Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 20., hétfő 22:29

Szerintem a GoT a legjobb, csak annyi a teendő, hogy 8x02 utáni dolgokat meg nem történtnek tekintem. Ott vége, elkezdődött a long night és nem ér véget. :mrgreen:

Amúgy nehéz kérdés hogy mi nálam a top. Talán Scrubs, esetleg Friends.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 20., hétfő 22:19

a lost is hülyeség volt, de ott legalább meghatódtam anno, és nem rossz szájízzel gondolok rá, még ha el is szúrták ott is a végét.
itt ezt nem mondhattam el, full kiszámítható,kliséhalmaz lett a vége.

nálam a Lost összességében magasabban van egy paraszthajszálnyival mint a GoT. Pedig az utolsó évadig azt hittem, átveszi nálam a top1 helyet, de nem sikerült.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 20., hétfő 22:06

ziro4vr írta: ehéz eldönteni, hogy a Lost utolsó évadát, vagy ezt cseszték el jobban. De inkább ezt. :lol:
Azért nem tépjünk fel régi sebeket jó? Köszi!
:lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 20., hétfő 22:02

Nehéz eldönteni, hogy a Lost utolsó évadát, vagy ezt cseszték el jobban. De inkább ezt. :lol:

Én nem tudom, Martin hogy akar eljutni ehhez a véghez, egyáltalán ezek után el akar e, de..Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem ezt ő sem gondolta át, biztosan meg lehet ennek jobban ágyazni, de ez csak sokkolóan meglepő lenne tőle is, nem jól megírtan sokkoló

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A sorozatról kár beszélni, nevetséges lett az egész. A tavalyi fake leak, ahol bran új éjkirály lett, dany és jon is meghal de a gyerekük megszületik és ő uralkodik, sokkal jobb volt mint ez, ahol Bronnék bohóckodnak, Sansa királynő, Jon puffadt arcú lovas, Sam meg pelenkát hord ruhaként.
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 20., hétfő 20:39

Cali írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért megnéznék még egy évadot, ami arról szól, hogy ez a csürhe vezeti egész Westerost.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ebbe a befejezésbe kódolva van, hogy a Királyságnak annyi.
évek-évtizedek kérdése lenne, hogy Dorne, a Vas-szigetek, a Völgy is jogot formáljon az önállóságra, mivel ott az északi példa előttük.
plusz most tök jó mindenki happy, meg öribarihimihumi van, de mi lesz később?
főleg egy számító dög Sansával? mennyi idő neki, hogy úgy gondolja, neki jár a Völgy is mert csak?

Szerintem logikusabb lett volna, ha:
1.) mindenki külön királyságot alapíthat, Bran meg mint egy őrző fölöttük működne.
2.) Bran lecsitítja Sansát a francba, hogy hagyja a hülyeségeit, mert Robb/Jon legalább megküzdött és kiérdemelte az Észak királya címet. Tetszett volna Sansa feje, ahogy opBran lecsitítja. És akkor egyben marad a 7 királyság.

sose sült jól a történelemben hosszútávon,ha egyik részét egy királyságnak kivételeztették autonómiával. utána jön a többi is.



Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez meg mindent elmond az új Kistanácsról:
https://www.reddit.com/r/freefolk/comme ... yed_raven/
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 20., hétfő 20:32

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igazából mindenki felesleges, mert Brannek tudni kell mindent az uralkodásról. Csak ugye ő nem motivált ilyen kérdésekben, mert ő valami más. Aztán mégis ezért utazott ennyit. :lol: :lol: :lol:

Tökéletes páros lett volna, ha Jon-t hozták volna ki királyként, Bran pedig ott lett volna, mint a király egyik segítője. Jonra felnéznek, isszák szavát, neki meg ott lett volna a hattérben Tyrion és Bran.

Plusz semmi értelme nem volt Jon Targaryen örökös létének se. Kinyírta a szerelmét még se lett Azor Ahai... Vagy Azor Ahai, de nem olyan szoros kötelékben, mint amit a jóslatban fogalmaztak meg.

Szar az egész.

Swineherd írta: imdb: 4.6 (91 421) :'(
Megérdemlik. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Talán ennél gázabb zárást még sorozat nem kapott. Se túl negatív, se túl pozitív. Ez egy határ szar.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 20., hétfő 20:31

imdb: 4.6 (91 421) :'(
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Cali
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2019. május 20., hétfő 20:16

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Már nem tudom szerkeszteni.
Még az egy fasza fordulat lett volna, ha Bran megkoronázása után jön egy vágás, felébred, mint az első évad 3. részének a végén, és kiderül, hogy az egészet csak álmodta a zuhanás utáni kómában, majd egy kis kripli marad örökre... :D

Cali
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2019. május 20., hétfő 20:04

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért megnéznék még egy évadot, ami arról szól, hogy ez a csürhe vezeti egész Westerost.
Edmure a balfasz. Bronn a pénzmester, aki csak kurvázik.
Gendry a kovács, akinek annyi a köze a politikához, mint Drogonnak.
Jara a leszbi.
Davos a nyelvtannáci.
Valaki a Martellek közül, akiről fogalmam sincs, hogy ki.
Plusz a Starkok, akiknek nincsenek érzéseik és egymásban se bíznak már meg.
Még Tormundnak odaadtam volna a völgyet és teljes a sztori a következő évadra...

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 20., hétfő 14:21

RaúlCF írta: egy biztos. Martin papa könyvének olyan magas eladási számai lesznek emiatt a gőzölgő kupac miatt mert az emberek éhesek a normális befejezésre és most jól le van tesztelve a sok szar.
Lehet valahol ez is volt a cél.
Ha egy űberjó befejezéssel zárt volna a sorozat, akkor nem lenne akkora az eladási szám a könyvek esetében. Duplán kaszálnak.
De attól még a kurvaanyjukat, mert én a sorozatba szerettem bele, nem a könyvekbe.. :vivo:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 20., hétfő 14:20

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sam lába mögött is volt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 20., hétfő 14:16

RaúlCF írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!királyválasztás résznél most vizes palackok voltak a szereplők lábainál. :fpalm:
komolyan ugyanezzel beégnek előző részben mindenki röhög rajtuk és ugyanolyan amatőr hiba. ez a beleszarás nagyon fájó.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Tenyleg van olyan, akinek ez feltunik? link

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 20., hétfő 14:12

RaúlCF írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!királyválasztás résznél most vizes palackok voltak a szereplők lábainál. :fpalm:
komolyan ugyanezzel beégnek előző részben mindenki röhög rajtuk és ugyanolyan amatőr hiba. ez a beleszarás nagyon fájó.
én pont leszarom az ilyen hibákat, sokkal szomorúbb, hogy sántít az egész film. viszont abban igazat adok, hogy ezek az apróságok teljes mértékben tükrözik, hogy mennyire szartak bele a készítők. sőt senkit se érdekelne, csak a kattintás vadászat a lényeg

életük és a sorozat történelem egyik legremekebb alkotásába így belemocskolni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 20., hétfő 14:09

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!királyválasztás résznél most vizes palackok voltak a szereplők lábainál. :fpalm:
komolyan ugyanezzel beégnek előző részben mindenki röhög rajtuk és ugyanolyan amatőr hiba. ez a beleszarás nagyon fájó.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 20., hétfő 13:11

a 8ik évad egy dicső 37%os nézői értékelésen áll. eddig a 7ik volt a leggyengébb 86%on. ez mindent elmond


egy biztos. Martin papa könyvének olyan magas eladási számai lesznek emiatt a gőzölgő kupac miatt mert az emberek éhesek a normális befejezésre és most jól le van tesztelve a sok szar.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 20., hétfő 12:54

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Hol kell azt a peticiot alairni? Egyszeruen sik ideg vagyok, hogy megvolt a lehetoseguk, hogy bevezessek westeroson a demokraciat de nem eltek vele. :mrgreeen: Na de viccet felreteve, mintha csak a negyedik reszt lattam volna. Ott is volt egy jo kis 50-55 (?) perces resz (a temetes es az azt koveto vacsora), majd hozzavagtak meg fel orat, amiben meghal egy sarkany es Missandei. Ebbol miert nem csinaltak egy kulon reszt? Mint ahogy a mostani reszben is en elveztem, ahogy Jon Tyrionon keresztul eljut oda, hogy megolje Danyt. Ez volt kb 40 perc. A resz elejere/kozepere bevagjak ahogy Dany mindenkit Kiralyvarba hivat, vagy ahogy reagalnak a fel varos elpusztulasara es mar meg is van az a hianyzo 10 perc. Az utolso, kulon reszben pedig rendezik a tron sorsat meg hogy ki hova kerul. En igy is szerettem a zaro evadot, messze nem erzem ezt akkora csalodasnak, meg a sorozat tonkretetelenek, mint sokat, de az a plusz 50-60 percnyi anyag egy kicsit hianyzik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 20., hétfő 12:43

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://www.facebook.com/sorozatjunkie. ... =3&theater
Spoiler alert: nem is Danny égette fel a várost, a sárkány volt egyedül!!!!
Justice for Dany!!!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 20., hétfő 12:19

Ha én bármikor újrázom, akkor a 8. évad 3. részével én lezártnak tekintem a sorozatot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 20., hétfő 12:16

Ja és Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azért is volt kurva szar ötlet ez a 6 rész mert hiába volt hosszabb egyértelmű volt,hogy 1 részben 1 szálat próbálnak majd lezárni. Így a plusz játékidőben nézhettük ahogy arya éppen zombik között szlalomozik fél órán át vagy a romok alól menekül vagy éppen tyrion sétál lassítva kingslandingben... mennyi mindent ellehetett volna magyarázni ha ezeket lerendezik 2-3 perc alatt mert kb annyit értek ezek a jelenetek és már mindjárt nem lett volna ilyen rágós az egész.

Egyszeűen lehoz az egész mert a hibái ellenére nálam az 5-6-7ik évad is erős volt.Voltak benne epic jelenetek de így nehéz lesz újrázni a sorozatot amikor tudod,hogy ez a jelenet sem ér szart sem meg az sem ér semmit.Gyakorlatilag az egész bran és nightking szálat értelmetlenné tették.Danerysre legalább voltak utaló jelek,hogy nem teljesen normális a nő de az is nagyon ellett szabva,hogy kb másfél rész alatt már sátánként ábrázoljuk drogon szárnyaival azt aki 7 évadon át próbáld lavírozni a jó uralkodói szerepben és 2 évadott baszkodott el arra,hogy minél kevesebb áldozattal jusson a trónra. Ahogy megérkezett dragonstonera elugorhatott volna drogonnal gyorsan elfoglalni kingslendinget bármikor...

"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 20., hétfő 12:12

Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy eddig nem igazán mondtam azt, hogy kellett volna a többrész, de most már határozottan amondó vagyok, hogy az utolsó 2 évadnak kellett volna a 10-10 rész. Mondjuk a 8. évad első 3 része mehetett volna a 7 évadhoz. Aztán a 8-ban sokkal jobban kifejteni dolgokat, mert így kb az egész évad annyiról szólt, hogy puff valami megtörtént fogadd el.

Ami megtörtént az is egy bullshit logikátlan szar. Nem a fordulatokkal volt itt a legnagyobb baj, hanem a kivitelezéssel.

Ezt a két tróger írót én biztos nem alkalmaznám ezek után. Főleg, hogy a részek után jön a nevetséges és szánalmas belemagyarázás.

Nem vagyok a könyvmoly kategória, de valószínűleg inkább elolvasom a könyveket, amiknek szinte biztos több értelme lesz még ezzel a befejezéssel is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jah, teljesen egyértelmű, hogy kellett volna még egy évad.
Nem tudom miért nem lett? Talán a készítők nem akarták már tovább húzni, több mint 10 éve ezen dolgoznak. De akkor igazán felmondhattak volna, és hagyják hogy csinálja olyan, akinek van kedve hozzá.
Annyi, hogy a magyarázkodás az nem reakcióként jött ki, hanem ezeket elkészítették már régen, és dvd extraként szoktak kijönni.

De jó hogy vége.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég