Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 27., hétfő 16:14

hogyne mehet ramos ingyen es navas is. ha kell bale is. maltai szeretetszolgalat ujra akciozik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 27., hétfő 15:44

Jugones híre alapján AS hozta le, hogy Ramos arra kéri Perezt, hogy engedje el ingyen Kínába. Több sebből vérezne ez a történet, de nem akarom elhinni, hogy Ramos jóllakott és elmenne pénzt keresni. Ezt még 1-2 év múlva is meg tudná tenni, itt meg kell az átmeneti időszakra.

Szóval nem engedném, csak ha nagyon menne.
Abban az esetben viszont tejeljenek érte, nehogy egy ilyen szintű spíler ingyen kelljen, amikor vakokért fizetnek vagyonokat. Persze az Ő esetében próbálkoznék az utolsó pillanatig, de ha tényleg úgy érzi, hogy már nem tud hozzátenni, főleg, hogy ZZ is visszatért, akkor elengedném ingyen is.

Úgy viszont De Ligt kötelező, Militao ide vagy oda, meccseljenek hárman Varane-nal.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 27., hétfő 13:26

spursszel becserelhetnenk ot eriksenre 1az1be. :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 27., hétfő 13:22

BBeno írta:
h3x0r írta: Kivancsi vagyok mi lesz James sorsa. Olyan sok penzt mondjuk nem varok tole, foleg hogy jovo nyaron lejar a szerzodese. Kovacic szerzodesebol meg 2 ev van hatra, szoval nala kicsivel jobb a helyzet.
amikor elkuldte perez kolcsonbe akkor azt irtak ha visszatér akkor automatikusan meghosszabbodik a szerzodese +1 evvel. vagy ez mar annak hatasa hpgy jovore lejar?
Ezek a kolcsonadas elotti allapotok. Azt nem tudom, hogy utana kinek hany evvel modosul a szerzodese.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. május 27., hétfő 13:13

h3x0r írta: Kivancsi vagyok mi lesz James sorsa. Olyan sok penzt mondjuk nem varok tole, foleg hogy jovo nyaron lejar a szerzodese. Kovacic szerzodesebol meg 2 ev van hatra, szoval nala kicsivel jobb a helyzet.
amikor elkuldte perez kolcsonbe akkor azt irtak ha visszatér akkor automatikusan meghosszabbodik a szerzodese +1 evvel. vagy ez mar annak hatasa hpgy jovore lejar?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 27., hétfő 13:13

CS0ki írta:
- Kovacicnál ugye nincs opció a kölcsön szerződésében, az idei gyenge szezonja miatt a tavalyi magas ár töredékéért tudnánk szerintem max eladni, nála is egy 30-35 milliót tudok elképzelni.
Ha tavaly olyan magas lett volna az ára, akkor eladtuk volna...És az idei gyenge szezonjában kétszer annyit játszott majdnem. Sarri talán elviszi oda, ahol edző lesz jövőre. Vagy esetleg vissza Inter.
Nem tudom a kölcsönadásban nem játszott e közre Hazard. Tavaly azért inkább lehetett olvasni magasabb összegekről Kovacic kapcsán. Persze mindez csak találgatás, idén el kell adni egy 30 millió körül és kész. Hiába játszott idén sokat, egyáltalán nem volt meggyőző, totál súlytalan Sarri rendszerében.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 27., hétfő 13:12

Még Neymartól is kevésbé rázna ki a hideg.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 27., hétfő 13:10

Közben a Marca lehozott egy cikket, h Griezmann akár nálunk is kiköthet...

Hála Istennek esélytelennek gondolom. Semmi keresnivalója a bohócnak nálunk. :roll:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 27., hétfő 12:59

Sorrentino írta: Közben a Marca lehozott egy cikket, h Griezmann akár nálunk is kiköthet...
Na az lenne még egy tökönszúrás :|

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 27., hétfő 12:53

Sorrentino írta: Közben a Marca lehozott egy cikket, h Griezmann akár nálunk is kiköthet...
Naponta egy áldozat megvan. Az összes mágia be van vetve. Haladunk a cél felé. B-) :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. május 27., hétfő 12:51

Közben a Marca lehozott egy cikket, h Griezmann akár nálunk is kiköthet...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. május 27., hétfő 12:48

- Kovacicnál ugye nincs opció a kölcsön szerződésében, az idei gyenge szezonja miatt a tavalyi magas ár töredékéért tudnánk szerintem max eladni, nála is egy 30-35 milliót tudok elképzelni.
Ha tavaly olyan magas lett volna az ára, akkor eladtuk volna...És az idei gyenge szezonjában kétszer annyit játszott majdnem. Sarri talán elviszi oda, ahol edző lesz jövőre. Vagy esetleg vissza Inter.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 27., hétfő 12:44

Aztán majd meglepődtök amikor jön az official hogy Asensiot elboltoltuk 150ért :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. május 27., hétfő 11:40

Sok a túlárazás, Navas pl. ingyen fog elmenni, vagy max. ilyen 5-8 milliós csak éppen ne legyen ingyér áron.
James, Bale sajnos kb. senkinek sem kell. Valahogy csak megszabadulunk tőlük, de nem lesz könnyű.
Isco nem tudom ha távozik sajnos.
A többiek is ilyen 20 körül fognak elmenni.

Jó lenne már valami hír :D
Most jön a szezon legrosszabb része, ezen a héten nem lesz semmi érdemleges info, és miután végre lemegy az EL meg BL döntő, jönnek a válogatott meccsek. Legalább a Hazard ügy kiderül jövő héten. Vagy nem :roll:

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. május 27., hétfő 11:36

Pad'em írta: Mai Marca továbbra is számol Jovic érkezésével. Hazard (110m), Jovic (70m), Mendy (40m) + egy kp-t (70-80m) jövendölnek. :hmmm:

Arról írnak, hogy 300 milliót szeretnénk eladásokból :ozil: az azért elég masszív. Ennek kapcsán belegondoltam, hogy nézhet ez ki. Elég jó helyzetben vagyunk abból a szempontból, hogy van kit elboltolni, másfelől meg szarban mert sejthető, hogy sokukra nincs szükségünk:
- De Tomás - 35 milliót akarunk érte, a Benfica érdeklődik, 25 körül szerintem eladható lesz.
- Mariano - akörül szeretnénk eladni, amennyiért visszahoztuk, 20-25 m, Valencia jelentkezett Marca szerint.
- Theo-t a Napoli akarná, 25m-ért viheti Carlo állítólag.
- James-el szóba hozták már a fél kontinenst, komolyan nem tudom melyik csapat vehető. Egy 50 milliót minimum jó lenne leakasztani érte is, de egy újabb kölcsönön se lepődnék meg. Ez a Bayern kaland nem jött be annyira, reméljük kitart még a marketingje. Pedig jó korban van, de ha két éve nem találtunk palimadarat aki 80 millákat adna érte, szerintem idén se fogunk. Marca szerint PSG és Juve lehet a cél, de az általuk írt 70 millión meglepődnék.
- Ceballos-al kapcsolatban a West Ham-et meg a Tottenham-et irogatják, utóbbiban lenne perspektíva, akár Eriksen ügyletbe bevonva, 25-30 millió körül emlegetik az értékét.
- Navas felől nem nagyon olvastam komolyan vehetőnek tűnő pletykát, de egy 20 milliót illenne érte is kasszírozni, hacsak nem engedjük el vigaszdíj gyanánt ingyen. Mondjuk megérdemelné.
- Kovacicnál ugye nincs opció a kölcsön szerződésében, az idei gyenge szezonja miatt a tavalyi magas ár töredékéért tudnánk szerintem max eladni, nála is egy 30-35 milliót tudok elképzelni.
- Bale :hmmm: És akkor még ott a welszi kérdőjel. A free transfer-től a 100 milliós kínai üzleten át a manchesteri/spurs loan dealen keresztül bármi elképzelhető a lelátón töltött kövi szezonig bezárólag nála.
- Isco-t nem is írom, szerintem ő innen megy nyugdíjba. Állítólag a családja miatt semmiképp nem akarja elhagyni Madridot, plusz valószínűleg Zizou se bassza ki.
- Ott van még a töltelék akiből pár milla beeshet talán, Mayoral, Vallejo, nagyon max 5-10 m körül. Marca még Lucast meg Llorentét írja, de valahogy szerintem őket nem adjuk el.

Nálam ez kb. egy 200 millió € Bale nélkül, ami szintén nem rossz összeg.
Az eladásból befolyt pénz pedig mehetne Mbappéra. ;)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 27., hétfő 11:33

Kivancsi vagyok mi lesz James sorsa. Olyan sok penzt mondjuk nem varok tole, foleg hogy jovo nyaron lejar a szerzodese. Kovacic szerzodesebol meg 2 ev van hatra, szoval nala kicsivel jobb a helyzet.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. május 27., hétfő 11:24

Mai Marca továbbra is számol Jovic érkezésével. Hazard (110m), Jovic (70m), Mendy (40m) + egy kp-t (70-80m) jövendölnek. :hmmm:

Arról írnak, hogy 300 milliót szeretnénk eladásokból :ozil: az azért elég masszív. Ennek kapcsán belegondoltam, hogy nézhet ez ki. Elég jó helyzetben vagyunk abból a szempontból, hogy van kit elboltolni, másfelől meg szarban mert sejthető, hogy sokukra nincs szükségünk:
- De Tomás - 35 milliót akarunk érte, a Benfica érdeklődik, 25 körül szerintem eladható lesz.
- Mariano - akörül szeretnénk eladni, amennyiért visszahoztuk, 20-25 m, Valencia jelentkezett Marca szerint.
- Theo-t a Napoli akarná, 25m-ért viheti Carlo állítólag.
- James-el szóba hozták már a fél kontinenst, komolyan nem tudom melyik csapat vehető. Egy 50 milliót minimum jó lenne leakasztani érte is, de egy újabb kölcsönön se lepődnék meg. Ez a Bayern kaland nem jött be annyira, reméljük kitart még a marketingje. Pedig jó korban van, de ha két éve nem találtunk palimadarat aki 80 millákat adna érte, szerintem idén se fogunk. Marca szerint PSG és Juve lehet a cél, de az általuk írt 70 millión meglepődnék.
- Ceballos-al kapcsolatban a West Ham-et meg a Tottenham-et irogatják, utóbbiban lenne perspektíva, akár Eriksen ügyletbe bevonva, 25-30 millió körül emlegetik az értékét.
- Navas felől nem nagyon olvastam komolyan vehetőnek tűnő pletykát, de egy 20 milliót illenne érte is kasszírozni, hacsak nem engedjük el vigaszdíj gyanánt ingyen. Mondjuk megérdemelné.
- Kovacicnál ugye nincs opció a kölcsön szerződésében, az idei gyenge szezonja miatt a tavalyi magas ár töredékéért tudnánk szerintem max eladni, nála is egy 30-35 milliót tudok elképzelni.
- Bale :hmmm: És akkor még ott a welszi kérdőjel. A free transfer-től a 100 milliós kínai üzleten át a manchesteri/spurs loan dealen keresztül bármi elképzelhető a lelátón töltött kövi szezonig bezárólag nála.
- Isco-t nem is írom, szerintem ő innen megy nyugdíjba. Állítólag a családja miatt semmiképp nem akarja elhagyni Madridot, plusz valószínűleg Zizou se bassza ki.
- Ott van még a töltelék akiből pár milla beeshet talán, Mayoral, Vallejo, nagyon max 5-10 m körül. Marca még Lucast meg Llorentét írja, de valahogy szerintem őket nem adjuk el.

Nálam ez kb. egy 200 millió € Bale nélkül, ami szintén nem rossz összeg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 26., vasárnap 18:56

Egyértelműen a vilag legnagyobb dobasa lenne az atigazolasi piacon Mbappe madridba csabitasa. Hasonló a hangulat mint amikor Cr-t várták. Ez lenne a csúcs idén nyáron, remélem Perez meg akarja mutatni hogy nem lett egy befasult oregember, aminek sokan tartják.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2019. május 26., vasárnap 17:56

BlancoMark írta: Mindenesetre egyre bíztatóbb a dolog. A nyilatkozata, Tuchelé, Marquinhosé... Valami van a levegőben az egyértelmű, és nem véletlen hogy a szezon végén borított.
Marquinhos mit nyilatkozott?

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. május 26., vasárnap 17:25

Hagyjatok szegeny Remyt, egyik ejjel Griezmann, masik ejjel Bappe bemutatasrol almodik, aztan egyik se fog neki osszejonni. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég