Marco Asensio

Archívum
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. június 22., szombat 13:55

Ezt az evet megadnam neki a csapatban. Tobb okbol is,de elsodlegesen Zidane miatt. Aztan,ha mar itt van Hazard mint vezerbika ,mivel tavaly azzal az emlekezetes nyilatozattal ugyis levette magarol a terhet ,most nem lehet ilyen kifogas. Tovabba egy kipihent kroos-modric paros lehet a kpn es mert talan ennyire szar eve nem lehet megegyszer. Aztan jovore sem lesz keso eladni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 29., szerda 23:40

sebydani írta: Neki esetleg nincs valami csődbe ment ingatlanprojektje amit Kína megfinanszírozna? :mrgreen:
velünk lesz ősszel is
lassan más spanyol nem marad a nyáron :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. május 29., szerda 20:19

Neki esetleg nincs valami csődbe ment ingatlanprojektje amit Kína megfinanszírozna? :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 24., péntek 13:01

Képességeit elnézve a direktsége lehetne az előnye, de a gyerek olyan benyomást kelt, mint amikor valaki hóferhér ruhában kimegy a fűre focizni, és nem akarja, hogy egyetlen koszfolt is legyen rajta. Egyszerűen nem keresi a helyzetet, a kontaktot, az előnyszerzést.
Nem illik.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 24., péntek 12:51

most egyszerűen várni kell, hogy mi lesz. ha jövőre még nem teljesen áll össze a dolog ellenben alakul akkor nincs gond. mindazonáltal ezt a 3bl mantrát se lehet a végtelenségig hajtogatni mert ugye a múltból nem lehet megélni. 1 éve biztos van sőt talán 2 is de utána azért már 3bl ide vagy oda de villantania kell valamit megint. lementek a kolonc meccsek a transfer window még nincs nyitva sajnos most várakozás van ők meg dolgoznak a háttérben

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 24., péntek 12:29

Anthony írta: Majd mindjárt jön valaki, és megmagyarázza, hogy mindenki szar volt, ezért ők is szarok voltak, az idei statisztikák nem számítanak, különben is Zidane knows, nem értünk hozzá. Ja meg 3 BL cím, ezzel kell indítani!
Lassan szégyellni kell majd a címeinket :lol:

Hát igen, Lucas, Asensio, Vini triótól 3 gól összesen a bajnokságban kegyetlen. A Varane, Carvajal, Vallejo hármas a 4 góljával gólerősebb volt, vagy Mariano egymaga a 3 meccsével. :|
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 24., péntek 12:23

Nyilván szar volt, a statisztikája is szánalmas ez egyértelmű. Ahogy korábban is írtam én nem elsősorban ezért zavarnám el, hanem a hozzáállása miatt.

ZZ-hez meg igen, ezzel kell indítani. Kezdőként zsinórban 3 BL, fel sem fogjátok ezt mit jelent... Meg Zidane knows - hát igen, minden Őt igazolja, nem a foteldrukkereket. Sarkos, de ha előbb elzavarjuk Bale-t, lehet egyel kevesebb BL győzelem van. Végül minden alkalommal neki lett igaza, de savazzátok úgy, hogy semmi érdemleges nem történt még, szinte le sem zárult a szezon. Kommentáld topikban is leírtam már, nevetséges ami itt megy. Hány rossz döntése lesz NYÁRIG? Ilyen kérdések merülnek fel? :kivagyhe:

És ez nem Asensio mellett érvelés, ahogy mondtam én is elküldeném amíg kapunk érte zsetont. Viszont azt nem tudom mit tervez Zidane, milyen felállás, taktika lesz és ebben milyen szerepet szán neki. Ha vele képzelni el a jövőt, akkor hajrá, cáfoljon rá mindenkire, mint eddig többször is. Aztán ha nem jön be, akkor lehet gyalázni a klub élő játékos-edző legendáját...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 24., péntek 12:13

Majd mindjárt jön valaki, és megmagyarázza, hogy mindenki szar volt, ezért ők is szarok voltak, az idei statisztikák nem számítanak, különben is Zidane knows, nem értünk hozzá. Ja meg 3 BL cím, ezzel kell indítani!

Már évek óta elég egyértelmű innen a fotelból is, hogy pl. Bale-től meg kellett volna szabadulni, most itt van a sorban Asensio (és még páran), közben lassan kiderül, hogy Mbappé a megfelelő pénz ellenében (+ egy személyes Perez és ZZ ráhatással) meglett volna, és fel sem merülnek játékosok Rajola meg Mendes miatt.

A negatív énemet halloták! :lol:

Tényleg remélem, hogy nyáron villantanak valamit, szerencsére úgy tűnik a pletykalapok totál mellélőnek egyelőre. Azt is tudom, hogy mindenkit nem lehet, és nem is kell elküldeni egyszerre, de azért pár játékos elég bicskanyitogató teljesítményt rakott le idén..

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. május 24., péntek 12:03

Lucas is acélos az 1 gól 3 gólpasszával 30 bajnokin. Ketten lőttek összesen 2 gólt és adtak 8 gólpassz 61 meccsen. Ezt egyedül lehozná kb bárki a piacról, de még lehet, hogy Ödegaard is. Azt se bánnám ha mindkettő távozna és Hazard meg Ödegaarddal pótolnánk a helyüket. Akkoris, ha sztem még nem teljesen áll ránk készen a norvég... de ettől már most jobb szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 24., péntek 11:43

CS0ki írta: Szerintem az továbbra is kőkemény, hogy a bajnokságban sikerült 1 gólt összehozni egész idényben. De tényleg, azért az nagyon durva szerintem egy támadótól. Nem értem miért ragaszkodunk hozzá. Megint akkor fogjuk majd eladni, amikor majd mások is rájönnek,hogy nem ér sokat.
Ez nekem meg sem volt :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. május 24., péntek 11:32

Szerintem az továbbra is kőkemény, hogy a bajnokságban sikerült 1 gólt összehozni egész idényben. De tényleg, azért az nagyon durva szerintem egy támadótól. Nem értem miért ragaszkodunk hozzá. Megint akkor fogjuk majd eladni, amikor majd mások is rájönnek,hogy nem ér sokat.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 23., csütörtök 22:51

Én egy Bale storyt látok ki belőle. El alibizget, néha egy egy gól, vagy átadás, assist (mert azért tudása lenne) és kész. Ha lesz egy normális cseréje (pl Rodrygo, Brahim) és ZZ nem lesz túl elfogult, akkor nem lesz gond. Hamar padon találhatja magát.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. május 23., csütörtök 22:40

Tipikus negatív példája a "rosszul lehet játszani, de lelketlenül sose" alaptézisnek. Teljesen kikészített idén a tutyimutyiságával, a beszariságával, a beleszarok arckifejezésével hétről hétre. Fel nem tudom fogni, hogy csúszott így vissza, még akkor is ha amikor berobbant sokkal nagyobb volt a füstje mint a lángja. Nem tudom visszajön-e vagy kihozza-e magából azt amiben bízunk, hogy benne van, mindenesetre biztos vagyok benne, hogy számolnak vele és elmenni úgysem fog. Így marad az, hogy bízom benne, hogy igazuk lesz.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 23., csütörtök 22:27

ők ott fent, azt is nézik, hogy fiatal spanyol játékos, népszerű hazájában stb
ilyen okok is szerepet játszanak az ittlétében, és az árazásában

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 23., csütörtök 22:13

A Tottenham bejelentkezett Asensioért, a Real Madrid válasza azonban egyértelmű: 700 millió euró, azaz a kivásárlási ára. (Magyarul nem akarják eladni.)

A klub korábban a Juventus és az Inter ajánlatát is visszautasította a 23 éves játékosért; mindkét olasz csapat több, mint 100 milliót adott volna érte.
Nem tudtam eldonteni, hogy ide vagy humorosba. :lol:
ZIDANE

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. május 23., csütörtök 20:35

2016-ban berobbant ide, egy remek szezont futott, amikor csereként beállt lendületet hozott,gólokat lőtt.
A ligában a szezon vége felé a B csapat egyik legjobbja volt hétről hétre.
Aztán változtak az elvárások felé.
Már 17/18-as szezonban látszott,hogy kevés lesz ide.
Igaz azt a szezont legalább jól kezdte, nagy dugókat lőtt a Barcának oda-vissza.

Tehát volt két gyenge szezonja, az első jó után.
Itt nem fér bele, nem az Espanyol-ban játszik.
Mélységesen felfog háborítani,ha a következő szezont úgy kezdjük el,hogy ő a kezdő jobbszélsőnk.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. május 23., csütörtök 20:16

Realista24 írta: Tottenham vinné, Real mondta vihetik.
A 700 milliós kivásárlási árért.
ha kifizetik, adjuk mellé ajándékba Bale-t
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 23., csütörtök 20:05

Realista24 írta: Tottenham vinné, Real mondta vihetik.








A 700 milliós kivásárlási árért.
:lol: :lol: :lol:

sokat köszönhet nekünk a spurs
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 23., csütörtök 20:01

Edzésen kapar a gyerek, mint az állat? A rossz játék még OK is lehet, de a lélektelen semmi amit Ő is meg Isco is előadott az sehol nem fér bele.

Mondjuk alapvetően szerintem nem olyan gyenge játékos, mint a fórum nagyja szerint, de ha igazak a 100 millió körüli hírek, azonnal pakolnék neki.

Vagy mentalitáscsere. Növesszen tököket, költözzön Simeonéhoz, vagy bánom is én, de merjen felelősséget vállalni. Ha nem nyuszimamuszként lépne pályára, hanem úgy, mint aki vért ivott, akkor lehetne vele számolni. Labdabiztos, vannak jó meglátásai, a sebessége jó, lövője is rendben van, csak az agya nincs a jelek szerint. Kár érte.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. május 23., csütörtök 19:53

Realista24 írta: Tottenham vinné, Real mondta vihetik.

A 700 milliós kivásárlási árért.

:fpalm: :fpalm: :fpalm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég