Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. május 21., kedd 20:20

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egy dolog, hogy Ők elsunnyogták, de ott vannak Varys levelei, benne Jon valódi kilétéről. Azokkal is mi lett? Gondolom D&D azt is leszarta...
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 21., kedd 20:09

Swineherd írta: GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!korrekt kibeszélő (Pimp Thy Mind)
"Ki nem szarja le a Szürke Férrrrget? Ez egy közkatona bazdmeg, akinek az a neve, hogy Szürke Férrreg. Nehogy már az döntsön a (...) jogos trónörökös sorsáról." ... "Ugye ő lenne a jogos trónörökös és neki le kell térdelnie a Bran elé? Mi a szar az a jelenet? A Brannek simán föl kéne kelni abból a tolószékből és átadni a helyét." :lol:
nagyon jó arcok, bírom őket már régóta :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem is ez a véleményem kb amit ők is mondanak, beszéltem is erről a rész után.
az hogy Sansa-Bran elsunnyogta mindenki előtt Jon származását, és ezzel jogát a trónra, az vicc. de korábban baromi fontos volt Sansának megkeverni az ürüléket ezzel. most amikor értelme lenne, akkor sunnyog.
mert felhozni semmibe nem tartott volna a dolgot, max leszavazzák és kész. de hogy szóba sem került, az nonszensz.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 21., kedd 19:53

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!korrekt kibeszélő (Pimp Thy Mind)
"Ki nem szarja le a Szürke Férrrrget? Ez egy közkatona bazdmeg, akinek az a neve, hogy Szürke Férrreg. Nehogy már az döntsön a (...) jogos trónörökös sorsáról." ... "Ugye ő lenne a jogos trónörökös és neki le kell térdelnie a Bran elé? Mi a szar az a jelenet? A Brannek simán föl kéne kelni abból a tolószékből és átadni a helyét." :lol:
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 15:28

KAG írta:
Kerlon írta: Martin bácsi azt mondta, hogy a könyvek befejezése más lesz. GGBB


Adom.
Bár nekem főként nem is a végével volt a problémám, hanem azzal ahogy eljutottunk oda.

De igen, a vége is lehetne más.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran így mellékágról odaért, 0 effortal odaért.

Linket tudsz dobni, hogy hol olvastad?
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/a ... yvpbdl70U4
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. május 21., kedd 15:23

a Chernobyl még mindig nagyon kemény.
Kép

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. május 21., kedd 14:27

Nem tudom, hogy ez mennyire számít spoileresnek, de azért inkább csak az nézze meg, aki már látta a Trónok befejező részét:
https://www.instagram.com/p/Bxt9JOth8QD/
Volt olyan szerencsém, hogy épp ebéd közben futottam bele.... :|

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. május 21., kedd 13:25

igazából azt írta, hogy lesz olyan ami egyezni fog és lesz olyan ami nem. Szóval ez majdnem ugyan olyan szomorú mintha teljesen egyezne:D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. május 21., kedd 12:22

Igen a Sopranos is nagyon jo az nem jutott eszembe. SoA a vege elott kaszat kapott nalam. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 21., kedd 12:21

Kerlon írta: Martin bácsi azt mondta, hogy a könyvek befejezése más lesz. GGBB


Adom.
Bár nekem főként nem is a végével volt a problémám, hanem azzal ahogy eljutottunk oda.

De igen, a vége is lehetne más.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran így mellékágról odaért, 0 effortal odaért.

Linket tudsz dobni, hogy hol olvastad?
ZIDANE

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 21., kedd 12:21

The Shield.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. május 21., kedd 12:17

sonic írta:
The Wire.

SoA, Sopranos.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. május 21., kedd 12:14

géza írta: Viszont a befejezessel kapcsolatban gondolkoztam, es a Breaking Baden kivul en meg nem lattam olyan sorozatot, aminek jo befejezese volt. Mondjuk az igaz, hogy a BB-nek nem szimplan jo volt, hanem tokeletes. 24, Lost, Dexter, HIMYM, Suits, mindegyik lezarasa, illetve az utolso evadok mar vesztettek a minosegbol. A BB-n kivul meg a House az, aminek azt mondom hogy jo volt a lezarasa, de mas nagyon nem jut eszembe.
The Wire.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 12:06

Martin bácsi azt mondta, hogy a könyvek befejezése más lesz. GGBB
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2019. május 21., kedd 11:44

A GOT befejezese eleg erdekes volt, a nyolcadik evadnak voltak jo pontjai, de eleg sok kivanni valot hagyott meg maga mogott. Akinek nem tetszett ez az evad, annak mindenfelekepp ajanlom hogy olvassa el a konyveket, teljesen mas szalak vannak, es teljesen mashogy kezelnek nehany karaktert ott, mint a sorozatban.

Viszont a befejezessel kapcsolatban gondolkoztam, es a Breaking Baden kivul en meg nem lattam olyan sorozatot, aminek jo befejezese volt. Mondjuk az igaz, hogy a BB-nek nem szimplan jo volt, hanem tokeletes. 24, Lost, Dexter, HIMYM, Suits, mindegyik lezarasa, illetve az utolso evadok mar vesztettek a minosegbol. A BB-n kivul meg a House az, aminek azt mondom hogy jo volt a lezarasa, de mas nagyon nem jut eszembe.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. május 21., kedd 1:28

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én megvártam az utolsó részt is, nem mertem véleményt formálni, még a barátok között is inkább az optimisták táborát erősítettem, próbáltam türelmes és pozitív lenni.

Röviden értékelek. Szerintem kibaszottul elbaszták az egészet, amit a végén sikerült korrigálni, másképp fogalmazva: ha már eldőlt, hogy ez kaki lesz, akkor legalább szép és díszes.

Rengeteg hiba, logikátlanság, nincs kellőképpen kidolgozva, keszekusza lett az egész, amit megpróbáltak kiegyenesíteni, több kevesebb sikerrel. Élveztem minden részét, 1-7. évadig mindet, ha nem is tetszett az utolsó évad, akkor is élveztem és lekötött. Elsősorban a szereplők zseniális alakításaik, illetve a korábban szépen felépített karakterek fogtak meg. Vannak epic jelenetek, amiket megkönnyeztem. Nekem a sárkány dühe és a vastrón megsemmisítése volt a 10/10, az nagyon átjött, le a kalappal ezen ponton.

Nem bántam meg az időt, amit rászántam, de szerintem menet közben kúrták el, és abból próbáltak meg kifőzni valamit. Szerintem sokkal több volt benne. A könyveket meg fogom venni és el fogom olvasni mindet, ha ez volt a céljuk, akkor sikerrel jártak :mrgreen:
:goat:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 20., hétfő 23:25

na szóval én amikor elkezdtem nézni ezt a sorozatot, akkor nem voltak semmilyen elvárásaim. pedig akkor ha jól emlékszem már a 7. évad is ment. szóval elkezdtem nézni, fasza volt meg minden. azért össze nem fostam magam, de erős sorozat volt. na és ugye emlékeztek az első évad végére, amikor ned stark a kivégzése előtt van pár perccel, és én gondolom magamban, hogy "na majd most úgyis jön valaki és megmenti", és akkor lehajtják a fejét a kivégzéshez és én azt gondolom, hogy "mindjárt történik valami és félbeszakad", aztán a hóhér felemeli baltáját vagy mit és én meg "na jó, ne ugrass, úgyse öli meg", és akkor gurul ned stark feje.

na ott tudtam, hogy ezt a sorozatot komolyan kell venni, mert itt nem lesz baszakodás. kb hasonlóan éreztem magam akkor is mikor hason szurdálták rob TERHES nőjét. meg még voltak ilyenek az évadok alatt. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de a 8. évadra ebből semmi nem maradt. volt egy történet, szépen lement, ahogy a rendezők gondolták. ennyi. más kérdés hogy szar volt, ami belesüllyed a középszerűségbe. de úgy is lehetett volna hű a trónok harcához. ez hogy összevissza ugrálunk, egyszer ez fontos a mitológiából, máskor meg más, ezen kívül semmi meglepetés (azon kívül hogy bran lett a király). kiábrándító.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 20., hétfő 22:57

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Kozben elkeszult az uj iron throne: https://i.imgur.com/66ZslDo.png

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. május 20., hétfő 22:51

Elcseszett utolsó évadhoz HIMYM is bőven odatehető, főleg az utolsó 2 rész. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 20., hétfő 22:50

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!befosok még így fél nappal később is,hogy megválasztották azt a brandon starkot királnyak aki saját bevallása szerint sem brandon stark már hanem valami háromszemű papagály :lol: Nem birom feldolgozni, kajak az összes létező fanteória jobb lett volna ennél.Bran is lehetett volna epic mód király ha kiderült volna ,hogy kavart valamit végig vagy ő a nightking vagy mittudomén de semmi csak válasszuk meg mert ő egy kripli és kész :lol: Voltak jó sorazatok amíg megszenvedték az utolsó évadokat mint a dexter,sonsofanarchy,szökés de mindegyiket megkönnyeztem végül de itt kajak gyomoridegem volt. Persze ettől vártam a legtöbbet de akkor is. Miafaszomat csinált szürkeféreg? válasszatok királyt oksi megvárjuk :lol: Minden létező karakter iszonyat szar befejezést kapott ebben az évadban, hülyét csináltak varysből tiryonból, jon snow eddig is ilyen egybites volt de legalább nagy hős volt és epikus csatákat láttunk vele, ebben az évadban semmi... áá borzalmas az egész.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 20., hétfő 22:32

csababarca írta: a lost is hülyeség volt, de ott legalább meghatódtam anno, és nem rossz szájízzel gondolok rá, még ha el is szúrták ott is a végét.
itt ezt nem mondhattam el, full kiszámítható,kliséhalmaz lett a vége.

nálam a Lost összességében magasabban van egy paraszthajszálnyival mint a GoT. Pedig az utolsó évadig azt hittem, átveszi nálam a top1 helyet, de nem sikerült.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igazából az zavart a legjobban, hogy mindenki olyan búvalbaszott volt, az egész rész ilyen temetési hangulatot árasztott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég