Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. május 1., szerda 9:40

sorsolás? halálcsoport, angolbajnok, galatasaray és egy ilyen dortmund.
Halálcsoport,angolbajnok. Azok tényleg odabasztak. A Galata nem hiszem, hogy kemény dió volt.
Amikor meg kikaptátok a Dortmundot, már itt sokan a döntő kezdőcsapatáról diskuráltak :kacsint:
Hiányzók: Jordi Alba, Busquets, Puyol, Mascherano, Abidal.
Végre kap egy kis esélyt Song is. Szerintem már az első meccsen is ő kellett volna.
Amúgy szerintem szép évek állnak előtte. Külsősként, ahogy mondtátok nem könnyű a Barca játékába beszállni és neki egészen jól megy.
nem bántok valami jól a legendáitokkal...
LOL :lol: Salgado-val telefonon közöltétek, hogy le is út fel is út :lol:
Ha ő sem tudott huzamosabb ideig rendet rakni, akkor jön kérdés, hogy ki?
Biztos, hogy bele kell nyúlni a keretbe, pár játékost ki kell cserélni és ahogy olvasom, Mou gyakorlatilag bejelentette, hogy távozik.
Alig telt el három év azóta, hogy euro százmilliókból kicserélték szinte a keretük lényegi részét, most megint ők lesznek a 'nyár királyai', legalábbis a néhány szurkolói hozzászólás szerint.
Az aktuális megváltók: Pogba, Veratti , Falcao, Carvalaj, Götze
Rossz érzésem van a Real jövőjét illetően. Mourinho végre összerakott egy csapatot amely nem esik ki Lyonok meg Romak ellen a nyolcaddöntőben, és amely képes legyőzni a Barcát. De most meg mehet ő is....

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 1., szerda 9:11

lesliejr írta:Bár idén klappolt minden a döntőhöz. Szerencse, bíró, sorsolás és mégsem.
hol volt szerencsénk?
hol volt bíró? tegnap volt egy véleményes tizenegyes, meg kb 17ről szemben a kapuval kezezett hummels és nem fújta be. hagyta azt hogy a borussia az első perctől(!!) a kirúgásoknál és a bedobásoknál fontos másodperceket húzzon el. szépen aszisztált ehhez az időhúzáshoz, a végén a forma meddig feküdt ott a pályán 4percig? azt nem mondta hogy gyorsan vigyétek már le.
sorsolás? halálcsoport, angolbajnok, galatasaray és egy ilyen dortmund.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 1., szerda 9:05

A tegnapi meccsetek tökéletesen megmutatta a Real minden idei (és a José féle) kínját. Küzdés az volt, de hát ennek az ellenkezőjének fel sem szabadna merülni. Amelyik csapat kimondottan a BL-re hajt egész évben, az minden meccsen úgy hajt, ahogy tegnap a Madrid.
És itt az első probléma, hogy ez csak akkor történik meg, mikor nagyon ég a ház. Kinek vagy kiknek a hibája, ezt majd a vezetőség eldönti.
A második gond, hogy félidőnként max 10-15 percre vagytok jók. Nem csak a BL-ben, hanem úgy zusammen. A spanyol kicsik ellen is általában ennyit fociztok, csak ott elég a győzelemhez vagy a fordításhoz.
Aztán biztosan ott van az öltözői probléma. Létezik, látszik. Ramos és Casillas az egyik oldalon, talán Xabi Alonso is velük van és Mou, esetleg a portugál játékosok a másik oldalon. Aztán a többiek meg arra húznak, ahová jólesik. Ezt lehet José-nak felróni, de évek óta ez az egyik legnagyobb gond. Ha ő sem tudott huzamosabb ideig rendet rakni, akkor jön kérdés, hogy ki?
Biztos, hogy bele kell nyúlni a keretbe, pár játékost ki kell cserélni és ahogy olvasom, Mou gyakorlatilag bejelentette, hogy távozik.
...és hát amúgy a foci, amit itt meg akart valósítani, arra nem vevő szinte senki...Egyébként ő is ember, jó edző, nagyon is az, de azért eddigi pályafutása alatt a szerencse is ott állt mögötte egy hátizsákkal szinte az összes csapatánál. Ez most (pont nálatok) nincs meg és azért így már nem Speciel (szerintem eddig sem volt az). Bár idén klappolt minden a döntőhöz. Szerencse, bíró, sorsolás és mégsem. Nagy lehetőség volt, de a csapat nem tudta megugrani a mércét.
Igen, lehet kórusban szidni az edzőt (ilyenkor mindig ez van), hogy miért ilyen a játék, miért igazolt olyanokat, akikkel ezt kellett játszatni a pályán. De ő nem árult zsákbamacskát, pontosan tudta mindenki (főleg Perez) mikor idejött (és könyörgött érte minden Madrid drukker), hogy vele ezt fogjátok csinálni. Lehet hibáztatni, de ez kb olyan, mintha Pep-ért sírna az ember, majd elkezd hányni a tologatós focitól.
Várom a nyarat nem csak Barca szurkolóként, de kíváncsi vagyok nálatok hogy alakul.

...és nem kell mérgelődni, nekünk ma még ennyi sanszunk se lesz, még ennyi izgulni való sem jut... :-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 30., kedd 19:52

A keretünk holnapra:
Valdés, Pinto, Dani Alves, Piqué, Fàbregas, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Dos Santos, Bartra, Pedro, Montoya, Adriano, Song, Tello, Sergi Roberto.

Hiányzók: Jordi Alba, Busquets, Puyol, Mascherano, Abidal.

Alba el van tiltva, Puyol és Masch pedig még sérült.
Sergio Busquets and Éric Abidal will not feature in tomorrow’s match. The midfielder has not recovered from the injury that kept him from playing against Athletic Club this weekend, while the Frenchman has picked up a calf injury.

Alves-Piqué-Bartra-Adriano lesz így, gondolom, Song meg mehet vékápéba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 30., kedd 14:18

Szerintem meccs előtti napon nem hiszem, hogy engedélyezik nekik a Madrid-Barcelona túrát. Alapból későn érnének haza és kell nekik is a kipihentség...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 30., kedd 14:10

ez igaz, hogy jön a mai meccsre villa, puyol, xavi és valdes? mert ha igen, akkor óriási respect nekik
Az attól függ, hogy melyik táborba ülnek :mrgreen:

Egyelőre nem láttam amúgy sehol sem megerősítve a hírt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 30., kedd 14:09

ez igaz, hogy jön a mai meccsre villa, puyol, xavi és valdes? mert ha igen, akkor óriási respect nekik
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 30., kedd 11:23

Nagyon adom, amit írsz lesliejr, pont ezért nem is vagyok türelmetlen a nálunk játszó emberekkel, köztük Özillel sem
Pont rossz a példa,mivel pont ő az első időkben nem volt rossz,odatette magát,de aztán agyára ment a siker vagy nemtom,de nekem úgytünik sz :cens: ik bele az egészbe.

Modrical kapcsolatban adom amit RMCF ír,a dortmundi meccsen kijött hogy nincs játszótársa,körbe veszik hárman,forgolódik a labdával,erre Khedira szokás szerint keresi önmagát,a másik csípőretett kézzel lézeng az oldalvonalnál...és Ronaldonak kell visszalépni aki beindult hogy majd... :roll:
Na mind egy,remélhetően jön majd minőségi ember(ek) a kp-ra,és lesz a horvátnak játszótársa.Amit hiányolok tőle,ritkán lő távolról,pedig van neki löket,bizonyította már... B-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 30., kedd 10:10

Hát igen, a türelem nem a Real Madrid-ra jellemző. De már egyre több csapatnál ez a jellemző. Nagyon felgyorsult a labdarúgás, mindenki azonnal meg akar nyerni mindent.

Modric. Igen, talán a taktika a hátrányára van, de hát José igazolta le, miért nem használja ott, ahol kell. ( mondjuk mit osztom én, mikor nekünk van egy csapatrészre való emberünk, akik rossz helyen szerepelnek) Viszont egy játszó, oktató, gyors Real-ban én megint nem látom a helyét. Lassan gondolkodik hozzá. Fene tudja, nekem ő lutri a csapatotokban.
egy ilyen nulla kp-val holnap is szenvedni fogunk a -bender,gündogan,reus,götze,blaszczykowski-5-ös elle nében
Talán igen, de mivel errefelé évekig szokás volt összeesküvés elméleteket gyártani, nekem nagyon furcsa, hogy Webb-et küldték játékvezetőnek. :D Nemrég meszelték el Angliában és amúgy is a nagyon érdekes ítéleteiről híres. Értsd, szinte mindig elhúz egy csapat irányába, de nagyon.
...és el nem tudom képzelni, hogy az a Bernabeu-ban ne a Real legyen...aztán már meg is van a döntő.
Én csak abban bízom, hogy Mou-nak annyi szerencséje nem lehet, hogy így húzzák ki a sz@rból. :-)

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. április 29., hétfő 22:46

teljesen igazatok van, egy ilyen nulla kp-val holnap is szenvedni fogunk a -bender,gündogan,reus,götze,blaszczykowski-5-ös elle nében

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 29., hétfő 22:38

Modric idén semmit se bizonyított,
Bár nyári felkészülése nem volt,bár nagyon kevés lehetőséget kapott a tudásához képest és a nyaka is biztos fáj ha pályán van mert felfelé kellett állandóan néznie a sok íveléstől ami az ő játékának a gyilkosa......még is sokat bizonyított,azt hogy ha játszanánk a kp-án,ha próbálnánk a labdával barátságot kötni,ne adj isten még passzolni is párat,akkor ő kitűnően érzi magát a csapatban és mások is nagyon jól használhatják a képességeit,mivel gyorsan és pontosan passzol,okos,jól helyezkedik,előre is jól tud megjátszani passzokat védelem mögé....stb........modric egy baja volt eddig,hogy ez a foci amit JM akar,nem a horvát stílusa.....ez khedira stílusa......
Remélem jövőre ezt kiküszöböli valaki,mert a mi kpánk messze a leggyengébb a top csapatok között és ez nagyon nagy probléma.
Alonso jó lenne,de nem khedirával,hanem KÉT másik játszó és védekezni is tudó alakkal,mint modric és mondjuk vidal.....de ezek a nevek csak most hirtelen jöttek.....szóval,modric nálam alap lehetne ha khedira out...és in valaki jobb oldalon aki előre is hátra is jó....mint sweinsteiger vagy vidal vagy ramires stb.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 29., hétfő 22:31

Azért ez is eléggé túlzás, Ronaldo mellett nem fog senki 30 körül rúgni, de azért az elvárható lenne, hogy kicsit veszélyesebb legyen.
Ha lesz mögötte kp, akkor veszélyesebb lesz. De amit írtál azt adom. Ronaldo mellett nehéz egy csatárnak.

Azt viszont megjegyezném, hogy nem a csatársorunk (értsd Benz/Higu) és a védelem a legnagyobb baj. Ezekre a posztokra nem igazolnék, csak akkor ha piszkosul megéri (pl.: Falco 20 milláért -ilyen úgysem lesz csak érzékeltetés szintjén írtam). A kp a nagy baj. Ha a Khedira-Xabi-DM trió helyett értelmes arcok rohangálnának, akkor kell megnézni Benzemát.

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 29., hétfő 22:10

Matt009 írta:De ugyanez a helyzet Benzemával is. Ő is még fiatal,
Ő az örök ígéret, akit még 30 évesen is majd ezzel fognak a fanok védeni? :D Lassan 26 éves lesz, itt lenne az ideje villantani valamit most már. Mondjuk az látszik rajta, hogy fejben nincs éppen a csúcson, ez miatt szerintem nem is fog soha huzamosabb ideig jó formában játszani.
RealMadridFanatic írta:Olyan évi 25-30 gól körül kellene termelnie
Azért ez is eléggé túlzás, Ronaldo mellett nem fog senki 30 körül rúgni, de azért az elvárható lenne, hogy kicsit veszélyesebb legyen.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. április 29., hétfő 21:51

Ő is még fiatal
Én Benzema-párti vagyok maximálisan, de annyira már nem fiatal azért, hogy ne lehessen elvárható tőle jó teljesítmény. Nem zavarnám el semmiképpen, de jövőre már alakítania kell. Olyan évi 25-30 gól körül kellene termelnie, mellette pedig mezőnyben hozza azt, amit tud. Akkor maximálisan elégedett lennék vele. Persze benne vannak gyengébb időszakok is, kinél nem (Messi és Ronaldo nem játszik)?


A középpályához annyit, hogy csak a vak nem látja, hogy a mostani felállásban az alapkezdő Khedira-Xabi duó borzasztóan kevés. Persze nem kell "suhancokra" bízni a legfontosabb posztokat, de manapság aki kisebb lutri lenne, az vagy mozdíthatatlan, vagy irreálisan drága. Ezért kell megpróbálni két hatalmas tehetséget hozni, ez arra az esetre igaz, ha jön Verratti és Pogba. Persze Pogba helyett Vidal kevésbé lenne rizikós, de ki tudja mennyivel lenne drágább, vagy jönne-e?

Ha érkeznek is a fenti emberek, akkor sem kell feltétlen egyből kidobni Alonsot (Khedirát igen), de el kell kezdeni beépíteni a jövő generációját. Én amúgy nem is tartanék egyiküktől sem, nagy spílerek lesznek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 21:50

Jól emlékszem, hogy Bojan úgy ment el a Barcából a Rómába, hogy 12 millióért vette meg a AS, azzal a feltétellel, hogy két év múlva - ami szezon végén lejár - a Barcának kötelessége 13 millióért visszavásárolni, de a Rómának lesz rá opciós joga.
Illetve abban biztos vagyok, hogy anno ezt írták, de ez komolyan így van? tudunk erről valamit?
Nme tudom ki szívja meg jobban akkor, a Barca, vagy Bojan. Asszem a Barcelona. :Đ

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 29., hétfő 21:36

Talán ez a példa is mutatja, nem jó, ha egy ilyen fiatal játékosra próbálják azonnal rábízni egy Real Madrid irányító szerepét.
Nem lehet mindenki fiatalon Ronaldo vagy Messi. Iniesta és főleg Xavi sem a 20-as éveik elején váltották meg a világot. Ez egy nagyon fontos poszt, a rutin és a higgadtság elengedhetetlen. Én sem mondom, hogy nyártól Thiago legyen a no.1 szervezőnk, de kellenek neki a játékpercek.
És most a fórum fele Pogbára és Verratira bízná a jövő évi Real irányítását...

Nagyon adom, amit írsz lesliejr, pont ezért nem is vagyok türelmetlen a nálunk játszó emberekkel, köztük Özillel sem. Nem biztos, hogy lesz szintlépés az ő játékában, de nem elképzelhetetlen. De ugyanez a helyzet Benzemával is. Ő is még fiatal, és a jelenleg felkapott csatárok (RvP, Falcao, vagy anno Drogba, Eto'o) sem huszonegykét évesen lettek elit csatárok. A rutin szinte minden poszton sokat számít.

Csak sajnos a Real szurkolókra is átragadt a csapatot körüllengő türelmetlenség, és megrögzött eredményhajszolás. Ha valakinek van itt egy rossz éve, az le van írva, soha többé nem kerül a Real kezdőjének közelébe. Ez súlyos probléma, nem egyszer ezzel szívtuk meg. Emlékezzünk csak Cambiassora. Szinte úgy lett elzavarva, mert 20 évesen a Juventus vagy az MU csatárai szopatták. Aztán az Interben évekig meghatározó figura volt. Ha őt sikerült volna megtartani, fele annyi gondunk nem lett volna a kp-val. De nem csak Cambiasso az egyetlen példa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 20:53

Ronaldinho más, ő is egy született zseni, akinek a kisujjában volt minden. Sajnos "jó brazilhoz" méltóan nem tudott sokáig nálunk alkotni. Ronaldo-t is lehetne említeni. Nagyon fiatalon került hozzánk, de ő megint az a kategória, hogy 50 évente születik egy ilyen csatár. Ő amúgy is a valaha volt legjobb támadó szerintem.
Ez így igaz,de a barcanak is volt ahhoz némi köze hogy olyan kurtán-furcsán eligazolt,maradjunk annyiba,nem bántok valami jól a legendáitokkal... :-)
Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho,Eto'o...mind kissé keserű szájízzel hagyta el a klubot.
De ebbe most ne menjünk bele,nyilván te máshogy látod...
Varane viszont...legalább akkora zseni lesz a posztján azt hiszem mint Ronaldinho v. El Fenomino anno az övékén.Azt meg nemtom,melyiket nehezebb mentálisan kontrolálni az irányító vagy a khv posztot,de az biztos hogy mindkettő kulcsfontosságú.
Egyébként engem Ronaldinho olyannyira lenyűgöz,még most is az Atletico Mineiroba is,hogy nem sok játékos volt aki nem játszott madridba de szerettem volna de ő az egyik.Maradona meg a másik.Meg talán fénykorába Totti.De az nem biztos... :hmmm: :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 20:16

Varane-nak most így hirtelen "beugróként" volt pár jó meccse és nagyon nagy tehetségnek látszik, ez vitathatatlan. De...
Egyrészt pár jó tavaszi játékból nem szabad sok következtetést levonni másrészt a védelem megint más tészta mint egy irányító poszt.
Deco 27 évesen került hozzánk, Özil 22 volt mikor Real mezt öltött. Deco már BL győztesként jött, sok csatát megélt játékosként. Szerintem ez óriási különbség.
Ronaldinho más, ő is egy született zseni, akinek a kisujjában volt minden. Sajnos "jó brazilhoz" méltóan nem tudott sokáig nálunk alkotni. Ronaldo-t is lehetne említeni. Nagyon fiatalon került hozzánk, de ő megint az a kategória, hogy 50 évente születik egy ilyen csatár. Ő amúgy is a valaha volt legjobb támadó szerintem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 20:03

Talán ez a példa is mutatja, nem jó, ha egy ilyen fiatal játékosra próbálják azonnal rábízni egy Real Madrid irányító szerepét.
Nem lehet mindenki fiatalon Ronaldo vagy Messi. Iniesta és főleg Xavi sem a 20-as éveik elején váltották meg a világot. Ez egy nagyon fontos poszt, a rutin és a higgadtság elengedhetetlen. Én sem mondom, hogy nyártól Thiago legyen a no.1 szervezőnk, de kellenek neki a játékpercek. lesliejr
Mondjuk ezzel vitatkoznék most.Varane sem túl öreg, :-) és a khv posztra se lehet azt mondani hogy nem kulcsfontosságú.
De hogy a barcanal maradjak,Deco sem volt azért vénember,Ronaldinhorol meg nem is beszélve,aki ugyan nem volt klasszik karmester,de szervezte a barca támadójátékát,az vitathatatlan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 19:24

Song meg teknikailag is rendben van, eleg jol passzol es jol lat a palyan.
Akkor ebben egyetértünk. Ha azt is hozzáveszem, hogy a Barca középpályájára nagyon nehéz beszállni "külsősként" akkor nem is olyan rossz az első éve. De Busquets saját kölyök, nagyon nehéz mellette labdába rúgni. Oké, a Barca játékának fontos eleme, de vannak meccsek, egyre több, mikor neki egyel feljebb kéne játszani és akkor Song lehet az alternatíva a helyén.
Ozil is az elso eveben jobban akart. Talan Mou hibaja, h allandoan kezdeti meg a gyengebb teljesitmeny ellenere is.
Talán ez a példa is mutatja, nem jó, ha egy ilyen fiatal játékosra próbálják azonnal rábízni egy Real Madrid irányító szerepét.
Nem lehet mindenki fiatalon Ronaldo vagy Messi. Iniesta és főleg Xavi sem a 20-as éveik elején váltották meg a világot. Ez egy nagyon fontos poszt, a rutin és a higgadtság elengedhetetlen. Én sem mondom, hogy nyártól Thiago legyen a no.1 szervezőnk, de kellenek neki a játékpercek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég