Toni Kroos - 8

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Kroos sorsa?

A szavazás 2023. január 16., hétfő 22:25-kor befejeződött.

Meghosszabbítja szerződését.
46
62%
Visszavonul.
28
38%
 
Szavazatok száma: 74

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. május 27., hétfő 19:59

RealAsensio írta:
RealAsensio írta: Kroos testvere, Felix ma jatszik az Union Berlinnel a feljutasert. Hajra kicsi Kroos! :)

Olvasgattam Tonirol, es keci, nem hiszem el, hogy mindossze 25 millio euro volt. :lol: :lol: :lol:
Szerk: nem jatszik, mert nem lep palyara :kalapos:
Előző meccsen is csak csere volt, bejött, be is sárgult :lol: És most êpp amiatt nem játszhat.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. május 27., hétfő 19:15

RealAsensio írta: Kroos testvere, Felix ma jatszik az Union Berlinnel a feljutasert. Hajra kicsi Kroos! :)

Olvasgattam Tonirol, es keci, nem hiszem el, hogy mindossze 25 millio euro volt. :lol: :lol: :lol:
Szerk: nem jatszik, mert nem lep palyara :kalapos:
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. május 27., hétfő 19:02

Kroos testvere, Felix ma jatszik az Union Berlinnel a feljutasert. Hajra kicsi Kroos! :)

Olvasgattam Tonirol, es keci, nem hiszem el, hogy mindossze 25 millio euro volt. :lol: :lol: :lol:
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. május 22., szerda 11:47

Kerlon írta: Ja, Pogba meg a két méteres lábai és a dinamika. :mrgreen: Kroosról nem is beszélve.
A dinamikat nem feltetlenul rajuk ertettem (bar amugy szerintem annyira azert nem lassuak, mint ahogy be vannak itt allitva), hanem a csapat egeszere. Ha elol gyors tamadok vannak, akik hajlandoak mozogni is, akkor a KP jateka is gyorsabb lesz, kisebb mozgasokkal is elosegitheto a gyors labdajaratas, uresbe futas, stb.

A labdat kell jaratni gyorsabban. Kroos meg vedekezni baszik, ott tenyleg nem szokott sprintelni, tamadasnal azert neha neha :mrgreen:
:goat:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. május 22., szerda 11:08

Kercsó írta: beleolvastam a madridom facebook oldalon a hosszabbítással kapcsolatos cikk kommentjeibe... :ozil: :ozil: :ozil: kiégett a szemem, olyan megmondó emberek vannak.
Sokat elmond, hogy a fácsén még mindig Béla a király.
És nem az Illés Bélára gondoltam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 15:24

Kercsó írta: beleolvastam a madridom facebook oldalon a hosszabbítással kapcsolatos cikk kommentjeibe... :ozil: :ozil: :ozil: kiégett a szemem, olyan megmondó emberek vannak.

amúgy a nyilatkozatát remélem a többiek is olvasták és beismerik, hogy ultraszarok voltak, ez lenne az első lépése a forma javulásnak.
facebook komment szekciót csak az esetben érdemes olvasni, ha agyrákot akar kapni az ember :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. május 21., kedd 14:56

Egyébként pont nála nem gondoltam, hogy ekkora madridista lesz, és hogy akár benne lehet, hogy innen vonuljon vissza. :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 21., kedd 10:12

nem tudom Kova milyen szerződés keretein belül maradna Londonban, de egy Kanté biznisz nem lenne rossz :mrgreen:
Kroos szépen visszavonul majd innen, ahogy kell. Ő nem fog elmenni ázsiába bohúckodni (remélem)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. május 21., kedd 9:27

R. Carlos írta: a visszatérő Kovacicot
Vele kapcsolatban mindenhol azt láttam, hogy marad Londonban. Már nem fáj érte a szívem (mert wxyz felvilágosított, hogy Ő IS középszer :mrgreen: ), aki nem akar itt lenni, annak kívül tágasabb.

Viszont Casemiro elé én hoznék valakit. Ötletem nincs, de kellene a frissítés, mert Modricot egy az egyben nem fogjuk tudni pótolni, így az Ő kulcspasszait, megindulásait részben megpróbálnám egy olyan játékossal pótolni, aki Casemiro helyén játszik, de előre játékban jobb. Utóbbit nem nehéz hozni, viszont védekezésben nagyon jól helyezkedik a brazil, borzasztó agresszív, csupaszív, ezeket hatékony támadássegítéssel viszont már nehezebb egy emberben megtalálni. Bár sokszor nem láttam, de igaza lehet wxyz-nek Ndombelével kapcsolatban, egy próbát megérne. Na nem 100 milláért.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. május 21., kedd 9:23

beleolvastam a madridom facebook oldalon a hosszabbítással kapcsolatos cikk kommentjeibe... :ozil: :ozil: :ozil: kiégett a szemem, olyan megmondó emberek vannak.

amúgy a nyilatkozatát remélem a többiek is olvasták és beismerik, hogy ultraszarok voltak, ez lenne az első lépése a forma javulásnak.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. május 21., kedd 9:17

Kroos szerződésének meghosszabbítása még jó ötlet volt. Nem vele lesznek a problémák. A mellette játszó játékosokkal kell kezdeni valamit. Modric maradjon viszont a helyére kellene a megújulás, akivel el lehet osztani a játékperceit. Prioritás nálam Pogba, de akkor se haragszok meg ha lecsapnak Rabiotra, neki is megfelel a poszt. Casemiro is kérdéses nálam, maradhat szintén viszont kell neki is egy ember akivel elosztjuk a játékperceit, lehet Valverde lenne az, de az is lehet, hogy a visszatérő Kovacicot kellene megpróbálni, már ha akar maradni...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 21., kedd 8:51

Ja, Pogba meg a két méteres lábai és a dinamika. :mrgreen: Kroosról nem is beszélve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 21., kedd 8:42

Dupla D írta:
RealAsensio írta:dinamika
A többi lehet, de ez szerintem nem lenne.
Dinamikát Modric adta, ő kikopott.
Szvsz is lassú nehézkes kp lenne így.
Persze a CKM-nél gyorsabb volna. :lol:
ZIDANE

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 21., kedd 8:26

RealAsensio írta:dinamika
A többi lehet, de ez szerintem nem lenne.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. május 21., kedd 1:39

Realista24 írta: Grande Kroos. :salute:
Csak akkor látták volna itt egyesek hogy mit veszítünk, ha elmegy.
Hála Istennek, ez nem mostanában fog kiderülni. Kroos nélkül befürödtünk volna ismét.

Azért egy felfrissített Modric, Kroos-szal és Pogbával tudna szép dolgokat csinálni középen. Lenne ott minden: hanyag elegancia, flegma gólpasszok, királyi külsőzések, tűpontos ívelések, dinamika, gyors passzok, kiugratások...
Mondjuk így:
-----------Jovic/Benzema
Hazard---------------------Vinicius Jr.
-------Pogba---Modric---Kroos
Marcelo--Ramos---Varane--Carvajal
--------------Courtois
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 20., hétfő 19:47

Tény, hogy gyenge volt, de továbbra is az a hangsúlyos, hogy a gyenge Kroos-Modric párost még megszorongatni se bírta a nextgen a keretben.

Amúgy én még mindig azt mondom, hogy ő true madridista, de ugye alapból egy földhöz ragadt egyszerű jellem. Amúgy a tudását pont tudja ő még majd idősen is kamatoztatni, ahogy Pirlo is tette anno.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 20., hétfő 19:39

Grande Kroos. :salute:
Csak akkor látták volna itt egyesek hogy mit veszítünk, ha elmegy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 20., hétfő 19:20

RaúlCF írta: Modric helyén semennyire. nem az a posztja. 10esben játszik és jönnek ki az erényei. amint hátrébb került teljesen szürke volt. gólok assistot elmaradtak és közel sem olyan mobilis mint mondjuk egy Modric. egyszerűen nem oda való. ha őt akarják akkor hozzák de akkor játszon a helyén ne legyen betuszkolva máshova.
Bőven jó ott is. Az elmúlt meccseken is így játszottak. Kb. úgy alakul a játéka át, mint Modricé a Realban és hozzáteszem, hogy Lukának se az előkészítés és a gólszerzés lett nálunk az erénye. Hozzáteszem, hogy Modric egyénileg sokkal jobb játékos és valószínűleg egy Kroos-Eriksen-Casemiro középpálya megint csak kevés lenne támadásban. Kivételt képez, ha Eriksen feljebb léphet a támadásokhoz.

Mondjuk Casemirot is cserélni kéne és nem ilyen Llorente-Valverde vonalon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 20., hétfő 19:03

Modric helyén semennyire. nem az a posztja. 10esben játszik és jönnek ki az erényei. amint hátrébb került teljesen szürke volt. gólok assistot elmaradtak és közel sem olyan mobilis mint mondjuk egy Modric. egyszerűen nem oda való. ha őt akarják akkor hozzák de akkor játszon a helyén ne legyen betuszkolva máshova.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Toni Kroos - 8

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. május 20., hétfő 18:58

Csabi írta: én is örülök. klasszis a játékos, csak belefásult a dolgokba. viszont kell egy kreatív kp is. muszáj. osztottam-szoroztam és nálam ödegaard van csak. illetve eriksen, de hát ő mennyire kreatív?
Nem tudom, hogy Modric helyen mennyire lenne jo Eriksen, de o szerintem eleg kreativ. Nagyon jo labdakat tud osztogatni. Bar nekem az Eriksen-Case-Kroos ugyanugy lassunak tunik, mint az idei kozeppalyank.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég