Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 15., szerda 15:42

Bocs a dupláért, nem is teljesen újkeletű, elvileg jövő héten bejelentik Jovicot amint vége a Bundesligának, az EL-döntő után pedig Hazard a következő.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 15., szerda 15:35

Pogba.

Most van az a pont a karrierjében, hogy eldöntse, hogy tűzközelben akar-e lenni és komoly trófeákért harcolni, vagy ott marad a MU-ban és kivárja, amíg csapat épül, esetleg visszamegy a Juventusba betonbiztos (ugyanakkor emiatt kissé "értéktelenné" váló) olasz bajnoki címekért és kevesebb esélyért a BL-re.

Jelenleg Madrid sem biztos, hogy a legkecsegtetőbb opció, de pont a nagy arc miatt érezheti azt is, hogy vele és adott esetben Hazard-ral, vagy a többi felmerülő névvel jövőre újra esélyesként lehet indulni minden porondon.

Ehhez jön Zidane személye, akivel bevallottan jó viszonyt ápol.

A tárgyalásokat meg nyilván mindentől függetlenül a lehető legjobb alkupozícióból kezdi, főleg, hogy az ügynöke is rafinált.

Én örülnék neki, de nem ilyen áron. 100-130 millió között, "tizenközel" milliós fizetéssel. Félek, hogy a mai abszurd piaci helyzettel nem realitás az én "elvárásom", frissíteni pedig létszükség a középpályán is.

Eriksen számomra nem opció, valahogy nem győzött meg egyszer sem. Jó játékos, de nem az, aki címekhez segít, inkább egy jó építőelem. Olyan van Madridban is, ide az a 2-3 ember kell, aki döntő pillanatban elő tud lépni.

Persze, ha a bajnokság a top prioritás, akkor kellenek a Jovic-Eriksen-féle játékosok is. Ez kicsit paradoxon az előző bekezdés után, de az igazán éles helyzetekben nem érzem rajtuk, hogy vezérek lehetnek. Egy bajnoki versenyfutásban viszont nem lehet közel sem annyi pontot szórni váratlanul, mint amit mi produkáltunk az elmúlt szezonok többségében. Ott nagyon jó egy James, Morata. Éles helyzetben meg leverik a lécet.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 15., szerda 15:25

Jim írta:
___Samy___ írta: Ha ilyen háttérrel oda megy, akkor nem fogom sajnálni. Viszont én nem adnám el őt nyáron, az tuti.
értelek, de ha ide nem kell, és Madridban akar maradni, hova menjen?
én sem értem, miért nem maradhat a rotációban, de úgy látszik Zizunak nem szimpi :hmmm:

(ha tehetném, én sem költöznék el Madridból :mrgreen: )
Ne szopass már, hogy ez ürügy lehet egy Atletibe való igazolásra. Ugy, hogy az egész család Realos gyökerekkel rendelkezik.

Értem én, hogy szeretne több szerephez jutni, egy magasan jegyzett csapatban, de nem csak ők léteznek a világon.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 15., szerda 15:23

istimester írta: Vicces ez a Pogba hír.

Ha szívesen együtt dolgozna a kopasszal akkor adjon le az igényeiből.

Messze nem olyan nagy játékos ő, hogy ennyi erőforrást lekössön.
Ilyen menedzsmenttel meg ekkora arccal, szerintem pont nem érdekli.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 15., szerda 15:14

ezen nem tudom mit kell meglepődni. kezdésnek persze hogy mindenki sokat mond.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. május 15., szerda 15:04

istimester írta: Vicces ez a Pogba hír.

Ha szívesen együtt dolgozna a kopasszal akkor adjon le az igényeiből.

Messze nem olyan nagy játékos ő, hogy ennyi erőforrást lekössön.
Ennyi pénzt, ilyen fizuval, max egy stabil, jó pár éve aranylabda esélyes, klasszis csapatvezérért áldoznék.
Pogba hol van ettől? :ike:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. május 15., szerda 14:47

Vicces ez a Pogba hír.

Ha szívesen együtt dolgozna a kopasszal akkor adjon le az igényeiből.

Messze nem olyan nagy játékos ő, hogy ennyi erőforrást lekössön.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. május 15., szerda 14:32

Jim írta:
___Samy___ írta: Ha ilyen háttérrel oda megy, akkor nem fogom sajnálni. Viszont én nem adnám el őt nyáron, az tuti.
értelek, de ha ide nem kell, és Madridban akar maradni, hova menjen?
én sem értem, miért nem maradhat a rotációban, de úgy látszik Zizunak nem szimpi :hmmm:

(ha tehetném, én sem költöznék el Madridból :mrgreen: )
Haha akkor már Barcelona, vagy Mallorca szebb hely, de szeretem Malagát is. :kalapos:

Bár nem hiszem, hogy őket csak ez vezérelné. :D

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 15., szerda 14:20

___Samy___ írta: Ha ilyen háttérrel oda megy, akkor nem fogom sajnálni. Viszont én nem adnám el őt nyáron, az tuti.
értelek, de ha ide nem kell, és Madridban akar maradni, hova menjen?
én sem értem, miért nem maradhat a rotációban, de úgy látszik Zizunak nem szimpi :hmmm:

(ha tehetném, én sem költöznék el Madridból :mrgreen: )

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 15., szerda 14:08

kodo írta: Meglep, hogy Llorentével kapcsolatban ennyire erősen írják az Atleticot. Elvileg már tárgyalnak is. Pont az Atletico...kölcsönt nem tudok elképzelni, max egy visszavásárlási opciót.
Ha ilyen háttérrel oda megy, akkor nem fogom sajnálni. Viszont én nem adnám el őt nyáron, az tuti.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 15., szerda 12:57

wZoLee7 írta:Luninnak sokkal jobb ha nem a padunkon ul egesz evben, mas kerdes h amikor kolcson lesz adva a mi dolgunk nem elbalfalloszkodni.
Nem lesz ket kezdo kaliber kapusunk, ez biztos.
Cuéllar-t elhoznám a padra, Lunin meg tolhatná végig a szezont a Legaban. :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 15., szerda 12:19

Remy írta:
Sorrentino írta: L'Équipe szerint Griezmann a PSG-be megy inkább.
Mbappé csomagolhatna akkor Madridba. :)
Na, erről beszéltem. Hazatérne, a ligaban kiralykodhatna. Én is nyugodtabb lennék, Bappe ide, mindenki boldog. :salute:
Előbb lesz abból Neymar, Griezmann, Mpabbé hármas. Mpabbénak bukfencoktató után tánctanára is lesz, szerencsétlen :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 15., szerda 12:10

Sok mindent irnak, a fele kanyarban sincs az igazsaghoz szerintem. Eleve, ha megint nem o allitana ossze a keretet vissza se jott volna. Voltak feltetelei, es ketlem h elmezne ha azokat egybol felrugjak.
Luninnak sokkal jobb ha nem a padunkon ul egesz evben, mas kerdes h amikor kolcson lesz adva a mi dolgunk nem elbalfalloszkodni.
Nem lesz ket kezdo kaliber kapusunk, ez biztos.

Latom azert akad olyan is aki mar lecserelne Zidane t Pochettinora,aki mit is bizonyitott? :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 15., szerda 12:03

kodo írta: Eriksent meg hagyjak mar ha nem kell Zidanenak. Végre úgy néz ki idén megszabadulunk azoktól akik nem kellenek a kopasznak, akkor hagyják már dolgozni szerencsétlent.
Eddig azt írták, hogy kedveli Eriksent. Most, hogy nem akarja. Lesz itt még sok minden meg az ellenkezője is. Ami biztos, hogy valaki kell a középpályára aki építeni tud, ha Pogba drága meg bonyolult akkor a dán lenne a legkézenfekvőbb. Van még Pjanic mint opció - 29 évesen annyi lenne kb mint Eriksen - meg Ndombele, de ő is inkább Case helyére lenne jó.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 15., szerda 11:56

Sorrentino írta: L'Équipe szerint Griezmann a PSG-be megy inkább.
Mbappé csomagolhatna akkor Madridba. :)
Na, erről beszéltem. Hazatérne, a ligaban kiralykodhatna. Én is nyugodtabb lennék, Bappe ide, mindenki boldog. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. május 15., szerda 11:54

L'Équipe szerint Griezmann a PSG-be megy inkább.
Mbappé csomagolhatna akkor Madridba. :)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 15., szerda 11:38

Meglep, hogy Llorentével kapcsolatban ennyire erősen írják az Atleticot. Elvileg már tárgyalnak is. Pont az Atletico...kölcsönt nem tudok elképzelni, max egy visszavásárlási opciót.

Pogba meg jó lenne a csapatba, de 170 millióért nem. 110 körül még azt mondanám oké, akkor inkább zsákoljuk be Ndombelet, elméletileg őt is kedveli Zidane.
Eriksent meg hagyjak mar ha nem kell Zidanenak. Végre úgy néz ki idén megszabadulunk azoktól akik nem kellenek a kopasznak, akkor hagyják már dolgozni szerencsétlent.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. május 15., szerda 11:32

Pfff Pogba.
Jól van ő az angoloknál.
Vannak igényei a csávónak meg az MU-nak is.
:lol:

Kiváncsi leszek hogy mi fog kisülni ebből de most úgylátszik,hogy kezd kicsúszni egy pár dolog a klubb kezéből.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 15., szerda 6:28

Onda Cero: Real Madrid are making progress in a Christian Eriksen transfer, even though Zidane is not keen on the player.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 14., kedd 19:04

az nem tudom melyik firkász szüleménye. ellenben van az az ajánlat amin már lehet gondolkozni


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég