Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 14., kedd 18:54

Na jó... ez a magyarázkodás rosszabb volt, mint bármi, amit eddig életemben láttam. :|

Amúgy Ramos se gonosz, csak nincs szerencséje. :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2019. május 14., kedd 18:55-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 14., kedd 18:52

Santi írta:Piqué
Őt azért utáljátok mert beszólogat meg provokál ami csak színház nagyrészt mint tudjuk, mert utána meg együtt sütögetnek Ramossal, a játéka elég tiszta.
Santi írta:Alba
Vele mi a baj? Nem szimulál többet mint egy átlag játékos..
Santi írta:Busquets
Sztem teljesen átlag, mostanában kicsit indokalatlan nagy arc..
Santi írta:Suarez
A világ egyik legjobb gólvágója volt de sajnos elment rossz irányba
Santi írta:Vidal
Felszántja a pályát, egy pitbull, de nem gonosz..
Santi írta: ebbe a sorba
Ez a sor nagyrészt elfogult ellenszenvből ered azt gondolom.. ami pedig igaz belőle azt meg a fentebb részleteztem..
Santi írta: ami nálatok van Ramoson kívül
Azért ha olyan szemmel nézném mint ahogy te a mieinket, volt ott egy pepe, egy CR.., olyan elven amiket írtál a barcásokról, az egész atletit felsorolhatnád...

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. május 14., kedd 18:35

Polielt írta: de neked barcásként eleve nehéz lehet az ideológiai hátteren kívül jelenleg utálni a madridot, mert akárhogy is számolok, a köcsög cr elhúzott, azonkívül, hogy a világ közvéleménye szemében az összes eddigi bl serleget makkal szereztük, valamint ramos létezik, mit tudsz még felhozni?
hogy asensionak tiszta ratyi haja van?
Ezen én is elgondolkodtam, hogy oké van egy Ramosunk, akit lehet utálni a húzásai miatt, ezt még mi is belátjuk, valószínűleg, ha nem nálunk tolná még mi is tudnánk utálni, de ennyi, mert ki még? Más nekem nem jut eszembe a keretben, ellenben a túloldalon Piqué, Alba, Busquets, Suarez, Vidal kapásból, korábban Alves, Neymar, esetleg Mascherano stb.
Kiváncsi lennék egy Barcásra kit tudna mondani, aki beleillik ebbe a sorba, ami nálatok van Ramoson kívül.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. május 14., kedd 18:34

BuckB írta: Amúgy ez a 2-3 ajaxos esetleg egy kulturált új 9es simán kompenzálja majd a dél-amerikai vonal árnyoldalát, meg nyilván a csodáit is...
a múltat ez nem törli el
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 14., kedd 18:23

Amúgy ez a 2-3 ajaxos esetleg egy kulturált új 9es simán kompenzálja majd a dél-amerikai vonal árnyoldalát, meg nyilván a csodáit is...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 14., kedd 18:18

BuckB írta:
Realista24 írta:Ne haragudj, de ez olyan mellébeszélés, mint az a kommunikáció, hogy Neymar 18 millió euró volt.
Szerintem teljesen tiszta beszéd.. nekem se teszik pl amit Suarez művel az utóbbi időkben, főleg azért mert mellette nem képviseli már a szerethető oldalt. De ha ezt nálunk ennyire elítélitek, amitől az egész barca egy szemét lesz, ugyanezt az önkritikát simán elvárnám Ramos esetében is, aki pl az egyik utolsó találkozásnál úgy pofánverte (sunyin) messit hogy 3at látott utána.
És Messi mit csinált a Liverpool ellen, amiből aztán még gólt is rúgott? :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 14., kedd 18:17

Polielt írta:a köcsög cr elhúzott,
CR mindig is madridos lesz, ez nem is kérdés
Polielt írta:azonkívül, hogy a világ közvéleménye szemében az összes eddigi bl serleget makkal szereztük
Ezt nem osztom, azt gondolom kib. nagy dolog volt 3at zsinorban, sőt még azt is mondom, amit pár madrista sem, hogy emiatt ez egy korszakos csapat volt.
Polielt írta:valamint ramos létezik
Ez stimmel, de őt főleg azért mert szétveri messit amikor csak tudja, vagy le akarja rúgni, viszont kurva nagy vezér és korszakos játékos...
Polielt írta:hogy asensionak tiszta ratyi haja van?
Őt ti sem szeretitek már jó ideje..
Polielt írta:sittes vidal;
Az lehet hogy sittes de több szenvedély és akarat van benne mint a gálában...
Polielt írta:messi az isten, miközben évek óta szotyizik a bl-ben
Azért csak BL gólkirály néha..
Polielt írta:mi kineveljük a tehetségeket, nem megvesszük őket
Ez már rég nem igaz.., nem is lehet már megcsinálni ott ahol a barca van, amelyik szurkoló ezt mondja az hülye..
Polielt írta: és egyből megérted dzsi kollégát.
Sajnos én értem őt, próbálnám kicsit csökkenteni a gyűlöletét...
Polielt írta:ráadásul kurvacsúnya a mezetek.
Főleg az a rózsaszín, attól konkrétan hányok...

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. május 14., kedd 18:14

Bucky, hogy is mondjam finoman..látszik hogy nemrég vagy itt. Tudod vannak akiket nem kell komolyan venni. :mrgreen:

Az meg nyilván magaslabda, hogy melyik csapatot mi miatt lehet utálni de sztem még a messi-cr vitánál is szánalmasabb beszélgetés lenne..
Som i Serem!
6oat

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 14., kedd 18:08

Realista24 írta:Ne haragudj, de ez olyan mellébeszélés, mint az a kommunikáció, hogy Neymar 18 millió euró volt.
Szerintem teljesen tiszta beszéd.. nekem se teszik pl amit Suarez művel az utóbbi időkben, főleg azért mert mellette nem képviseli már a szerethető oldalt. De ha ezt nálunk ennyire elítélitek, amitől az egész barca egy szemét lesz, ugyanezt az önkritikát simán elvárnám Ramos esetében is, aki pl az egyik utolsó találkozásnál úgy pofánverte (sunyin) messit hogy 3at látott utána.

Polielt
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018. május 1., kedd 11:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Polielt » 2019. május 14., kedd 18:05

BuckB írta:
dzsi91 írta:a mai football minden szemete barcelonában lenne
Miért van az, hogy barcásként megadom a tisztelet akár CRnek akár Benzemának, de pár embernél csak ez a szint megy. Te tipikusan olyan ember lehetsz aki nem a fociért megy ki a meccsre, hanem azért hogy a másikat meg a bírót anyázza..., vagy éppen balhézzon. Miért nem lehet egy, a két csapatról szóló topicban ilyenek nélkül megnyilatkozni?

de neked barcásként eleve nehéz lehet az ideológiai hátteren kívül jelenleg utálni a madridot, mert akárhogy is számolok, a köcsög cr elhúzott, azonkívül, hogy a világ közvéleménye szemében az összes eddigi bl serleget makkal szereztük, valamint ramos létezik, mit tudsz még felhozni?
hogy asensionak tiszta ratyi haja van?

ellenben megnézed a jelenlegi barcelonát, hát tényleg összefújta a szemetet a szél.
sittes vidal; messi az isten, miközben évek óta szotyizik a bl-ben, de az ehhez hozzájáruló örökös nagypofájú hozzáállása a szurkolótáborotoknak megmaradt; "mi kineveljük a tehetségeket, nem megvesszük őket", hopp 900 millió euró költés középszerekre; harapós suarez; szájhős piké stb stb.
most ehhez számold még hozzá grízmant is és egyből megérted dzsi kollégát.



ráadásul kurvacsúnya a mezetek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 14., kedd 18:03

BuckB írta:
Realista24 írta:Kezdjem el részletezni, hogy miért kell semmibe nézni egy Suarezt? Vagy Dani Alvest,...?
Ha a sunyiság a szimulálás és a fetrengés a téma akkor minden klubban találni olyanokat, akik szépen űzik ezeket, nincsenek "szent" csapatok. Az, hogy nálunk évtizedek óta erősebb a dél amerikai vonal nyilván nem menti ezt fel, de van ennek a sötét mellett, szép oldala is. Egy Dinho pl tiszta volt egy NEymar zseni de nyilván a fél világ utálja a faszságaiért, de olyanokat csinál mellette sokszor éles helyzetekben, amit egy fegyelmezett "európai" focit játszó preciziós játékos sosem fog. Vannak azok a csodák és megoldások a fociban amiért az ember meg tud bocsájtani a fentiekért.
Ne haragudj, de ez olyan mellébeszélés, mint az a kommunikáció, hogy Neymar 18 millió euró volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 14., kedd 18:02

Realista24 írta:Kezdjem el részletezni, hogy miért kell semmibe nézni egy Suarezt? Vagy Dani Alvest,...?
Ha a sunyiság a szimulálás és a fetrengés a téma akkor minden klubban találni olyanokat, akik szépen űzik ezeket, nincsenek "szent" csapatok. Az, hogy nálunk évtizedek óta erősebb a dél amerikai vonal nyilván nem menti ezt fel, de van ennek a sötét mellett, szép oldala is. Egy Dinho pl tiszta volt egy NEymar zseni de nyilván a fél világ utálja a faszságaiért, de olyanokat csinál mellette sokszor éles helyzetekben, amit egy fegyelmezett "európai" focit játszó preciziós játékos sosem fog. Vannak azok a csodák és megoldások a fociban amiért az ember meg tud bocsájtani a fentiekért.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 14., kedd 17:52

BuckB írta:
mila írta:pedig nem írt hülyeséget :)
ooh, odaát ennél sokkal cifrábban is jellemzik a játékosainkat, és úgy az egész Real Madrid-ot. vajon ilyenkor is kikéred ezt a tiszteletet a "kollégáktól" a másik irányába?
Ha látom mindenképpen.. ez nálam kb 7 éves szint, bármelyik oldalon, az én apukám erősebb stb, meg dögöljön meg a szomszéd lova.. Szerintem ez sima értelem meg intelligencia kérdése.., miért kéne nekem a madrid vagy a pool játékosait utálni? Sportemberek akik a legmagasabb szinten űzik ezt a csodálatos sportágat, és zseniális meccseket játszanak egymás ellen, mi a tökömnek gyűlölni egy messit vagy egy CR-t, vagy mane-t. Ez mindig valamilyen kompenzációról vagy komplexusról szól...
Kezdjem el részletezni, hogy miért kell semmibe nézni egy Suarezt? Vagy Dani Alvest, Albát? És még sorolhatnám. De biztos komplexusaim vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 14., kedd 17:48

mila írta:pedig nem írt hülyeséget :)
ooh, odaát ennél sokkal cifrábban is jellemzik a játékosainkat, és úgy az egész Real Madrid-ot. vajon ilyenkor is kikéred ezt a tiszteletet a "kollégáktól" a másik irányába?
Ha látom mindenképpen.. ez nálam kb 7 éves szint, bármelyik oldalon, az én apukám erősebb stb, meg dögöljön meg a szomszéd lova.. Szerintem ez sima értelem meg intelligencia kérdése.., miért kéne nekem a madrid vagy a pool játékosait utálni? Sportemberek akik a legmagasabb szinten űzik ezt a csodálatos sportágat, és zseniális meccseket játszanak egymás ellen, mi a tökömnek gyűlölni egy messit vagy egy CR-t, vagy mane-t. Ez mindig valamilyen kompenzációról vagy komplexusról szól...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 14., kedd 17:44

BuckB írta:
dzsi91 írta:a mai football minden szemete barcelonában lenne
Miért van az, hogy barcásként megadom a tisztelet akár CRnek akár Benzemának, de pár embernél csak ez a szint megy. Te tipikusan olyan ember lehetsz aki nem a fociért megy ki a meccsre, hanem azért hogy a másikat meg a bírót anyázza..., vagy éppen balhézzon. Miért nem lehet egy, a két csapatról szóló topicban ilyenek nélkül megnyilatkozni?
Mert te jobb ember vagy, mint mi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mila
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mila » 2019. május 14., kedd 17:40

BuckB írta:
dzsi91 írta:a mai football minden szemete barcelonában lenne
Miért van az, hogy barcásként megadom a tisztelet akár CRnek akár Benzemának, de pár embernél csak ez a szint megy. Te tipikusan olyan ember lehetsz aki nem a fociért megy ki a meccsre, hanem azért hogy a másikat meg a bírót anyázza..., vagy éppen balhézzon. Miért nem lehet egy, a két csapatról szóló topicban ilyenek nélkül megnyilatkozni?
pedig nem írt hülyeséget :)
ooh, odaát ennél sokkal cifrábban is jellemzik a játékosainkat, és úgy az egész Real Madrid-ot. vajon ilyenkor is kikéred ezt a tiszteletet a "kollégáktól" a másik irányába?
92:48

BuckB
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2019. május 9., csütörtök 13:30
Kedvenc játékosaid: LM10
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuckB » 2019. május 14., kedd 17:26

dzsi91 írta:a mai football minden szemete barcelonában lenne
Miért van az, hogy barcásként megadom a tisztelet akár CRnek akár Benzemának, de pár embernél csak ez a szint megy. Te tipikusan olyan ember lehetsz aki nem a fociért megy ki a meccsre, hanem azért hogy a másikat meg a bírót anyázza..., vagy éppen balhézzon. Miért nem lehet egy, a két csapatról szóló topicban ilyenek nélkül megnyilatkozni?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 14., kedd 16:02

Grízman :lol: kit érdekel ha elrak nekünk pár gólt,valaki mindig elfog tökmind1 messi mathiő vagy grízman góljával kapunk ki ha kikapunk. Márcsak gvuardiola kéne hazatérjen és a mai football minden szemete barcelonában lenne :D nekem egy álmom válna valóra ezzel a transferrel.

Amúgy jónagy bohócok ha a tavalyi műsor után idén megveszik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 14., kedd 15:35

Remy írta: Ha Griezmann odamegy, fogunk még sírni miatta... ne legyen igazam, de érzi a kaput a francia. Egy barcaban sokkal több lehetősége lesz kaput talalni, mint egy atleticoban.
A Barcának húzóember is kell vagy ötlettelen fos lesz, mint amit mostanában produkálnak és ezt is csak Messit tudta még meghozni. Griezmannak a franciáknál se ment ez, pedig rá lett szabva a csapat és gyakorlatilag mit csinálsz? Bevert pár 11-est. Nem hinném, hogy túlzottan változnának vele a dolgok és ténylegesen még az a patkányság sincs meg benne, mint Suárez fetrengései, gerinctelen megmozdulásai vagy az az elán, ami előre viszi a gólszerzésért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 14., kedd 15:03

Remy írta: Ha Griezmann odamegy, fogunk még sírni miatta... ne legyen igazam, de érzi a kaput a francia. Egy barcaban sokkal több lehetősége lesz kaput talalni, mint egy atleticoban.
Engem ez nem nagyon zavar. Nyilvan olyan csatart vesznek aki golt lo majd. Az a lényeg ne olyan jatekost kornyekezzenek meg aki hozzank is passzolna vagy nekünk is kene.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég