van.

Miért akarja itt mindenki vigyorogva végignézni h zsinórban 200x nyer a Barca a Bernabeúban, meg h 600x bajnok Lionel??
Ez itt miért élvezet?? Nekem valahogy kurvára nem az. Örültem a tripla BLnek, és istenek akik megcsinálták, de az egész évtizedet nézve maradt keserű szájíz, a BL tripla ellenére!!!! Ami elég szomorú. Nem kéne h legyen.
Ha még a sikeres Pep éveket leveszem akkor is 5-2 oda. Xavi is elhúzott már, Dani Alves is, 8niesta is. Mégis ők nyernek.
Egyvalami állandó. Messi. Messi. Hogy miért kell lefosni így a ligát, az vmi bicskanyitogató. A BL lutri. Lehet h csak 5 vagy 6 év múlva nyerünk újra. Vagy 10 év múlva. Ezért is nagy dolog. De addig mi lesz?? Nézzük a Messi gálákat a Bernabeúban? Vagy mi lesz?? De legalább majd nyer a Madrid BLt 2025ben???vagy mi lesz??

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 12., vasárnap 17:49

kodo írta:Hogyan lehet a Barcanak szurkolni?
Az hogy kinek szurkolsz, hit kérdése, erről vitázni hitvita..értelmetlen, az hogy Messi 7 bajnokságot nyert mialatt CR 2őt, CR meg 4 BL-t mialatt a másik 2őt az meg tény meg adat. CR a BL királya, M meg a LLigában jobb, de aki akar ezen is vitázhat...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 12., vasárnap 17:48

BuckB írta:
kodo írta:

Az, hogy van aki nem így gondolja.
Hogyan lehet ezt máshogy gondolni?
Statokkal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 12., vasárnap 17:46

BuckB írta:
kodo írta:

Az, hogy van aki nem így gondolja.
Hogyan lehet ezt máshogy gondolni?
Hogyan lehet a Barcanak szurkolni?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég