Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 13., hétfő 13:30

Csababarca :agree:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy Dany elkattanásának jelei már tényleg benne voltak a sorozatban. Csak míg anno csipetnyi sóval fűszereztek, (mindig is erőből akarta megoldani a dolgait, csak többnyire sikerült lebeszélni őt ezekről) addig itt ebben az évadban beleborult a kajába az egész sókészlet. Túl gyors, túl hirtelennek tűnnek ezek a dolgok. Továbbra is azt mondom, hogy sajnos hiányzik pár rész ahhoz, hogy ezeket megfelelően tudják tálalni. Miután nincs ez, így összecsapotttá vált a végjáték.

Mondom ezt úgy, hogy a mai résszel alapjáraton semmi bajom nem volt, sőt... kifejezetten erős rész, csak hát, ha korábban már bakizgattak, akkor ott lesz a keserű szájíz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 13., hétfő 13:26

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy egy valami nem hagy nyugodni. Nem úgy volt a jóslat szerint, hogy Cerseit az egyik tesója öli meg? Mert végig adta magát, hogy Jamie megöli, mielőtt ő maga meghalt volna, aztán végül nem...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
de,de ezeket a jóslatokat szépen kukázta a sorozat már régen.
kistestvérről volt szó a jóslat szerint, az meg bárkire ráhúzható, nem feltétlen kell az övének lenni.
De átvitt értelemben Tyrion döntései is vezettek Dany tettéhez, kistesó pipa.
Vagy Dany maga is ugye kistestvér, Rhaegar és Viserys huga=kistestvére.

nyilván kierőszakolt magyarázat.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 13., hétfő 13:23

h3x0r írta:
Pipita írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deny karakterét építik hét évadon keresztül, hogy aztán a semmiből elkattanjon.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Jol irja Kerlon, hogy Dany elkattanasa nem hirtelen a semmibol jott. A seregenek egy igen nagy resze elpusztul, a 3 "gyereke" kozul 2 meghal, a szerelme elarulja, akire apakent tekint, Jorah, szinten meghal, mint ahogy az egyetlen baratnojet is lefejezik. Raadasul a nep, akit fel akar szabaditani, magasrol baszik ra. Egy Targaryenrol van szo, ha ennyi nem eleg ahhoz, hogy bekattanjon, akkor mi kell meg?

Az egyetlen problemam talan az, hogy az extra hosszu reszek miatt nehezen tudjak szemleltetni az ido mulasat. Ha ezt az 5 reszt mondjuk 7x50 percesre vagtak volna fel, akkor peldaul a Winterfell - King's Landing kozotti 1-2 hetes ut is jobban kijon. De a teleportalas mar az elozo evadokban is jelen volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Ha ennyi elég ahhoz, hogy bejattanjon, akkor már rég meg kellett volna ennek történnie, vagy legalább lehettek volna árulkodó jelei. Ehhez képest, miután meghalt pl az első szerelme majd megszülettek a sárkányai, akkor kezdett el a breaker of chains szerepében tetszelegni. Miután elvesztette az első gyerekét (mármint a sárkányt), aztán csak még inkább megerősítette abban, hogy a jó oldalon kell harcolnia. Nem bekattanva szetkurt ártatlan életeket hanem követte következetesen amit addig elképzelt.

Aztán most egyik részről a másikra bekattant. (igen, láttam hogy az egész évadban ezt építettek, dehát ez értelmetlen ostobaság. Írói hiba. Basszus, logikusan épülnek fel a karakterek hogy aztán olyan értelmetlen logikátlan ostoba húzásokat csináljanak aminek semmi értelme. Értem én, hogy meglepőt akartak húzni, de a meglepetésnek akkor van értelme, ha van mögötte logikai összefüggés is. Az, hogy hét éven keresztül csinálok valamit, aztán pedig egyszer csak kelkáposztás babfőzelék, az meglepő ugyan és váratlan, de a logikai alap hiányzik.

És ebben a nyolcadik évadban gyakorlatilag minden karakterrel ezt játsszák. Szomorú.

A teleportálás engem már az előző évadokban sem zavart, az viszont igen, hogy Sándor és Arya napokkal korábban elindultak ketten kiralyvarba, mégis egyszerre érkeztek meg a közben rabságot megjárt jaime lannisterrel (kb 500 méter előnyük volt kings landingben ugye), meg a több tízezer fős deny sereggel, akinek egyébként honnan volt dothraki hordája ha azt felfalták a holtak két résszel ezelőtt. Ahhh. Rendesen elszomorít az egész. Abba már bele se megyek hogy miért írói ostobaság egy résszel ezelőtt tehetetlen mamlaszként ábrázolni két sárkányt együtt, hogy aztán a mai részben egy sárkány egyedül megöljön mindent és mindenkit. Következetes, logikus, okos lépés, ggbb.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 13., hétfő 13:21

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy egy valami nem hagy nyugodni. Nem úgy volt a jóslat szerint, hogy Cerseit az egyik tesója öli meg? Mert végig adta magát, hogy Jamie megöli, mielőtt ő maga meghalt volna, aztán végül nem...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 13., hétfő 12:49

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Targaryen=őrült azért elég sarkítás, lehet a sorozat ezt üzente, de koránt sincs így.
De értem, ha a sorozatból ez jött le, mert csak Aerys, Viserys és most Danyt látjuk, mint Targaryenek.
És jah 3ból 3 őrült, de ez koránt sem így van egyébként.


itt a kérdés mostmár, hogy Jon vagy ARya adja be a végső döfést Danynek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 13., hétfő 12:43

wZoLee7 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát én nem tudom, az elkattanás várható volt már részek óta, de h innentől mit lehet ebből kihozni...
Ha én lennék Jon meg Tyrion és mindenki aki Jonhoz hűséges már úton lennék északra, megállni és hátranézni nem mernék egy percig sem. Menetközben felcsörgetném Tormundot h szedjen össze akit tud, bebetonoznám magam északra, mert innentől a logika azt diktálja, hogy Dany velük is végezni akar majd, hiszen egyedül már csak ők állnak Dany és a világ uralom útjában.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!És mit érnek el vele ha bebetonoznák magukat Északra? Láthattuk mire képes egyetlen sárkánnyal is Dany. Porig rombolná azt is, aztán csók és ólom.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 13., hétfő 12:20

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát én nem tudom, az elkattanás várható volt már részek óta, de h innentől mit lehet ebből kihozni...
Ha én lennék Jon meg Tyrion és mindenki aki Jonhoz hűséges már úton lennék északra, megállni és hátranézni nem mernék egy percig sem. Menetközben felcsörgetném Tormundot h szedjen össze akit tud, bebetonoznám magam északra, mert innentől a logika azt diktálja, hogy Dany velük is végezni akar majd, hiszen egyedül már csak ők állnak Dany és a világ uralom útjában.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 13., hétfő 12:05

Pipita írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deny karakterét építik hét évadon keresztül, hogy aztán a semmiből elkattanjon.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Jol irja Kerlon, hogy Dany elkattanasa nem hirtelen a semmibol jott. A seregenek egy igen nagy resze elpusztul, a 3 "gyereke" kozul 2 meghal, a szerelme elarulja, akire apakent tekint, Jorah, szinten meghal, mint ahogy az egyetlen baratnojet is lefejezik. Raadasul a nep, akit fel akar szabaditani, magasrol baszik ra. Egy Targaryenrol van szo, ha ennyi nem eleg ahhoz, hogy bekattanjon, akkor mi kell meg?

Az egyetlen problemam talan az, hogy az extra hosszu reszek miatt nehezen tudjak szemleltetni az ido mulasat. Ha ezt az 5 reszt mondjuk 7x50 percesre vagtak volna fel, akkor peldaul a Winterfell - King's Landing kozotti 1-2 hetes ut is jobban kijon. De a teleportalas mar az elozo evadokban is jelen volt.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 13., hétfő 12:02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az évad részeinek imdb pontszámai egyébként sokat elárulnak erről az izéről, amit csináltak a sorozatból. 8,3...8,6...8,2...6,4...7,2 Nagyjából korrekt.

Ez a rész egy holokauszt dráma volt bazz. (Ugye égő áldozatot jelent.)

Nem tudnak karaktereket ábrázolni, nem ismerik az elemi logikát, nem tudnak ezek semmit.

De legalább jól beljebb telepítették Királyvárat a partról, az is valami.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 13., hétfő 11:47

Remy írta: got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ennek a résznek is megvoltak a faszságai, de most nem érzem azt, hogy bele kétne kötnöm. Ha az előző 2 részt nem basszák el, akkor most tapsolnék is. Van keserű szájíz, de az is inkább az előző 2 résznek szól. Ezt a Királyvári ostromot szerintem jól megoldották.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy igen. Alapjában nem volt rossz az elképzelés.

Ja amúgy Euron halála volt a legjobb. és Rest in RIP Sandor Clegane, The Hound :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 13., hétfő 11:43

got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ennek a résznek is megvoltak a faszságai, de most nem érzem azt, hogy bele kétne kötnöm. Ha az előző 2 részt nem basszák el, akkor most tapsolnék is. Van keserű szájíz, de az is inkább az előző 2 résznek szól. Ezt a Királyvári ostromot szerintem jól megoldották.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. május 13., hétfő 11:40

pheco +1
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Végén adta volna egy Jamie vs Arya egyvéegy, utána meg egy Cersei kibelezés. Innentől viszont #teamdany.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 13., hétfő 10:45

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dany elkattanásához azért szerintem sok minden vezetett:
- Jorah
- Jon eredete
- Jonhoz való viszonyulása mindenkinek
- Jon elárulja
- Missandei-vel kb. elvesztette az utolsó hűségesét is
- Varys elárulja


Nem szeretnek Westerosban? Hát gyújts fel mindent. Így a maradék se fog és még a szövetségeseidet is elveszíted. Plusz nem lesz mire felülnöd.

Amúgy annyira nem volt tré a rész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. május 13., hétfő 10:30

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Cerseinek ez tul szep halal volt, remenykedtem, hogy a legbaszobb halalt o kapja. De hat elpuhultak az irok :-(
Arya is vegigbalfaszkodja a reszt, bezzeg a NK-et meg tudta olni.
Kivancsi vagyok a lezarasra, Brannek valami ertelmes cselekedete azert lehetne, ha mar 5 reszt vegigmozizott :lol:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 13., hétfő 9:35

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A Golden Company hasznos volt, megérte részeken keresztül húzni hogy hú meg há, micsoda sereg. Ez a mai rész csak még ostobábbá tette a múlt hetit. Múltkor két sárkány nem bírt leégetni egyetlen hajót vagy katonát sem, most egy darag sereg nélkül megölt mindenkit. :lol: Deny karakterét építik hét évadon keresztül, hogy aztán a semmiből elkattanjon. Arya megöli a night kinget úgy, hogy többszázezer halott között mászkál, de aztán egy városi csatát csak szerencsével él túl. Gondolom csak a holottak között tudprofin osonni, élők közt nehezebb. :lol: Áh, ez így szar. Kár hogy ennynit sikerült kihozni. Na mindegy, megvárom az utolsó részt aztán végleg elköszönök a sorozattól, méltatlan ez a lezárás a kezdetekhez.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 13., hétfő 7:46

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Megint hangulatos, de egyben kiábrándító..
Aranybullshitkompánia
Jaime oldalába kétszer engedett Euron egy 30 centis tőrt, de utána még tök lazán végiggyalogolta fél Királyvárat..
Az egyetlen ami tetszett, az a Cleganebowl volt, illetve a látvány, ahogy Drogon szétperzseli a várost.
Végig vártam valami fordulatot, mert ez így full kiszámítható volt.

Innentől fogva én Danynek szurkolok. A helyében Sansat gyapnám be először.

Amúgy ha most ennyire magában van, akkor a sárkánnyal pikpak elrepülhetne Dario után. :mrgreen:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. május 13., hétfő 7:31

GoTSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az aranykompánia története Westeroson sokáig tartott. :lol: Neevetséges bacca meg! Már értem, hogy az előző részben miért offoltak egy sárkányt, ha az is részt vett volna Királyvár ostromán, 34 perces lett volna a rész.. :ike: Varys komolyabb szerepet érdemelt volna.Nekem is hirtelen jött az elkattanás, szerintem nem volt felépítve. Nagyon haragudtam, hogy Szürke Féreg elkattant, ő is vesszen az következő részben! Jon picit gondolkodott volna, és beszélgetett volna Danyvel, akkor talán megakadályozhatta volna ezt. Nagyon gyenge prábeszéd volt köztük..
Gondolom Arya öli meg Danyt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 13., hétfő 6:28

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A rész megírása kb. 5 percet vehetett igénybe. Arany Kompánia 20000 emberrel, 2000 lovassal? Hol volt? :lol: De legalább a Dumb és Dumber csodaduó megoldotta, hogy Cersei szánni való kis picsa legyen az új Pol Pot mellett...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 13., hétfő 5:05

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk lehet kicsit énis madzsí lettem erre az évadra mert amikor harangoztak ő meg üllt a sárkányon, én is suttogtam magamban,hogy "burn them alllllllllllllll" :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 13., hétfő 4:55

csababarca írta: got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!erre számítottam, tudtam, hogy Danyt az utolsó rész előtt le kell járatni, és felépíteni, hogy Arya ölje meg.

jól meg volt csinálva a rész, csak nálam nincs megalapozva ez a Dany megőrülés, és hogy porig égeti a lakónegyedet...minek? ennyire nem volt hülye sosem, hogy ártatlanokat öljön.
min akar uralkodni? vagy kiken? ezek után nyilván senki nem támogatja majd.

de értem, az írók így döntöttek, hogy ez legyen az utolsó évados nagy csavar, hogy Ő bekattan, és Arya megöli.
:roll:

de legalább az utolsó részben Cersei fejét már nem kell nézni.

ui.: legjobb rész mikor a Hegy kicsapja Qyburnt :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem pont így a jó,hogy fasznak se kell kingslanding.Lehet a 7 királyságot máshonnan is uralni(bár én simán kinézem ebből,hogy meghal dany jon nem akar uralkodni és létrejön a galaktikus köztársaság :mrgreen: ).Megfogják a trónt és átviszik dragonstone-ra :D ja amikor a hegy lecsapta Qybornt az kemény volt. Nyilván lehetett volna jobb de én már annak szurkoltam,hogy ne basszák el nagyon és legalább annyitt megtettek.De még van 1 rész amiben ámokfuthatnak. :D

Dany meggajdulása amúgy érthető csak összelett csapva, ha nem 2-3 rész alatt vannak összecsapva az okok (jon származása,a sárkányok a serege missandei) úgy lett volna idő átérezni a megbolondulását.Mondjuk szerintem nem csinált akkora faszságot, nyilván csúnya dolog kinyírni mindenkit de a buzizásnak mindig rossz vége szokott lenni :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég