Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 22., szerda 10:18

Kerlon írta:

ezzel csak az a baj, hogy nem lezárás.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az igaz, de amit most kaptunk se lezárás, mert csomó kérdés, karakter története nyitva maradt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. május 22., szerda 8:59

füst írta: https://9gag.com/gag/aZL49pX?ref=android

Nekem ez. Még innen is meg lehetne menteni a történetet. Annyi lehetőség lett volna még ebben.... nagyon méltatlan.
Remélem D&D jól elk.rja a star wars-ot is :D
Zseniális befejezés.
És még le se lenne zárva a történet, hanem ott maradott volna nyitva a kapu és az az ember maradott volna csak életben, aki gyakorlatilag a sorozat központi figurájának kellene lennie a származását tekintve.
És még forgatni is lehetett volna erre még egy évadot, mert gázsi szempontjából max 1-2 ember maradt volna meg. :mrgreen:
De szép lett volna, de Trónok Harcás lett volna....

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 22., szerda 8:55

csababarca írta:
na itt összecsináltam volna magam. :mrgreen:
ezzel csak az a baj, hogy nem lezárás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 22., szerda 8:18

na itt összecsináltam volna magam. :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 22., szerda 8:10

füst írta: https://9gag.com/gag/aZL49pX?ref=android

Nekem ez. Még innen is meg lehetne menteni a történetet. Annyi lehetőség lett volna még ebben.... nagyon méltatlan.
Remélem D&D jól elk.rja a star wars-ot is :D
kösz-kösz, akkor nálam ez a hivatalos befejezés. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 22., szerda 0:52

https://9gag.com/gag/aZL49pX?ref=android

Nekem ez. Még innen is meg lehetne menteni a történetet. Annyi lehetőség lett volna még ebben.... nagyon méltatlan.
Remélem D&D jól elk.rja a star wars-ot is :D

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 22., szerda 0:18

https://9gag.com/gag/aqKVo3Y

ez eddig a kedvencem, de amúgy nagyon ízekre van cafatolva. borzasztó. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 21., kedd 23:27

Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Menjel mar hexor. Irt vagy 100at. A makuk visszatertere meg boven lett volna felkeszulesi ido.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Elinditottam a reszt, tenyleg az elejen is irt levelet, az nekem teljesen kiesett.

Tyrion beszedebol mar tenyleg csak az hianyzott, hogy gondolkodott ki legyen a kiraly, de egyikuk alkalmatlanabb, mint a masik. Sansa megkapta a maga kis kiralysagat, ahol senki nem zaklatja, kozben teso kiralyvarban. A tobbiek meg nyilvan becsicskultak egy ujabb haborutol.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. május 21., kedd 22:50

soadroli írta: a Chernobyl még mindig nagyon kemény.
Öhm, igen. :agree:
Nem szaroznak, szerintem valakinek ez már túl nyers képi megjelenítése a sugár hatásának az emberi szervezetre. :ozil:
A bányászok nagyon kemények voltak, ha igaz ez a sztori, akkor nem volt meg nekem, mármint a "ruházatuk" . :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. május 21., kedd 22:17

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most ugrott be, mit hiányoltam a legjobban: megnéztem volna egy párbajt a nagy semmibe vett SzürkeFéreg és Jon között. Nem hiszem hogy Jon lett volna a győztes. De még ezt a k*rva idegesítő Arya-t is szétcsapta volna remélem. De jah, ez kellett volna. Párbaj. Aztán ha féreg nyer, akkor szevasz Jon feje, ha Arya akkor meg Féreg úgyis meghalt volna, a többi meg elhúz a fenébe.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 22:16

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Menjel mar hexor. Irt vagy 100at. A makuk visszatertere meg boven lett volna felkeszulesi ido.

Hatar szar az egesz
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 21., kedd 22:15

h3x0r írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Mert biztos max fel even belul nem jutna el a fulukbe, hogy ki is a valodi kiraly. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!És akkor mit csinálnak? Féreg max. agyvérzést kap, mást nem igazán tud tenni. Amúgy is, arra a szigetre hajóznak, ahol minden idegent kinyírnak a lepkék. :)
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 21., kedd 22:11

P. Krisz írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egy dolog, hogy Ők elsunnyogták, de ott vannak Varys levelei, benne Jon valódi kilétéről. Azokkal is mi lett? Gondolom D&D azt is leszarta...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Elkezdte irni a levelet, majd hallotta, ahogy jonnek a katonak. Ekkor elegette a levelet, levette a gyűrűit, majd a katonak elvittek kivegezni.

Swineherd írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha elfogadjuk azt, hogy a féreg most valami vezér (minek is a vezére? királynője halott, sárkány elrepült, idegenek a földrészen), akkor is elhajózik az egész bandájával együtt. Onnantól meg megint az a helyzet, hogy kit érdekel az a senki, már nincs itt, jöhet a jogos trónörökös, ezt a komédiát meg tegyük zárójelbe.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Mert biztos max fel even belul nem jutna el a fulukbe, hogy ki is a valodi kiraly. :mrgreen:

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 21., kedd 21:25

Csabi írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó mondjuk értem, hogy most genyózni kell ezt az egészet. de arról a közkatonáról beszélünk, akit a királynő gyakorlatilag a közvetlen a halála előtt a több tízezres imperial army fővezírének tett meg?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát, a makulátlanok max. létszáma a sorozatban 8000 volt, de az erősen megcsappant, ahogyan az előembereké is, szóval 1-2 ezres az a haderő. Na jó, persze az írói furfang miatt ez percről-percre növekszik. Királynő meg még csak kvázi volt. De nem is ez a lényeg.
Ha elfogadjuk azt, hogy a féreg most valami vezér (minek is a vezére? királynője halott, sárkány elrepült, idegenek a földrészen), akkor is elhajózik az egész bandájával együtt. Onnantól meg megint az a helyzet, hogy kit érdekel az a senki, már nincs itt, jöhet a jogos trónörökös, ezt a komédiát meg tegyük zárójelbe.

Az a baj ezzel a zárással, hogy gyakorlatilag bárhol megvizsgáljuk, mindenhol vérzik.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 21., kedd 21:12

Swineherd írta: GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!korrekt kibeszélő (Pimp Thy Mind)
"Ki nem szarja le a Szürke Férrrrget? Ez egy közkatona bazdmeg, akinek az a neve, hogy Szürke Férrreg. Nehogy már az döntsön a (...) jogos trónörökös sorsáról." ... "Ugye ő lenne a jogos trónörökös és neki le kell térdelnie a Bran elé? Mi a szar az a jelenet? A Brannek simán föl kéne kelni abból a tolószékből és átadni a helyét." :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó mondjuk értem, hogy most genyózni kell ezt az egészet. de arról a közkatonáról beszélünk, akit a királynő gyakorlatilag a közvetlen a halála előtt a több tízezres imperial army fővezírének tett meg?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. május 21., kedd 21:11

Remy írta:Internet Explorer? :mrgreen:
Nem, csak 3 napja láttam azt a részt. :D és azóta lusta voltam írni. Csak most visszaolvastam pár hsz-t és láttam felhozta vki azt is.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 21., kedd 21:10

P. Krisz írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egy dolog, hogy Ők elsunnyogták, de ott vannak Varys levelei, benne Jon valódi kilétéről. Azokkal is mi lett? Gondolom D&D azt is leszarta...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!semmi.
az írók logikája alapján (ha van nekik), az azért került be, hogy meg legyen a nézőknek mutatva az árulás, és hogy így kézzelfogható legyen.


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://i.redd.it/upccmm2cdlz21.jpg
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 21., kedd 21:02

Internet Explorer? :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. május 21., kedd 21:02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azért a nagy Night Kinget h becsicskították az írók istenem :lol: :lol: :lol: a sárkánytüze nem pusztította el, de a semmiből odapattanó Arya lazán :lol: :lol: :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 21., kedd 20:39

P. Krisz írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egy dolog, hogy Ők elsunnyogták, de ott vannak Varys levelei, benne Jon valódi kilétéről. Azokkal is mi lett? Gondolom D&D azt is leszarta...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!they kinda forgot... :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég