Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 24., péntek 10:39

RealMadridFanatic írta:
nyar vegeig kiderul hogy ZZ hany rossz dontesel kezdi a szezont.
*szezon végén.


Lassan már ott tartok, hogy bárcsak jött volna Mourinho vagy Conte vagy valamelyik kókler akivel hírbe hoztak minket...
Amit a fórum művel ZZ kapcsán az már kezd kicsit erős lenni. A nagy többség örült a visszatérésének, lement pár izzadságszagú, senkinek nem hiányzó meccs, ahol valószínűleg csak annyit nézett, hogy kire érdemes építeni, ott volt mellette az edzésmunka és a személyes megbeszélések, de itt a fórumon már ekézve van úgy, hogy lényegében még olyan igazolást be sem jelentettünk, ami valószínűleg kimondottan az Ő kérése volt.

Mindezt zsinórban 3 BL győzelem után, amit persze tudom, hogy mákolt és végigmozizott...

És félreértés ne essék, én sem értek egyet mindennel (Requilón, Asensio, Isco egyelőre), de hányszor kell még, hogy rácáfoljon mindenkire? Vagy majd lehet lesben állni amikor tényleg nem jön be 1-2 húzása, hogy "én megmondtam". :agree:
:salute: ugyanez már bennem is ért. Pár tétnélküli meccs után meg egy rakat semmit nem jelentő pletyka után így kritizálni azt akinek elég sok mindent köszönhetünk... nem értem. Tényleg várni kéne kicsit, megnézni hogy alakul a nyár, neadjisten megnézni, hogy állunk fel ősszel. Ödegaardot se adtuk még el, attól, hogy megírta a Marca, meg amúgy is, egy Eredevisie azért ne legyen szint. Egy Leverkusen kölcsön BL-el pl nagyon jó opció lenne neki, hozzátéve persze, hogy azt amit Asensio meg Isco hoz röhögve lehozná a norvég. De én valahogy tényleg majdhogynem feltétel nélkül bízom Zidaneban, sztem kiérdemelte. Aztán majd ha elcseszi akkor lehet puffogni meg mást keresni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 24., péntek 10:25

nyar vegeig kiderul hogy ZZ hany rossz dontesel kezdi a szezont.
*szezon végén.


Lassan már ott tartok, hogy bárcsak jött volna Mourinho vagy Conte vagy valamelyik kókler akivel hírbe hoztak minket...
Amit a fórum művel ZZ kapcsán az már kezd kicsit erős lenni. A nagy többség örült a visszatérésének, lement pár izzadságszagú, senkinek nem hiányzó meccs, ahol valószínűleg csak annyit nézett, hogy kire érdemes építeni, ott volt mellette az edzésmunka és a személyes megbeszélések, de itt a fórumon már ekézve van úgy, hogy lényegében még olyan igazolást be sem jelentettünk, ami valószínűleg kimondottan az Ő kérése volt.

Mindezt zsinórban 3 BL győzelem után, amit persze tudom, hogy mákolt és végigmozizott...

És félreértés ne essék, én sem értek egyet mindennel (Requilón, Asensio, Isco egyelőre), de hányszor kell még, hogy rácáfoljon mindenkire? Vagy majd lehet lesben állni amikor tényleg nem jön be 1-2 húzása, hogy "én megmondtam". :agree:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. május 24., péntek 10:24

:lol: oké.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 24., péntek 10:10

Süti írta: Ja, 0,08-al kevesebb assist/game mutatója van egy legalább 2x olyan bajnokságban. Igazad van, szégyen és gyalázat ez a mutató. :ike:
Az egyik egy padról beszálló ifista, a másik pedig egy második évét taposó kezdő sztárjátékos. Az értékük kb ugyan annyi. Ha nem látod a különbséget, az nem az én hibám.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. május 24., péntek 9:59

kiserik írta:
Csabi írta: u21-es játékosok idén: https://imgur.com/5iOK4Ob

bappe a gól, ödegaard a gólpasszkirály. fel sem merült még hogy visszahoznánk, ma is csak arról cikkeznek, hogy eladjuk az ajaxnak. :kivagyhe:
Az is brutál, amit Felix hoz az első évében (fél évében). Játszott jobb szélsőt, bal szélsőt, csatárt, tkp-t. Simán hozta Mbappe tavalyi statjait sőt, ha csak a Ligákat nézzük, akkor bőven fölé is kerekedett. A ""zseni"" Jovicot már ne is említsem :lol:
Felixben rohadt nagy lehetőségek vannak, mégsem mozdulunk.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 24., péntek 9:58

Remy írta: Brutál, hogy lényegében, ha nem a mi játékosunk lenne, akkor nagyobb esélye lenne itt játszani, mint így, hogy igazából a miénk. :lol: :lol: :lol:

És az esélyt sem adjuk meg, ez a legdurvább az egészben.
nyar vegeig kiderul hogy ZZ hany rossz dontesel kezdi a szezont.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. május 24., péntek 9:58

Ja, 0,08-al kevesebb assist/game mutatója van egy legalább 2x olyan bajnokságban. Igazad van, szégyen és gyalázat ez a mutató. :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 24., péntek 9:54

Csabi írta: u21-es játékosok idén: https://imgur.com/5iOK4Ob

bappe a gól, ödegaard a gólpasszkirály. fel sem merült még hogy visszahoznánk, ma is csak arról cikkeznek, hogy eladjuk az ajaxnak. :kivagyhe:
Az is brutál, amit Felix hoz az első évében (fél évében). Játszott jobb szélsőt, bal szélsőt, csatárt, tkp-t. Simán hozta Mbappe tavalyi statjait sőt, ha csak a Ligákat nézzük, akkor bőven fölé is kerekedett. A ""zseni"" Jovicot már ne is említsem :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 24., péntek 9:23

Brutál, hogy lényegében, ha nem a mi játékosunk lenne, akkor nagyobb esélye lenne itt játszani, mint így, hogy igazából a miénk. :lol: :lol: :lol:

És az esélyt sem adjuk meg, ez a legdurvább az egészben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. május 24., péntek 9:21

Erről a grafikonról egyébként Bergwijn is zseni, és szerintem viszonylag diszkontáron hozható lenne. :shifty:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. május 24., péntek 9:08

u21-es játékosok idén: https://imgur.com/5iOK4Ob

bappe a gól, ödegaard a gólpasszkirály. fel sem merült még hogy visszahoznánk, ma is csak arról cikkeznek, hogy eladjuk az ajaxnak. :kivagyhe:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 23., csütörtök 17:22

Elvileg inkább úgy hangzott, hogy szeretné, ha maradnának, de ha mégsem, akkor is megoldják. Mondjuk leírva ez kb. ugyanazt jelenti. :mrgreen:

Szerintem mindegy is, menni fog Tuchel, Neymar és Mbappé pedig egészen biztosan marad. Utóbbi legalábbis. Neymarból még ki is nézem, hogy elkezd hisztizni, de nem nagyon olvasni semmi olyasmit, hogy lépni akarna.

Bár a napokban defensacentralon láttam egy cikket, hogy Juni Calafat - akinek elég komoly kapcsolatai vannak a hírek szerint Brazíliában és a Neymar családdal is közvetlen kapcsolata van - folyamatosan egyeztet velük és nyomon követik a sorsát.

Florentino's guilty pleasure. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 23., csütörtök 17:15

100-ért szerintem senki nem hozná, 60-at írt múltkor a német Sky, az meg a mai piacon sajnos egy nagyon jó ár egy 21 éves, potens gólvágó csatárért. Benz-el párban is el tudnám őket képzelni, plusz kitudja jövőre melyik arcát veszi elő Karim.

Nyilván Mpabbé lenne a tökéletes megoldás, de azért rá továbbra is csekély a sansz. Bár pont most nyilatkozta Tuchel, hogy nem tartja kizártnak, hogy Mpabbé és/vagy Neymar távozik nyáron. Aztán lehet összekeverte a neveket és magára gondolt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 23., csütörtök 17:14

Csak Ő is 28 éves korára fel tud mutatni egy értékelhető szezont, alapemberként. Nem nagyon láttam játszani, elképzelhető, hogy cserének jó lenne, de gondolom inkább meglovagolná az idei évet és egy zsíros szerződésért elmenne máshová kezdőnek. Kérői gondolom lesznek.

100-ért Jovic sem kellene, de Őt legalább láttam játszani és bár játékban nyilván nem egy Benzema, a tizenhatoson belül kiválóan találja meg az üres területeket. Ha ZZ tényleg a szélről bejátszott labdákra merevedik, akkor hasznos lehet. A bajnoki versenyfutásban meg főleg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. május 23., csütörtök 17:01

Zapata pedig cserének jó lenne, de már mondtam. :mrgreen:
ívelgetős focihoz illő csúcsfeka.
Ha Bappét nem tudjuk hozni akkor fölösleges ilyen Jovicsokat hozni 100 millákért, akik több mint valószínű, hogy nem válnak be, mert nem tudják kiszorítani Benzemát a kezdőből.
Idén a nagyobbik problémánk a helyzetek kialakítása volt amúgy is és csak utána a befejezésük. Széleken, kp-n, védelmen lehet erősíteni aztán várni Bappéra vagy kinevelni / scoutolni egy ide illő kezdőcsatárt.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 23., csütörtök 16:55

Irgalom...

Ezzel a Piatekkel amúgy is ki lehet üldözni a világból, hozzá képest Jovic egy gigatehetség... A névsor többi része sem veretes, de Jongot mondjuk nem ismerem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 23., csütörtök 16:44

Alternatívák, ha nem jönne össze a Jovic deal: Luuk de Jong, Zapata, Piatek, Belotti. La Sexta

Az igen. Akit nem győzött meg a szerb, majd most :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. május 23., csütörtök 15:05

RaúlCF írta:

ez a Pep-Juve dolog meg totál értelmetlen. miért menne el egy gazdag fiatal Cityből egy nyugger Juvéba.
Legvaloszinubb az hogy már tudják azt hogy a Cityt megbuntetik és mint egy igazi vezér elsőként hagyja el a süllyedő hajót... Mondjuk vicces lesz majd mikor felteszik neki a kérdést hogy akkor ki a jobb CR vagy Messi... :mrgreen: Ha tényleg megy a Juvéba akkor hátha elviszi Iscot..

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 23., csütörtök 14:24

bayernes oldalon találtam
Nem tudom mit értesz pontosan passzív foci alatt, de ha a bajnokságban és a BL csoportkörben rúgott NEM 11-esből szerzett gólok számát nézzük, akkor az elmúlt évek mutatói:

18/19:98
17/18:98
16/17:96
15/16:90
14/15:87
13/14:104
12/13:108
11/12:78

mindezt úgy, hogy a támadójátékunkat át kellett állítani Robbery-ről a Combry duó-ra.
rosszul indult Kovac viszont erősen fejezte be. azt meg nem tudom hogy németeknél mennyire pucsítanak be játékosoknak. én a nem nagyonra tippelnék. érdekes lesz ki hova megy. az nagyon jó hogy mi nem vagyunk ebben benne. szerintem a Bayern is jobb ha kimarad belőle. Kovac is hozta azt sérültekkel és rossz kerettel amit előtte a sztár edzők. pár év múlva úgyis Nagelsmannt akarják majd.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 23., csütörtök 13:53

Kovácsot az öltöző fúrja, Hoenessék meg inkább fognak Hummels, Lewa, Müller mellett kiállni, illetve a defenzív felfogás nekik sem tetszik. Mondjuk ezen egy Allegri sem segíteni, Tuchel már talán.

Sarri helyett lehet Lampard megy, mondjuk ez a Guardiolás dolog érdekes, Juventusnál megint el kéne költenie párszáz milliót.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég