Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. május 21., kedd 10:30

Na a Frankfurt sportigazgatója azt mondta, hogy tárgyalnak a Reallal, de még rengetegen érdeklődnek Jovic iránt és, hogy senkivel nincs közel a megegyezés egyelőre. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 21., kedd 8:49

https://youtu.be/8z3LgNB66Mw
Az a roast, amit Grízes, és az Atleti kapott :lol: :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 7:23

dzsi91 írta: Szerintem idén bappé ha akarna sem engednék el. Neymarra van jelenleg esélyünk mert ott vicaversa a töke televan mindkét félnek szerintem a másikkal és már inkább szabadúlnának egymástól.
Azért sem szabadna elhozni onnét azt a bánatot, mert megérdemlik egymást, illetve két "vezérarcot" kivenni egy csapatból lehetetlen. Főleg, ha az a PSG. Türelmesen várni kell, míg Mbappe teljesen megunja a francia bohóckodást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 20., hétfő 23:01

Szerintem idén bappé ha akarna sem engednék el. Neymarra van jelenleg esélyünk mert ott vicaversa a töke televan mindkét félnek szerintem a másikkal és már inkább szabadúlnának egymástól.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 20., hétfő 20:13

Fb Mbappe hirhez:


Gyorsan becsicskitottak. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 20., hétfő 12:12

Tenyleg az a kerdes Mbappe kapcsan, hogy mit is akar valojaban. Jovore, akar egy EB gyozelem utan eligazolni, vagy kapni egy jo zsiros szerzodest es majd ugyis lesz ideje 5-6 ev mulva csapatot valtani. Latva a PSG-be igazolasat meg ugy az idei viselkedeset, en utobbira fogadnek.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. május 20., hétfő 11:54

szerintem is kár ebbe túl sokat belelátni, megnyerték a ligát kutyát se érdekli, el kellett hinteni valamit amire harap a média meg az egész kóceráj, sejkestől.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. május 20., hétfő 10:55

Berti írta: Ez egyértelműen egy ultimátum a PSG-nek.

Látom ahogy öszerezzent a sejk.





:mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 20., hétfő 10:49

ha ez van a háttérben 20 éves korára, akkor el kell felejteni őt egy életre. neymar szintű bohóc lesz, aki klubszinten semmi - vagy alig valami - érdemlegeset fog tudni felmutatni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 20., hétfő 10:48

RealMadridFanatic írta: L'Équipe szerint is arról van szó, hogy mivel Mbappé érzi magát a vezérbikának Párizsban, ennek megfelelő honoráriumot szeretne (elvileg Neymar dupla annyit keres), ehhez pedig kicsit agresszívebb stratégiába kezdett a nyilatkozattal.
pénzéhes bohócot nevel(t) belőle Párizs. :x
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 20., hétfő 10:46

L'Équipe szerint is arról van szó, hogy mivel Mbappé érzi magát a vezérbikának Párizsban, ennek megfelelő honoráriumot szeretne (elvileg Neymar dupla annyit keres), ehhez pedig kicsit agresszívebb stratégiába kezdett a nyilatkozattal.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 20., hétfő 10:38

ziro4vr írta: Sztem kár lelkesednetek, idén biztosan. Még egy évük lesz együtt, aztán szerintem utána lesz csilliárdokért mozdítható mindkettő, remélem egyértelmű, kire kell rámenni. Ha ZZ marad az edző akkor is, akkor biztos.
Nem kell beleélni magunkat, viszont ez a nyilatkozat azt jelenti, hogy valami megmozdult. Szerintem már ez is óriási meglepetés. Lehet nem idén lesz valami a dologból, az is lehet hogy nem ide fog jönni, de a PSG már nem lesz olyan "érinthetetlen", mint eddig.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. május 20., hétfő 10:31

breaking! kroos hosszabbít 2023-ig. ma jelentik be.
Még egy év türelmet mindenképp adni kell neki, de ha következő szezonban is ilyen langyosan-beleszarósan játszik akkor eladnám.
Love football, hate antifa.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 20., hétfő 10:27

breaking! kroos hosszabbít 2023-ig. ma jelentik be.

mbappéhez még: mondjuk ha perez elhozza párizsból az figo szintű deal lesz. :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 20., hétfő 10:13

Azért Mbappe nem egy Rabiot. Mbappe talán most a futballvilág legfigyeltebb játékosa. Ha őt száműzné az arab a csapatból (amit sosem tenne meg), akkor rágyújtanák az emberek Párizst. Ilyen nem lesz. Nem gondolom azt, hogy lejáró szerződéssel engednének el egy 200+ milliós játékost, abszurd.
A PSG mindenképp el fogja adni Mbappe-t, a kérdés csak az hogy mikor.
Azzal hogy megszellőztette azt, hogy szeretne új kihívásokat, amit lehet egy másik csapat egy új projekttel hozhat neki, az egy nagyon nagy első lépés.
Szerintem ezt az évet még ott lesz, s ha nem nyernek BL-t, akkor jövő nyáron ide fog jönni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 20., hétfő 10:07

ez a nyilatkozat semmin nem változtat. psg-ből nem lehet igazolni, olyat sem aki el akar menni. csak azokat lehet elhozni, akiket ők dobnak ki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 20., hétfő 8:39

Sztem kár lelkesednetek, idén biztosan. Még egy évük lesz együtt, aztán szerintem utána lesz csilliárdokért mozdítható mindkettő, remélem egyértelmű, kire kell rámenni. Ha ZZ marad az edző akkor is, akkor biztos.
Nem illik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 20., hétfő 8:37

Berti írta: ha nem nyernek BL-t a következő szezonban, akkor dobbantani fog.
Meddig van szerződése? Talán 2023. Szerintem záradék nélkül, még spekulációt sem olvastam, hogy lenne. Így meg is feszülhet, ha nem akarják elengedni. Annál értékesebb, hogy lelátóra száműzzék, de ha nem is engedik el, majd menet közben beletörődik és játszik tovább. Amíg nem akarják elengedni, addig ott lesz, vagy kivárja a szerződése lejártát.
Pad'em írta:Ez szerintem nem olyan óvatos.
Persze, ez egy egyértelmű üzenet, el is mondta, ennél diplomatikusabb nem lehetett, ha ez még belefér egyáltalán. De nyitva hagyta a maradás lehetőségét (mi mást is tehetett volna? :) ), el is mondja, hogy vagy a PSG-ben, vagy máshol. Mondjuk nagyobb felelősséget ott már nem tudom hogyan szeretne vállalni.

Azt is el tudom képzelni, hogy mivel róla szól már ott szinte minden, és idén is Ő volt a legfontosabb játékos, Neymar fizetése felé terelné a dolgot, aminek próbál megágyazni 1-2 ilyen kikacsintással. Bár nem tudom pontosan mennyit keres, de gyanítom a brazil jóval többet kap.


szerk.:
Amiben bízni lehet, az inkább Perez és a kapcsolatai az üzleti életben. Régen gyaníthatóan nagyobb fórral indultunk a piacon, a klub presztízse még mindig kimagasló, de anyagilag már nem mi vagyunk a legvonzóbbak, átigazolási díjak terén pedig kis túlzással minden topklub felért a szintünkre. Így egyedül a fentiben látok még minimális kapaszkodót, Perez ismeri a qatariakat. Csak kérdés, hogy mit tudna villantani, amiért nekik is megérné lemondani a franciáról. A pénz önmagában gondolom kevés.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2019. május 20., hétfő 8:40-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. május 20., hétfő 8:17

Mondjuk nálunk meg most fog indulni csak a projekt. (ha fog :D )
Jelenleg semmilyen esélyét nem látom annak, hogy ide jönne egy nagy kérdőjelbe. Sajnos simán benne van a pakliban még 2-3 sikertelen év. Annál jelenleg Párizs is jobb. Pénzügyileg meg biztosan.
De amúgy meg sajnos előbb látom őt a Cityben mint nálunk.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 20., hétfő 8:01

Ez egyértelműen egy ultimátum a PSG-nek. Ha nem is egyezik meg egy csapat sem a klubbal és vele most nyáron, akkor ha nem nyernek BL-t a következő szezonban, akkor dobbantani fog.

Pfu mekkora lenne, ha behúznánk most nyáron őt is Hazard mellett. :lol:
Militao és Rodrygo megvan, Mendy is célegyenesben, már csak egy kp-s kellene. Pogba ezek mellett már sok lenne, szóval jöhet Ndombele. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég