Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 13., hétfő 21:10

tubatibi írta: Folytassátok az Attack on Titan 3. évadát, most jött ki a 3. rész. Brutális a minőség még mindig és egy nagyon jó történetszál lesz most meganimálva. B-)

Spoiler veszély, csak aki naprakész az nézze meg, brutál a zene alatta, meg az egész hangulata. :ozil:
En olyan merges vagyok erre a sorozatra.. Van egy izgalmas sztori, kiraly hangulat, de a folyamatos belso monologokkal engem egyszeruen tonkre vagtak. :x A harmadik evadot mar nem is kezdtem el.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. május 13., hétfő 20:59

Folytassátok az Attack on Titan 3. évadát, most jött ki a 3. rész. Brutális a minőség még mindig és egy nagyon jó történetszál lesz most meganimálva. B-)

Spoiler veszély, csak aki naprakész az nézze meg, brutál a zene alatta, meg az egész hangulata. :ozil:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 13., hétfő 19:52

GOT
Szerintem ez kumma jó rész volt!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kb. az történt, amit vártam.
Igazából már rég építették Dany elkattanását, mindig a tanácsadói fogták vissza a vérengzéstől. Most elvesztette őket, egyiket a másik után, csak Tyrion maradt, de már ugye ő sem sokáig, hehe.

Arya karakterét is szépen építették, igazi gyilkost faragtak belőle, ki is kosarazta a kovács fiút, de itt ebben a részben rájött, hogy túl sok neki a gyilkolás, és mégis jó lesz az a házasélet. Persze előtte lesz még egy kis dolga.

Ahogy Dany szétkúrta az egész King's Landinget, az nagyon fasza volt, végre megmutatták, hogy mit tud a sárkány power.

Ami nem tetszett, az Cersei halála, sokkal fájdalmasabbat kívántam neki, bár neki ez volt a legfájdalmasabb, hogy mindent elvesztett, és a jóslat is beteljesedett.

Látom megint sokaknak sok minden nem tetszett, ehhez csak néhány gondolat:
- már régóta (legalább 2 évad óta) ez van, le van egyszerűsítve a sorozat, nem mondanak ki mindent, "teleportálnak", nem értem hogy egyesek csak most vették észre, vagy mi?
- nekem sem tetszik minden megoldás, de ezt az utat választották, keveset beszélnek a szereplők, inkább a vizualitásra fektetik a hangsúlyt, kiemelik a szerintük fontosabb, markánsabb jeleneteket. Igen, mutathatnák részletesebben ahogy elszáll Dany, nem egyik percről a másikra, lehetett volna +2 rész kevesebb "fölösleges jelenettel", hogy ne érezzünk mindent ilyen "hirtelennek"

Én kíváncsi vagyok a befejezésre, remélem jó lesz!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 13., hétfő 18:54

Húzzanak úgy váratlant, hogy ne legyen szar. Jó pár évadon keresztül meg tudták oldani. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 13., hétfő 18:42

ateeemadrid írta: Mintha tizenévesek írnák ezt a sorozatot. Régi szép idők, amikor fogalma nem volt az embernek, hogy mi fog történni, most meg egy retardált is 5 perc alatt rájön, hogy mit terveznek. :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Mad Queen dolog annyira átlátszó volt, de ha már feltétlen egy ilyen klisés szart akartak meghúzni az írók, ne ilyen ostoba módon csinálták volna. Egy karaktert akit 7 évad alatt felépítettek, 2 rész alatt teljesen megváltoztattak, komolytalan az egész. Egyáltalán nem bírtam Danyt, de ugyanúgy leépítették 2-3 rész alatt az egész karaktert, mint az NK-val tették 1 alatt. Ilyen méltatlan szar befejezést egy ilyen sorozatnak, nagyon szomorú. A Hound vs. Mountain az jó volt, meg a látványvilág továbbra is jó, és akkor fel is soroltam az összes pozitívumot. :|
Ha az elozo reszekhez kepest valami varatlant huznak, akkor az nem megalapozott, ha kiszamithatoak, akkor pedig egy retardalt is 5 perc alatt rajon. Errol jut eszembe Casillas utolso eve, amikor szoba kerult, hogy akkor mi legyen a sorsa. Tok mindegy, hogy mit valasztunk, ugyis szarul jon ki belole a csapat. A GoT-nal is pont ezt erzem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 13., hétfő 18:37

füst írta:
dzsi91 írta: Ha megvan írva az utolsó két könyv akkor miértne használhatta volna az hbo? Mivan ha azt használták a befejezéshez ? Simán lehet,hogy végig Rr ötleteit látjuk csak összecsapva.
Nem tudom, de feltételezem azért, mert befolyásolja a könyveladást, ha ismert a végkifejlete. Ott van pl. A hodor-os poén. Azt is a hbo lőhette le, pedig az nyilván 100% Martin ötlete volt még, de a könyvekből még nem tudhattuk meg, mert nem jár még ott a sztori. És mivel már tudjuk, nem is fog akkorát ütni a könyvben.
Ez oké de mit érdekli az hbot a könyveladás.Gondolom nem keveset perkáltak az öregnek a storyért és biztos nem úgy volt,hogy oké csak addig kell a story amíg megírtad a befejezést majd megoldjuk.Persze ez tárgytalan ha fake a hír az új könyvekről de szerintem nagy vonalakban ezt storyt viszi majd csak jobban kibontva meg 1-2 dolgot megvariálva. Mindenesetre arra jóvolt ezaz évad ,hogy neki essek a könyveknek ha kijött mind :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 13., hétfő 18:07

Mintha tizenévesek írnák ezt a sorozatot. Régi szép idők, amikor fogalma nem volt az embernek, hogy mi fog történni, most meg egy retardált is 5 perc alatt rájön, hogy mit terveznek. :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Mad Queen dolog annyira átlátszó volt, de ha már feltétlen egy ilyen klisés szart akartak meghúzni az írók, ne ilyen ostoba módon csinálták volna. Egy karaktert akit 7 évad alatt felépítettek, 2 rész alatt teljesen megváltoztattak, komolytalan az egész. Egyáltalán nem bírtam Danyt, de ugyanúgy leépítették 2-3 rész alatt az egész karaktert, mint az NK-val tették 1 alatt. Ilyen méltatlan szar befejezést egy ilyen sorozatnak, nagyon szomorú. A Hound vs. Mountain az jó volt, meg a látványvilág továbbra is jó, és akkor fel is soroltam az összes pozitívumot. :|

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 13., hétfő 18:04

dzsi91 írta: Ha megvan írva az utolsó két könyv akkor miértne használhatta volna az hbo? Mivan ha azt használták a befejezéshez ? Simán lehet,hogy végig Rr ötleteit látjuk csak összecsapva.
Nem tudom, de feltételezem azért, mert befolyásolja a könyveladást, ha ismert a végkifejlete. Ott van pl. A hodor-os poén. Azt is a hbo lőhette le, pedig az nyilván 100% Martin ötlete volt még, de a könyvekből még nem tudhattuk meg, mert nem jár még ott a sztori. És mivel már tudjuk, nem is fog akkorát ütni a könyvben.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. május 13., hétfő 17:57

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát ha a kislányoskodás után most megint pusztitógyilkolófegyver lesz Aryaból, akkor szerintem ott ki is kapcsolom a részt. Gondolom ez Jonra vár most, ha már úgysem ölhette meg a NightKinget. Megint letérdel, szerelmet esküszik meg minden, aztán szépen elintézi Danyt. De amúgy én is #teamdany. B*sszon meg akkor már mindenkit. Az egyetlen végkifejlet aminek örülni tudnék. De sajnos erre nagyon kevés esélyt látok. :-(

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 13., hétfő 17:54

Ha megvan írva az utolsó két könyv akkor miértne használhatta volna az hbo? Mivan ha azt használták a befejezéshez ? Simán lehet,hogy végig Rr ötleteit látjuk csak összecsapva.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 13., hétfő 17:16

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Na, megnéztem én is.
Nagyon sok bajom van ezzel az évaddal. Ez a mostani rész élvezhető lett volna, de úgy elkúrták az előző részeket, hogy nem tudok visszazökkenni. Nem tudom olyan élvezettel nézni, mint régen.
Ez egy jó rész lett volna. De mégsem tudtam élvezni, mert végig ott volt a tudatomban, hogy az előzmények tök értelmetlenek voltak.

Nem fogom szidni az évadot, de katasztrofálisan lett megírva. Ezen nem segít a kib.szottjó látvány és a színészi játék, ami nagyon ott volt. Imádom ezt a színészgárdát, élmény volt nézni végig, nagyon jól belakták ezt a Martin által megteremtett világot.

Az évad első részét március óta tűkön ülve vártam, ébredtem hétfő reggel 3-kor mint a kisangyal.
Ma 7-kor felkeltem, és napközben alig-alig jutott eszembe a sorozat, most késődélután megnéztem szép lassan.

Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Engem nem érdekel a Star Wars, a Gyűrűk ura, a marvel univerzum. Nekem ez volt az igazi, nagy kár hogy a sorozat így el lett baszva.

Viszont!

https://www.youtube.com/watch?v=FeftoI3 ... .be&t=1898

A Barristan Selmyt alakító színész egy olyat mondott a napokban amitől ismét megjött a kedvem a GoT univerzumát illetően.
Azt, hogy meg van írva az utolsó két könyv, és a HBO-val kötött szerződés miatt nem lett eddig kiadva. Szóval lehet hogy hamarosan élvezhetjük az igazi történet folytatását.
Óriási lenne, ha igaza lenne az öregnek. Bárcsak.


Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. május 13., hétfő 16:26

Na szoval got:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elmondom nekem mik a fobb problemaim:
1. Kb 1 perc alatt annyi lett a nagy iron fleet meg az arany kompania ami ugy be lett harangozva(ez meg talan annyira nem is zavarna, mivel azert csak egy sarkany erejerol beszelunk)
2. Az elozo reszbe siman kinyirjak a sarkanyt, egyszerre vagy 10 nyilat is lonek fele szuper gyorsasaggal, erre most csak kb 1-el probalkoznak egyszerre azt is csigalassusaggal
3. Arya az egyik reszbe 6 zombi elol se tud elmenekulni a konyvtarba, aztan tobb szaz mas kozul metereket ugorva ol Ejkiralyt, majd ismet ugy viselkedik mint egy 5 eves kislany es csak menekul vegig
4. Termeszetesen Jamienek es Euronnak pont osszekellett talalkoznia a parton es megharcolni Cerseiert, kicsit sem klises. Arrol meg nem is beszelve, hogy kap ket torszurast Jamie es utana meg vigan setalgat fel oran at
5. Masik giccses jelenet Jamie es Cersei osszeolelkezos kozos halala. Legalabb az tetszett, hogy vegre valakit az omlo falak eltalaltak, mert addig mindenki meguszta
6. A vegen mindenki halott, kihalt utca erre ott egy random gyonyoru feher lo ami epp Aryara var :lol:

Ami nagyon tetszett az ahogy a Hegy vegzett Qyburnnal egy mozdulattal, illetve szerintem Clegane karakteret faszan zartak le. 8 evadon keresztul keszult megolni a batyjat, ez volt a motivacioja, es inkabb feladta a sajat eletet is csak azert, hogy megolhesse.
Termeszetesen a csatajelenetek, sarkanylangok stb jol voltak kivitelezve, de nekem nehol ez keves volt az ilyen esemenyek mellett.
Utolso reszben pedig szerintem is Arya kinyirja Danyt, Jon meg felul a tronra.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. május 13., hétfő 16:14

RaúlCF írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pont karcolás nélkül kijön a rászakadó városból. körülötte mindenki hullik ő meg poros lesz. de milyen szép jelenet volt amikor csak rá vár egy ló az utca közepén mert inkább ott ácsorog minthogy elfusson. mindegy tiszta sor hogy két különböző sorozatot nézünk.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Plot armor 4-szer védte Aryat ebben a részben, legalábbis addig számoltam. :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 13., hétfő 16:09

Berti írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dany gonosz lett? Ez a szép ebben a sorozatban, hogy nincs jó és gonosz, csak más-más érdekek. Dany hogy azt mondta, hogy basszátok meg mind és felgyújtotta a fővárost, az a saját indittatása volt, ami teljes mértékben logikusan jött elő.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja, tök logikus, hogy végzett a kompániával, a flottával, Királyvár teljes védelmét felégette, megadják magukat a Lannister katonák, megadja magát a város, majd erre reakcióként elindul lemészárolni az összes civilt. Jól összetörte a kereket, bizony. Meg ő nem akar hamvakon uralkodni... Nem lett gonosz, csak egy beltenyésztett őrült.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 13., hétfő 16:03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pont karcolás nélkül kijön a rászakadó városból. körülötte mindenki hullik ő meg poros lesz. de milyen szép jelenet volt amikor csak rá vár egy ló az utca közepén mert inkább ott ácsorog minthogy elfusson. mindegy tiszta sor hogy két különböző sorozatot nézünk.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 13., hétfő 15:46

RaúlCF írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!tehát mindent dobtunk a kukába hogy Cersei legyen a nagy gonosz csak azért mert kb ennyi szerepe volt az évadban hogy barométer legyen hogy Dany milyen gonosz lett. bravo. az hogy most hirtelen egyedül szétszedi az Iron Fleetet a Golden Companyt meg King's Landinget már említésre sem méltó. résznek jó volt de az egészet nézve egy bohózat az egész. itt a nagy hős Arya aki megy megölni Cersei-t aztán inkább mégse majd 5 éves kislány módjára menekül mindenfele. és ez a karakter ölte meg a Nightkinget :vivo:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A kritikák nagyrészével egyetértek, de ez nagy bullshit.
Dany gonosz lett? Ez a szép ebben a sorozatban, hogy nincs jó és gonosz, csak más-más érdekek. Dany hogy azt mondta, hogy basszátok meg mind és felgyújtotta a fővárost, az a saját indittatása volt, ami teljes mértékben logikusan jött elő.
Az Iron Fleet és az aranykompánia meg szerintem nem számított rá, hogy Dany ilyen direkt módon mer majd stuntolni a sárkánnyal, miután beszedték nemrégiben a másikat.
Az Arya rész is teljesen real. A párbeszéd és a búcsú Cleganetől szerintem baromi jó volt és ott fogta fel, hogy jót akar neki Sandor és tényleg nagy valószínűséggel meghalhat, csak azért hogy a listát befejezze. Egyértelmű volt már akkor, hogy Cersei meghal, minek haljon meg ő is hiába..
A nagy hős Arya, hogyha terminátorként, karcolás nélkül kijutott volna a rászakadó városból, na az lett volna inkább faszság.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 13., hétfő 15:07

Szerintem erős rész volt.Nem láttam benne akkora hibákat. És ha nagyon megerőltetem az egész évadban a kivitelezés volt a szar meg a kapkodás ami a rövid részek/évadok miatt volt. Még a hülye ötleteket is meglehetett volna úgy valósítani ,hogy az franko legyen.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!varys halálán látszik a legjobban mennyire nemvolt idő már semmire.

Ez a sorozat pont azért volt jó mert sokáig tartottak a történések,stannissel joffreyvak ramseyvel mennyit elbaszkodtak erre a nightkinget megbaszkodjak 1-2 resz alatt és végül az a cersei a főgonosz akiről már minden lehetséges bőrt lehúztak és régesrég halott kéne legyen.

Ami még borzalmas számomra az a jon-dany szerelmes szál. Kurvára hiteltelen számomra. Nem vagyok az a romantikázós típus de azért igrittel lehetett érezni,hogy van valami köztük és sajnáltam is jont amikor meghalt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most ha az lesz a nagy dráma,hogy jon elveszíti a nagy szerelmét aki amúgy a nagynénje akit ismer vagy 6 rész óta egy normalis parbeszed nemvolt köztük akkor nemtudom engem kurvára nemfog meghatni.

Énis a teamdanyvel vagyok,a starkok unalmasak bran és jon lehozták a szezont alibizve arya meg már túlságosan terminátor. Aztmondom ha lúd legyen kövér és égesse fel az egész kontinenst majd uralkodjon drogonnal a semmin :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 13., hétfő 14:50

füst írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Nem! A jóslat szerint a fiútestvére kezei között hal meg. ami olyan értelmezést nyert széleskörben, hogy valamelyik lannister ivadék megfojtja, aztán az terjedt el.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez nem elterjedt, hanem így szól a jóslat konkrétan:

"And when your tears have drowned you, the Valonqar shall wrap his hands about your pale white throat and choke the life from you."

Valanquar=öccs, fiútestvér. többi meg egyértelmi, nincs szó kezei közöttről. :roll:


h3x0r: igen ez nem volt benne, gondolom szándékosan, mert tudták hogy nem úgy akarják megölni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 13., hétfő 14:48

csababarca írta:
Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy egy valami nem hagy nyugodni. Nem úgy volt a jóslat szerint, hogy Cerseit az egyik tesója öli meg? Mert végig adta magát, hogy Jamie megöli, mielőtt ő maga meghalt volna, aztán végül nem...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
de,de ezeket a jóslatokat szépen kukázta a sorozat már régen.
kistestvérről volt szó a jóslat szerint, az meg bárkire ráhúzható, nem feltétlen kell az övének lenni.
De átvitt értelemben Tyrion döntései is vezettek Dany tettéhez, kistesó pipa.
Vagy Dany maga is ugye kistestvér, Rhaegar és Viserys huga=kistestvére.

nyilván kierőszakolt magyarázat.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
En ugy emlekszem, hogy a profecianak a halalaval kapcsolatos reszet eleve kihagytak a sorozatbol.
szerk: itt a resz

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 13., hétfő 14:33

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy egy valami nem hagy nyugodni. Nem úgy volt a jóslat szerint, hogy Cerseit az egyik tesója öli meg? Mert végig adta magát, hogy Jamie megöli, mielőtt ő maga meghalt volna, aztán végül nem...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Nem! A jóslat szerint a fiútestvére kezei között hal meg. ami olyan értelmezést nyert széleskörben, hogy valamelyik lannister ivadék megfojtja, aztán az terjedt el.




Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég