Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 21., kedd 16:39

Sosem vettünk ilyen korú talentet csillagászati összegért. Ez nagyobb rizikó Perezék szemében, mint 40-50 milliókat elszórni brazil titánokra. Részben megértem, részben nem.

A többi hírhez: a felét sem hiszem el, se Jovicot, se Mbappét, se semmit.

Mbappét most próbálják mosdatni minden oldalról, persze, hogy minden negatívumot le fognak hozni vele kapcsolatban. Majd akkor kezdek el aggódni, ha szerződést hosszabbít.

Addig felkészül; Neymar. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 21., kedd 16:37

Akkor marad Neymar. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 21., kedd 16:36

őt is el kell felejteni. zidanet nem érdekli, és nem kérnek érte 300 milliót így perezt se.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 21., kedd 16:33

Felixrol meg egy kosza pletykat sem olvastam.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 21., kedd 16:26

"Maybe it's the time to have responsibility, whether with great pleasure at PSG or somewhere else with a new project," Mbappe said after the Ligue 1 awards on Sunday.

The 19-year-old knew these comments would alert the likes of Real Madrid, whose dream it is that he wears the famous white shirt, but his main objective was to get a reaction out of PSG president Nasser al Khelaifi.
el kell felejteni a gyereket. ne álmodozzatok.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. május 21., kedd 16:20

Remy írta: Milyen Félix? Bappe jelzett, elálltunk a szerb transzfertől, jön a francia. :mrgreen: :D
Azóta már hivatalos közlemény volt, hogy marad a PSG-ben.

Joao Felix kivásárlását támogatom Én is, de szó nincs róla sajnos.
Pedig a Hazard-Karim-Joao hármas. :'(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 21., kedd 16:17

100-ért mondjuk tényleg komolytalan. Én pont azért védtem, mert mai árakat figyelembe véve 60 az nem olyan nagy kockázat, ha nem vált volna be is kis minusszal túl lehetett volna rajta adni, de akkor felejtsük el ha ennyi, és mehet a Felix kivásárlás.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 21., kedd 16:15

Milyen Félix? Bappe jelzett, elálltunk a szerb transzfertől, jön a francia. :mrgreen: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 21., kedd 16:12

kiserik írta:
Kercsó írta:

Erről az örök klasszikus jut eszembe:
A Real Madrid tönkreteszi a piacot. :ike:
Nekem meg az, hogy ezt a gyereket nagyon el akarják adni. Előbb szinte tényként kezelte mindenki, hogy megy a Barcába. Aztán, hogy megvettük 60ért. Most már 100 és megint a Barca a befutó. Kicsit ügynöki kavarást érzek a háttérben...
Erre gondoltam én is.
Mostmár minden egy szezonos csirkefiút 100 milliós árcédulával látnak el az ügynökök...
Berti írta:
Felix felkészül :shifty:
bárcsak :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 21., kedd 16:01

kodo írta: MADRID says "NO" to JOVIC for the PRICE: 100 million.
Frankfurt wanted €100m for Jovic. Real pulled off the deal. Barca wants him now. [El Chiringuito]
Felix felkészül :shifty:

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 21., kedd 15:58

Kercsó írta:
kodo írta: MADRID says "NO" to JOVIC for the PRICE: 100 million.
Frankfurt wanted €100m for Jovic. Real pulled off the deal. Barca wants him now. [El Chiringuito]
Erről az örök klasszikus jut eszembe:
A Real Madrid tönkreteszi a piacot. :ike:
Nekem meg az, hogy ezt a gyereket nagyon el akarják adni. Előbb szinte tényként kezelte mindenki, hogy megy a Barcába. Aztán, hogy megvettük 60ért. Most már 100 és megint a Barca a befutó. Kicsit ügynöki kavarást érzek a háttérben...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 21., kedd 15:56

kodo írta: MADRID says "NO" to JOVIC for the PRICE: 100 million.
Frankfurt wanted €100m for Jovic. Real pulled off the deal. Barca wants him now. [El Chiringuito]


60-ért is határeset volt számomra.
100-ba semmiképp sem hoznám, annyira (még) nem extra. (Aztán lehet soha nem is lesz az, engem nem győzött meg olyan brutál mód)
ZIDANE

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 21., kedd 15:42

kodo írta: MADRID says "NO" to JOVIC for the PRICE: 100 million.
Frankfurt wanted €100m for Jovic. Real pulled off the deal. Barca wants him now. [El Chiringuito]
Erről az örök klasszikus jut eszembe:
A Real Madrid tönkreteszi a piacot. :ike:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 21., kedd 15:36

MADRID says "NO" to JOVIC for the PRICE: 100 million.
Frankfurt wanted €100m for Jovic. Real pulled off the deal. Barca wants him now. [El Chiringuito]

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 21., kedd 15:23

SzB írta: de én úgy látom, hogy három ilyen játékos van manapság, akik egymaguk is képesek elvinni a dolgot. Hazard mellé csapat kell.
Mintahogy csapat kell/kellett Cé és Messi mellé is, nyilván nincs a szintükön Hazard, de senki sincs, Mpabbé se sokat tudott egyedül tenni, pedig nem lett volna egy nagy feladat kiütni ezt az idei MU-t. Sőt ha berúg pár sima ziccert tovább is mennek. De az tény, hogy a belga nem egy kimondott gólzsák, ezért kell egy jól működő támadó harmadot összerakni, ahol minden tag elrak 20-25 gól körül, mint pl. a Poolnál. Ha jön a belga akkor Benz-el párban máris előrelépünk gólokban, a jobbszéllel kell kezdeni valamit, mert az nagyon nagy kérdőjel.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 15:20

SzB írta:
Kerlon írta:

azt ugye tudod, hogy ő belga? :lol: és a többszörösen PL legjobbnának választott játékos, hogyne lenne már szupersztár?
természetesen tudom, hogy belga, és azt is hogy az elibe tartozik, de a 10. meg 5. helyek nem arról mesélnek, hogy egyedül csúcsra tud járatni egy csapatot. nálunk most egy ilyen meghatározó emberre lenne szükség. és persze szubjektív a véleményem, de én úgy látom, hogy három ilyen játékos van manapság, akik egymaguk is képesek elvinni a dolgot. Hazard mellé csapat kell. És az, hogy nálunk lesz-e az most sajnos sokban függ az igazolásoktól. Legalábbis az utóbbi hetek erről tanuskodtak.
CR mellé is csapat kell, Messi mellé is csapat kell. Előbbi idén bizonyította, utóbbi meg évek óta bizonyítja, hogy a BL-ben egyszerűen nem elég az, hogy csak egy embertől várod a megváltást. Ez egy csapat sport. Jelenleg a legnagyobb bajunk a támadószekció egysikúsága valamint Vinicius esetében még a minőség. Hazard meg épp az extraklasszis szinten van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. május 21., kedd 15:14

tubatibi írta: Mondjuk Asensio és Isco a kedvenc játékosod, mindent értek. :mrgreen:
Más meg Benzemára és Kroos-ra esküszik. Te például kire? Én legalább odaírom, hogy tisztelem ezeket a csókákat. Ha lesz időm, gyűjtök pár hivatkozást neked.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 21., kedd 15:12

Hazard sokkal kiforrottabb játékos jelenleg, mimt MBappé, aki ha képességekben veri is, láthatjuk, hogy milyen irányba kezd elmenni a PSGnél. Hazard személyisége, képessége is adott ahhoz, hogy nálunk focizzon. Egy ilyen Chelseat behúzott magával az EL döntőbe, meg a top4-be, full one-man-army volt az egész londoni csapat. Az, hogy volt egy borzalmas szezonja, az nem jelenti azt, hogy edzőbuktató típus, aki fél évig nem csinál semmit.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. május 21., kedd 15:11

Kerlon írta:
SzB írta: Hazard nem szupersztár, és, bár többször leírtam, s nem akarom magam ismételgetni, edzőbuktató típus, és ha úgy tartja a kedve, fél évig labdába sem rúg. Azt, hogy Mbappét szétrúgják-e vagy elkutyul, kokós lesz, vagy csak egyszerűen elszáll két év múlva, nem tudom - ez pl. edző-függő is -, de a mostani számai sokkal jobbak, mint ilyen idős korában CR-nek, vagy Messinek voltak. Ezért merészeltem "szupersztárnak" minősíteni, és nem "csak világsztárnak". Hazard teljesítményét Modric, Rakitic, Pjanic is hozta már, hogy csak a jugoszlávoknál maradjunk. De mi gondolhatunk bármit, ha Perez vagy ZZ mást gondol. Mindenesetre Kroos villámgyors hosszabbítása nem arról mesél, hogy hejdenagy változásoknak nézünk elébe.
azt ugye tudod, hogy ő belga? :lol: és a többszörösen PL legjobbnának választott játékos, hogyne lenne már szupersztár?
természetesen tudom, hogy belga, és azt is hogy az elibe tartozik, de a 10. meg 5. helyek nem arról mesélnek, hogy egyedül csúcsra tud járatni egy csapatot. nálunk most egy ilyen meghatározó emberre lenne szükség. és persze szubjektív a véleményem, de én úgy látom, hogy három ilyen játékos van manapság, akik egymaguk is képesek elvinni a dolgot. Hazard mellé csapat kell. És az, hogy nálunk lesz-e az most sajnos sokban függ az igazolásoktól. Legalábbis az utóbbi hetek erről tanuskodtak.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. május 21., kedd 15:07

Mondjuk Asensio és Isco a kedvenc játékosod, mindent értek. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég