Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1768
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. május 21., kedd 11:09

Ja kozben megvan nekem is. Penamadridista.hu fele forditas (ha esetleg nem lehet mashonnan idezni, bocsi, es delete);
Unai Emery, a PSG korábbi vezetőedzője: „Mbappé a Real Madridot akarta választani. Akár a Barcelonába is mehetett volna, de ő vakon bízott a Madrid ajánlatában. Sokat beszélgettem vele és az édesapjával is, és végül sikerült őt meggyőzni, hogy maradjon Franciaország legjelentősebb projektjében. Ehhez rengeteg pénzre is szükség volt, de ez nem okozott gondot a vezetőség számára.”

Igazabol az a helyzet a sraccal, h ha akar jonni, jonni fog 24 eves kora elott. Ha a penz jobban erdekli, akkor hosszabbit, ez esetben nem is kar erte.

Neymar, ahogy dzsi mondta, szerintem is hozhato lenne iden. Nagyon utalnam, ha jonne, biztos vagyok benne, hogy hosszu tavon bukta lenne, annyi vigaszom lenne osszesen, hogy rovid tavon azert megis benne lenne a pakliban, hogy felszivja magat, h megmutassa. Isten igazabol egyaltalan nem kizart, hogy ossze jonne neki 1 max 2 komoly szezon, BL, Aranylabda, miegymas. A kepessegei megvannak, kerdes tartja-e annyira a karrierjet, erdekli-e komolyan az, hogy feljusson a csucsra, vagy mar csak a lovetta erdekli. (mondjuk nala is annyibol szerencses a helyzet, h ha jonne, akkor valszeg kevesebb fizuert, ami azt sugalna, h vannak meg ambicioi) Hosszutavon viszont egyertelmuen nem lehe ra epiteni.

Amugy Hazard kizarna Neymart, nem? Vahy esetleg Eden kozepen Benzema mogott, Neymar meg a baloson? Igy viszont trofeak nem jonnenenek, a mai foci mar nem birja el az orrnehez csapatokat. 2 egyszerre tuti nem. En ha a jovobe latnek, akkor azt valasztanam, amelyik inkabb javara valik a csapatnak, de mivel nem latok, ezert annyit tudok mondani, h Neymar egy antipatikus gyoker. :mrgreen:
(+ hehe is ujra regisztralna) :lol:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1768
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. május 21., kedd 10:50

Kerlon írta: Emery burkoltan szépen kifejtette, hogy jól megkenték Mbappeékat. :'(
Mit mondott konkretan? Merre talalok errol cikket, v interjut, v vmit?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 10:43

Emery burkoltan szépen kifejtette, hogy jól megkenték Mbappeékat. :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. május 21., kedd 10:30

Na a Frankfurt sportigazgatója azt mondta, hogy tárgyalnak a Reallal, de még rengetegen érdeklődnek Jovic iránt és, hogy senkivel nincs közel a megegyezés egyelőre. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 21., kedd 8:49

https://youtu.be/8z3LgNB66Mw
Az a roast, amit Grízes, és az Atleti kapott :lol: :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 7:23

dzsi91 írta: Szerintem idén bappé ha akarna sem engednék el. Neymarra van jelenleg esélyünk mert ott vicaversa a töke televan mindkét félnek szerintem a másikkal és már inkább szabadúlnának egymástól.
Azért sem szabadna elhozni onnét azt a bánatot, mert megérdemlik egymást, illetve két "vezérarcot" kivenni egy csapatból lehetetlen. Főleg, ha az a PSG. Türelmesen várni kell, míg Mbappe teljesen megunja a francia bohóckodást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 20., hétfő 23:01

Szerintem idén bappé ha akarna sem engednék el. Neymarra van jelenleg esélyünk mert ott vicaversa a töke televan mindkét félnek szerintem a másikkal és már inkább szabadúlnának egymástól.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 20., hétfő 20:13

Fb Mbappe hirhez:


Gyorsan becsicskitottak. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9173
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 20., hétfő 12:12

Tenyleg az a kerdes Mbappe kapcsan, hogy mit is akar valojaban. Jovore, akar egy EB gyozelem utan eligazolni, vagy kapni egy jo zsiros szerzodest es majd ugyis lesz ideje 5-6 ev mulva csapatot valtani. Latva a PSG-be igazolasat meg ugy az idei viselkedeset, en utobbira fogadnek.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. május 20., hétfő 11:54

szerintem is kár ebbe túl sokat belelátni, megnyerték a ligát kutyát se érdekli, el kellett hinteni valamit amire harap a média meg az egész kóceráj, sejkestől.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. május 20., hétfő 10:55

Berti írta: Ez egyértelműen egy ultimátum a PSG-nek.

Látom ahogy öszerezzent a sejk.





:mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 20., hétfő 10:49

ha ez van a háttérben 20 éves korára, akkor el kell felejteni őt egy életre. neymar szintű bohóc lesz, aki klubszinten semmi - vagy alig valami - érdemlegeset fog tudni felmutatni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3897
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 20., hétfő 10:48

RealMadridFanatic írta: L'Équipe szerint is arról van szó, hogy mivel Mbappé érzi magát a vezérbikának Párizsban, ennek megfelelő honoráriumot szeretne (elvileg Neymar dupla annyit keres), ehhez pedig kicsit agresszívebb stratégiába kezdett a nyilatkozattal.
pénzéhes bohócot nevel(t) belőle Párizs. :x
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 20., hétfő 10:46

L'Équipe szerint is arról van szó, hogy mivel Mbappé érzi magát a vezérbikának Párizsban, ennek megfelelő honoráriumot szeretne (elvileg Neymar dupla annyit keres), ehhez pedig kicsit agresszívebb stratégiába kezdett a nyilatkozattal.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 20., hétfő 10:38

ziro4vr írta: Sztem kár lelkesednetek, idén biztosan. Még egy évük lesz együtt, aztán szerintem utána lesz csilliárdokért mozdítható mindkettő, remélem egyértelmű, kire kell rámenni. Ha ZZ marad az edző akkor is, akkor biztos.
Nem kell beleélni magunkat, viszont ez a nyilatkozat azt jelenti, hogy valami megmozdult. Szerintem már ez is óriási meglepetés. Lehet nem idén lesz valami a dologból, az is lehet hogy nem ide fog jönni, de a PSG már nem lesz olyan "érinthetetlen", mint eddig.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. május 20., hétfő 10:31

breaking! kroos hosszabbít 2023-ig. ma jelentik be.
Még egy év türelmet mindenképp adni kell neki, de ha következő szezonban is ilyen langyosan-beleszarósan játszik akkor eladnám.
Love football, hate antifa.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 20., hétfő 10:27

breaking! kroos hosszabbít 2023-ig. ma jelentik be.

mbappéhez még: mondjuk ha perez elhozza párizsból az figo szintű deal lesz. :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 20., hétfő 10:13

Azért Mbappe nem egy Rabiot. Mbappe talán most a futballvilág legfigyeltebb játékosa. Ha őt száműzné az arab a csapatból (amit sosem tenne meg), akkor rágyújtanák az emberek Párizst. Ilyen nem lesz. Nem gondolom azt, hogy lejáró szerződéssel engednének el egy 200+ milliós játékost, abszurd.
A PSG mindenképp el fogja adni Mbappe-t, a kérdés csak az hogy mikor.
Azzal hogy megszellőztette azt, hogy szeretne új kihívásokat, amit lehet egy másik csapat egy új projekttel hozhat neki, az egy nagyon nagy első lépés.
Szerintem ezt az évet még ott lesz, s ha nem nyernek BL-t, akkor jövő nyáron ide fog jönni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 20., hétfő 10:07

ez a nyilatkozat semmin nem változtat. psg-ből nem lehet igazolni, olyat sem aki el akar menni. csak azokat lehet elhozni, akiket ők dobnak ki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 20., hétfő 8:39

Sztem kár lelkesednetek, idén biztosan. Még egy évük lesz együtt, aztán szerintem utána lesz csilliárdokért mozdítható mindkettő, remélem egyértelmű, kire kell rámenni. Ha ZZ marad az edző akkor is, akkor biztos.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 174 regisztrált és 0 vendég