Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. május 19., vasárnap 22:14

Realista24 írta: Értékelem a szezont. Idén négy meccsen voltam. Négy vereség. Nulla rúgott góllal. :lol:
Idén 1 Real meccsen voltam, 1 győzelemet láttam és nem kapott gólt a csapat! :mrgreen: (BL a Róma ellen, Rómában)

Amúgy sürgősen el kell felejteni ezt a szezont, úgy ahogy van.
De emellett le kell vonni a következtetéseket, és ezt remélem ZZ is megteszi. és jópár "havertól" megszabadul a nyár folyamán - mert ezt máshogy nem lehet.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. május 19., vasárnap 21:47

BlancoMark írta: Azért hatalmas megkönnyebbülés hogy most pár hónapig nem kell Real meccset nézni. :lol:
Eddig se kellett. :D Nem kötelező, ha csak nem vagy mazochista. :lol:
Én hónapok óta kímélem magam, van jobb dolgom is mint nézni 90 percnyi szenvedést.

Persze ha jól alakulnak a nyári igazolások, akkor természetesen újra nézem majd a meccseinket. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 19., vasárnap 20:13

Toti írta: Bíró mit cigánykodott ma össze? Nem láttam sem a meccset, sem az összefoglalót de pár hsz-ben feltűnt a neve, így ebből gondolom.

Szóval? :kalapos:
A pályafutásáért kapta legalábbis tőlem :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. május 19., vasárnap 20:11

Bíró mit cigánykodott ma össze? Nem láttam sem a meccset, sem az összefoglalót de pár hsz-ben feltűnt a neve, így ebből gondolom.

Szóval? :kalapos:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 19., vasárnap 20:09

istimester írta:
Anthony írta: Jövőre nincs kegyelem, aki nem teljesít el kell hajtani könyörtelenül!
Jövőre?
Már tavaly is elkésett a frissítés.
Nincs jövőre. Augusztusig van idő.
Jövőre alatt, sztem itt következő szezonra gondolt a költő.
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. május 19., vasárnap 19:28

Azért hatalmas megkönnyebbülés hogy most pár hónapig nem kell Real meccset nézni. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 19., vasárnap 17:26

istimester írta:
Anthony írta: Jövőre nincs kegyelem, aki nem teljesít el kell hajtani könyörtelenül!
Jövőre?
Már tavaly is elkésett a frissítés.
Nincs jövőre. Augusztusig van idő.
+1, 5-8 játékos csereberének simán le kéne zajlania.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. május 19., vasárnap 17:23

Anthony írta: Jövőre nincs kegyelem, aki nem teljesít el kell hajtani könyörtelenül!
Jövőre?
Már tavaly is elkésett a frissítés.
Nincs jövőre. Augusztusig van idő.

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. május 19., vasárnap 17:16

Azt hittem,hogy magán az ötletlen röhögsz,hogy ide új edző kéne.Kirúgni nem fogják,ez tény :D
2016/17-es szezon valóban jó volt,a BL-ben az A csapat,a bajnokságban meg a B hozott élvezhető meccseket

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. május 19., vasárnap 16:50

KovaLlos írta: Valszeg nem sok Real meccset néztél Zidane-nal a padon,ha ezen tudsz röhögni...
gondolkozz már ember, Perez kb térdenállva könyörgött neki h jöjjön vissza, megad neki mindent. Szted akkor nyáron majd kirúgja és hoz új edzőt? :lol: :lol: ne haragudj de ez mi, ha nem nevetséges?!
KovaLlos írta: Mikor jöhet el az a pont,amikor valaki megkérdőjelezheti Zidane munkáját?
Természetesen szíve joga mindenkinek, volt h én is kritizáltam
KovaLlos írta: Nagyon szép a 3 BL cím,de én azért lettem Realos,mert a szép focit szeretem.
Hát pedig voltak időszakok amikor mindenkit megbasztunk olyan játékkal, h öröm volt nézni. De akkor meg biztos te nem néztél sok Zidane féle Real meccset :kacsint:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 19., vasárnap 16:39

Újabb szégyen.
Menjenek a picsába.
Mind az egészen, és egyenként is.
Nem volt motiváció? Hát milliókat kerestek.
Tavaly megnyertétek a BL-t? Na és? Ez pont mennyire érdekelte ma a Betist? Vagy engem? A tavalyi eredményekre sehol sem adnak pontot, semmilyen pontot.
Értem én, hogy a sikerek után vannak szűk esztendők, de ENNYIRE?

Jövőre nincs kegyelem, aki nem teljesít el kell hajtani könyörtelenül!

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. május 19., vasárnap 16:35

Sierra írta:
wxyz írta: Edzőt kell hozni a nyáron Zidane helyére vagy mellé, nem játékost, ez a legfontosabb.
ezt most olvasom :lol: :lol: :lol: óriási
Valszeg nem sok Real meccset néztél Zidane-nal a padon,ha ezen tudsz röhögni...ha a következő idényben is hasonlóan semmilyen lesz a játék,akkor meg az lesz a kifogás,hogy még össze kell szoknia a csapatna :hmmm: Mikor jöhet el az a pont,amikor valaki megkérdőjelezheti Zidane munkáját? :( Nagyon szép a 3 BL cím,de én azért lettem Realos,mert a szép focit szeretem.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 19., vasárnap 16:21

ZZ-nek egyébként most jön el az igazi erőfelmérő. Egy teljesen új csapatot kell építenie, új emberekkel, taktikával, sémákkal. Eddig rá lehetett mondani, hogy csak átvette Carlo örökségét és jól tudta motiválni CRéket. Remélem felfogja ezt Perez is, mert csak úgy lehet megvalósítani, ha nem ugatnak bele és engedik dolgozni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. május 19., vasárnap 15:51

wxyz írta: Edzőt kell hozni a nyáron Zidane helyére vagy mellé, nem játékost, ez a legfontosabb.
ezt most olvasom :lol: :lol: :lol: óriási

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. május 19., vasárnap 15:42

El se hiszem hogy vége ennek a szenvedésnek. A 2000-es évek közepi sötét időkig süllyedtünk vissza. Az tök egyértelmű volt h Cé távozásával visszaesünk, de hogy ilyen szintre, azt sem senki sem. Kellett ehhez a többi alapember botrányos játéka egész évben, Karim kései feltámadása, és mindezen tényezők összessége okozta ezt a szégyenteljes szezont. Kár érte (megint), mert ez a Barca idén sem volt egy nagy szám, simán verhetők lettek volna mindkét fronton.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. május 19., vasárnap 14:53

Vége van.
Ez jó.
Solarival volt egy nagyjából 5-6 hetes.periódus amikor jól ment. Sőt sztem Solari nem volt olyan rossz.
A szezon legjobb meccse: Atletico verés a Wandában.

Ezen kívül minden ótvar volt. ZZ azért vmit csak tud, erős lenne hosszúra nyúlt beugrónak nevezni.
A játékosok szarok. Le kell cserélni a fél keretet. Kellenek az új igazolások. ZZ személye egy lehetőség arra h nagyszerű neveket igazoljon a klub.

Várom a nyarat, h új impulzosokkal teli kezdjük az új szezont.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. május 19., vasárnap 14:35

Nem az eredmény a probléma. Sokak visszaesetek, átalakításra vár a keret, benne volt egy rosszabb szezon.
De amit idén Perez leművelt az edzőkkel az az előző elmöksége legbutább döntéseit idézi.
Lopetegui fociján pár meccs után látható volt, hogy öngyilkosság. Inogott is a pad alatta amint jöttek a jobb csapatok.
Solariról Castilla edzőként is csak rosszat lehetett hallani. Igazolta is, én még rosszabbnak láttam vele a csapatot, mint előtte. Az Ajax lehetséges fordítását például jeleztem is. Mire fel lett kinevezve?

És itt jött a szezon számomra legnagyobb hibája, Zidane visszahozatala. Tudom, nagy játékos volt és 3 BL. De már ezek alatt látszott, hogy ő nem több egy hosszabbra nyúlt beugrónál.
A régi problémái sorra jöttek elő ezen a kb 10 meccsen. A csapatrészek között nincsenek kapcsolatok, ez a Rayo meccsen volt szerintem a leginkább látható, nekem az ottani 442 volt a legkilátástalanabb a szezonban. Csapatmozgások ha vannak egyáltalán azok sem működnek. Legjobb példa a Villareal elleni nem működő letámadás.
Bernardo Silvákat akarnak itt sokan az itteni alibinek tartott emberek helyett. Bernardo Silvának és a társainak le vannak oktatva sémák, hogy hozzanak ki labdát, hogyan alakítsanak ki helyzeteket. Úgy más szélsőt játszani, hogy az edződ közben labdajáratással és keresztmozgásokkal széthúzza az ellenfél védelmét és megnyissa neked a szélt. Itt ilyen nem lesz, itt egyedül vagy több emberrel a nyakadon, labdát se sokat kapsz, így kell kialakítani valamit.
Edzőt kell hozni a nyáron Zidane helyére vagy mellé, nem játékost, ez a legfontosabb.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 19., vasárnap 14:04

Lehoztunk egy szezont 7-0nélkül így sajnos semmiképpen sem tudom pozitívra beszélni a dolgokat. Igazából jó,hogy vége de ennyit megérdemeltünk :D egy kis böjt a következő aranykorszak előtt csak még édesebbé teszi majd a sikereket.

Szezon legjobbja: Bigbenz
Szezon meglepetése: Bigbenz
Szezon kóklere: Lopi
Szezon áldozata: Solari, R24(akinek jelentkeznie kéne a bernabeu portáján a számláival,legalább egy olyan ajándék csomagot kapjon mint amit a bírók szoktak)
Szezon nyertese: Zidane aki olyan szintá teljhatalmat harcolt ki magának amit itt még soha senki nem látott.
Szezon poénja: Béla búcsúmeccset nem kap de undoritó majjenko a bernabeuban főjhatja az utolsó meccsét.
Akiktől megválnék vagy nem számolnék már velük komolyabban: Modric,Marcelo,Bale,Isco,Asensio. Viniciust semmiképp sem tartanám itt a következő szezonban, padra kár lenne kezdőben meg trófeákat fogunk rajta bukni.

Szezon legnagyobb pillanata: https://www.youtube.com/watch?v=ZR0ZocjsjU0
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 19., vasárnap 13:59

Nem tudhatjuk mik mennek a háttérben, de azért Bale-t szerintem is nyugdodtan belehetett volna cserélni egy 15 percre, pláne, hogy milyen gecirosszak voltunk, és kik jöttek be helyette.
Másik, Navas > TBO, sajnálom hogy megy, mégha a koruk miatt érthető is.

Benz nem hozta a formáját, pedig örültem volna ha megdönti a saját rekordját, vagy legalább fix 2. helyet szerez a góllövőlistán. Vinit meg tanítsa meg valaki lőni, mert ennek így nem lesz sok értelme.

VÉGRE VÉGE VAN AMÚGY BAZMEG. Remélem komoly frissítés lesz, kell legalább 6-7 új ember.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 19., vasárnap 13:55

Faust írta:
Realista24 írta: Értékelem a szezont. Idén négy meccsen voltam. Négy vereség. Nulla rúgott góllal. :lol:
Hat ki az a nemnormalis aki iden kiment Real meccsre? :mrgreen:
En egyszer voltam, meg is vertuk a Sevillat a Bernabeuban. B-) :kalapos:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég