Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 13., hétfő 12:12

Süti írta:
BuckB írta:
Ha megnézed a teljesítményét és a Liga meccseket, nélküle kb 3. lenne a barca...


Nem, a csapat így is úgy is problémás.. a stílus is amit nyomunk meg 5-6 ember teljesítménye is. Majdnem akkora változások kellenének mint nálatok.. Busi, Rak, Cou, Demb, Suarez .. out


Még jó hogy nem GOAT, de csak 800 milliós értékű top focistákról beszélünk.. ennél több kéne tőlük.

Sok fontos meccs volt az évben, a madrid elleni rangadók, tiko elleni bajnoki döntők, stb, azt a nyomást még elbírta a csapat, a pool ellenit már nem..

Ha megnézed Benzema teljesítményét, nélküle 10. lenne a Madrid. Akkor ő is :goat: ? (főni, te ne. :mrgreen: )

Keblemre tesa :sziv:
BuckB írta:
Realista24 írta: Miért, te ismered? :lol:
Egy madrisitánál biztos hogy jobban, azzal hogy sokkal több meccsét, nyilatkozatát .. stb láttam. Ez teljesen normális dolog. Te vsz jobban ismered Casemiro vagy Ramos dolgait, megnyilatkozásait, tetteit.., nálam...
Furcsa feltételezés, hiszen nem tudhatod, hogy mennyi időt töltök a rivális monitorozásával. Régen kb jobban képben voltam, mint odaát a szerkesztők :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 13., hétfő 12:03

Kicsit élesen van megfogalmazva, de azért van benne valami. Igaznak gondolom azt is, hogy Messi sokszor tűnt el éles helyzetben, a válogatott szereplése pedig meg már-már arcpirító (ahhoz a szinthez képest, ahová helyezték). Minden idők egyik legjobbja ettől függetlenül, de az is igaz, hogy még a saját korszakában sem lehet egyértelműen a legjobbnak kikiáltani Cé miatt.

Viszont abban van azért igazság, hogy abban a Barcában, ami köré van építve és amelyben úgy a játékosok stílusa, mint a csapaté a leginkább alájátszik Ő az alfa és omega. Így amikor nem megy, akkor Őt is elő kell venni, de azt is látni kell, hogy nem dönthet az összes fontos pillanatban egyedül. A visszavágón szerintem sem volt rendben a mentalitása, a legnagyobb baj ezzel van, de azért aki szerint idén nem Ő tette a legtöbbet a BL címért, az tévúton van. Felmenteni nem akarom, de azért nem lenne szentségtörés, ha ilyen helyzetekben más is tudna villanni. Most szerintem a Barcás kolléga van közelebb az igazsághoz, de ez kifejezetten erre a párharcra vonatkozik. Nem most kell elővenni elsősorban az argentint.

Amikor valaki ilyen szinten meghatározza a csapata játékát, az komoly felelősséggel és bizonyos privilégiumokkal is jár. Emellett a mögötte álló média csapat kegyetlen jó munkát végzett a karrierje elejétől, ezt megspékelve a Barca hatékony propaganda-gépezetével ki is jön, hogy győzelem esetén Messi nyer (mert Ő egy jó fiú, ugye...), vereségnél a társak nem nőttek fel... Ami persze ebben a formában nem igaz, de annak ellenére, hogy Ő a császár Barcelonában, senkinek nincs megtiltva, hogy vezérré váljon amikor kell.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 13., hétfő 12:02

___Samy___ írta: Egyébként az igazság..
Amiket írtál, egyet tudok érteni.

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 13., hétfő 12:00

Süti írta:Madrid elleni rangadók, mint fontos meccs
Azért a Real elleni meccsek mindig kiemelten fontosak, egyrészt presztizs, másrészt hiába voltatok idén teljesítmény alatt, a clasikókra minden esetben felszívja magát mindenki amennyire tudja. Harmadrészt ha ott kikaptunk volna simán veszélyesebb lehetett volna ránk az Atleti..
Süti írta:Ha megnézed Benzema teljesítményét, nélküle 10. lenne a Madrid. Akkor ő is :goat: ? (főni, te ne. :mrgreen: )
Hagyjuk már ezt a goatot, Benzema az idény végén világszintű csatár teljesítményt rakott le, abban a periódusban benne volt a top 3 kilencesben!
Süti írta: mintha a kisvárdát kellene BL döntőbe vezetni.
Az anfielden kb úgy mentek ki a pályára mint a kisvárda...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 13., hétfő 11:58

Egyébként az igazság vhol a két fél között lehet. Egyrészt egy győzelemhez, trofeakhoz csapatra van szükség. Ez a Pool elleni visszavágón nem volt meg, total motivalatlan volt mindenki, plusz Valverde hozta a sablon cseréket. Sztem ezt már a katalánoknál mindenki elhitte az első meccset követően.

Suarez a legrangosabb sorozatban botrányosan gyenge, Messi pedig a kieséses rendszerben.

Másrészt, Messi attól, hogy rúgott két gólt az első meccsen, otthon, meg adott számos kulcspasszt, még ugyanazt mondhatja el, hogy kiestek. Butaság lenne az ő nyakába varrni az egész kiesést, de mint a valaha élt legjobb játékostól(sztem nem az) és csapatkapitanytol azért joggal várhat el többet az ember többet. Főleg úgy, hogy neki is megvolt az esélye, hogy a visszavágón eldöntse ezt a párharcot. Viszont hazai pályán minden könnyebb.

És ahogy már előttem is mondtak, nála nem ez az első ilyen eset. Mikor tényleg égett a ház, akkor nem igazán tudott villanni.

A végére úgyis oda lyukadunk ki, hogy Messi is ember. Csak a hibái eddig nagyon sok helyen ismeretlen dolgok voltak, mert a média elsimitotta ezt neki. CR-nel meg pont, hogy a negatív dolgok voltak mindig is kiemelve. Pedig rá az ilyen helyzetekben nagyrészt lehetett számítani, és még úgy tűnik 34 évesen is lehet.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 13., hétfő 11:52

Kerlon írta: Furcsa dolog mindig mosdatni Messit. Én sose tartottam CR-t tehetségesebbnek, viszont egy csomó más dologban Messi fölé emelkedett.
Ez így van, M tehetségesebb, CR melósabb és mentálisan sokkal erősebb, nincs vita. És nem is mosdatom tisztában vagyok a hibáival de ettől még az évszázad gólvágója marad ahogy CR is.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. május 13., hétfő 11:50

BuckB írta:
Ha megnézed a teljesítményét és a Liga meccseket, nélküle kb 3. lenne a barca...


Nem, a csapat így is úgy is problémás.. a stílus is amit nyomunk meg 5-6 ember teljesítménye is. Majdnem akkora változások kellenének mint nálatok.. Busi, Rak, Cou, Demb, Suarez .. out


Még jó hogy nem GOAT, de csak 800 milliós értékű top focistákról beszélünk.. ennél több kéne tőlük.

Sok fontos meccs volt az évben, a madrid elleni rangadók, tiko elleni bajnoki döntők, stb, azt a nyomást még elbírta a csapat, a pool ellenit már nem..

Ha megnézed Benzema teljesítményét, nélküle 10. lenne a Madrid. Akkor ő is :goat: ? (főni, te ne. :mrgreen: )

Csomó csapatnál több kéne, ez van. Még így is a világ top 3 csapata között van a keret, ne csinálj úgy, mintha a kisvárdát kellene BL döntőbe vezetni.

Madrid elleni rangadók, mint fontos meccs, idén az vert meg minket, aki akart, tikó meg 10-ből 11x görcsöl be ellenetek, ezek nyomás szintjén a közelében nincsenek egy valóban fontos meccshez képest.
Ja, a nyomás meg a futball része.

Minden egyes érved arra épült most is, hogy ha jó, akkor ő a jó, ha szar, akkor keret meg csapat meg edző meg a szertáros, esetleg a la masia portása.


De én kiszálltam, csak az elsőhöz akartam hozzászólni igazából, mert bökte a szemem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 13., hétfő 11:50

Kercsó írta:Csak a Bernabéuban mutatta már jó párszor hogy tud ő is arrogáns farok lenni.
Mindenki tud az lenni, de itt azokról az alap jellemvonásokról van szó amik alapjában határozzák meg a személyiséget és amik kihatnak a pályán mutatott teljesítményre is. Nyilván vannak olyan helyzetek amik az emberből kihozzák az állatot, ez mindenkinél így van.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 13., hétfő 11:45

Furcsa dolog mindig mosdatni Messit. Én sose tartottam CR-t tehetségesebbnek, viszont egy csomó más dologban Messi fölé emelkedett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 13., hétfő 11:44

BuckB írta:
lestat írta:Szerintem Messi van ugyanolyan arrogans es narcisztikus mint CR.
Dehogy, nem ismered. Amúgy CR sem arrogáns szerintem..
Ezen felröhögtem :lol: :lol: :lol:

Csak a Bernabéuban mutatta már jó párszor hogy tud ő is arrogáns farok lenni.

Pl.anno mikor berúgta a közönség közé a labdát.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 13., hétfő 11:43

Realista24 írta: Miért, te ismered? :lol:
Egy madrisitánál biztos hogy jobban, azzal hogy sokkal több meccsét, nyilatkozatát .. stb láttam. Ez teljesen normális dolog. Te vsz jobban ismered Casemiro vagy Ramos dolgait, megnyilatkozásait, tetteit.., nálam...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 13., hétfő 11:40

BuckB írta:
lestat írta:Szerintem Messi van ugyanolyan arrogans es narcisztikus mint CR.
Dehogy, nem ismered. Amúgy CR sem arrogáns szerintem..
lestat írta: De mindegy. Megint megy a skatulyazas hogy erzekeny meg egyem meg a kicsi szivet.
Nem nagyon érted, de nem baj...
Miért, te ismered? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 13., hétfő 11:37

lestat írta:Szerintem Messi van ugyanolyan arrogans es narcisztikus mint CR.
Dehogy, nem ismered. Amúgy CR sem arrogáns szerintem..
lestat írta: De mindegy. Megint megy a skatulyazas hogy erzekeny meg egyem meg a kicsi szivet.
Nem nagyon érted, de nem baj...

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 13., hétfő 11:36

Anthony írta: Mondom, minden top játékossal megesett, hogy becsődölt egy meccsen, vagy egy világversenyen. De ennyiszer szeirntem kevesekkel (senkivel?).
Mondjuk kevesen is voltak ilyen hosszú ideig toppon, ha volt egyátalán valaki CRen és rajta kívül.


A legszomorúbb az egészben, hogy megkapja a 6.bogyót, nem érdemtelenül. CR-nek jövőre kellene pár arc, akikkel mehet még egy utolsó kört a BLben, ha egalizálni akar.

Mondjuk Hazard lesz a befutó 2020ban :mrgreen:
BuckB írta: Sok fontos meccs volt az évben, a madrid elleni rangadók, tiko elleni bajnoki döntők, stb, azt a nyomást még elbírta a csapat, a pool ellenit már nem..
Ezért marad CR mindig a BL kecske. Nála jobban senki nem bírta jobban ezt a "keresztet".
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 13., hétfő 11:33

Süti írta:Szóval ha megnyeritek a ligát, akkor Messi vitte a hátán a csapatot
Ha megnézed a teljesítményét és a Liga meccseket, nélküle kb 3. lenne a barca...
Süti írta:, de ha nem tud döntő ember lenni, akkor szar a csapat.
Nem, a csapat így is úgy is problémás.. a stílus is amit nyomunk meg 5-6 ember teljesítménye is. Majdnem akkora változások kellenének mint nálatok.. Busi, Rak, Cou, Demb, Suarez .. out
Süti írta:Ja, és Coutinhoról, Suarezről, meg a becsődölt banda többi tagjáról senki nem mondja hogy :goat:
Még jó hogy nem GOAT, de csak 800 milliós értékű top focistákról beszélünk.. ennél több kéne tőlük.
Süti írta:Érdekes, hogy mindig a fontos meccseken lesz véletlenül szar a csapat, legyen az válogatott, vagy Barcelona.
Sok fontos meccs volt az évben, a madrid elleni rangadók, tiko elleni bajnoki döntők, stb, azt a nyomást még elbírta a csapat, a pool ellenit már nem..

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 13., hétfő 11:28

Elég céltalan, ami itt megy :lol:

Nekem inkább az a furcsa, hogyan tud Messi ennyire megzuhanni néha nagy meccseken? Szerintem ilyen szintű top játékostól nem hiszem, hogy láttunk volna valaha ennyi megzuhanást.
Gyakorlatilag az összes VB-n, sok fontos BL meccsen eltűnt, máskor meg óriási kecske, és szórja a gólokat. De játszott zseniálisan fontos meccseken is BL-ben, meg stb. szóval érthetetlen.
Kell ennek legyen valami oka: fejben szétesik? fizikailag nincs mindig topon, csak ügyesen titkolják? lenne valami betegsége?

Mondom, minden top játékossal megesett, hogy becsődölt egy meccsen, vagy egy világversenyen. De ennyiszer szeirntem kevesekkel (senkivel?).

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. május 13., hétfő 11:26

BuckB írta:
Kerlon írta:Tehát nem egy vezér, amikor rá felnéz mindenki és hallgat is rá. Példaértékű.
Ezt is sokszor megbeszéltük már, nem vezér jellem, azért mert felnéz rá mindenki az a játéktudása miatt van (mivel technikailag a világ egyik legjobb focistája). Érteni kell a vezér fogalmát (Puy, Xavi, Ramos, CR...) ő nem ilyen, ő egy introvertált, nehezen megnyíló, érzékeny típ, ellentétben mondjuk CRrel aki egy nárcisztikus, mindig győzni akaró, személyiség. A mostani barca vezetésnek ezt látnia kellene mert ha ebben nem lesz változás a BLben továbbra is az lesz ami 4 éve megy. Vezér nélkül nem lehet élet-halál meccseket lehozni..

Szerintem Messi van ugyanolyan arrogans es narcisztikus mint CR.
De mindegy. Megint megy a skatulyazas hogy erzekeny meg egyem meg a kicsi szivet.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. május 13., hétfő 11:23

BuckB írta:
Megint úgy beszéltek róla mintha neki kéne egyedül kiállnia a meccsekre, szinte egyedül nyerte meg a Ligát, a hátán vitte idén az BL elődöntőig a csapatot, aminek az első meccsét a zsenialitásával hozták 3-0ra, és azért mert a visszavágón a beszari csapata, és a balfék albától elkezdve, a teljes védelmen át, a 160 milliós Cou balfaszkodásán keresztül a 3 szezonban 5 gólt rúgó Suarezig becsődölt a banda.. de azért Messi, hát miért nem focizik rendesen ez a gyerek...
Szóval ha megnyeritek a ligát, akkor Messi vitte a hátán a csapatot, de ha nem tud döntő ember lenni, akkor szar a csapat.

Ja, és Coutinhoról, Suarezről, meg a becsődölt banda többi tagjáról senki nem mondja hogy :goat:

Érdekes, hogy mindig a fontos meccseken lesz véletlenül szar a csapat, legyen az válogatott, vagy Barcelona.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 13., hétfő 11:17

Kerlon írta:Tehát nem egy vezér, amikor rá felnéz mindenki és hallgat is rá. Példaértékű.
Ezt is sokszor megbeszéltük már, nem vezér jellem, azért mert felnéz rá mindenki az a játéktudása miatt van (mivel technikailag a világ egyik legjobb focistája). Érteni kell a vezér fogalmát (Puy, Xavi, Ramos, CR...) ő nem ilyen, ő egy introvertált, nehezen megnyíló, érzékeny típ, ellentétben mondjuk CRrel aki egy nárcisztikus, mindig győzni akaró, személyiség. A mostani barca vezetésnek ezt látnia kellene mert ha ebben nem lesz változás a BLben továbbra is az lesz ami 4 éve megy. Vezér nélkül nem lehet élet-halál meccseket lehozni..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 13., hétfő 11:10

BuckB írta:
Realista24 írta: Tele a gatya? Messinek? Vagy nem értem.
Főként a többiek gatyája de ez Messire is kihat, másrészt nincs meg benne az a képesség hogy ilyenkor felrázza őket és átragassza azt a mentalitást, hogy gyerekek bármi is van ma továbbjutunk. Sokkal inkább a többiek hangulata megy át rá.
Tehát nem egy vezér, amikor rá felnéz mindenki és hallgat is rá. Példaértékű.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég