Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. május 21., kedd 15:00

Nem keverem, bár ezt Pogbáról is írtam, de ismereteim szerint mindkettőjükre igaz. Persze minden edző más, ZZ és Mourinho között emberileg óriási különbség lehet, és legyen igazatok, váltsa meg nálunk a világot, legyen ő az aranylabdás, egy percig nem fogom bánni, és megkövetem magam. Csak félek tőle, hogy nem így lesz.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 21., kedd 14:21

Pogbát keveri Hazarddal.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7225
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 21., kedd 14:16

Kerlon írta:
SzB írta: Hazard nem szupersztár, és, bár többször leírtam, s nem akarom magam ismételgetni, edzőbuktató típus, és ha úgy tartja a kedve, fél évig labdába sem rúg. Azt, hogy Mbappét szétrúgják-e vagy elkutyul, kokós lesz, vagy csak egyszerűen elszáll két év múlva, nem tudom - ez pl. edző-függő is -, de a mostani számai sokkal jobbak, mint ilyen idős korában CR-nek, vagy Messinek voltak. Ezért merészeltem "szupersztárnak" minősíteni, és nem "csak világsztárnak". Hazard teljesítményét Modric, Rakitic, Pjanic is hozta már, hogy csak a jugoszlávoknál maradjunk. De mi gondolhatunk bármit, ha Perez vagy ZZ mást gondol. Mindenesetre Kroos villámgyors hosszabbítása nem arról mesél, hogy hejdenagy változásoknak nézünk elébe.
azt ugye tudod, hogy ő belga? :lol:
:lol: itt lehet Jovic kavart be. Hazard meg szűk elit a mai mezőnyben, top10-es játékos, elég szupersztár alapanyagnak tűnik, nem is értem ezt a fenti magyarázkodást.
Abból meg, hogy Kroos marad, hogy lehet levonni azt a következtetést, hogy nem lesznek nagy változások? Nem engedjük el a kp egyik alapját, mert 11 játékost nem lehet kidobni a kezdőből. Biztos vagyok benne, hogy nem fog lenyomni 50 meccset jövőre Kroos, rotálva lesz. Jönni fog egy nagy név a középpályára elég biztosnak tűnik, meg simán jöhet oda valami olyan kiszemelt akiről még szó nem volt eddig. Onnantól meg az edzőn és a csapaton múlik a változás.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 14:08

SzB írta: Hazard nem szupersztár, és, bár többször leírtam, s nem akarom magam ismételgetni, edzőbuktató típus, és ha úgy tartja a kedve, fél évig labdába sem rúg. Azt, hogy Mbappét szétrúgják-e vagy elkutyul, kokós lesz, vagy csak egyszerűen elszáll két év múlva, nem tudom - ez pl. edző-függő is -, de a mostani számai sokkal jobbak, mint ilyen idős korában CR-nek, vagy Messinek voltak. Ezért merészeltem "szupersztárnak" minősíteni, és nem "csak világsztárnak". Hazard teljesítményét Modric, Rakitic, Pjanic is hozta már, hogy csak a jugoszlávoknál maradjunk. De mi gondolhatunk bármit, ha Perez vagy ZZ mást gondol. Mindenesetre Kroos villámgyors hosszabbítása nem arról mesél, hogy hejdenagy változásoknak nézünk elébe.
azt ugye tudod, hogy ő belga? :lol: és a többszörösen PL legjobbnának választott játékos, hogyne lenne már szupersztár?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 21., kedd 14:06

SzB írta: Hazard nem szupersztár, és, bár többször leírtam, s nem akarom magam ismételgetni, edzőbuktató típus, és ha úgy tartja a kedve, fél évig labdába sem rúg. Azt, hogy Mbappét szétrúgják-e vagy elkutyul, kokós lesz, vagy csak egyszerűen elszáll két év múlva, nem tudom - ez pl. edző-függő is -, de a mostani számai sokkal jobbak, mint ilyen idős korában CR-nek, vagy Messinek voltak. Ezért merészeltem "szupersztárnak" minősíteni, és nem "csak világsztárnak". Hazard teljesítményét Modric, Rakitic, Pjanic is hozta már, hogy csak a jugoszlávoknál maradjunk. De mi gondolhatunk bármit, ha Perez vagy ZZ mást gondol. Mindenesetre Kroos villámgyors hosszabbítása nem arról mesél, hogy hejdenagy változásoknak nézünk elébe.
Azt azért tegyük hozzá, hogy bár én sem voltam sokszor megelégedve Hazard hozzáállásával a Chelsenél, lassan abba az életkorba lép, ahol már nem teheti meg azt, hogy beleszarik és edzőt buktat, mert lényegében ez a Realos szerződés lesz az utolsó nagy dobása. Vagy velünk nyer BL-t és kupákat, vagy neki leáldozott, aztán mehet Griezmannal kezetfogni az EL-legendák találkozóján.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. május 21., kedd 14:01

Hazard nem szupersztár, és, bár többször leírtam, s nem akarom magam ismételgetni, edzőbuktató típus, és ha úgy tartja a kedve, fél évig labdába sem rúg. Azt, hogy Mbappét szétrúgják-e vagy elkutyul, kokós lesz, vagy csak egyszerűen elszáll két év múlva, nem tudom - ez pl. edző-függő is -, de a mostani számai sokkal jobbak, mint ilyen idős korában CR-nek, vagy Messinek voltak. Ezért merészeltem "szupersztárnak" minősíteni, és nem "csak világsztárnak". Hazard teljesítményét Modric, Rakitic, Pjanic is hozta már, hogy csak a jugoszlávoknál maradjunk. De mi gondolhatunk bármit, ha Perez vagy ZZ mást gondol. Mindenesetre Kroos villámgyors hosszabbítása nem arról mesél, hogy hejdenagy változásoknak nézünk elébe.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 21., kedd 11:45

Jelenleg hazard sokkal jobb játékos mbappénál szóval nem leszünk híján szupersztárnak jövőre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. május 21., kedd 11:32

SzB írta: Elvesztettünk egy szupersztárt, és ez el is vitte a szezonunkat. Ezt kétféleképp lehet pótolni: 1. hozni egy másik szupersztárt - (azaz Messit vagy Mbappét, vagy visszahozni Ronaldot)
2. csinálni egy csapatot - ahogy ezt azok megmutatták, ahol nem játszanak szupersztárok ld. a négy-öt angol klub vagy az Ajax (a Barcánál, Juvénél, PSG-nél látható hogy nekik ez is kevés, eddig a szupersztárságot egyedül a Real tudta eredményesen kezelni, és ez Mbappéval is előfordulhatna.)
Tehát szerintem számunkra Mbappé lenne a megoldás, vagy egy új, harapós csapat felépítése, de Zidane (Perez) úgy tűnik régi csapatot fog építeni szupersztár nélkül - és készülhetünk megint a vergődésre.
Hozzuk vissza CR-t, úgy sem érzi jól magát Torinoban, és minden visszakerül a régi kerékvágásba!
Ez nem ilyen egyszerű. A hanyatlás már CR alatt, a tavalyi szezonban elkezdődött, csak akkor még a nagyobb meccsekre (BL) összekapta magát a csapat. Ide egy CR vagy Mbappe nem elég, több helyen vérfrissítés kell.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 21., kedd 11:26

SzB írta: Elvesztettünk egy szupersztárt, és ez el is vitte a szezonunkat. Ezt kétféleképp lehet pótolni: 1. hozni egy másik szupersztárt - (azaz Messit vagy Mbappét, vagy visszahozni Ronaldot)
2. csinálni egy csapatot - ahogy ezt azok megmutatták, ahol nem játszanak szupersztárok ld. a négy-öt angol klub vagy az Ajax (a Barcánál, Juvénél, PSG-nél látható hogy nekik ez is kevés, eddig a szupersztárságot egyedül a Real tudta eredményesen kezelni, és ez Mbappéval is előfordulhatna.)
Tehát szerintem számunkra Mbappé lenne a megoldás, vagy egy új, harapós csapat felépítése, de Zidane (Perez) úgy tűnik régi csapatot fog építeni szupersztár nélkül - és készülhetünk megint a vergődésre.
Hozzuk vissza CR-t, úgy sem érzi jól magát Torinoban, és minden visszakerül a régi kerékvágásba!
Remelem viccelsz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7225
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 21., kedd 11:23

According to Spanish outlet Chiringuito, Real Madrid are waiting until after the Champions League final before officially announcing the signing of Tottenham Hotspur midfielder Christian Eriksen.

Annyi mindenkit bejelentünk most már a BL/EL döntő után, remélem valamelyiket eltalálják :lol: Persze nem lenne rossz egy Hazard, Jovic, Eriksen pakk így júniusra.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. május 21., kedd 11:22

Elvesztettünk egy szupersztárt, és ez el is vitte a szezonunkat. Ezt kétféleképp lehet pótolni: 1. hozni egy másik szupersztárt - (azaz Messit vagy Mbappét, vagy visszahozni Ronaldot)
2. csinálni egy csapatot - ahogy ezt azok megmutatták, ahol nem játszanak szupersztárok ld. a négy-öt angol klub vagy az Ajax (a Barcánál, Juvénél, PSG-nél látható hogy nekik ez is kevés, eddig a szupersztárságot egyedül a Real tudta eredményesen kezelni, és ez Mbappéval is előfordulhatna.)
Tehát szerintem számunkra Mbappé lenne a megoldás, vagy egy új, harapós csapat felépítése, de Zidane (Perez) úgy tűnik régi csapatot fog építeni szupersztár nélkül - és készülhetünk megint a vergődésre.
Hozzuk vissza CR-t, úgy sem érzi jól magát Torinoban, és minden visszakerül a régi kerékvágásba!

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. május 21., kedd 11:09

Ja kozben megvan nekem is. Penamadridista.hu fele forditas (ha esetleg nem lehet mashonnan idezni, bocsi, es delete);
Unai Emery, a PSG korábbi vezetőedzője: „Mbappé a Real Madridot akarta választani. Akár a Barcelonába is mehetett volna, de ő vakon bízott a Madrid ajánlatában. Sokat beszélgettem vele és az édesapjával is, és végül sikerült őt meggyőzni, hogy maradjon Franciaország legjelentősebb projektjében. Ehhez rengeteg pénzre is szükség volt, de ez nem okozott gondot a vezetőség számára.”

Igazabol az a helyzet a sraccal, h ha akar jonni, jonni fog 24 eves kora elott. Ha a penz jobban erdekli, akkor hosszabbit, ez esetben nem is kar erte.

Neymar, ahogy dzsi mondta, szerintem is hozhato lenne iden. Nagyon utalnam, ha jonne, biztos vagyok benne, hogy hosszu tavon bukta lenne, annyi vigaszom lenne osszesen, hogy rovid tavon azert megis benne lenne a pakliban, hogy felszivja magat, h megmutassa. Isten igazabol egyaltalan nem kizart, hogy ossze jonne neki 1 max 2 komoly szezon, BL, Aranylabda, miegymas. A kepessegei megvannak, kerdes tartja-e annyira a karrierjet, erdekli-e komolyan az, hogy feljusson a csucsra, vagy mar csak a lovetta erdekli. (mondjuk nala is annyibol szerencses a helyzet, h ha jonne, akkor valszeg kevesebb fizuert, ami azt sugalna, h vannak meg ambicioi) Hosszutavon viszont egyertelmuen nem lehe ra epiteni.

Amugy Hazard kizarna Neymart, nem? Vahy esetleg Eden kozepen Benzema mogott, Neymar meg a baloson? Igy viszont trofeak nem jonnenenek, a mai foci mar nem birja el az orrnehez csapatokat. 2 egyszerre tuti nem. En ha a jovobe latnek, akkor azt valasztanam, amelyik inkabb javara valik a csapatnak, de mivel nem latok, ezert annyit tudok mondani, h Neymar egy antipatikus gyoker. :mrgreen:
(+ hehe is ujra regisztralna) :lol:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. május 21., kedd 10:50

Kerlon írta: Emery burkoltan szépen kifejtette, hogy jól megkenték Mbappeékat. :'(
Mit mondott konkretan? Merre talalok errol cikket, v interjut, v vmit?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 10:43

Emery burkoltan szépen kifejtette, hogy jól megkenték Mbappeékat. :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. május 21., kedd 10:30

Na a Frankfurt sportigazgatója azt mondta, hogy tárgyalnak a Reallal, de még rengetegen érdeklődnek Jovic iránt és, hogy senkivel nincs közel a megegyezés egyelőre. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 21., kedd 8:49

https://youtu.be/8z3LgNB66Mw
Az a roast, amit Grízes, és az Atleti kapott :lol: :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 7:23

dzsi91 írta: Szerintem idén bappé ha akarna sem engednék el. Neymarra van jelenleg esélyünk mert ott vicaversa a töke televan mindkét félnek szerintem a másikkal és már inkább szabadúlnának egymástól.
Azért sem szabadna elhozni onnét azt a bánatot, mert megérdemlik egymást, illetve két "vezérarcot" kivenni egy csapatból lehetetlen. Főleg, ha az a PSG. Türelmesen várni kell, míg Mbappe teljesen megunja a francia bohóckodást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 20., hétfő 23:01

Szerintem idén bappé ha akarna sem engednék el. Neymarra van jelenleg esélyünk mert ott vicaversa a töke televan mindkét félnek szerintem a másikkal és már inkább szabadúlnának egymástól.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 20., hétfő 20:13

Fb Mbappe hirhez:


Gyorsan becsicskitottak. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 20., hétfő 12:12

Tenyleg az a kerdes Mbappe kapcsan, hogy mit is akar valojaban. Jovore, akar egy EB gyozelem utan eligazolni, vagy kapni egy jo zsiros szerzodest es majd ugyis lesz ideje 5-6 ev mulva csapatot valtani. Latva a PSG-be igazolasat meg ugy az idei viselkedeset, en utobbira fogadnek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég